Doğu Karadenizde Yılbaşı Turu

3 GECE 4 GÜN (30 Aralık 2021-2 Ocak 2022)

2022 Doğu Karadeniz'de Yılbaşı Turu. Fırtına Vadisinde 3 gece konaklama, gün içinde yürüyüş programları, eğlenceli sürpriz aktiviteler. Yılbaşı Akşamı Gala Yemeği dahil!

₺ 3.250’den itibaren ₺ 399 ’den başlayan taksitlerle Taksit seçenekleri
ONLİNE REZERVASYON
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET
Doğu Karadeniz'de Yılbaşı Turu
 
TUR ÖZETİ
Yılbaşı gecesi eğlence ve gala yemeği
Kar yürüyüşleri ve kar eğlenceleri
Ekolojik yapısıyla ünlü Fırtına Vadisi
Gezi boyunca sürpriz ikramlar & sürpriz eğlenceler
Palovit & Bulut Şelaleleri
İç içe geçmiş Laz ve Hemşin kültürü
Orman içi, köy & kar yürüyüşleri
Leziz yöresel yemekler
Çayeli'nde lezzetli mi lezzetli kurufasulye
 
KONTENJAN 
22 kişi
 
PROGRAM
 
1. GÜN / 30 ARALIK 2021 PERŞEMBE    TRABZON - FIRTINA VADİSİ - ZİLKALE - KONAKLAR
Doğu Karadeniz'de Yılbaşı Turu için 08:15'te Trabzon Havalimanı’nda buluşmanın ardından aracımızla Fırtına Vadisi'ne doğru yola çıkıyoruz.
(İstanbul'dan uçak bileti dahil paket tercih eden misafirlerin uçuşu: Pegasus 06:05 kalkışlı İstanbul Sabiha Gökçen-Trabzon uçuşu)
(İzmir'den uçak bileti dahil paket tercih eden misafirlerin uçuşu: Sun Ekspress 06:10 kalkışlı İzmir-Trabzon uçuşu)
 
Yaklaşık 1,5 saatlik sahil yolu yolculuğundan sonra Fırtına Vadisine giriş yapacağız. Vadide ilk olarak Zil Kale'ye (Zir Kale) gidiyoruz. 14.yy’a tarihlenen kaleyi gezip fotoğrafladıktan sonra Palovit Şelalesi'ne gidiyoruz. 15 metre yükseklikteki şelale bölgenin en yüksek değil ama debisi en fazla olan şelalesidir. Bu iki yer yoğun kar yağışı olan dönemlerde bembeyaz bir kar örtüsü altındaki orman bize farklı güzellikler sunuyor. Öğle yemeği molamızı verdikten sonra tarihi Hemşin konaklarına evsahiplği yapan Ortan köyünü geziyoruz. Sonrasında otelimize geçiyoruz ve odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam yemeği otelimizde.
 
2. GÜN / 31 ARALIK 2021 BULUT ŞELALESİ, AYDER YAYLASI, GALERDÜZÜ
Kahvaltının ardından Tar Deresi’ne doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 40 dakikalık bir yolculukla parkur başlangıcına ulaşıyoruz. Normalde yaklaşık 45 dakikalık kolay bir yürüyüş sonunda varılan Bulut Şelalesi‘ne kar olması durumunda yaklaşık 1-1,5 saate ulaşacağız. Şelalede verilen molanın ardından aynı yoldan geri dönüyoruz. Yürüyüşü tamamladıktan sonra öğle yemeği için Ayder Yaylası'na gidiyoruz. 
Yemeğin ardından günün ikinci etabı başlıyor. Bu yürüyüşümüz biraz uzun, Ayder Yaylası'ndan Galerdüzü'ne çıkacağız. Yürüyüş süresi 2 saat gidiş 1,5 saat dönüş şeklinde olacak ve tabi ki karda yürünecek. Yol boyunca akan dere ve güzel orman manzaraları bize eşlik edecek. Galerdüzü'ne varınca size bazı sürprizlerimiz olacak. Burada manzara oldukça etkileyici, Kavron Yaylasının üzerinde yükselen tepeler manzaranızı oluşturacak. Galerdüzü’nden ayrıldıktan sonra otelimize dönüyoruz. 
Gala yemeği & yılbaşı eğlencesi otelimizde. Biraz geç uyuyacaksınız. :)
 
3. GÜN / 1 OCAK 2022  ELEVİT YAYLASI - ÇAT
Yeni yılın ilk günü. Geç kalkıyoruz ve geç kahvaltının ardından 4x4 aracımızla Elevit Yaylası’na çıkıyoruz. Burada da size bazı sürprizlerimiz olacak. Kar örtüsünün müsade ettiği kadar Elevit Yaylası’nı gezdikten sonra Çat Köyü’ne doğru inişe geçiyoruz. Aracımızla Çat’ta buluştuktan sonra otelimize dönüyoruz.
Akşam yemeği otelimizde.
 
4. GÜN / 2 OCAK 2022  MOLLAVEYİS KÖYÜ - ÇİNÇİVA KÖYÜ YÜRÜYÜŞÜ - ÇİNÇİVA KÖPRÜSÜ - ÇAYELİ - TRABZON
Kahvaltının ardından Mollaveyis Köyü’nden Çinçiva Köyü’ne (Şenyuva) yürüyüş yapacağız. Parkurun tamamı orman içindedir. Etrafımız kestane, ıhlamur ve ladin ağaçlarıyla kaplı olacak. Umarız onlar da karla kaplı olur. :) 1 saatlik bir yürüyüş sonrası Zizna Bölgesi’ne varmış oluyoruz. Buradan orman içerisindeki patikalardan Çinçiva Köprüsü’ne kadar yaklaşık 1 saat 15 dakikalık yürüyüş daha yaparak günü tamamlıyoruz. Tüm grup tarihi Çinçiva Köprüsü’nde fotoğraf çektirip otelimize geri dönüyoruz. Otelimizde üstümüzü değiştirip eşyalarımızı aracımıza yükledikten sonra Trabzon Havalimanı'na doğru yola çıkıyoruz. Dönüşte Çayeli Kurufasulyecisinde öğle yemeği molası veriyoruz. Kalan zamana göre yolda Sürmene Bıçağı satış noktasına da uğrayabiliriz. Saat 16:45 civarlarında Trabzon Havaalanı'na ulaşıyoruz ve bir başka turda tekrar buluşmak temennisiyle misafirlerimizi uğurluyoruz.
(17:50 ve sonrası Trabzon Havaalanı kalkışlı uçuşlarla dönebilirsiniz)
 
(İstanbul'dan uçak bileti dahil paket tercih eden misafirlerin dönüş uçuşu: Pegasus 17:50 kalkışlı Trabzon - İstanbul Sabiha Gökçen uçuşu. Varış saati 19:40)
(İzmir'den uçak bileti dahil paket tercih eden misafirlerin dönüş uçuşu: Pegasus 17:50 kalkışlı Trabzon-İzmir uçuşu. Sabiha Gökçen aktarmalı olup varış saati 22:40'tır)
 
İSTANBUL'DAN UÇAK BİLETİ DAHİL PAKET UÇUŞ BİLGİLERİ
30-12-2021 Perşembe Pegasus 06:05 kalkışlı İstanbul Sabiha Gökçen-Trabzon uçuşu. Varış saati 07:45
2-1-2022 Pazar Pegasus 17:50 kalkışlı Trabzon - İstanbul Sabiha Gökçen uçuşu. Varış saati 19:40
 
İZMİR'DEN UÇAK BİLETİ DAHİL PAKET UÇUŞ BİLGİLERİ
30-12-2021 Perşembe Sun Ekspress 06:10 kalkışlı İzmir-Trabzon direkt uçuşu. Varış saati 08:05
2-1-2022 Pazar Pegasus 17:50 kalkışlı Trabzon-İzmir uçuşu. Sabiha Gökçen aktarmalı olup varış saati 22:40'tır.
 
Not: Ankara'dan uçuş saatleri turumuza uymamaktadır.
 
KONAKLAMA
1. Gün: Hanedan Suit Hotel - Fırtına Vadisi/Rize
2. Gün: Hanedan Suit Hotel - Fırtına Vadisi/Rize
3. Gün: Hanedan Suit Hotel - Fırtına Vadisi/Rize
 
COVID-19 TEDBIRLERI
:: Covid-19 tedbirleri uyarınca tüm katılımcılarımızdan HES Kodu talep edilmektedir.
:: Turumuz esnasında covid-19 tedbirleri uyarınca mesafe, temizlik, maske kurallarına riayet edilecektir. Araçlarımız her sabah temizlenip, dezenfekte edilerek tura başlayacaktır. 
:: Tur araçlarında dezenfektan bulundurulacaktır.

 

  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 3.250 Ek yatak₺ 3.250 Single konaklamalı tur ücreti₺ 4.120 Çocuk fiyatı₺ 2.950
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 3.950 Ek yatak₺ 3.950 Single konaklamalı tur ücreti₺ 4.820 Çocuk fiyatı₺ 3.650
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 4.195 Ek yatak₺ 4.195 Single konaklamalı tur ücreti₺ 5.065 Çocuk fiyatı₺ 3.895

:: İstanbul veya İzmir'den uçak bileti (uçak bileti dahil pakette)

:: Profesyonel rehberlik hizmeti

:: 3 gece Fırtına Vadisi'nde Hanedan Suit Hotel'de standart odada konaklama

:: 3 kahvaltı

:: 2 akşam yemeği

:: Yılbaşı akşamı gala yemeği

:: Yılbaşı eğlencesi

:: Tüm geziler

:: Tüm ara transferler (Trabzon Havalanında başlar ve sona erer)

:: Milli park ve ören yeri girişleri

:: İkramlar & Sürprizler

:: Tursab zorunlu sigortası

:: Güler yüz ve kaliteli hizmet

:: Horon & şarkılı türkülü yöresel eğlenceler

 

:: Trabzon’a geliş ve Trabzon’dan dönüş ulaşımı (uçak bileti hariç pakette)

:: Öğle yemekleri

:: Otellerdeki ve yemeklerdeki tüm ekstralar

:: Uçaklarda koltuk seçim ücretleri ve 15 kg yı aşan bagaj ücretleri

:: Dahillerde belirtilmeyen tüm hizmetler

 

BÖLGEDEKİ ULAŞIM

Tur boyunca yapılacak ara transferlerimizi ise arazi şartlarına en uygun araç olan Volkswagen Crafter veya Mercedes Sprinter ile yapıyoruz.

 

TUR PROGRAMINDA GERÇEKLEŞEBİLECEK OLASI DEĞİŞİKLİK SEBEPLERİ

Konaklanacak otel ve pansiyonların durumuna göre programa tersten de başlanabilir.

Hava koşullarına göre manzara seyri açısından gidilen yaylaların sırası değiştirilebilir.

Hava ve yol koşulları sebebiyle gidilemeyen yaylaların yerine koşulların uygun olduğu başka bir yaylaya gidilecektir.

 

GEREKLİ KIYAFET / EKİPMAN

- Yürüyüş botu

- Sırt çantası (20-30 lt)

- Panço yağmurluk

- Kişisel ilkyardım seti

- Maske veya buff

- Kişisel hijyen malzemeleri

- Tozluk

- Yedek ayakkabı

- Polar mont

- Baton (tek)

- Powerbank

 

HATIRLATMA

Karadeniz yayla turlarınız 14 kişilik minibüslerle yapıldığı için bagaj bölümü küçüktür. Lütfen kabin bagajı boyutunda bavul ve sırt çantanız ile geliniz.

 

 

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 12 yorum var.

Turumuzdan düşündüğümüzden fazla memnun kaldık. Rehber Bülent beye ve sizlere teşekkürler. Şöför Murat beye de teşekkürlerimizi iletiyoruz. Görüşmek üzer
Tayfun

Turunuz ciddi, samimi, bir o kadar da prensiplerine bağlı. Araç kaptanı nazik, efendi kişiliği ile sevgimize mazhar oldu. Tur rehberimiz bülent bey keza bilgisi, deneyimi ve efendi kişiliği ile sevgimizi katladı. Teşekkür ederiz.
Yücel

Herşey güzeldi. Rehber Bülent bey harika. Bize gönderilen araba ve Kaptan Murat’la hiç üzülmedik. Güvenli bir yolculuk oldu. Sadece Artvin’de kaldığımız otel kötüydü. Bilginiz olsun. Teşekkürler.
Işık

Genelde memnunduk. Rehber ve arabanızdan memnunduk. Teşekkür ederiz.
Ayşen & Halil

Genel olarak iyi bir turdu, teşekkürler
Hakan & Gülden

Gökhan bey merhaba, Doğu Karadeniz Yaylaları gezimiz son derece güzel geçti. Geziden çok memnun kaldık. Kızımız Elifnaz Karadeniz diyor da başka bir şey demiyor. Ekte bir fotoğrafını gönderiyorum. Daha çok sayıda size gönderilebilir dediğim fotoğrafları var. İster misiniz? İsterseniz onlar mail ile gönderme kapasitesini aşabilir. Onları gönderme yolu konusunda öneriniz varsa bildirirseniz ben de göndermeye çalışırım. Tekrar teşekkürler. Ruhsar – Yekta – Elifnaz (Not: Fotoğrafta Elifnazın hemen arkasındaki rehberimiz Osman Bey sayesinde son derece güzel bir gezi oldu. Osman beye ayrıca çok teşekkürler.)
Yekta & Ruhsar

Harika karadeniz tatilimize katkılarınız, rehberlerimiz Mike ve Alp'in çabaları, güleryüzünüz ve bize önem verdiğinizi gösterdiğiniz hizmet anlayışınız için teşekkür ederiz.
Zeynep

merhaba, 12-19 Ağustos Doğu Karadeniz Yaylaları turunuza katıldım ve sanırım hayatımdaki en güzel tatilimi yaşadım. Acentanızı rezervasyon için aradığımda uzunca telefonda konuştuğumuz Gökhan Bey'in anlattıklarıyla turun heyecanına erkenden kapılmıştım, şimdi anlatılanlardan da fazlasını yaşadığımı düşünüyorum (bu arada Gökhan Bey'in birçok sorumu sabırla ve detaylıca cevapladığı için çok memnun oldum) Ayder'de bir hafta nasıl geçti nasıl döndük biz anlamadık. Uyumlu bir grubumuz, arkadaş sıcaklığında ama profesyonelliklerini de unutmayan rehberlerimiz vardı (Mike ve Alp'e teşekkürler). Bu unutulmaz tatildeki tüm katkılarınız için ekibinize teşekkür ederim. Seneye Artvin turunuza katılacağız turdan arkadaşlarla
Elif

Gökhan Bey, Tavsiyeleriniz ve güzel anlatımlarınızın ardından gittiğim doğu karadeniz yaylaları turundan döndük maalesef. Maalesef diyorum çünkü hiç dönmek istemedik. Karadeniz harika bir yer. Sizlerin de profesyonel, içten ve sıcak yaklaşımızla sunulan tur programınız ve ekibinizle nerdeyse hiç sorun yaşamadan bir tur geçirdik. Rehberlerimiz dediğiniz gibi canla başla çabalıyorlar, her hafta tur yaptıklarını söylediler ama sanki yüzlerce insanla uğraşmamışcasına ilgili ve hevesle işlerini yaptılar. Çok teşekkür ederiz bu güzel tur için.
Özlem

sevgili Deepnature ekibi, İki arkadaş olarak katıldığımız karadeniz turunda çok güzel bir hafta geçirdik. Yoğunluktan kaynaklanan bazı aksaklıklar dışında turumuz keyifli idi. Katılan diğer arkadaşların yaş dağılımları da birbirine yakın olunca ve rehberlerimizin de sıcakkanlılıyla güzel de dostluklar kurduk. Rehberimiz Alp bölgeye çok hakim, horon konusunda uzman sevecen bir arkadaş. Kendisine bize karadenizi çok güzel tanıttığı için teşekkür ederiz. Tabii sizlere de. Özenli turlar yaptığınızı yazmıştınız web sayfanızda, buna uygun bir tur yaptığınız için.
Pınar

Merhaba, Cok yagmur yagdı, ancak son gun donerken gunes yuzu gorebildik, hatta grubumuzun ismini bile gun yuzu goremeyenler olarak koyduk. Ancak herseye ragmen cok keyif aldıgım tatillerden biri idi, ozellikle rehber arkadaslarımız (Alp, Muhammet ve Celal) superdiler. Artık her yıl gitmeyi planlıyorum. Hicbir manzarayı goremedigimiz icin ucretlerde indirim bekliyoruz :))))) İyi çalışmalar dilerim
Tolga

Merhaba, 25 Haziran-02 Temmuz arasında Doğu Karadeniz Yaylalar turuna katıldım arkadaşlarım Teoman Gökcan ve Burak Sofu ile beraber. Burada kendim adına söylüyorum ama eminim ki arkadaşlarım ve turdaki diğer arkadaşlar da aynı fikirdedirler: Herşeyden çok memnun kaldık, özellikle orda Rehberimiz olan Alp Demirkaya ve Mustafa, artı şoförümüz Kemal Abi güzel ve huzurlu bir tatil geçirmemizi sağladıkları için sizin aracılığınızla bu vesileyle bir kez daha çok teşekkürler. Bu tatile olanak ve organizasyonu sağlayan Deepnature çalışanlarına çok teşekkürler. Daha nice başarılar.
Aytaç

Havale/EFT ile ödeme:
4.195 TL
Kredi kartı ile tek seferde:
4.195 TL


  Axess BankkartCombo Bonus CardFinans MilesSmiles Paraf Wings World
Taksit
2
3
4
5
6
7
8
9
Taksit TutarıTaksit Toplamı
2.097,50 TL4.195,00 TL
1.398,33 TL4.195,00 TL
1.080,21 TL4.320,85 TL
876,76 TL4.383,78 TL
741,12 TL4.446,70 TL
644,23 TL4.509,63 TL
571,57 TL4.572,55 TL
515,05 TL4.635,48 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
2.097,50 TL4.195,00 TL
1.398,33 TL4.195,00 TL
1.080,21 TL4.320,85 TL
876,76 TL4.383,78 TL
741,12 TL4.446,70 TL
644,23 TL4.509,63 TL
571,57 TL4.572,55 TL
515,05 TL4.635,48 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
2.097,50 TL4.195,00 TL
1.398,33 TL4.195,00 TL
1.080,21 TL4.320,85 TL
876,76 TL4.383,78 TL
741,12 TL4.446,70 TL
644,23 TL4.509,63 TL
571,57 TL4.572,55 TL
515,05 TL4.635,48 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
2.097,50 TL4.195,00 TL
1.398,33 TL4.195,00 TL
1.080,21 TL4.320,85 TL
876,76 TL4.383,78 TL
741,12 TL4.446,70 TL
644,23 TL4.509,63 TL
571,57 TL4.572,55 TL
515,05 TL4.635,48 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
2.097,50 TL4.195,00 TL
1.398,33 TL4.195,00 TL
1.083,36 TL4.333,44 TL
880,11 TL4.400,56 TL
744,61 TL4.467,68 TL
649,03 TL4.543,19 TL
575,76 TL4.606,11 TL
517,85 TL4.660,65 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
2.097,50 TL4.195,00 TL
1.398,33 TL4.195,00 TL
1.080,21 TL4.320,85 TL
876,76 TL4.383,78 TL
741,12 TL4.446,70 TL
644,23 TL4.509,63 TL
571,57 TL4.572,55 TL
515,05 TL4.635,48 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
2.097,50 TL4.195,00 TL
1.398,33 TL4.195,00 TL
1.080,21 TL4.320,85 TL
876,76 TL4.383,78 TL
741,12 TL4.446,70 TL
644,23 TL4.509,63 TL
571,57 TL4.572,55 TL
515,05 TL4.635,48 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
2.097,50 TL4.195,00 TL
1.398,33 TL4.195,00 TL
1.080,21 TL4.320,85 TL
876,76 TL4.383,78 TL
741,12 TL4.446,70 TL
644,23 TL4.509,63 TL
571,57 TL4.572,55 TL
515,05 TL4.635,48 TL
KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive