Kiralık Tatil Evleri - Kaş ve Kalkan'da kiralık villalar
  • Doğu Ekspresi ile Gidiş Dönüşlü Kars Turu
  • Doğu Ekspresi ile Gidiş Dönüşlü Kars Turu
  • Doğu Ekspresi ile Gidiş Dönüşlü Kars Turu
  • Doğu Ekspresi ile Gidiş Dönüşlü Kars Turu
  • Doğu Ekspresi ile Gidiş Dönüşlü Kars Turu

Doğu Ekspresi ile Gidiş Dönüşlü Kars Turu

4 GECE 5 GÜN (Bu Turumuz Şu An Yapılmamaktadır)

Butik turlar uzmanından 23 yıllık deneyimle kış dönemi Butik Kars Turu. Turistik Doğu Ekspresi treni ile gidiş ve dönüşlü. 4 gece 5 günlük program. Doğu'nun İncisi Kars eşsiz manzaralarla bu 25 kişilik butik turda. Doğu Ekspresi deneyimi, bölgeye hakim rehberlik, keyifli program. BU TURUMUZDA KONTENJAN 25 KİŞİ İLE SINIRLIDIR.

’ itibaren
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET

Doğu Ekspresi ile Gidiş Dönüşlü Kars Turu
(Turistik Doğu Ekspresi yataklı vagonda gidiş ve dönüş)

BU TURUN FARKI
:: Turistik Doğu Ekspresi'nde Ankara-Kars ve Kars-Ankara gidiş dönüş yataklı vagonda yolculuk (iki kişilik yataklı kompartıman)
:: Kars'ta bir gece konaklayarak bölge uzmanı deneyimli rehber eşliğinde Kars'ı ve Çıldır Gölü'nü görme imkanı
:: Deepnature'ın özenli hizmet anlayışı
:: 23 yıllık deneyimimizle hazırlanmış keyifli program
:: Tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri görebileceğiniz bir yolculuk yaparken yöresel lezzetlerle de buluşma imkanı
:: En fazla 25 kişilik tur konsepti ile az kişiyle gezme ayrıcalığı
 

GÖRÜLECEK YERLER
Kars-  Çıldır Gölü  (rehber eşliğinde)
Kemaliye - Erzurum - Erzincan - Divriği - Sivas (tren molası esnasında)
 

TREN
Turistik Doğu Ekspresi (Yataklı Vagon)

PROGRAM

1. GÜN / ANKARA - TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ
Doğu Ekspresi ile Gidiş Dönüşlü Kars Turu için 15:00'te Ankara Eski Gar'da tur yetkilimiz ile buluşarak Turistik Doğu Ekspresi'nin gelişini bekliyoruz. Ekspresin gelmesiyle beraber TCDD Turistik Doğu Ekspresin bize ayrılmış olan yataklı vagonundaki iki kişilik kompartımanlara misafirlerimizi yerleştirdikten sonra 15:55 hareketle Anadolu coğrafyasında uzun ve güzel bir tren yolculuğuna başlıyoruz. Akşam yemeği trende (ekstra)
Konaklama trende yataklı kompartımanda.
 
2. GÜN / TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ YOLCULUĞU (İLİÇ-KEMALİYE VE ERZURUM’DA MOLALI)
Gün boyunca Doğu Ekspresi ile doğuya doğru yol almaya devam ediyoruz.  Bu esnada eşsiz manzaralar bize eşlik edecek.
Doğu Ekspresi gidişte Erzincan ve Erzurum'da mola veriyor.
Tren gece 21:52’de (rötar olmazsa) Kars’a varıyor. Kars Bölgesi tur rehberimiz misafirlerimizi Kars Garı'nda karşılıyor. Transfer aracımız ile otele geçiş ve odalara yerleşme.
Konaklama Kars’ta bulunan 4* Kars Park Hotel'de.
 
MOLA 1: 
Tren 08:00’de (rötar olmazsa) Erzincan Garı’na varacak olup 3 saat 44 dk mola verecektir.
Mola gezileri dahil paket satın alan misafirlerimizle Garda karşılayacak görevlimiz eşliğinde Erzincan merkez ve Girlevik Şelalesi programı ardından trene dönüş.
 
MOLA 2:
Tren 14:52’de (rötar olmazsa) Erzurum Garı’na varacak olup Erzurum’da 3 saat mola verecektir. 
Mola gezileri dahil paket satın alan misafirlerimizle Garda karşılayacak görevlimiz eşliğinde Erzurum merkez gezisi ve Cağ kebabçısında akşam yemeği molası sonrası trene dönüş.
 
(Tren molaları için varış-kalkış saatleri sefere göre değişebilmektedir. Yolculuk esnasında, vagonumuzdan sorumlu kondüktörün tren mola için duruğunda vereceği kalkış saatleri esastır)
 
3. GÜN / ÇILDIR GÖLÜ - KARS
Sabah otelde kahvaltı ardından  ülkemizin yüksek rakımda bulunan tatlı su göllerinin en etkileyici olanlarından birisi olan Çıldır Gölü’ne hareket edeceğiz.  Varışta, göl kıyısında serbest zaman. Kışın buz tutan ve eşsiz bir görünüme sahip olan gölde, manzaranın tadını çıkarabilir ve donduğu zamanlarda, göl üzerinde kızakla gezinebilirsiniz.
(Yıldan yıla değişmekle birlikte, Çıldır Gölü genelde 10 Ocak-30 Mart arasında tam donmus olmakta ve kızakla gezilebilmektedir)
Öğle saatlerinde Kars'a dönüş. İlk olarak Kars'ta öğle yemeği (ekstra) molası veriyoruz. Yöresel lezzetler ve kaz etinden tadabilirsiniz. Yemek molasının ardından Kars merkezi gezeceğiz.
Yarısı Ani, yarısı Harakani denmiş Kars için ama elbette başka başka dünyalara ve atacağımız her adımda başka tatlı şaşkınlıklara şahit olacağımız bu şehrin sokaklarında dolaşmaya başlıyoruz. Bir şehre yukarıdan bakmak gerekir önce. Bu sebeple ilk durak noktamız Kars Kalesi olacak. Sadece bir kale olmaktan çıkıp; Kars çayı'nın medeniyetleri birleştirdiği noktada; Aleksandr Puşkin'in izlerini taşıyan sokakları; Osmanlı taş köprüleri ve hamamlarını, şehirdeki ermeni kiliselerinden biri olan 12 Havariler Kilisesi'ni ( Kümbet Camii), maneviyatını hissedeceğiniz Eb'ul Hasan Harakani türbesini geziyoruz. Rehberimiz eşliğinde, Baltık mimarisinin en güzel örneklerini görebileceğiniz caddelerde yürüyerek, fotoğraflar çektikten sonra çarşıda alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Yöresel kars kaşarı ve gravyer alabilirsiniz. Doğu Ekspresine biniş öncesi alışveriş molası ve akşam yemeği (ekstra) molasının ardından merkezde rehberimizin belirleyeceği yerde buluşarak 21:30'da Kars Garı'na hareket ediyoruz.
Kars Garı'na varış ve 22:30 hareketli Turistik Doğu Ekspresi'ne biniş. Rehberimiz sizi kompartımanlarınıza yerleştirdikten sonra Gar'da uğurluyor. Turistik Doğu Ekspresinin yataklı vagonunda iki kişilik kompartımanlarda yolculuk... Eşsiz doğa manzaralarıyla unutulmaz bir seyahat deneyimi sunan Turistik Doğu Ekspresi, yaklaşık 34 saat sürecek yolculuk misafirlerimize muazzam bir tecrübe yaşatıyor.
 
4. GÜN: TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ YOLCULUĞU (ERZİNCAN, DİVRİĞİ VE SİVAS'TA MOLALI)
Turistik Doğu Ekspresi treni Kars'tan Ankara'ya doğru Anadolu'nun eşsiz coğrafyasında yol alırken Kemaliye İliç, Divriği ve Sivas Bostankaya’da mola veriyor.
 
MOLA 1 (KEMALİYE İLİÇ)
(Turistik Doğu Ekspresi rötar olmadığı takdirde İliç varış saati 08:43 / İliç kalkış saati 11:43)
Mola gezileri dahil paket satın alan misafirlerimizle İliç Garı'nda bekleyen aracımıza biniş ve araçla Kemaliye'ye geçiş. Kemaliye merkezinin yürüyerek gezilmesi ardından araçla trene dönüş. 
(Karanlık Kanyon kış şartlarında yolunun müsait olmasına ve zamanımız olmasına bağlı olarak köprüden görülebilecektir)
 
MOLA 2 (DİVRİĞİ)
(Turistik Doğu Ekspresi rötar olmadığı takdirde Divriği varış saati 12:46 / Divriği kalkış saati 15:45)
Mola gezileri dahil paket satın alan misafirlerimizle 12:46’da Divriği’ye ulaşan trenimizi yerel görevlimiz karşılıyor.  Araçla Divriği Ulu Cami'ye geçiyoruz.
Unesco Dünya Kültür Mirası listesinde yer alan ve Selçuklu’nun taş sanatında ulaştığı en yüksek seviye olarak tanımlanan Divriği Ulu Camii göz alıcı bir mimari şaheser. Restorasyon çalışmalarından ötürü dışarıdan panoramik olarak göreceğimiz Divriği Ulu Cami hakkında anlatım ve bilgilendirme sonrası çarşıda serbest zamanımızın ardından trenimize dönüyoruz.
 
MOLA 3  ( SİVAS)
Turistik Doğu Ekspresi üçüncü ve son molasını Sivas tren istasyonunda mola veriyor.
(Turistik Doğu Ekspresi rötar olmadığı takdirde Sivas varış saati 18:23 / Sivas kalkış saati 22:13)
Sivas tren istasyonuna vardığımızda yerel görevlimiz karşılıyor. Mola gezileri dahil paket satın alan misafirlerimizle bizi bekleyen araçla Sivas Meydanına geçiyoruz. Doğu Ekspresi kış döneminde çoğunlukla rötarlı geldiğinden ve hava erken karardığından Sivas gezimiz hava karardıktan sonra ve yapıların dışarıdan görülmesi şeklinde olacaktır. Görevlimiz eşliğinde Sivas’ta Millî Mücadele tarihinde çok önemli bir yere sahip olan Sivas Kongre Binası ,  Buriciye Medresesi - Şifaiye Medresesi ve sadece ön cephesi ayakta kalmış olan Çifte Minareli Medreseyi görebileceğimiz meydana ulaştırıyor. Burada dilerseniz yemek yiyebilirsiniz. Serbest zaman sonrası belirtilen saatte buluşma ve araçla meydandan gara transfer.
(Kongre Binası gezilememektedir)
Daha sonra görevlimizin vereceği saatte meydanda buluşarak trenimize geri dönüyoruz.
(Doğu Ekspresi rötar yapıp Sivas'a gece 21:30'dan sonra gelinirse Sivas'ta gezi yapılamamaktadır)
 
(Tren molaları için yukarıdaki varış-kalkış saatleri sefere göre değişebilmektedir. Yolculuk esnasında, vagonumuzdan sorumlu kondüktörün tren mola için duruğunda vereceği kalkış saatleri esastır)
 
 
5. GÜN: ANKARA / İSTANBUL
Sabah 08:59'da Ankara'ya varış ve turumuzun sonu (Rötar/aksama olmadığı takdirde TCDD tarafından duyurulan tahmini varış saatidir)
 
Not 1: Tren mola verdiğinde , tren kalkış saatinden önce trene geri dönme ve binme sorumluğu tur katılımcılarının sorumluluğundadır. 
Not 2: Gidiş ve dönüşte farklı vagonlarda / kompartımanlarda yolculuk yapılmaktadır.
 
Hatırlatma: Tur dahilindeki uçak veya tren seferlerinde oluşabilecek rötar, gecikme veya iptal durumlarında oluşabilecek zaman kayıplarından, program değişikliklerinden acenta sorumlu tutulamaz. Bu durumlarda oluşabilecek ek masraflar tüketiciye aittir, ACENTA sorumlu tutulamaz. 
 
UYARI: Kış dönemi turlarına gelecek misafirlerimizin kış ve soğuk hava koşullarına uygun kıyafet bulundurması gerekmektedir. Atkı, bere, eldiven ve termal içlik bulundurmanızı öneririz.
 
İSTANBUL'DAN KATILMAK İSTEYEN MİSAFİRLERİMİZİN DİKKATİNE;
İstanbul'dan hızlı tren ile Ankara'ya ulaşabilirsiniz. Hızlı Tren Ankara Yeni Gara gelmektedir, Doğu Ekspresi ise Ankara Eski Gar'dan kalkmaktadır. İki gar arasında merdivenle geçiş vardır. Yürüyerek 8-10 dk sürmektedir. 
Gidiş hızlı tren bilgisi:  İstanbul Söğütlüçeşme kalkış 09:49 / Ankara varış 14:30
Dönüş hızlı tren bilgisi: Ankara kalkış 14:05 / İstanbul varış 18:19
Uyarı: Doğu Ekspresi Ankara'ya çoğu zaman rötarlı gelmektedir. Sabah kalkışlı Ankara-İstanbul trenlerine yetişilmesi riskli olduğundan 14:05 İstanbul trenine bilet alıyoruz. Erken gelmeniz halinde, dilerseniz daha erken saatteki trenlerden birine (eğer bu trende yer var ise) biletinizi değiştirebilirsiniz. Gardaki bilet gişesinden bu işlemi bireysel olarak yapabilirsiniz. Bu işlem acentamız tarafından yapılamamaktadır.
(Turistik Doğu Ekspresi rötar yaparsa ve İstanbul hızlı trenini kaçırırsanız bu konuda sorumluluk katılımcıya aittir)
(Hızlı tren seferlerinde tarife değişikliği olabilir)
(Kendiniz hızlı tren bileti alacaksanız tur hareketinden 10 gün önce bizden kesin hareket teyidi aldıktan sonra biletinizi kestirebilirsiniz)
(TCDD tren seferlerinde oluşabilecek rötar veya iptal durumlarında oluşabilecek ek masraflar tüketiciye aittir, ACENTA sorumlu tutulamaz)
 

 

:: Turistik Doğu Ekspresi Ankara-Kars yataklı vagon bileti

:: Turistik Doğu Ekspresi Kars - Ankara yataklı vagon bileti

:: İstanbul-Ankara hızlı tren bileti (İstanbul'dan katılım paketinde)

:: Ankara-İstanbul hızlı tren bileti (İstanbul'dan katılım paketinde)

:: 1 gece Kars'ta 4* Kars Park Hotel'de konaklama

:: Otelde 1 kahvaltı

:: Türsab zorunlu seyahat sigortası

:: Profesyonel rehberlik hizmeti

:: Program dahilindeki geziler

:: Tren molalarında yerel görevliler tarafından gerçekleştirilecek geziler (Mola Gezileri Dahil Paket alınması halinde)

:: Bölgedeki ulaşımlar

 
Üç kişilik odada konaklama hakkında: Üç kişi aynı odada konaklayacak misafirlerimizin otelde üç kişilik tek bir odada konaklaması mümkündür ancak Doğu Ekspresinde kompartımanlar iki kişilik olduğundan üç kişi olan misafirlerimizden birisi Doğu Ekspresinde iki kişilik kompartımanda bir başka misafirle paylaşımlı olarak yolculuk yapmak durumundadır.

Rehberimiz misafirlerimizi Kars'ta karşılar. Tren yolculuğu esnasında trende rehber bulunmamaktadır.

 

 

:: Öğle yemekleri

:: Kars'taki akşam yemeği

:: Trendeki yemekler

:: Müze ve ören yeri girişleri

:: Tren molalarında yerel görevliler tarafından gerçekleştirilecek geziler (Mola Gezileri Dahil Paket alınmaması halinde)

:: Kişisel harcamalar  

 

Turistik Doğu Ekspresi Güzergahı

Doğu Ekspresi Türkiye’deki en uzun demir yolu hatlarından biri. Ankara-Kars arasındaki seyahatini ortalama 32 saatte tamamlayan ekspres, haftanın iki günü hareket ediyor. Kars Garı - Sarıkamış- Horasan - Erzurum - Palandöken - Erzincan - Eriç - İliç - Divriği - Çetinkaya - Bostankaya - Kayseri - Himmetdede - Yerköy - Irmak - Kayaş - Ankara Garı istikametini izliyor.


Turistik Doğu Ekspresi Ankara'dan hareket ettiğinde İliç ve Erzurum'da 2.5-3 saat arası molalar vermektedir.
Turistik Doğu Ekspresi Kars'tan hareket ettiğinde Erzincan, Divriği ve Bostankaya'da 2.5-3 saat arası molalar vermektedir.
 
Turistik Doğu Ekspresi Yemek
Turistik Doğu Ekspresi’ne bir vagon restoran vagonu olarak bağlanıyor. Bu vagonda hafif aperatif yiyecek (tost, sandvic, poğaça..) , atıştırmalıklar, çorba ve birkaç çeşit ızgara ile alkolsüz içecek servisi yapılıyor. Sıcak yemekler mikrodalgada ısıtılarak servis ediliyor. Fiyatlar fahiş değil, standart restoran fiyatları seviyesinde.
Trene dışardan yiyecek ve içecek getirebiliyorsunuz.
 
Turistik Doğu Ekspresi Kompartımanları Nasıl?
Turistik Doğu Ekspresinde kompartımanlar 2 kişilik.  Bir tarafta iki kişilik koltuk (üstünde ranza) diğer tarafta masa, lavabo ve küçük bir buzdolabı var. Kompartımanda bir adet priz bulunuyor (üçlü priz bulundurmakta fayda var).
Yataklı vagon kapısı içerden kitlenebilir.
 
Turistik Doğu Ekspresi Yatak ve Tuvalet
Turistik Doğu Ekspresi’nde kompartımanlar 2 kişilik. Yatmak istediğinizde, seyahat başında size verilen temiz nevresimleri, ranza haline gelen yataklara seriyorsunuz.
Doğu Ekspresi’nde vagon başlarında ortak kullanımlı tuvalet mevcut ve aralıklı olarak temizleniyor.
 
Hatırlatmalar
* Trende restoran vagonu var ama sınırlı içerik olduğundan seyahat öncesi yolluk (meyve, içecek, atıştırmalık) almakta fayda var.
* Yataklı vagonlarda priz var ama yetersiz kalma ihtimalina karşı yanınıza üçlü priz alabilirsiniz.
* Yolculuk boyunca internet kesik kesik çekiyor. Telefon çekmeyen yerler de var.
* Tren bazen köy yakınlarından geçiyor ve köylü çocuklar treni takip ediyor. Onları sevindirmek için çikolata, bisküvi alabilirsiniz.

 
Bilgilendirme

Turumuz en az 10 kişi katılımla hareket eder.

Acentemiz, demiryolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Tur öncesinde tren hareket saatleri ve detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Tren seferlerinde oluşabilecek aksama, rötar yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek zaman kayıplarından, tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, trenin kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan acenta sorumlu tutulamaz.

 

 

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 153 yorum var. 15 tanesi listelendi.

Tüm yorumlar için tıklayınız.

Kars ve Doğubayazıt gezimiz için tercih ettiğimize çok memnun kaldığımız bir firma oldu. Rezervasyon aşamasından gezi bitimine kadar ilgili bir tutum sergilediler. Seçilen oteller gerçekten temiz ve düzgün otellerdi, özellikle Iğdır'daki otelden çok memnun kaldık. Gezi rehberimiz Ergün bey bölge hakkında gayet bilgiliydi ve isteklerimize uygun seçenekler sundu. Benim bu geziye çıkmadan önce en kaygılandığım şey, bir vegan olarak özellikle et ağırlıklı bir beslenmenin çok hakim olduğu bu bölgede kendime uygun yemek bulmaktı. Ergün bey sağ olsun, ayarlanan restoranları her seferinde önceden arayıp bilgi vererek bana uygun seçenekler olmasını sağladı. Seçilen restoranlarda hem lezzetli yemekler yiyip hem de yöresel havayı hissedebildik. Her gün dolu dolu gezdik ve organizasyon çok iyi bir şekilde kurgulanmıştı. Düşünenlere kesinlikle tavsiye ederiz.
Özlem

Her zaman olguğu gibi bu turda da Arzum Hanım tur başından bitimine kadar bizler ile ilgilendi, yaşadığımız anlara değer katan Arzum Hanıma ve rehberimiz Ergün Beye çok teşekkür ederiz. 18-21 Mart kars turuna katıldık, demir yoluna çığ düştü, tren istasyonda beklemek zorunda kaldı, diğer tüm turların yolcuları istasyonda beklerken sadece deepnature yolcularının karayoluna devam etmiş olması tur firması seçiminde çok doğru bir karar verdiğimizi kanıtladı. Tur rehberimiz Ergün Bey ve Deepnature Yönetim kadrosuna çok teşekkür ederiz.
Mahir

Turistik Doğu Expresi ile Kars turu çok güzel organize edilmiş bir gezi idi. Özellikle rehberimiz İdris beyin pozitif enerjisi ve ilgisi sayesinde çok keyifli bir gezi geçirdik. Emeği geçenlere teşekkür ederiz.
Neslihan

Turdan cok memnun kaldık, guzel bir organizasyondu, tesekkurler Deepnature ama ozellikle rehberimiz Ergün Bey cok cok iyi bir rehber, herseyi bizim icin kolaylastırdı, kesinlikle tavsiye ederiz.
Gökçe

İzmirden Doğu Ekspresi Turuna katıldığımızda çekincelerimiz vardı fakat tur transferinden, rehberine, otelinden ulaşımına sorunsuz ve muhteşemdi. Her aradığımızda cevap aldık, çok ilgilendiler ve sorunlarımız anında çözüldü. Bir turdan daha beklenir diyorsanız deep nature u tercih edin sadece ödemeyi yapın gerisini onlar hallediyor emin olun. Herkese tavsiye ederim
Birsel

Turistik Doğu Ekspresi ile Kars turuna katıldık. Herşeyi ile mükemmel bir tur oldu. Özellikle Arzum hanıma rezervasyon aşamasından itibaren göstermiş olduğu ilgi ve yardımları için çok teşekkür ederiz. Bizi çok doğru bir şekilde yönlendirdi, her sorumuza eksiksiz cevap verdi ve yardımcı oldu. Rehberimiz İdris Bey de Kars da kaldığımız süre boyunca bizimle mükemmel ilgilendi ve Kars'ı çok güzel gezdirdi. Karstaki tur şoförümüz Deniz bey de bizi hiç bekletmeden sıkıntı çektirmeden dolaştırdı. Başta Arzum hanım olmak üzere tüm Deepnature ekibine teşekkür ederiz. Bundan sonra da başka turlarda yine Deepnature ile seyahat etmeyi kesinlikle düşünüyoruz.
Gamze

Deepnature ile katıldığım 13-16 Doğu Ekpresi Kars turu harikaydı. Tur yetkilimiz Arzum hanım,rehberimiz İdris Bey ve şoför Deniz Abi hepiniz harikaydınız. Bundan sonra adresimiz belli. Herkes çok ilgili ve çok sıcaktı. Arzum hanım tur için aradığım ilk günden itibaren çok ilgiliydi. Sayenizde geçirdiğimiz muhteşem eğlenceli günler için teşekkür ederiz.
Tülin

13_16 ocak ayında katıldığımız kars doğu ekspres turunda emeği geçen arzum hanım eşi koray bey ilgilerinden dolayı teşekkür ederimm, Kars turunuzda bize rehberlik eden Idris beye ilgisi ve alakasina hayran kaldim gerçekten tecrube edilecek bir tur ve tur şirketi pişman olunmayacak bir gezi:)
Merve

13-16 ocak ayın da katıldığımız doğu expres kars turundan çok memnun kaldık. Ama memnun kalmamızın asıl sebebi işini başından beri doğru ve profesyonelce yapan deep nature ve tur yetkılısı ARZUM hanım cok güleryüzlü ve cok eglenceli turda özellıkle bızımle olduğu için çok mutlu olduk. Rehberımız idris bey ise işine hakim ve cok bilgili rehber sayın DEEP NATURE ailesi mükemmel ekibiniz ve organizasyonunuz için teşekkürler. Yeni turlarda görüşmek üzere.
Ümit Hüsnü

13-16 dogu express kars turuna katıldık ve sayenizde mükemmel bir tür geçirdik arzum hanımcım mükemmel ötesi İdris bey süper bilgili rehber deep nature ailesine teşekkürler başka seyahatlerde görüşmek uzere
Çağla & Yasemin

13-16 ocak doğu ekspresi turuna katıldık. Turun başından sonuna kadar ilgi alaka çok iyiydi. Özellikle tur danışmanız Arzu Hanım bizimle çok sıcak arkadaş gibiydi. Tur rehberimiz İdris Beyin ilgisi bilgisi bizi çok memnun etti. Deepnature ailesine teşekkür ederiz.
Seda

13-17 Ocak tarihleri için Deepnature ile Doğu Ekspresi turuna katıldık.Turumuza Ankara’dan Kars’a uçuş ile başladık, Kars’ta bizi rehberimiz İdris Turan Bey karşıladı. Güzel anlatımı, güler yüzü ve samimiyeti için başta İdris Bey’e daha sonra bu turu satın almamıza vesile olan Arzum Ezgeç Hanım’a çok teşekkür ederiz. İyi ki katılmışız. Çok eğlendik, çok beğendik. Herkese tavsiye ederim.
Sevil

13.01-16.01 Doğu ekspres turu için önce Arzum hanıma ulaştık ilk turu almak için konuştuğumuzda bile aldığımız sıcaklığı tarif edemem ki sonrasında kurulan dostluğu sözlerle ifade edemem mükemmel bir Kars gezisi deneyimledik, burda bahsetmeden geçemeyeceğim bir rehberimiz vardı İdris bey, bu kadar ilgi bu kadar alaka anlatımları, işine olan tutkusu gerçekten mükemmel bir tur geçirdik emeği geçen herkese başta Arzum hanıma, İdris beye ve bu turu gerçekleştirdiğimiz Deepnature ailesine çok teşekkür ederim emeğinize sağlık:)
Nagihan

Arzum Hanım ve İdris Bey e ,13-16 ocaktaki Kars-Doğu ekspresi turundaki katkılarından dolayı çok teşekkür ederim. Dolu dolu geçen çok güzel bir turdu. Tavsiye ederim.
Merve

22-26 Ocak arasında Deepnature Travel’dan Doğu Ekspresi ile Kars turu ayarladık. İlk turum olması nedeniyle biraz tereddütle başladım aslında. Ama tam planlandığı gibi bir tur oldu. Bütün yolculuğumuz boyunca Erzurum’a kadar rehberlerimiz bizi karşılayarak ilgilendiler.Erzurum’a yaklaşmak üzereyken bize eşlik edecek tur rehberimiz İdris Bey arayarak ineceğimiz vagona kadar sorup tam zamanında karşıladı ve kalan zamanımızda turun harika geçmesi için tüm özveri,samimiyetiyle ve konuya hakim bilgisiyle beraber çok hoş bir turu grubumuzla tamamladık. İlk andan en son uçağa kadar turun iyi geçmesi için elinden geleni yaptığına yürekten inanıyorum ve kendisine özellikle çok teşekkür ediyorum.Bundan sonrası için Van’ı görmeyi planlıyordum ve hiç riske girip başka şirket bakmadan Deepnature Travel’la ve elbette İdris Beyle bu geziyi planlayabilirim. Benim için harika bir tur olmasını sağlayan Deepnature Travel ve satın alma işlemimizi gerçekleştiren Arzu Hanım ve rehberimiz İdris Beye çok teşekkürler. Başka turlarda görüşmek üzere...
EsraKAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.