RUSYA TURLARI

Moskova St. Petersburg Turu € 829 ’dan itibaren
Moskova St. Petersburg Turu

5 GECE 6 GÜN

St. Petersburg Moskova Turu € 799 ’dan itibaren
St. Petersburg Moskova Turu

5 GECE 6 GÜN

Trans Sibirya Ekspresi Turu € 6.599 ’dan itibaren İNDİRİMLİ
Trans Sibirya Ekspresi Turu

14 GECE 16 GÜN (16-31 Temmuz 2022 / 13-28 Ağustos 2022)

Trans Sibirya Turu € 6.599 ’dan itibaren İNDİRİMLİ
Trans Sibirya Turu

14 GECE 15 GÜN (4-18 Ağustos 2022)

Rusya Turları Hakkında

Rusya turları uzmanı ekibimizden, 20 yıllık deneyimimizle hazırlanmış Rusya turları bu sayfada. DEEPNATURE TRAVEL'dan deneyimli rehber eşliğinde Rusya turları sizi bekliyor. Rus mimarisinin en güzel örneklerine evsahipliği yapan Kuzeyin Venedik'i St. Petersburg ve etkileyici başkent Moskova'yı bir arada sunan keyifli paketlerimizin tamamı Türk Hava Yolları ile direkt uçuşludur. Rusya turu için planlama yaparken turlarımızı inceleyin ve sizin için uygun tarihi seçin. Sonrasında DEEPNATURE uzmanlığı ile Rusya'yı gezmenin ayrıcalığını yaşayın. Rusya turları için doğru adrestesiniz.
 

Rusya Turu Fiyatları

Rusya turu fiyatları tur tarihine,  içeriği ve gün sayısına göre 650-1000 Euro arasında değişmektedir. Bu fiyat aralığı 5 gece 6 günlük Rusya turu programlarımız için verilmiştir. Rusya turu programlarımız bahar ve yaz ayları ile ramazan ve kurban bayramı tatil periyotlarında organize edilmektedir. Bahar dönemi turları en uygun fiyatlı turlar olmaktadır.
 

Rusya Turu İçin En Uygun Zaman?

Rusya turu için en uygun mevsim yaz ayıdır. Özellikle beyaz geceler denilen ve güneşin az süre battığı periyot, mayıs sonu-temmuz ortası arası günlere denk gelmekte olup en çok rağbet gören dönemdir. Onun dışında temmuz ağustos ve eylül ayları da seyahat için uygun dönemlerdir. Bahar aylarında da seyahat yapılabilir olmakta olup serin ve yağışlı günler yaşanmaktadır.

 

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive