Karia Yolu Yürüyüşü Turu

3 GECE 4 GÜN (2-5 Nisan / 16-19 Nisan / 23-26 Nisan / 19-22 Mayıs / 26-29 Mayıs 2022)

Bölge uzmanı rehberle, benzersiz eşsiz bir Karia Yolu Turu. Yürüyüş, keyif ve güzel sürprizler! Adını 3 bin yıllık antik kentten alan, 46 etabı ve 800 kilometrelik patika yollarıyla Türkiye'nin en uzun antik yürüyüş rotası olan Karia Yolu'nda üç gece dört günlük yürüyüş turu. 3 gece Selimiye'de konaklama. Bozburun'da yarım günlük tekne turu dahil!

₺ 2.699’den itibaren ₺ 331 ’den başlayan taksitlerle Taksit seçenekleri
ONLİNE REZERVASYON
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET
KARIA YOLU YÜRÜYÜŞÜ TURU
 
TUR HAKKINDA
Adını 3 bin yıllık antik kentten alan, 46 etabı ve 800 kilometrelik patika yollarıyla Türkiye'nin en uzun antik yürüyüş rotası olan Karia Yolu'nu Bozburun Yarımadası, Datça Yarımadası ve Gökova Körfezindeki dört farklı rotasında yürüyüş programı ve Bozburun, Selimiye, Söğütköy, Akyaka gezileri içeren dört günlük program. Orta zorlukta parkurlarda, uzunluğu nedeniyle kondisyonu az kişiler için biraz yorucu olabilen yürüyüşler içerir. Ama yorgunluğa değer mi? Kesinlikle! Gözünüz korkmasın, hem verdiğimiz batonlarla daha az yoruluyoruz, unutmayın.
(Daha az yürüyüşlü Karia bölgesi turu isterseniz '' BOZBURUN DATÇA KARİA TURU'' programımızı öneririz)
 
Karia Yolu, 2021'de belirlenen National Geographic'in "dünyanın en iyi 35 gezi rotası" listesine Türkiye'den giren tek yerdir!
Evolite marka çiftli yürüyüş batonunu tur boyunca size tedarik ediyoruz.

 
BU TURUN FARKI
Hem Karia Yolunda yürüyüşler var, hem de çevre gezileri. Güzel bir harman yaptık.
Deneyimli ve bölge uzmanı rehber ile en fazla 15 kişilik program
Bozburun koylarında özel tekne ile yarım günlük tekne turu (üç koyda deniz molası)
Bozburun Yarımadasının birbirinden güzel üç köşesi; Selimiye , Bozburun ve Söğütköy'ü görebileceksiniz
Ege'nin en güzel köşelerinden biri olan Selimiye'de denize sıfır Solto Beach Hotel'de 3 gece konaklama
Ve buraya yazmadığımız sürprizler, Deepnature özenli tur konsepti
 
KONTENJAN
15 kişi
 
PROGRAM
 
1. GÜN ///  DALAMAN - KARİA YOLU (Sarnıçköy-Turnalık Parkuru) - AKYAKA
Karia Yolu Yürüyüşü Turu için Dalaman Havalimanı’nda 08:00'deki buluşmanın ardından aracımızla Gökova'ya doğru yol alıyoruz.
(Uçak bileti dahil paket tercih eden misafirlerimiz için Anadolu Jet'in 06:40 kalkışlı tarifeli seferi ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı'ndan Dalaman'a uçuş. Bazı tarihlerde farklı uçuşlarla uçulacaktır, programın altında tarihe göre uçuş tablosunu görebilirsiniz)
Bu turumuzda Karia Yolu'nun Gökova Körfezi, Bozburun Yarımadası ve Datça Yarımadasından seçilmiş rotalarında yürüyüşler yapacağız ve enfes manzaralar bizi bekliyor olacak. Bölgenin muhteşem doğası ile tanışmadan önce ilk olarak Gökova'daki Akçapınar köyünde mola veriyoruz. Buranın tostu meşhur. Meşhur Akçapınar tostu ve yanında taze nar suyu, harika ikili. Sonrasında bol manzaralı bir yoldan, ilk gün yürüyüşümüzü yapacağımız parkurun başlangıç noktası olan Akyaka yakınlarındaki Sarnıçköy'e yol alıyoruz. Sarnıçköy'ün yakınlarında aracımızdan inerek orman içi patikaya giriyoruz ve ağırlıklı olarak orman içi toprak yollardan devam eden patikayı takip ediyoruz. Daha sonra tepeden aşağıya inişe başlıyoruz ve ara ara körfezin eşsiz manzaraları bizi bekliyor. Ve yürüyüşün sonunda Turnalık Plajına ulaşarak burada bizi bekleyen aracımızla buluşuyoruz.  Araçla buluşma ardından yaklaşık iki saatlik yolculukla konaklama yapacağımız Selimiye'ye geçiyoruz. Selimiye'deki otelimize yerleşme ardından dileyen misafirlerimiz otelimizin önünden Ege'nin berrak sularına atlayarak deniz keyif yapabilir.
 
Yürüyüş Mesafesi: 10 km / Yürüyüş Süresi: 4,5 saat (250 mt çıkış / 850 mt iniş)
Konaklama: Selimiye Solto Beach Otel
Yemek: Akşam yemeği otelimizde alınacaktır.
 
2. GÜN ///  KARİA YOLU (Çakal Koyu- Çatı Koyu Parkuru) - SELİMİYE - BOZBURUN
Kahvaltı sonrası 1 saat civarı yol alarak Marmaris-Datça yolu üzerindeki parkur başlangıç noktamıza ulaşıyoruz. Buradan orman içi parkur ile kuzeye doğru yürümeye başlıyoruz. Yaklaşık 1 km orman içinden hafif inişli çıkışlı parkurda yürüdükten sonra kıyıya, Çakal Koyuna ulaşıyoruz ve yönümüzü doğuya çevirerek enfes koy manzaraları eşliğinde ağırlıklı olarak kıyıya yakın yürüyerek Çatı Koyu'na ulaşıyoruz. Denize girilebilir dönemlerde, bakir koylarda yüzme molalarımız var. Bu parkurda manzaralı tepeler, dar patiklar, orman içi yürüyüş, kıyıdan yürüyüş, dere geçişi var. Öğleden sonra Çatı Koyunda aracımızla buluşarak muhteşem güzellik Bozburun'a geçiyoruz. Meşhur kıyı kasabasında bir saatlik serbest zamanın ardından programımızı tamamlayarak Selimiye'ye dönüyoruz.
 
Yürüyüş Mesafesi: 11,5 km / Yürüyüş Süresi: 5,5 saat (280 mt çıkış / 395 mt iniş)
Konaklama: Selimiye Solto Beach Otel
Yemek: Kahvaltı ve akşam yemeği otelimizde alınacaktır.
 
3. GÜN ///  KARİA YOLU (Bahçeli-Taşlıca Parkuru) - BOZBURUN TEKNE TURU - SÖĞÜTKÖY
Otelimizde kahvaltı ardından üçüncü gün parkur başlangıç noktası olan Bahçeli'ye ulaşarak yürümeye başlıyoruz. Genelde taş kalıntılar ve makilikler arasında süren rotadan güneye doğru yürüyerek rotamızın en güney noktası olan Taşlıca köyüne ulaşıyoruz. Burada çay molası verdikten sonra Bozburun'a dönüyoruz. Öğle yemeği molasından sonra özel tekne ile Bozburun'un eşsiz koylarında tekne turuna çıkıyoruz. Bozburun koylarında gezinti yapıp üç yerde deniz molası vererek üç saatlik tekne turu yaptıktan sonra günün sonunda Söğütköy sahilini geziyoruz. Enfes dondurma var, tavsiye olunur.
 
Yürüyüş Mesafesi: 7 km / Yürüyüş Süresi: 3-3,5 saat (350 mt çıkış / 550 mt iniş)
Konaklama: Selimiye Solto Beach Otel
Yemek: Kahvaltı ve akşam yemeği otelimizde alınacaktır.
 
4. GÜN ///  KARİA YOLU (Taşlıca – Asardibi – Serçe Limanı Parkuru)
Kahvaltı ardından otelimizden ayrılarak aracımızla son gün parkur başlangıç noktası olan Taşlıca'ya gidiyoruz. Gün boyu güney batı istikametinde yürüyerek, Phoneix, Kırkkuyular, Asardibi mevkiileri üzerinden çoğunlukla makiliklerin arasından inişli ve çıkışlı patikalardan ilerliyoruz. Zaman zaman tepelerden eşsiz Bozburun Yarımadası manzaraları bize eşlik edecek. Öğle saatlerinde Serçe Limanı'na ulaşarak burada aracımızla buluşuyoruz. Koyda deniz keyfi ardından yemek molası. Burada salaş bir restoran var. Gittiğimiz tarihte açık olursa yemeğimizi burada yoksa Söğüt'te yiyeceğiz. Yemek molası sonrası otelimize dönerek duş ve kıyafet değiştirme sonrası Dalaman Havaalanına hareket ediyoruz. 19:30 itibarıyla sizleri Dalaman Havaalanında uğurluyor ve bir başka turumuzda buluşmak üzere sizlerle vedalaşıyoruz. 20:30 ve sonrasında Dalaman kalkışlı uçuşlarla dönebilirsiniz.
(Uçak bileti dahil paket tercih eden misafirlerimiz için Pegasus Hava Yollarının 20:50 kalkışlı tarifeli seferi ile Dalaman'dan İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı'na uçuş)
 
Yürüyüş Mesafesi: 9 km / Yürüyüş Süresi: 4 saat (440 mt çıkış / 210 mt iniş)
Yemek: Kahvaltı otelimizde alınacaktır.
 
Not: Son gün yürüyüşüne katılmak istemeyen misafirlerimiz otelde kalarak vakit geçirebilir, deniz mevsiminde denize girebilirler.
 
Not: Tekne turu yapılamayacak hava şartlarının oluşması halinde tekne turu programı yerine Eski Datça ve Knidos turu yapılacaktır.
 
HAVALE İLE ÖDEMEDE HEDİYE ÇEKİ KAMPANYASI
BU TURUMUZA HAVALE İLE ÖDEME YAPILDIĞINDA 150 TL'LİK HEDİYE ÇEKİ VERİYORUZ.
(HEDİYE ÇEKİ EN AZ 1200 TL VE ÜZERİ FİYATLI YURTİÇİ TURLARIMIZDA GEÇERLİDİR)
(HEDİYE ÇEKİNİN KULLANIM SÜRESİ 1 YIL OLUP PARAYA ÇEVRİLEMEZ)
 
DENİZE GİREBİLECEKMİYİZ?
Tur esnasında birbirinden güzel koylarda üç yada dört kez denize girme imkanımız olacak. Ayrıca tekne turunda da üç farklı koyda yüzme molası verilmektedir. Ege'nin berrak suları bizi bekler!
 
 
UÇUŞ BİLGİLERİ
 
30 EYLÜL-3 EKİM TURU
Gidiş uçuşu Anadolu Jet Havayolları ile 06:40 kalkışlı İstanbul Sabiha Gökçen - Dalaman seferi 
Dönüş uçuşu Pegasus Havayolları ile 20:50 kalkışlı Dalaman-İstanbul Sabiha Gökçen seferi

7-10 EKİM TURU
Gidiş uçuşu Anadolu Jet Havayolları ile 06:40 kalkışlı İstanbul Sabiha Gökçen - Dalaman seferi 
Dönüş uçuşu Pegasus Havayolları ile 20:50 kalkışlı Dalaman-İstanbul Sabiha Gökçen seferi 

14-17 EKİM TURU
Gidiş uçuşu Anadolu Jet Havayolları ile 06:40 kalkışlı İstanbul Sabiha Gökçen - Dalaman seferi 
Dönüş uçuşu Pegasus Havayolları ile 20:50 kalkışlı Dalaman-İstanbul Sabiha Gökçen seferi 
 
28-31 EKİM TURU
Gidiş uçuşu Anadolu Jet Havayolları ile 07:35 kalkışlı İstanbul Sabiha Gökçen - Dalaman seferi 
Dönüş uçuşu Pegasus Havayolları ile 18:55 kalkışlı Dalaman-İstanbul Sabiha Gökçen seferi 
 
11-14 KASIM TURU
Gidiş uçuşu Pegasus Havayolları ile 06:30 kalkışlı İstanbul Sabiha Gökçen - Dalaman seferi 
Dönüş uçuşu Pegasus Havayolları ile 20:25 kalkışlı Dalaman-İstanbul Sabiha Gökçen seferi 

Tarifeli uçuş iptali halinde alternatif uçuş ile ulaşım sağlanır.
 
HATIRLATMA
Kendiniz uçak bileti alırsanız, pandemi nedeniyle olabilecek tur iptali halinde uçak bileti ceza ödemelerinizden acentamız sorumlu değildir

COVID-19 TEDBIRLERI
:: Covid-19 tedbirleri uyarınca tüm katılımcılarımızdan HES Kodu talep edilmektedir.
:: Turumuz esnasında covid-19 tedbirleri uyarınca mesafe, temizlik, maske kurallarına riayet edilecektir. Araçlarımız her sabah temizlenip, dezenfekte edilerek tura başlayacaktır. 
:: Tur araçlarında dezenfektan bulundurulacaktır.
 
YURTİÇİ UÇUŞLARDA AŞI / PCR TESTİ ZORUNLUĞU
 
KURAL VE KOŞULLAR
T.C. İçişleri Bakanlığı’nın yayımladığı genelgeye göre, 6 Eylül 2021 (dahil) tarihinden itibaren iç hat uçuşlarda check-in sırasında HES kodu aracılığıyla aşılı/geçirilmiş hastalık veya azami 48 saat önce yapılmış negatif sonuçlu PCR testi şartı aranacaktır.
 
T.C Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği kriterler çerçevesinde, bakanlıkça kabul gören aşıların uçuşa kabul kriterlerini karşılaması için; Johnson & Johnson için tek doz, diğer aşılar için iki doz aşı olunması ve son doz üzerinden 14 gün geçmesi gerekmektedir.
 
Covid-19 bağışıklığı bulunan kişiler için aşı ve PCR testi gerekmemektedir. Covid-19 hastalığını geçirmiş olup, pozitif sonuçlu PCR testinin üzerinden en fazla 180 gün geçmiş olan yolcularımız bağışık kabul edilmektedir.
 
Covid-19 geçirmiş olan yolcularımız için, PCR pozitif test sonucunun üzerinden en az 14 gün geçtikten sonra süre sınırı olmaksızın tek doz aşı uygulaması yeterli bulunmaktadır.
 
Uygulama, 18 yaş (18 yaşından gün almış) ve üzeri tüm yolcularımız için geçerlidir.
 
Yolcuların check-in işlemlerini gerçekleştirebilmeleri için Hayat Eve Sığar uygulaması HES Kodu Ayarları bölümünden Aşı Durumu, Hastalık Durumu ve Test Durumu statülerinin görüntülenebilmesine onay vermiş olmaları gerekmektedir. 
 
Genelge şartlarının sağlanmaması nedeniyle uçağa binilememesi ve tura katılınamamasından kaynaklı doğacak kayıplardan acentamız sorumlu değildir, bu konuda sorumluluk katılımcıya aittir.
 
BENZER TURLAR
 
 
 
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.699 Ek yatak₺ 2.699 Single konaklamalı tur ücreti₺ 3.389 Çocuk fiyatı₺ 2.249
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 3.399 Ek yatak₺ 3.399 Single konaklamalı tur ücreti₺ 4.089 Çocuk fiyatı₺ 2.949
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.699 Ek yatak₺ 2.699 Single konaklamalı tur ücreti₺ 3.389 Çocuk fiyatı₺ 2.249
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 3.399 Ek yatak₺ 3.399 Single konaklamalı tur ücreti₺ 4.089 Çocuk fiyatı₺ 2.949
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.699 Ek yatak₺ 2.699 Single konaklamalı tur ücreti₺ 3.389 Çocuk fiyatı₺ 2.249
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 3.399 Ek yatak₺ 3.399 Single konaklamalı tur ücreti₺ 4.089 Çocuk fiyatı₺ 2.949
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.999 Ek yatak₺ 2.999 Single konaklamalı tur ücreti₺ 3.989 Çocuk fiyatı₺ 2.499
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 4.099 Ek yatak₺ 4.099 Single konaklamalı tur ücreti₺ 5.289 Çocuk fiyatı₺ 3.599
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.799 Ek yatak₺ 2.799 Single konaklamalı tur ücreti₺ 3.549 Çocuk fiyatı₺ 2.349
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 3.499 Ek yatak₺ 3.499 Single konaklamalı tur ücreti₺ 4.249 Çocuk fiyatı₺ 3.049

:: İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Dalaman uçak bileti (15 bagaj hakkı) (uçak bileti dahil pakette)

:: Dalaman-İstanbul Sabiha Gökçen H. uçak bileti (15 bagaj hakkı) (uçak bileti dahil pakette)

:: Profesyonel rehberlik hizmeti

:: 3 gece Selimiye Solto Beach Hotel'de konaklama

:: 3 kahvaltı

:: 3 akşam yemeği (set menü)

:: Tüm geziler

:: Bozburun'da yarım günlük tekne turu

:: Bölgedeki ulaşımlar

:: Zorunlu seyahat sigortası

:: Tur boyunca Evolite marka çift baton tedarik edilmesi (turun ilk günü verilir, tur bitiminde geri alınır)

:: Gidiş-dönüş uçak biletleri (uçak bileti hariç paket tercih edilirse)

:: Öğle yemekleri ve kumanyalar

:: Son gün akşam yemeği

:: Yemeklerde alınacak içecekler

:: Müze, ören yeri giriş ücretleri

:: Dahillerde belirtilmeyen tüm hizmetler

YANINIZDA BULUNDURMANIZ GEREKENLER

:: Yürüyüş botu (sert tabanlı, bilekleri saran) *

:: 25-30 lt  küçük sırt çantası

:: Baton (varsa çift yoksa tek)**

:: Panço yada yağmurluk

:: Tshirt (birkaç tane)

:: Yürüyüş için uygun pantolon yada şort (ıslanınca çabuk kuruyan size konfor sağlar)

:: Güneş koruyucu

:: Termos yada matara

:: Islak mendil

:: Güneş gözlüğü ve şapka

:: Mayo, terlik ve havlu (deniz mevsiminde)

:: Deniz ayakkabısı (tavsiye)

:: Powerbank (tavsiye)

:: Sinek kovucu

:: Tozluk (tavsiye)

:: Düzenli kullandığınız ilaçlar

 

* Yürüyüş botunuz yoksa bilekleri saran, tabanı düz olmayan spor yürüyüş ayakkabısı ile tura katılabilirsiniz.

 

** Baton getirmezseniz tur boyunca Evolite marka çiftli yürüyüş batonunu size tedarik ediyoruz. Yani turun ilk günü size veriyoruz, turun son günü alıyoruz. Batonla yürüyüşler daha konforlu, daha az yorucu.

 

ZORLUK SEVİYESİ

Karia Yolu yaklaşık 800 km'lik uzun bir rota. Bu rotada birçok parkur var. Eğer siz günde 30-40 km. arası yürürseniz elbette yorucu olur. Ama biz turumuzun planlamasını yaparken, gün içinde en fazla 12-13 km. yürüyüş olacak şekilde parkurları seçtik. Dolayısıyla orta seviyede bir kondisyona sahip bir kişi ağırlıklı olarak düz, zaman zaman iniş ve çıkışlı bu parkurlarda yürüyebilir. Yürüdüğümüz rotalarda, zaman zaman kayalıklı yollar, taş patikalar, orman içi yürüyüşler, dik çıkışlar ve taş patikalardan inişler oluyor. Bir iki noktada atlamalı zıplamalı bir kaç yer olsada genel parkura baktığımızda orta zorluk seviyesinde bulunuyor. Biz katılımcılarımızın muazzam manzaralarıyla görsel bir şölen sunan bu rotanın keyfini yaşayabilmeleri için gün içerisindeki yürüyüş sürelerini 6 saati, parkur uzunluğunu da 12-13 km'yi geçmeyecek şekilde belirledik. Araç bizi parkur başlangıcında bırakacak, parkur bitiş noktasından alacak. Siz arada parkuru yürüyün ve tadını çıkarın, gerisini bize bırakın. Sonuç olarak kolay değil ama zor da değil. Kaldı ki bu muazzam deneyim için kendinizi motive edeceğinizi ve günden güne de kondisyonunuzun artacağını unutmayın.

Yürüyüş boyunca rehberimizin komut ve uyarılarını dikkate aldığınız, eğimli yerlerde iniş yaparken zikzaklar çizerek yürüdüğünüz ve kayaların arasından geçerken kaymaya ve ayağınızın sıkışması ihtimaline karşın dikkatli olduğunuz sürece sakatlanma, yaralanma riski minimum seviyede.

Astım yada kalp rahatsızlığınız varsa bu tura katılımınız uygun olmayacaktır.

 

ÖĞLE YEMEKLERİ HAKKINDA

1.gün: Kumanya

2.gün: Kumanya

3.gün: Restoranda 

4.gün: Kumanya

 

Öğle yemekleri ekstra olup dileyen misafirlerimiz, turun ilk gün rehberimize kişi başı 90 TL ödeme yaparak üç günlük kumanya talep edebilirler, dileyen misafirlerimiz de otel yakınlarındaki markete giderek istekleri ve tercihleri doğrultusunda kendi kumanyalarını hazırlayabilirler.

(tur tarihinde sunulacak güncel kumanya listesi rehber tarafından turdan önce mesaj atılacaktır)

(kumanyalar 1-2 ve 4. günler içindir)

 

AKŞAM YEMEKLERİ HAKKINDA

1.gün menü: Köfte - patates / ortaya üç çeşit meze / ortaya salata / meyve tabağı

2.gün menü: Tavuk külbastı - pilav / ortaya üç çeşit meze / ortaya salata / tatlı

3.gün menü: Levrek / ortaya üç çeşit meze / ortaya salata / irmik helvası

Menü harici siparişler ve içecekler ekstradır.

 

BÜYÜK SIRT ÇANTASI İLE Mİ YÜRÜYECEĞİZ ?

Hayır. Her gün 25-30 lt lik kücük bir sırt çantası ile yürüyeceksiniz. Büyük cantanız (bavulunuz) otelde kalır.

Yürürken taşıyacağınız küçük sırt çantasına sadece o günkü yürüyüş esnasında ihtiyacınız olabilecek günlük ihtiyaclarınızı koyacaksınız. (matara, yedek tshirt, mayo, havlu, terlik, sinek kovucu, atıstırmalıklar, ıslak mendil , powerbank gibi )

Her gün araç bizi o gün yürüyüş yapacağımız parkurun başlangıç noktasına bırakacak, yürüyüs sonunda parkur bitiş noktasından alacarak otele götürecek. 

 

BATON KULLANIMI

Batonların başta dizler olmak üzere eklemlere bidirdiği yükü %25 azalttığını biliyor muydunuz? Aynı zamanda bu ekipman dengenizi güçlendirir ve doğa yürüyüşü kazalarının en büyük sebebi olan kaymaları azaltır.

 

Baton Kullanımının Faydaları

:: Dengeli ve stabil bir yürüyüş sağlar

:: Omurilik düzleminin sağlıklı bir şekilde dik tutulmasını sağlar

:: Sırtta taşınan kamp yükünün hafifletilmesini sağlar

:: Ayak bilekleri ve dizlere binen yükü azaltır

:: Olası denge kaybında tekrardan dengenin kurulmasını sağlar

:: Yukarı tırmanışları kolaylaştırır

:: Aşağı inişlerde eklemlere binen şokları azaltır

:: Dağcılarda sık rastlanan menüsküs, bağ kopması gibi fiziksel yaralanmaları önlemeye yardımcı olur

:: Ritimli şekilde ilerlemeyi sağlar (nefes/adım koordinasyonunu sağlar)

 

Bu sebeplerden dolayı, misafirlerimizin daha keyifli bir şekilde yürüyüş yapabilmesi için  tüm tur katılımcılarımıza tur boyunca Evolite marka trekking batonu tedarik ediyoruz.

(Batonları turun ilk günü veriyoruz, son gün yürüyüşünün ardından geri alıyoruz)

 

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 15 yorum var.

Dünyanın en iyi gezi rotalarından birini deneyimlediğim için çok mutluyum. Doğa ve deniz muhteşemdi. Hayatımda asla unutamayacağım anılarla dolu bir deneyim oldu. Gökhan bey problem çözme becerisi, bilgi ve deneyimi ile çok iyi bir rehber. Ayrıca tüm program boyunca bizi memnun etme gayreti ve samimiyeti için kendisine ve Deepnature ekibine çok teşekkürler. Bu programı kendi sınırlarının dışına çıkmak isteyen tüm doğa severlere şiddetle tavsiye ederim.
Elif

Gökhan Bey merhaba, Sanırım Karia Turu sizler ile katıldığım 6. yada 7. tur.. diğerlerin aldığım keyif ne ise Karia da bunun bir tık fazlasını yaşadım. Neden derseniz doğa ve deniz aşığı biri olarak bu kadar güzelliğin, manzaranın ve doğanın bir arada olduğunu ve en önemlisi de ülkem de bu kadar güzel noktaların olduğunu bilmezdim. Amatör biri olarak o parkurları başarı ile bitirdiğimde hissettiğim his inanılmazdı. Sanırım trekking & doğa yürüyüşlerini hayatımın merkezine alacağım bundan sonra.. Sırada sizinle gitmek istediğim Likya yolu ile Karadeniz yaylaları var. Belki de ileri de sizler ile yurt dışı özellikle Asya ve Güney Amerika’daki parkurları bitirmek hedefim de olabilir. Sizin yol boyunca bizlere aktardığınız tarihi hikayeler ise turumuza renk kattı, Deepnature ile her zaman tura varım ancak sizinle 20 sene sonra bir turda olmak bir ayrıcalıktı. J Tekrar çok teşekkürler, bir sonraki tur da görüşmek üzere… Sevgiler,
Pelin

İlk trekking tecrübemde, unutulmaz bir deneyim oldu.. Karia yolunu rota olarak çok tavsiye ederim; deniz ve dağ yürüyüşleri bir arada.. Özenli ve ilgili tavırları için rehberimiz Gökhan beye ve Deepnaturetravel’a gönülden teşekkürler
Yasemin

Karia yürüyüşü yaşadığımız bu zorlu dönemde bizler için bir soluk ve canlanma fırsatı oldu. Hem yürüyüş parkurları hem de denizle buluştuğumuz anlar çok özeldi. Rehberimiz Gökhan beye sorun çözme gayreti, becerisi ve bizlerle kurduğu samimi iletişim için çok teşekkürler. Daha çok yollarda buluştuğumuz günler dileğiyle.
Yelda

Çok olumlu, yakın arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Grupta küçük olunca bir aile ortamında hissettik kendimizi. Gökhan Bey’in profesyonel ve aynı zamanda arkadaşça rehberlikleri için teşekkür ederiz. Program ve otelden de memnun kaldık. Yine bir turda buluşmak istiyoruz.
Servet & Necla

Kişi sayısı az olması güzeldi. Rehberimiz harika birisi, ufak aksaklıklar oldu ama çok iyi çözüm üretti. Gittiğimiz her yerdeki güzelliklerden ayrı ayrı feyz aldım. Benim için çok anı oldu. Arzum Hanıma teşekkürler.
Seray

Karia Turundan çok memnun kaldık. Organizasyondan çok tatmin olduk. Rehberimiz görevini çok iyi yaptı. Grubu idaresi çok iyi, açıklamalar çok doyurucu idi. Kendisine çok teşekkür ederiz. Ayrıca kaptanımız Ahmet bey de görevini çok iyi yaptı.
İzzet & Gülseren

Rehberlik hizmeti çok başarılıydı. Program içeriği, yürüyüş süreleri çok iyi ayarlandı.
Çisem

Güzel organize olmuş turdu. Rehberimizden yaptığı değişiklerle tur süresi boyunca hiç sorun yaşamadan ve vakit kaybetmeden turumuzu tamamladık. Kaldığımız otel genel olarak iyiydi fakat otelde yediğimiz akşam yemeklerinde alternatif sunulabilirdi, set menü olması seçeneksizlik oluşturdu. Ek olarak şoförümüz çok pozitif ve cana yakın biri. Rehberimiz Gökhan Bey işini çok iyi yapan ve çok organize olmuş biri. Konuşması ve davranışlarıyla pozitif enerjisini bizimle paylaştı. Karşılaştığımız her şeyde bize desteğini esirgemedi.
Nalan

Eşim ve annesi yabancı olduğundan bu geziden hoşlanacaklarını düşündüm. Her şey umduğumuzdan çok daha iyi geçti. Dört günün her anı dolu dolu ve keyifle geçti. Rehberimiz Gökhan Bey yörenin doğası ve tarihine gayet hakimdi. Bize her konuda sabırla ve güleryüzle yardımcı oldu. Her şey çok güzeldi, teşekkürler. Karia yolunu da yürüdük sırada doğu likya var.
Esra

Sevgili tur rehberimiz Gökhan Bey’e turumuzu bizim için çok daha keyifli hale çevirdiği, yaptığı güzel sürprizler ve organizasyonlar için çok teşekkür ederiz. Dolphin otel konaklama yeri beklentimizin çok üstündeydi, onlara da bol teşekkür. Tabi ki sonbahar ayında Allah da yanımızdaydı, yağmur yağmadı. Şükürler olsun. Deep nature turlarını, takip edeceğiz.
Rezzan

Herşey mükemmel. Şirketinizi çok ciddi ve profesyonel buldum.
Jak

Güzel bir sonbahar ve bayram günleri geçirdik. Rehberimiz Gökhan Bey’e sabrı, ilgisi ve sempatik davranışları için teşekkür ederiz. Rotayı da oteli de beğendik. Tekne turu çok iyi düşünülmüş, Gökhan Bey in anlatımları ile daha da renklendi. Dolphin otel çalışanlarına ve şoför Mehmet bey’e de teşekkürler. Turlarınızdan haberdar olmak isteriz.
Leyla

Son derece keyifli bir tur oldu, güzergah, rehberimiz, kaldığımız otel her şey son derece olumluydu. Otelimizin manzarası ve konumuna bayıldık. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.
Burcu

Merhaba, 28-31 Ekim tarihinde düzenlemiş olduğunuz Karia Yolu tur organizasyonunda emeği geçen çalışanlarınızdan rehberiniz Gökhan Bey ve araç Şoförü Mehmet Beyin göstermiş olduğunu ilgi ve alakalarından çok memnun kaldığımı tarafınıza bildirmek isterim. Sıcak kanlı davranışları ve bilgi becerileri ile bizlere başarılı bir hizmet vermişlerdir. Bundan dolayı sizler aracılığı ile de kendilerine teşekkür etmeyi borç biliriz. İyi çalışmalar. Saygılarımla
Özcan

Havale/EFT ile ödeme:
3.499 TL
Kredi kartı ile tek seferde:
3.499 TL


  Axess BankkartCombo Bonus CardFinans MilesSmiles Paraf Wings World
Taksit
2
3
4
5
6
7
8
9
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.749,50 TL3.499,00 TL
1.166,33 TL3.499,00 TL
900,99 TL3.603,97 TL
731,29 TL3.656,46 TL
618,16 TL3.708,94 TL
537,35 TL3.761,43 TL
476,74 TL3.813,91 TL
429,60 TL3.866,40 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.749,50 TL3.499,00 TL
1.166,33 TL3.499,00 TL
900,99 TL3.603,97 TL
731,29 TL3.656,46 TL
618,16 TL3.708,94 TL
537,35 TL3.761,43 TL
476,74 TL3.813,91 TL
429,60 TL3.866,40 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.749,50 TL3.499,00 TL
1.166,33 TL3.499,00 TL
900,99 TL3.603,97 TL
731,29 TL3.656,46 TL
618,16 TL3.708,94 TL
537,35 TL3.761,43 TL
476,74 TL3.813,91 TL
429,60 TL3.866,40 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.749,50 TL3.499,00 TL
1.166,33 TL3.499,00 TL
900,99 TL3.603,97 TL
731,29 TL3.656,46 TL
618,16 TL3.708,94 TL
537,35 TL3.761,43 TL
476,74 TL3.813,91 TL
429,60 TL3.866,40 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.749,50 TL3.499,00 TL
1.166,33 TL3.499,00 TL
903,62 TL3.614,47 TL
734,09 TL3.670,45 TL
621,07 TL3.726,44 TL
541,35 TL3.789,42 TL
480,24 TL3.841,90 TL
431,93 TL3.887,39 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.749,50 TL3.499,00 TL
1.166,33 TL3.499,00 TL
900,99 TL3.603,97 TL
731,29 TL3.656,46 TL
618,16 TL3.708,94 TL
537,35 TL3.761,43 TL
476,74 TL3.813,91 TL
429,60 TL3.866,40 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.749,50 TL3.499,00 TL
1.166,33 TL3.499,00 TL
900,99 TL3.603,97 TL
731,29 TL3.656,46 TL
618,16 TL3.708,94 TL
537,35 TL3.761,43 TL
476,74 TL3.813,91 TL
429,60 TL3.866,40 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.749,50 TL3.499,00 TL
1.166,33 TL3.499,00 TL
900,99 TL3.603,97 TL
731,29 TL3.656,46 TL
618,16 TL3.708,94 TL
537,35 TL3.761,43 TL
476,74 TL3.813,91 TL
429,60 TL3.866,40 TL
KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive