KARİA YOLU TURLARI

Exclusive Karia Yolu Turu
Exclusive Karia Yolu Turu

3 GECE 4 GÜN (Bu Turumuz Şu An Yapılmamaktadır)

Karia Yolu Bafa Gölü Turu ₺ 14.590 ’den itibaren Kontenjanımız
Dolmuştur
Karia Yolu Bafa Gölü Turu

3 GECE 4 GÜN (9-12 Mayıs 2024)

Karia Yolu Datça Yarımadası Turu
Karia Yolu Datça Yarımadası Turu

3 GECE 4 GÜN (Bu Turumuz Şu An Yapılmamaktadır)

Karia Yolu Yürüyüşü Turu Kontenjanımız
Dolmuştur
Karia Yolu Yürüyüşü Turu

3 GECE 4 GÜN (Bu Turumuz Şu An Yapılmamaktadır)

Karia Yolu Turları 
 
24 yıllık deneyimle Uzmanından Karia Yolu Turları
Bölge uzmanı deneyimli rehber kadromuz ve özenli hizmet anlayışımız ile birbirinden keyifli Karia Yolu Turları Deepnature farkıyla. 
3 gece 4 günlük Karia Yolu Bozburun Yarımadası Yürüyüş Turu
3 gece 4 günlük Karia Yolu Datça Yarımadası Yürüyüş Turu
3 gece 4 günlük Karia Yolu Bafa Gölü Yürüyüş Turu
3 gece 4 günlük Exclusive Karia Yolu Yürüyüş Turu
 
24 yıllık deneyimimizle hazırlanmış Karia Yolu Turları bu sayfada. DEEPNATURE TRAVEL'dan özenle hazırlanmış, deneyimli rehberler eşliğindeki Karia Yolu tur programları sizi bekliyor. Birbirinden keyifli rotalar, eşsiz manzaralar, keyifli anlar ve yeni dostluklar Karia yolu yürüyüş turlarımızda sizi bekliyor.
Karia Yolu yürüyüş turlarımızda Selimiye, Datça ve Kapıkırı'da misafir memnuniyeti yüksek, özenle seçtiğimiz küçük işletmelerde konaklıyoruz. Misafir yorumlarında da sık sık teşekkürlerden görülebildiği üzere rehber kadromuz bölge konusunda hakim, misafir memnuniyeti yüksek yol arkadaşlarımızdan oluşmaktadır. Karia Yolu turlarımızda tur boyunca Evolite marka trekking batonlarını ücretsiz tedarik ediyoruz.
Karia Yolu turları en fazla 15 kişilik butik tur konsepti ve anlaşmalı kartlara düşük vade farkıyla 3 taksit ödeme fırsatıyla. DEEPNATURE, Karia Yolu turları uzmanıdır, araştırın, eşinize dostunuza sorun... Karia Yolu turları için doğru adrestesiniz.
 
Karia Yolu Turları Fiyatları
Karia Yolu Turlarımızın fiyatları tur tarihine ve tur içeriğine göre 13000-24500 TL arasında değişmektedir. Bu fiyatlar uçak bileti hariç paket fiyatlarıdır. Uçak bileti dahil rezervasyon seçeneğimiz de mevcuttur.
 
Karia Yolu Turları Ne Zaman Düzenleniyor?
Karia Yolu Turlarımız Mart ayının sonları-Nisan-Mayıs - Ekim ve Kasım aylarında düzenlenmektedir.
 
Karia Yolu Turları İçin En Uygun Mevsim / Zaman?
Karia Yolu, Güney Ege ikliminin hüküm sürdüğü coğrafyada yer alıyor. Kış aylarının yumuşak geçtiği bu bölge yaz döneminde oldukça sıcak oluyor. Yılın 10 ayı rahatlıkla yürünebilecek bir rota olan Karia Yolu’nu yürümek için en ideal dönem kış yağmurlarının ardından canlanan doğanın renk harmonisini görebileceğiniz Nisan ve Mayıs ayları ve havaların serinlediği yürünebilir sıcaklıkların olduğu Ekim ve Kasım ayları. 
Kasım ayının ortasından şubat ayına kadar çok yağış oluyor. Marttan itibaren yağışlar azalıyor. 
Yaz ayları ve Eylül'ün sonuna kadar bölge sıcak ve nemli. Bu aylarda yürüyecekseniz, rotada kıyıya ulaştığınız her fırsatta Akdeniz'in sularına kendinizi bırakıp serinlemek iyi olacaktır.


KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.