DOĞU EKSPRESİ TURLARI

Ankaradan Doğu Ekspresi Turu Şu An Yapılmamaktadır.
Ankaradan Doğu Ekspresi Turu

3 GECE 4 GÜN (Bu Turumuz Şu An Yapılmamaktadır)

Doğu Ekspresi ile Gidiş Dönüşlü Kars Turu Şu An Yapılmamaktadır.
Doğu Ekspresi ile Gidiş Dönüşlü Kars Turu

4 GECE 5 GÜN (Bu Turumuz Şu An Yapılmamaktadır)

Doğu Ekspresi ile Kars Doğubayazıt Turu Şu An Yapılmamaktadır.
Doğu Ekspresi ile Kars Doğubayazıt Turu

4 GECE 5 GÜN (Bu Turumuz Şu An Yapılmamaktadır)

Doğu Ekspresi ile Kars Turu Şu An Yapılmamaktadır.
Doğu Ekspresi ile Kars Turu

3 GECE 4 GÜN (Bu Turumuz Şu An Yapılmamaktadır)

Doğu Ekspresi Turu Şu An Yapılmamaktadır.
Doğu Ekspresi Turu

3 GECE 4 GÜN (Bu Turumuz Şu An Yapılmamaktadır)

Exclusive Kars Turu ₺ 33.900 ’den itibaren
Exclusive Kars Turu

2 GECE 3 GÜN (Gruplara Özel Olarak Yapılır)

İzmirden Doğu Ekspresi Kars Turu Şu An Yapılmamaktadır.
İzmirden Doğu Ekspresi Kars Turu

3 GECE 4 GÜN (Bu Turumuz Şu An Yapılmamaktadır)

Uçakla Butik Kars Erzurum Turu Şu An Yapılmamaktadır.
Uçakla Butik Kars Erzurum Turu

2 GECE 3 GÜN (Bu Turumuz Şu An Yapılmamaktadır)

Doğu Ekspresi Kars Turları Hakkında

Turistik Doğu Ekspresi ile gidişli yada dönüşlü / trenle ve uçakla Doğu Ekspresi Turları
24 yıllık deneyimle Doğu Ekspresi Kars Turları uzmanı acenta.
Doğu Ekspresi Kars Turu seçenekleri 10000 TL'den başlayan fiyatlarla.
 
İstanbul çıkışlı Doğu Ekspresi ile Kars Turu
Ankara çıkışlı Doğu Ekspresi ile Kars Turu
İzmir çıkışlı Doğu Ekspresi ile Kars Turu
Erzurum Kars arası Doğu Ekspresi Yolculuklu Uçakla Kars Erzurum Turu
 
24 yıllık deneyimimizle hazırlanmış Doğu Ekspresi Kars turları bu sayfada. DEEPNATURE TRAVEL'dan özenle hazırlanmış, deneyimli rehberler eşliğindeki Kars turu programları sizi bekliyor. Uçakla ve Doğu Ekspresi ile Kars Turu programlarımızda Kars'taki konaklamalarımız sezon anlaşması yapılmış 4 yıldızlı oteldedir. Exclusive Kars turunda ise Kars'ta butik otelde konaklama sağlıyoruz.
Erzurum ve Iğdır'a denk gelen konaklamalarımızda bölgenin beğenilen otelleriyle çalışmaktayız. Misafir yorumlarında da sık sık teşekkürlerden görülebildiği üzere rehber kadromuz bölge konusunda hakim, misafir memnuniyeti yüksek yol arkadaşlarımızdan oluşmaktadır. Kars turları en fazla 25 kişilik butik tur konsepti ve taksitli ödeme seçenekleriyle. DEEPNATURE, Kars turları uzmanıdır, araştırın eşinize dostunuza sorun... Doğu Ekspresi Kars turları için doğru adrestesiniz.
 
Turlarımıza katılan misafirlerimizden bazılarının yorumları:
 
Ben , kızlarım ve torunum 26 ocak - 30 ocak Doğu ekspresi Kars gezisine katıldık . Çok memnun kaldık . Çok teşekkür ederiz . İlginiz , kaliteniz ve organizasyonuz çok iyiydi Rehberimiz Yeliz hanıma ayrıca teşekkür ederiz Gezi boyunca en güzel şekilde bizleri memnun etti.Tekrar buluşmak üzere güzel duygularla gezimizi bitirdik TEŞEKKÜRLER
Nermin
 
Merhaba... 2-6 şubat turu ardından şimdi Kars’dan döndük. Deepnature’ya bu organizasyon için çok teşekkürler ederim. Çok iyi gezdik. Rahat ettik. Rehberimiz YELİZ hanım şahane idi. Kişiliği, duruşu, müthiş bilgisi ile bütün grubun beyenisini kazandı. Bundan sonra da gerek Yurt içi ve gerek Yurt dışı turlarınız hakkında tarafıma bilgi gönderimesini rice eder, teşekkürlerimi sunarım.
Alev
 
24-28 Şubat tarihlerinde Erzurum - Kars-Doğu ekspresi turunuza ailece katılmış bulunmaktayız. Uzun yıllardır bir çok tura katılmışlığımız vardır, ama bu tur’umuz da ; ilk defa işini severek yapan hem samimi hem de insanlarla denge kurarak mesafeyi bu kadar mükemmel ayarlayabilen, çözümcü, zeki ve de mesleğiyle ilgili bu kadar donanımlı genç bir REHBER arkadaşımıza rastlamış bulunmaktayız. O nedenle Yeliz Hanım'a çok çok teşekkür eder, kendisiyle tanışma fırsatını yakalamaktan son derece memnun kaldığımızı yürekten bildirmek isteriz. Tur gezilerimiz en ince detaylarına varıncaya kadar mükemmel programlanmıştı. Bundan sonra ki gezilerimizde DEEPNATURE ve Yeliz Yener terciğimiz olacaktır ve tüm doslarımıza hiç kuşkusuz tavsiye edilecektir. Teşekkürler Deepnature ekibine, teşekkürler sevgili YELİZ'e
Nilgün
 
Planlama , karşılaşılan problemlerle ilgilenişiniz mükemmeldi . Uçağı kaçırmamıza rağmen Kars Erzurum transferimiz anında ayarlandı bilgilendirildik . Tur öncesi tüm ayrıntılar maille iletildi. Ofiste Gökhan Bey çok ilgiliydi . Önder Bey onca ülke ziyaret olmama rağmen gördüğüm en donanımlı , iletişimi hızlı&kuvvetli ilk rehberdi . Kendisiyle tekrar gezmek bilgi dağarcığından bu derece faydalanmak çok isterim Hiç dinleyemediğim sıkıcı tarih anlatımlarını heyecanla dinledim . Muhteşem bir turdu , uçağı kaçırmamıza rağmen bu nahoş durumu ilginiz sayesinde anında unuttuk . İlgimi çeken turlarınızın tamamı , aynı kaliteyi bulmak umuduyla 
Merve
 
21-25 Ocak Kars turundan her yönüyle çok memnun kaldık. İnternetten tesadüfen turu buldum. Daha önce tanımadığımıza çok üzüldüm. Tur öncesi bilgilendirmeniz ,rezervasyon sırasındaki bilgilendirme ve hızınız her yönden bizi memnun etti. Rehberimiz Önder Bey ve kaptanımız Ömer Bey turumuzun keyifli geçmesi için ellerinden gelenin en iyisini yaptıklarını düşünüyorum. Bu da turumuzun çok keyifli ve uyumlu geçmesini sağladı. Gönderdiğiniz tur programı bile işinizi ne kadar titizlikle ve severek yaptığınızı gösteriyor. Bundan sonra tur tercihlerimizde önceliğimizin sizden yana olacağını belirtmek isterim. Bu keyifli tur teşekkür ederiz.
Hülya
 
Muhteşem… Kelimelerin kifayesiz kalacağı bir Kars sonu yaşatıldı bu turda bize: personeli , kaldığımız mekanları , tur programı, köy kahvaltısı, süprizleri….. Her turda karşılaştırılamayacak farklı özellikleriniz kesinlikle var…
Derya
 
20-24 Şubat tarihlerinde Erzurum-Kars turu için , Öncesi süreçte gerekli bilgilendirme , Erzurum’da bizi güleryüzle karşılayan ve son gün tren garından uğurlayan şöförümüz Yalçın beyefendi ye Tüm tur boyunca bilgisi , dakikliği ve işini sevgiyle yapan rehberimiz Ergün beyefendi ye çok teşekkür ederiz. Bir başka turda görülünceye dek gerek ailemiz gerek dostlarımıza turunuzu tavsiye edeceğimizi ifade etmek isteriz Teşekkürler Selamlar
Ahmet Galip
 
Kars Turu genel içerik ve özellikle rehberlik konusunda çok memnun kaldık . Turla gezmeyi sevmediğimiz halde rehberlik konusundaki başarınız ve tur öncesi takip ve yardımlarınız için çok teşekkürler .
Gamze
 
09-11 Şubat tarihli 11 kişilik Kars grubu inanılmaz güzel bir tatildi ben tek katıldım ama 11 kişi hiç ayrılmadık çok güzel dostluk kurduk. Hepsi de rehberimiz Önder bey sayesinde oldu muhteşem bilgili kültürlü seviyeli Harika bir rehber . Hepimiz çok sevdik onu . Ve kesinlikle tekrar katılacağım. Hepinize çok teşekkür ederim ☺ sevgiler selamlar
Bengi

Rehberimizin liderliğinde çok keyifli bir Kars tatili geçirdik . Kalıplaşmış tur bilgilendirmelerinden çok uzak , coğrafyasından din felsefesine , tarihinden gastronomik özelliklerine her konuda bilgilenmiş olduk . Lokal tat ve insanlara dokunabildiğiniz için son derece keyifli , kültür dolu bir gezi oldu . Çok teşekkür ederiz !
Elif

Doğu Ekspresi Kars Turu Fiyatları

Doğu Ekspresi Kars turu fiyatları tur tarihine ve ulaşım aracına göre 10000-20000 TL arasında değişmektedir. Özellikle yataklı vagon doğu ekspresi ile olan turlarda kontenjanlar çok önceden dolmaktadır. Sınırlı kontenjanlarımız mevcut olup kontenjan sonrası ek talepler neticesinde oluşan fiyat artışlarından etkilenmemek için Kars turu için erken rezervasyon öneriririz.
 

Doğu Ekspresi Kars Turları Ne Zaman Düzenleniyor?

Doğu Ekspresi Kars turlarımız yaz hariç yılın dokuz ayı düzenlenmektedir. Doğu coğrafyası her mevsim ayrı bir güzelliğe sahip. Kars en çok kış aylarında rağbet görmekte. Özellikle Çıldır Gölü'nün buz tuttuğu dönem en çok rağbet gören dönem. Her yıl birkaç gün değişkenlik göstermekle birlikte göl ocak-mart aylarında donmuş oluyor. Kars coğrafyası bahar aylarında doğanın kış sonrası güzelliği ile ayrı bir güzelliğe sahip oluyor. Yol manzaraları bu dönemde de bir başka güzel oluyor. Yaz ayları ise sıcaklığın en yüksek olduğu ve her yere rahatlıkla ulaşabildiğimiz bir dönem.

 KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.