GÜNEY AFRİKA TURLARI

Güney Afrika Turu $ 1.849 ’dan itibaren
Güney Afrika Turu

6 GECE 8 GÜN (18-24 Ağustos / 21-28 Ekim / 11-18 Kasım / 7-14 Aralık 2024)

Güney Afrika Zambiya Zimbabwe Botswana Turu $ 3.788 ’dan itibaren
Güney Afrika Zambiya Zimbabwe Botswana Turu

10 GECE 12 GÜN (22 Ağustos-2 Eylül / 23 Eylül-4 Ekim / 17-28 Ekim / 2-13 Kasım / 26 Kasım-7 Aralık 2024 /15-26 Ocak / 23 Ocak-3 Şub 2025)

Güney Afrika Turları Hakkında

24 yıllık deneyimimizle hazırlanmış Güney Afrika turları bu sayfada. DEEPNATURE TRAVEL'dan özenle hazırlanmış, deneyimli rehberler eşliğindeki Güney Afrika turları sizi bekliyor. Güney Afrika gerek iklimi, gerek safari olanakları gerekse de Türk vatandaşlarına vizesiz olması sebebiyle çok rağbet gören yurtdışı destinasyonlarımızdan biridir. Rehbelerimiz bölge uzmanıdır. Güney Afrika Turu esnasında Big Five olarak tanımlanan aslan, leopar, fil, buffalo ve hippolari ayrıca 350 kuş türü, 65 sürüngen ve yüzlerce değişik hayvan çeşidini görme imkanı yakalayabiliyoruz. Güney Afrika turları uygun fiyat ve 3 nakit taksit ödeme fırsatıyla. Güney Afrika turları için doğru adrestesiniz.

Güney Afrika Turu Fiyatları

Güney Afrika  turu fiyatları tur tarihine göre 1600-2200 USD arasında değişmektedir. Bu fiyat aralığı 7 gece 9 günlük bir Güney Afrika turu için verilmiştir. Ayrıca Güney Afrika turu programlarımızda zaman zaman 200 USD'ye varan erken rezervasyon indirimleri de uygulanmaktadır. Güney Afrika turu için erken rezervasyon öneriririz. Bunun dışında grubunuza özel bir güney afrika turu organize etmemizi isterseniz bizimle ayrıca iletişime geçebilirsiniz.

Güney Afrika Turu İçin En Uygun Zaman?

Güney Afrika, bölgeden bölgeye değişen bir iklime sahip büyük ve çeşitli bir ülkedir ve seyahat için her ay uygundur. Genel olarak, Güney Afrika'nın yazları Aralık'tan Mart'a kadar sürer ve kış Haziran'dan Ağustos'a kadar sürer. Cape Town ve Western Cape, kış yağışları ve büyük ölçüde kuru, sıcak bir yaz yaşar. Kruger Park alanı da dahil olmak üzere ülkenin geri kalanının çoğu yaz aylarında gök gürültülü sağanak yağışlara ve kurak bir kışa sahip. Garden Route ve Eastern Cape yılın herhangi bir zamanında yağmur yaşayabilir.
 
Daha kuru kış ayları (Mayıs-Ekim), Kruger, Madikwe, Pilanesberg ve KwaZulu-Natal'da Güney Afrika safarisinde aktivite izleme için en iyi zamandır. Hayvanlar su kaynaklarının etrafında yoğunlaşır ve incelmiş bitki örtüsünde fark edilmeleri daha kolaydır.
 
KwaZulu-Natal kıyılarında yıl boyunca güneş ışığı, güzel bir ılıman kış ve ılık okyanus sıcaklıkları vardır. Bu nedenle her zaman gitmek için iyi bir zaman diyebiliriz.

 KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.