LİKYA YOLU TURLARI

Exclusive Batı Likya Yolu Turu ₺ 29.900 ’den itibaren Kontenjanımız
Dolmuştur
Exclusive Batı Likya Yolu Turu

3 GECE 4 GÜN (Bu Turumuz Şu An Yapılmamaktadır)

Likya Yolu Trekking Turu ₺ 14.990 ’den itibaren Kontenjanımız
Dolmuştur
Likya Yolu Trekking Turu

4 GECE 5 GÜN (15-19 Haziran 2024)

Likya Yolu Turu Kontenjanımız
Dolmuştur
Likya Yolu Turu

3 GECE 4 GÜN (Şu An Yapılmamaktadır)

Likya Yolu Yürüyüşü (7 Günlük Rota) Kontenjanımız
Dolmuştur
Likya Yolu Yürüyüşü (7 Günlük Rota)

6 GECE 7 GÜN (Bu Turumuz Şu An Yapılmamaktadır)

Likya Yolu Yürüyüşü Turu Kontenjanımız
Dolmuştur
Likya Yolu Yürüyüşü Turu

3 GECE 4 GÜN (Bu Turumuz Şu An Yapılmamaktadır)

Orta Likya Yolu Turu Kontenjanımız
Dolmuştur
Orta Likya Yolu Turu

3 GECE 4 GÜN (Bu Turumuz Şu An Yapılmamaktadır)

  Likya Yolu Turları 

24 yıllık deneyimle Uzmanından Likya Yolu Turları
Bölge uzmanı deneyimli rehber kadromuz ve özenli hizmet anlayışımız ile birbirinden keyifli Likya Yolu Turları Deepnature farkıyla. 
3 gece 4 günlük Batı Likya Yolu Yürüyüş Turu
3 gece 4 günlük Doğu Likya Yolu Yürüyüş Turu
3 gece 4 günlük Orta Likya Yolu Yürüyüş Turu
4 gece 5 günlük Doğu Likya Yolu Yürüyüş Turu
6 gece 7 günlük Likya Yolu Yürüyüş Turu
23 yıllık deneyimimizle hazırlanmış Likya Yolu Turları bu sayfada. DEEPNATURE TRAVEL'dan özenle hazırlanmış, deneyimli rehberler eşliğindeki Likya Yolu tur programları sizi bekliyor. Birbirinden keyifli rotalar, eşsiz manzaralar, keyifli anlar ve yeni dostluklar likya yolu yürüyüş turlarımızda sizi bekliyor.
Likya Yolu yürüyüş turlarımızda Faralya, Kaş ve Olimpos'ta misafir memnuniyeti yüksek, özenle seçtiğimiz küçük işletmelerde konaklıyoruz. Misafir yorumlarında da sık sık teşekkürlerden görülebildiği üzere rehber kadromuz bölge konusunda hakim, misafir memnuniyeti yüksek yol arkadaşlarımızdan oluşmaktadır. Likya Yolu turlarımızda tur boyunca Evolite marka trekking batonlarını ücretsiz tedarik ediyoruz.
Likya Yolu turları en fazla 15 kişilik butik tur konsepti ve anlaşmalı kartlara düşük vade farkıyla 3 taksit ödeme fırsatıyla. DEEPNATURE, Likya Yolu turları uzmanıdır, araştırın, eşinize dostunuza sorun... Likya Yolu turları için doğru adrestesiniz.
 

Likya Yolu Turları Fiyatları

Likya Yolu Turlarımızın fiyatları tur tarihine ve tur uzunluğuna göre 12000-29000 TL arasında değişmektedir. Bu fiyatlar uçak bileti hariç paket fiyatlarıdır. Uçak bileti dahil rezervasyon seçeneğimiz de mevcuttur.
 

Likya Yolu Turları Ne Zaman Düzenleniyor?

Likya Yolu Turlarımız Mart ayının sonları-Nisan-Mayıs-Haziran'ın ilk haftası- Eylül'ün son haftası- Ekim ve Kasım aylarında düzenlenmektedir.
 

Likya Yolu Turları İçin En Uygun Mevsim / Zaman?

Likya Yolu, Akdeniz ikliminin hüküm sürdüğü Akdeniz kıyı şeridinde yer alıyor. Kış aylarının yumuşak geçtiği bu bölge yaz döneminde oldukça sıcak oluyor. Yılın sekiz ayı rahatlıkla yürünebilecek bir rota olan Likya Yolu’nu yürümek için en ideal dönem hem kış yağmurlarının ardından canlanan doğanın renk harmonisini hem de karlı tepelerin manzarasını bir arada görebileceğiniz Nisan ve Mayıs ayları. Mayısın sonuna doğru sıcaklar başlıyor. Yaz ayları ve Eylül'ün ortasına kadar bölge sıcak ve nemli. Bu aylarda yürüyecekseniz, rotada kıyıya ulaştığınız her fırsatta Akdeniz'in sularına kendinizi bırakıp serinlemek iyi olacaktır.
Nemin giderek azaldığı ekim-kasım dönemi ise ideal sıcaklık açısından en tercih edilebilir dönem. Kasım ayının ortasından şubat ayına kadar çok yağış oluyor. Marttan itibaren yağışlar azalıyor.
Sonuç olarak Nisan-Mayıs-Ekim-Kasım ayları en ideal dönemdir diyebiliriz.

 KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.