HİNDİSTAN TURLARI

Hindistan Holi Festivali Turu Şu An Yapılmamaktadır.
Hindistan Holi Festivali Turu

5 GECE 7 GÜN (Bu Turumuz Şu An Yapılmamaktadır)

Hindistan Nepal Holi Festivali Turu Şu An Yapılmamaktadır.
Hindistan Nepal Holi Festivali Turu

7 GECE 9 GÜN (Bu Turumuz Şu An Yapılmamaktadır)

Hindistan Nepal Turu Şu An Yapılmamaktadır.
Hindistan Nepal Turu

8 GECE 9 GÜN (Bu Turumuz Şu An Yapılmamaktadır)

Hindistan Nepal Turu 2 (Varanasi Dahil Program) Şu An Yapılmamaktadır.
Hindistan Nepal Turu 2 (Varanasi Dahil Program)

9 GECE 11 GÜN (Bu Turumuz Şu An Yapılmamaktadır)

Hindistan Turu Şu An Yapılmamaktadır.
Hindistan Turu

5 GECE 7 GÜN (Bu Turumuz Şu An Yapılmamaktadır)

Nepal Hindistan Sri Lanka Turu $ 3.290 ’dan itibaren
Nepal Hindistan Sri Lanka Turu

10 GECE 11 GÜN (2-12 Aralık 2024)

Nepal Hindistan Sri Lanka Turu 2 $ 3.150 ’dan itibaren
Nepal Hindistan Sri Lanka Turu 2

10 GECE 12 GÜN (2-13 Ekim 2024)

Promo Hindistan Holi Festivali Turu Şu An Yapılmamaktadır.
Promo Hindistan Holi Festivali Turu

5 GECE 7 GÜN (Bu Turumuz Şu An Yapılmamaktadır)

Hindistan Turları Hakkında

24 yıllık deneyimimizle hazırlanmış Hindistan turları bu sayfada. DEEPNATURE TRAVEL'dan özenle hazırlanmış, deneyimli rehberler eşliğindeki Hindistan turları sizi bekliyor. İlgi çekici kültürü, ilginç gelenekleri ve sıcakkanlı insanları ile Hindistan her daim çok rağbet gören bir destinasyondur. Tüm Hindistan turlarımız Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile gerçekleştirilmektedir. Rehbelerimiz bölge uzmanıdır. Hindistan turları uygun fiyat ve 3 nakit taksit ödeme fırsatıyla. Hindistan turları için doğru adrestesiniz.
 

Hindistan Turu Fiyatları

Hindistan  turu fiyatları tur tarihine,  içeriği ve gün sayısına göre 1200-1500 USD arasında değişmektedir. Bu fiyat aralığı 5 gece 7 günlük Hindistan turu programlarımız için verilmiştir. Ayrıca Hindistan turu programlarımızda dönem dönem 100 USD erken rezervasyon indirimi de uygulanmaktadır. Hindistan turu için erken rezervasyon öneriririz. Bunun dışında grubunuza özel bir Hindistan turu organize etmemizi isterseniz bizimle ayrıca iletişime geçebilirsiniz.
 

Hindistan Turu İçin En Uygun Zaman?

Hindistan’ın iklimi üç ana mevsime ayrılır. Sıcak, ıslak (muson) ve serin. Her bir mevsimin süresi bulunduğu yere göre de değişiklik gösterir. Hindistan’ın birçok bölgesini serin aylar olan kasım ve şubat sonuna kadar rahatlıkla ziyaret edebilirsiniz.  Orta-güney kısımlarda sıcaklık şubat ortasından itibaren yükselmeye başlar, nisan ve mayısta sıcaklık epey yükselir ve haziranda ısı en yüksek dereceye gelir. Bu aylarda orta-güney Hindistan’da sıcaklık 40-45°C civarındadır.
Güney eyaletler de rahatsızlık verici düzeyde ısınır ve nem oranı %85’lere dayanır.
Mayıs sonlarına doğru muson ilk işaretlerini göstermeye başlar. Yüksek nem, şimşekler, sağanak yağışlar ve gündüzü geceye çeviren toz fırtınaları muson iklimi özellikleri arasında yer alır. Nisan ayı ortasından itibaren yüksek kuzey bölgeleri soguk kış aylarının etkisinden kurtulur ve ziyaret için en uygun zaman başlar. Muson, haziranın ilk haftası güney kıyılardan başladığında yağmur sürekli olarak yağar ve temmuz ayında tüm ülkeyi kaplar. Asıl muson güneybatıdan gelir ancak sürpriz bir şekilde kuzeydoğudan gelen yağmurlar güneydoğu kıyılarında ekim ve bazen aralık başına kadar yağış bırakabilir. Musonda önce sıcak sonra kuru ve sonra tozlu hava yerini sıcak, nemli ve çamurlu bir ortama bırakır. Tüm gün değil ama her gün yağmur yağar ve güneşin çıkması ile adeta hamam ortamı oluşur.
Ekim gibi neredeyse tüm ülkede muson biter. Bu dönem Hindistan’ın birçok yeri için gezi zamanıdır ve hindistan turu için en çok turist bu dönemde gelmeye başlar.


KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.