Likya Yolu Yürüyüşü Turu

3 GECE 4 GÜN (7-10 Nisan / 16-19 Nisan / 23-26 Nisan / 30 Nisan-3 Mayıs / 5-8 Mayıs / 14-17 Mayıs / 19-22 Mayıs / 26-29 Mayıs / 2-5 Haziran 2022)

Bölge uzmanı rehberle, benzersiz eşsiz bir Likya Yürüyüşü Turu. Yürüyüş, keyif ve güzel sürprizler! Türkiye'nin en iyi yürüyüş parkurunun batı rotasında 3 gece 4 günlük keyifli bir programla Likya Yolu Yürüyüşü Turu. Deneyimli rehber ile keyifli bir rota, en fazla 15 kişilik gruplar. UÇAK BİLETİ DAHİL FİYAT ANLIKTIR, FİYATLARDAKİ ARTIŞLARA GÖRE YÜKSELMEKTEDİR, ERKEN REZERVASYON YAPTIRIN DAHA AZ ÖDEYİN. (2022 TURLARI HER TARİHTE İLK 5 KİŞİYE ÖZEL ERKEN REZERVASYON İNDİRİM FIRSATIYLA!)

₺ 2.599’den itibaren ₺ 319 ’den başlayan taksitlerle Taksit seçenekleri
ONLİNE REZERVASYON
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET
Likya Yolu Yürüyüşü Turu
 
BU TURDA NE VAR?
:: Türkiye'nin en iyi yürüyüş parkurunun batı rotası
:: Deneyimli rehber eşliğinde, profesyonel organizasyon
:: Sadece yürüyerek ulaşabilen eşsiz güzellikteki yerler
:: Kayaköy, Babadağ, Faralya, Kabak Koyu, Gey Köyü, Alınca Köyü
:: Likya Medeniyeti'nin toprakları
:: İnanılmaz güzellikteki koylar / üç koyda deniz keyfi
:: Antik kentler ve yollar arasında orta seviyeli yürüyüşler
:: Doğa ve tarih bir arada
:: Sürpriz anlar, yeni dostluklar
 
KONTENJAN
Turumuz 8-15 kişi arası katılımcı ile gerçekleştirilecektir.
 
TUR PROGRAMI

1. Gün DALAMAN, KAYAKÖY
(Kayaköy-Ölüdeniz Parkuru)
Likya Yolu Yürüyüşü Turu için Dalaman Havalimanı’nda saat 09:15'teki buluşmanın ardından aracımızla Kayaköy’e (Karmylassos) gidiyoruz.
(Uçak bileti dahil paket tercih eden misafirlerimiz için Pegasus Hava Yollarının 07:55 kalkışlı tarifeli seferi ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı'ndan Dalaman'a uçuş)
1922 yılındaki mübadeleye kadar Rumların ikamet ettiği yerleşime o tarihten sonra yerleşenler buranın yaşam tarzlarına uygun olmaması sebebi ile daha sonra terk etmişlerdir.  Bu nedenle, zamanla bakımsızlıktan evlerin çatıları ve dayanıksız bölümleri çökmüş fakat evler ayakta kalmıştır. Ve şimdi bir çeşit açık hava müzesi ve SİT alanı olan Kayaköy eşsiz görselliği ile bugünkü yürüyüş parkurumuzun başlangıç noktası olacak.  Önce Kayaköy'ün içini, Kilisenin olduğu bölümü gezip fotoğraflıyoruz. Burada geçen yaklaşık 1 saatlik zamanın ardından Ölüdeniz'e olan yürüyüşümüz için köyün batı tarafına doğru yükseliyoruz. Patika genelde orman içinde geçiyor. Birkaç km yürüdükten sonra Ölüdeniz manzarasını da görmeye başlıyoruz. Ve yürüyüşümüz koyda bitiyor. Deniz mevsimindeki turlarda Ölüdeniz Belcekız Plajında deniz sefası ile günü bitiriyoruz.
7 km’lik harika bir ilk gün yürüyüşümüzü tamamladıktan sonra Faralya’daki otelimize yerleşiyoruz.
 
Yürüyüş Mesafesi: 7 km / Yürüyüş Süresi: 3,5 saat (350 mt çıkış / 300 mt iniş)
Konaklama Tipi: Bungalow
Yemek: Akşam yemeği otelimizde alınacaktır.
 
2. Gün OVACIK, BABADAĞ, FARALYA
(Ovacık-Faralya Parkuru)
Kahvaltının ardından kısa bir transferle Ovacık mevkiine geliyoruz. 12,5 km’lik yürüyüşümüz Antik Roma yolunu takiben muazzam Ölüdeniz ve Babadağ manzarasıyla süslü. Özellikle patikanın Ölüdeniz Koyunu gördüğü kısımları "Bastığım yere mi bakayım yoksa manzaraya mı?" diye düşüneceğiniz güzellikte. Patikada su kaynağı çok az bu nedenle yanınızda bol miktarda su bulundurun. Ovacık’tan başlayıp Babadağ’ın eteklerine oradan da Kelebekler Vadisi’nin üstünde yer alan Faralya Köyü’ne iniyoruz.
 
Yürüyüş mesafesi: 12,5 km / Yürüyüş Süresi: 6 saat (800 mt çıkış / 570 mt iniş)
Konaklama Tipi: Bungalow
Yemek: Kahvaltı ve akşam yemeği otelimizde alınacaktır.
 
3. Gün ALINCA KÖYÜ, GEY KÖYÜ, KABAK KOYU
(Kabak- Alınca Parkuru / Alınca-Gey Köyü Parkuru)
Kahvaltının ardından Kabak'a araçla gittikten sonra parkur başlangıç noktasına ulaşıyoruz. Kabak'ın üst kısmından 650 metrede yer alan Alınca Köyü’ne doğru yürüyüşe başlıyoruz. 8 km’lik bu etap en sevdiğimiz rotalardandır. Biraz sert ama bir o kadar da güzeldir. Alınca’ya varınca öğle yemeği molası verip kısa da bir araç transferiyle yürüyüşün 2. kısmı olan Gey Köyü’ne doğru yola koyuluyoruz.
5 km’lik bu parkur sürekli sağımızda kalan akdeniz manzarası, koyları ve turizmden uzak köy hayatıyla müthiş güzelliktedir.
(Yağışlı günlerde bu parkurun ilk kısmı tehlikeli olduğundan 5 km lik son kısmını yürüyoruz)
Yürüyüşün ardından hava şartları uygunsa  Fethiye’nin en güzel koylarından olan Kabak Koyu'nda deniz keyfi.
Günün sonunda otele dönüş ve akşam yemeği.
 
Yürüyüş mesafesi: 13  km / Yürüyüş Süresi: 6,5 saat (600 mt çıkış / 510 mt iniş)
Yemek: Kahvaltı ve akşam yemeği otelimizde alınacaktır.
 
4. Gün FARALYA , AKTAŞ KOYU
(Faralya- Aktaş Koyu Parkuru)
Kahvaltının ardından otelden ayrılıyoruz ve Faralya'dan Aktaş Koyuna doğru yürüyüşümüze başlıyoruz. Kelebekler Vadisinin üst kısmında ve çoğunlukla deniz manzaralı parkurda yapacağımız yürüyüş yine göz alıcı doğa manzaralarıyla süslü.
Yürüyüşümüz fotoğraf molalarıyla birlikte 3,5 saatte son buluyor. Sonrasında öğle yemeği molası, kıyafet değiştirme ve Dalaman Havaalanı'na hareket. Misafirlerimizi 19:30'da Dalaman Havaalanında uğurluyor ve bir başka turumuzda buluşmak üzere sizlerle vedalaşıyoruz. 
(Uçak bileti dahil paket tercih eden misafirlerimiz için Pegasus Hava Yollarının 20:50 kalkışlı tarifeli seferi ile Dalaman'dan İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı'na uçuş)
 
Yürüyüş mesafesi: 6 km / Yürüyüş Süresi: 3,5 saat (310 mt çıkış / 420 mt iniş)
Yemek: Kahvaltı otelimizde alınacaktır.
 
Hatırlatma: Programların günleri değişebilir. Tarifeli uçuşlarda iptal yada değişiklik olması halinde farklı uçuşlarla ulaşım sağlanabilir.
 
HAVALE İLE ÖDEMEDE HEDİYE ÇEKİ KAMPANYASI
BU TURUMUZA EN AZ 1 AY ÖNCEDEN HAVALE İLE ÖDEME YAPILDIĞINDA 150 TL'LİK HEDİYE ÇEKİ VERİYORUZ.
(HEDİYE ÇEKİ EN AZ 2000 TL VE ÜZERİ FİYATLI YURTİÇİ TURLARIMIZDA GEÇERLİDİR)
(HEDİYE ÇEKİNİN KULLANIM SÜRESİ 1 YIL OLUP PARAYA ÇEVRİLEMEZ)
 
 
KONAKLAMA
Konaklama 3 gece Faralya'da yapılacaktır.
1. Gün: Faralya (Montenegro Motel / Faralya Misafir Evi)
1. Gün: Faralya (Montenegro Motel / Faralya Misafir Evi)
1. Gün: Faralya (Montenegro Motel / Faralya Misafir Evi)
 
DENİZE GİREBİLECEKMİYİZ?
Tur esnasında hava şartlarının uygunluğuna bağlı olarak üç kez denize girme imkanımız olacak. Akdeniz'in berrak suları bizi bekler!
 
HATIRLATMA
Eğer uçak bileti hariç paket satın alacaksanız, lütfen bizden kesin hareket teyidi almadan uçak bileti almayınız. Kendiniz uçak bileti alırsanız, pandemi veya katılımcı sayısı yetersizliği nedeniyle olabilecek tur iptali halinde uçak bileti ceza ödemelerinizden acentamız sorumlu değildir

COVID-19 TEDBIRLERI
:: Covid-19 tedbirleri uyarınca tüm katılımcılarımızdan HES Kodu talep edilmektedir.
:: Turumuz esnasında covid-19 tedbirleri uyarınca mesafe, temizlik, maske kurallarına riayet edilecektir. Araçlarımız her sabah temizlenip, dezenfekte edilerek tura başlayacaktır. 
:: Tur araçlarında dezenfektan bulundurulacaktır.
 
YURTİÇİ UÇUŞLARDA AŞI / PCR TESTİ ZORUNLUĞU
 
KURAL VE KOŞULLAR
T.C. İçişleri Bakanlığı’nın yayımladığı genelgeye göre, 6 Eylül 2021 (dahil) tarihinden itibaren iç hat uçuşlarda check-in sırasında HES kodu aracılığıyla aşılı/geçirilmiş hastalık veya azami 48 saat önce yapılmış negatif sonuçlu PCR testi şartı aranacaktır.
 
T.C Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği kriterler çerçevesinde, bakanlıkça kabul gören aşıların uçuşa kabul kriterlerini karşılaması için; Johnson & Johnson için tek doz, diğer aşılar için iki doz aşı olunması ve son doz üzerinden 14 gün geçmesi gerekmektedir.
 
Covid-19 bağışıklığı bulunan kişiler için aşı ve PCR testi gerekmemektedir. Covid-19 hastalığını geçirmiş olup, pozitif sonuçlu PCR testinin üzerinden en fazla 180 gün geçmiş olan yolcularımız bağışık kabul edilmektedir.
 
Covid-19 geçirmiş olan yolcularımız için, PCR pozitif test sonucunun üzerinden en az 14 gün geçtikten sonra süre sınırı olmaksızın tek doz aşı uygulaması yeterli bulunmaktadır.
 
Uygulama, 18 yaş (18 yaşından gün almış) ve üzeri tüm yolcularımız için geçerlidir.
 
Yolcuların check-in işlemlerini gerçekleştirebilmeleri için Hayat Eve Sığar uygulaması HES Kodu Ayarları bölümünden Aşı Durumu, Hastalık Durumu ve Test Durumu statülerinin görüntülenebilmesine onay vermiş olmaları gerekmektedir. 
 
Genelge şartlarının sağlanmaması nedeniyle uçağa binilememesi ve tura katılınamamasından kaynaklı doğacak kayıplardan acentamız sorumlu değildir, bu konuda sorumluluk katılımcıya aittir.

 

 • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.599 Ek yatak₺ 2.599 Single konaklamalı tur ücreti₺ 3.319 Çocuk fiyatı₺ 2.099
 • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 3.249 Ek yatak₺ 3.249 Single konaklamalı tur ücreti₺ 3.969 Çocuk fiyatı₺ 2.749
 • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.599 Ek yatak₺ 2.599 Single konaklamalı tur ücreti₺ 3.319 Çocuk fiyatı₺ 2.099
 • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 3.149 Ek yatak₺ 3.149 Single konaklamalı tur ücreti₺ 3.869 Çocuk fiyatı₺ 2.649
 • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.599 Ek yatak₺ 2.599 Single konaklamalı tur ücreti₺ 3.319 Çocuk fiyatı₺ 2.099
 • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 3.099 Ek yatak₺ 3.099 Single konaklamalı tur ücreti₺ 3.919 Çocuk fiyatı₺ 2.599
 • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.999 Ek yatak₺ 2.999 Single konaklamalı tur ücreti₺ 4.199 Çocuk fiyatı₺ 2.499
 • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 3.999 Ek yatak₺ 3.999 Single konaklamalı tur ücreti₺ 5.199 Çocuk fiyatı₺ 3.499
 • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.599 Ek yatak₺ 2.599 Single konaklamalı tur ücreti₺ 3.319 Çocuk fiyatı₺ 2.099
 • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 3.549 Ek yatak₺ 3.549 Single konaklamalı tur ücreti₺ 4.269 Çocuk fiyatı₺ 3.049
 • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.599 Ek yatak₺ 2.599 Single konaklamalı tur ücreti₺ 3.319 Çocuk fiyatı₺ 2.099
 • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 3.249 Ek yatak₺ 3.249 Single konaklamalı tur ücreti₺ 3.969 Çocuk fiyatı₺ 2.749
 • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.899 Ek yatak₺ 2.899 Single konaklamalı tur ücreti₺ 4.099 Çocuk fiyatı₺ 2.399
 • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 4.099 Ek yatak₺ 4.099 Single konaklamalı tur ücreti₺ 5.299 Çocuk fiyatı₺ 3.599
 • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.599 Ek yatak₺ 2.599 Single konaklamalı tur ücreti₺ 3.319 Çocuk fiyatı₺ 2.099
 • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 3.249 Ek yatak₺ 3.249 Single konaklamalı tur ücreti₺ 3.969 Çocuk fiyatı₺ 2.749
 • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.699 Ek yatak₺ 2.699 Single konaklamalı tur ücreti₺ 3.449 Çocuk fiyatı₺ 2.199
 • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 3.399 Ek yatak₺ 3.399 Single konaklamalı tur ücreti₺ 4.149 Çocuk fiyatı₺ 2.899

:: İstanbul Sabiha Gökçen-Dalaman gidiş dönüş uçak bileti ( uçak bileti dahil pakette)

:: Profesyonel rehberlik hizmeti

:: 3 gece Faralya'da konaklama

:: 3 kahvaltı

:: 3 akşam yemeği

:: Tüm geziler

:: Bölgedeki ulaşımlar

:: Milli park giriş ücretleri

:: Zorunlu seyahat sigortası

:: Tur boyunca Evolite marka çift baton tedarik edilmesi (turun ilk günü verilir, tur bitiminde geri alınır)

:: Gidiş-dönüş uçak biletleri (uçak bileti hariç paket tercih edilirse)

:: Öğle yemekleri

:: Son gün akşam yemeği

:: Yemeklerde alınacak içecekler

:: Müze, ören yeri giriş ücretleri

:: Dahillerde belirtilmeyen tüm hizmetler

 

HATIRLATMA

Rehber grubu Dalaman Havaalanında karşılar. Uçuştan en az 1 saat önce size verilen PNR numarası ile uçuşunuzun gerçekleşeceği havaalanında, havayolu şirketinin check in noktasından check in işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları ve saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan DEEPNATURE sorumlu tutulamaz.

 

ARAÇLA GELECEK MİSAFİRLERİMİZ İÇİN BULUŞMA SEÇENEĞİ

 

1.SEÇENEK

Dalaman Havaalanında buluşma

 

2.SEÇENEK

Dalaman Havaalanı'na 2 km. kala sol tarafta otoparklar var. Günlük 30 tl ye aracınızı oradaki otoparklardan birine bırakabilirsiniz. Aracınızı buradaki otoparklardan birine bırakmayı tercih ederseniz ilk gün havaalanından misafirlerimizi aldıktan sonra sizi aracınızı bıraktığınız otoparkın önünden alırız, tur bitiminde de yine aynı yere bırakırız.

3.SEÇENEK
Fethiye Kayaköy'de buluşma
(Bu buluşma seçeneğini tercih ederseniz ilk gün yürüyüş sonunda Ölüdeniz'den Kayaköy'e taksi ile giderek aracınızı almanız gerekecektir)

 

LİKYA YOLU YÜRÜYÜŞÜ İÇİN İDEAL DÖNEM NE ZAMAN?

Likya Yolu, Akdeniz ikliminin hüküm sürdüğü Akdeniz kıyı şeridinde yer alıyor. Kış aylarının yumuşak geçtiği bu bölge yaz döneminde oldukça sıcak oluyor. Yılın 11 ayı rahatlıkla yürünebilecek bir rota olan Likya Yolu’nu yürümek için en ideal dönem hem kış yağmurlarının ardından canlanan doğanın renk harmonisini hem de karlı tepelerin manzarasını bir arada görebileceğiniz Nisan ve Mayıs ayları. Mayısın sonuna doğru sıcaklar başlıyor. Yaz ayları ve Eylül'ün ortasına kadar bölge sıcak ve nemli. Bu aylarda yürüyecekseniz, rotada kıyıya ulaştığınız her fırsatta Akdeniz'in sularına kendinizi bırakıp serinlemek iyi olacaktır.

Nemin giderek azaldığı ekim-kasım dönemi ise ideal sıcaklık açısından en tercih edilebilir dönem. Kasım ayının ortasından şubat ayına kadar çok yağış oluyor. Marttan itibaren yağışlar azalıyor.

Sonuç olarak Nisan-Mayıs-Ekim-Kasım ayları en ideal dönemdir diyebiliriz.

 

ZORLUK SEVİYESİ

Likya Yolu yaklaşık 550 km'lik uzun bir rota. Bu rotada birçok parkur var. Eğer siz günde 30-40 km. arası yürürseniz elbette yorucu olur. Ama biz turumuzun planlamasını yaparken, gün içinde en fazla 20 km yürüyüş olacak şekilde parkurları seçtik. Hatta ortalama günde 15 km. yürüyoruz diyebiliriz. Dolayısıyla orta seviyede bir kondisyona sahip bir kişi ağırlıklı olarak düz, zaman zaman iniş ve çıkışlı bu parkurlarda yürüyebilir. Yürüdüğümüz rotalarda, zaman zaman kayalıklı yollar, kısa süreli dik çıkışlar, atlamalı zıplamalı bir kaç yer olsada genel parkura baktığımızda orta zorluk seviyesinde bulunuyor. Biz katılımcılarımızın muazzam manzaralarıyla görsel bir şölen sunan bu rotanın keyfini yaşayabilmeleri için gün içerisindeki yürüyüş sürelerini 6,5 saati, parkur uzunluğunu da 20 km'yi geçmeyecek şekilde belirledik. Araç bizi parkur başlangıcında bırakacak, parkur bitiş noktasından alacak. Siz arada parkuru yürüyün ve tadını çıkarın, gerisini bize bırakın. Sonuç olarak kolay değil ama zor da değil. Kaldı ki bu muazzam deneyim için kendinizi motive edeceğinizi ve günden güne de kondisyonunuzun artacağını unutmayın.

Yürüyüş boyunca rehberimizin komut ve uyarılarını dikkate aldığınız, eğimli yerlerde iniş yaparken zikzaklar çizerek yürüdüğünüz ve kayaların arasından geçerken kaymaya ve ayağınızın sıkışması ihtimaline karşın dikkatli olduğunuz sürece sakatlanma, yaralanma riski minimum seviyede.

Astım yada kalp rahatsızlığınız varsa bu tura katılımınız uygun olmayacaktır.

 

YANINIZDA BULUNDURMANIZ GEREKENLER

:: Yürüyüş botu (sert tabanlı, bilekleri saran) *

:: 25-30 lt  küçük sırt çantası

:: Baton (varsa çift yoksa tek)**

:: Panço yada yağmurluk

:: Tshirt (birkaç tane)

:: Yürüyüş için uygun pantolon yada şort (ıslanınca çabuk kuruyan size konfor sağlar)

:: Güneş koruyucu

:: Termos yada matara

:: Islak mendil

:: Güneş gözlüğü ve şapka

:: Mayo, terlik ve havlu (deniz mevsiminde)

:: Deniz ayakkabısı (tavsiye)

:: Powerbank (tavsiye)

:: Sinek kovucu

:: Tozluk (tavsiye)

:: Düzenli kullandığınız ilaçlar

 

* Yürüyüş botunuz yoksa bilekleri saran, tabanı düz olmayan spor yürüyüş ayakkabısı ile tura katılabilirsiniz.

 

** Baton getirmezseniz tur boyunca Evolite marka çiftli yürüyüş batonunu size tedarik ediyoruz. Yani turun ilk günü size veriyoruz, turun son günü alıyoruz. Batonla yürüyüşler daha konforlu, daha az yorucu.

 

BÜYÜK SIRT ÇANTASI İLE Mİ YÜRÜYECEĞİZ ?

Hayır. Her gün 25-30 lt lik kücük bir sırt çantası ile yürüyeceksiniz. Büyük cantanız (bavulunuz) otelde kalır.

Yürürken taşıyacağınız küçük sırt çantasına sadece o günkü yürüyüş esnasında ihtiyacınız olabilecek günlük ihtiyaclarınızı koyacaksınız. (matara, yedek tshirt, mayo, havlu, terlik, sinek kovucu, atıstırmalıklar, ıslak mendil , powerbank gibi )

Her gün araç bizi o gün yürüyüş yapacağımız parkurun başlangıç noktasına bırakacak, yürüyüs sonunda parkur bitiş noktasından alacarak otele götürecek. 

 

BATON KULLANIMI
Batonların başta dizler olmak üzere eklemlere bidirdiği yükü %25 azalttığını biliyor muydunuz? Aynı zamanda bu ekipman dengenizi güçlendirir ve doğa yürüyüşü kazalarının en büyük sebebi olan kaymaları azaltır.

 

Baton Kullanımının Faydaları

:: Dengeli ve stabil bir yürüyüş sağlar

:: Omurilik düzleminin sağlıklı bir şekilde dik tutulmasını sağlar

:: Sırtta taşınan kamp yükünün hafifletilmesini sağlar

:: Ayak bilekleri ve dizlere binen yükü azaltır

:: Olası denge kaybında tekrardan dengenin kurulmasını sağlar

:: Yukarı tırmanışları kolaylaştırır

:: Aşağı inişlerde eklemlere binen şokları azaltır

:: Dağcılarda sık rastlanan menüsküs, bağ kopması gibi fiziksel yaralanmaları önlemeye yardımcı olur

:: Ritimli şekilde ilerlemeyi sağlar (nefes/adım koordinasyonunu sağlar)

 

Bu sebeplerden dolayı, misafirlerimizin daha keyifli bir şekilde yürüyüş yapabilmesi için  tüm tur katılımcılarımıza tur boyunca Evolite marka trekking batonu tedarik ediyoruz.
(Batonları turun ilk günü veriyoruz, son gün yürüyüşünün ardından geri alıyoruz)

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 28 yorum var. 15 tanesi listelendi.

Tüm yorumlar için tıklayınız.

Deepnature travel ile Likya yolu turuna katıldık. Tur rehberimiz Yeliz hanım ile birlikte harika vakit geçirdik,kendisine teşekkür ediyorum. Kaldığımız Montenegro motelden de çok memnun kaldık. Batonlar tur boyunca Deepnature travel tarafından temin edildi bunun için de kendilerine teşekkür ediyorum.
Ufuk

Ben çocuk doktoruyum, bugüne kadar birçok tura katıldım böyle kaliteli ve profesyonel bir tura ilk defa denk geldim. 6-10/11/2021 tarihinde istanbul aktarmalı olarak fethiyede likya yolu turuna katıldım. uçağımız sis nedeniyle iptal oldu. bu gecikme süresinde tur görevlilerinden Arzum hanım bizimle her 5-10 dakida bir telefonla irtibat kurarak bizim bütün endişelerimizi giderdi ve sis azalınca hemen başka bir hava yolundan bizim uçak biletlerimizi ayarlayarak bizim fethiyeye ulaşmamızı sağladı. Fethiyede bizi tur rehberi yeliz hanım karşıladı. Rehber Yeliz hanım rehber kelimesinin tam karşılığıdır. Diliyle ve genel kültürü ile tam donanımlı bir rehberdir. Tur boyunca bizim herşeyimizle birebir ilgilendi, bize batonları tur boyunca hediye etti, bizi öyle yerlere götürdü ki harika manzaralardı. Akşamları bize yemekten sonra hem çaldı hemde söyledi (on parmağında on marifet) , kısacası bize mükemmel 4 gün geçirtti. Bundan sonra deeep natüre dan ve yeliz hanımdan asla ayrılmam bütün herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim, verilen parayı sonuna kadar hakediyor.
Halil

6-9 Kasım'da çok keyifli, kusursuz bir Batı Likya turu yaptık. Organizasyon, ön bilgilendirme, kaldığımız Montenegro Motel'den çok memnun kaldık. Turun kusursuz geçmesindeki kilit isim olan rehberimiz Yeliz Yener çok profesyonel, donanımlı, ilgili ve samimiydi. Liderliği ve verdiği bilgiler ile çok keyifli, dolu dolu bir tur geçirdik. Yürüyüşler için gerekli olan batonların Deepnature tarafından karşılanmış olması da çok güzeldi, teşekkür ederiz. Diğer turlarınızda görüşmek üzere.
Sinem

6-9 Kasım tarihli Likya yolu yürüyüşü harika idi. Neden şimdiye kadar yapmadım diye kızdım kendime. Rehberimiz Yeliz hanım çok ilgili ve bilgili idi. Deepnature ve Yeliz hanım sonsuz teşekkürler.
Neşe

28/31 Ekim Batı Likya yürüyüş turu harika geçti.. Hem parkurlar çok güzeldi, inanılmaz manzaralar eşliğinde antik dönem yapılan bi yolda bugün yürümek… bu harika bi tecrübeydi.. Hem de grubun kendi içindeki uyumunun da çok iyi olmasıyla ,Gökhan Bey’in dağlara taşıdığı çay ikramları, öğlenleri yediğimiz yerel ,mütevazi ama lezzetli yemekler, sonrasında deniz.. çook keyifli bol eğlenceli ,harika anılarla turumuzu tamamladık.. Gökhan Bey’e enerjisi, gayreti, dostluğu ve çözüm üreten yaklaşımı için ,bu güzel tur için çook teşekkür ediyorum.
Ayşegül

Ruhunuza ve bedeninize iyi gelecek bir deneyimi harika insanlar ve tabii ki harika bir rehber eşliğinde yaşamak istiyorsanız siz de benim gibi yapın ve Deepnature ile Likya Yolu'nu yürüyün. Bu turda sizi mutlu etmeyecek tek an turun bittiği andır. Ama o zaman bile enerjiniz öyle yüksektir ki uçağa bindiğinizde hosteslerin ilgisine mazhar olabilirsiniz :)) Gökhan Bey, harikaydınız. Samimiyetiniz, doğallığınız, yardım severliğiniz, sorun çözücülüğünüz, eğlenceli yanınız ve tabii ki "short cut" sürprizlerinizle bizi yakaladınız hatta o short cut'la bizi bitirdiniz :) Ben bu turu çok sevdim, çok keyif aldım. Yürüdüğümüz parkurların, doğanın güzelliği ve muazzam manzaraların ise tarifi yok zaten. Yeşil ve mavinin doyumsuz uyumu. Ayrıca konakladığımız işletme de çok iyiydi, güzel kahvaltılar yapıp çok lezzetli akşam yemekleri yedik. Kısaca, bu tur bir harika dostum! Yap bunu! Ben de bir başka Deepnature turuyla acaba ilk nereye gitsem diye düşünerek bu yorumu bitireyim.
Nazlı

Bu 8.turum sizler ile. Yurt dışı yurt içi bugüne kadar hiç keşkem olmadı hep iyikim oldu sizler ile Gökhan bey. Ayrıca geriye bakıp düşünüyorumm… bu kadar uyumlu, iyi niyetli , hoşgörülü insanların bir arada toplandığı bir tur hatırlamıyorum Ağrlıklı tursuz kendi başıma tatil yapsam da tur ile katıldığım bu seyahati bu uyumdan ve hoşgörüden dolayı tek geçerim. O sebeple hep deepnature a hem de tüm ekibe çok çok çok teşekkür ederim. Umarım yollarımız yine kesişir.
Pelin

Bu 8.turum sizler ile
Pelin

28-31 Ekim tarihinde Deep Nature’ın düzenlediği Batı Likya turuna katıldım. Güzel bir rotaydı. Rehberimiz Gökhan Bey sayesinde rotamız ve turumuz çok daha güzel oldu. Rotayı, rehberimizi ve Deep Nature’ı tavsiye ederim.
Murat

Bati Likya yuruyus turuna katildim. Hersey cok guzeldi. Deepnature Travel ile tekrar baska turlara katilmak isterim. Rehberimiz Gokhan Bey de bizimle cok guzel ilgilendi. Tavsiye ediyorum.
Sezgi

Batı Likya turunda ki rota ve sonrası deniz keyfi harikaydı Zor parkurlarda bile gurubun performansına göre planlama yapan Gökhan Bey’e de teşekkürler Yeni rotalarda görüşmek üzere
Sabiha

Deepnature Travel'ın 9-12 Ekim Batı Likya yolu yürüyüş turuna katıldım. Daha önce hiç bir deneyimim olmamasına rağmen, rehberimiz Tolga beyin sakin, yapıcı tutumu ve organizasyonu sayesinde etabı sorunsuz tamamladım ve çok keyif aldım. Diğer etapları planlamaya başladım bile
Candan

9-12 Ekim tarihlerinde DeepNature Travel’ın düzenlediği Batı Likya turuna katıldım. Harika bir rotaydı. Tolga Bey rehberliğinde çok güzel bir deneyim yaşadık. Rotayı da, rehberimizi de tavsiye ederim. Yeni bir rotada görüşmek dileğiyle, çok teşekkürler
Pınar

Likya Yürüyüş Turu çok keyifli, eğlenceli ve zamanın nasıl geçtiğini anlamadığımız bir tur oldu. Tırmanma ve inişlerle geçen her günün ardından deniz keyfi de yaşayarak harika bir tatil geçirdik. Bu noktada tüm planlamaları en iyi şekilde yapan ve herkesin isteklerine çözümler üreten rehberimiz Tolga beyin tabii ki payı büyük. Şehir hayatından biraz olsun uzaklaşmak isteyen herkesin mutlaka yaşaması gereken bir deneyim:)
Funda

Deep Nature ve rehberimiz Yeliz hanım sayesinde muazzam bir deneyim yaşadık. Yeliz hn. Likya yolunu gezebileceğimiz en doğru isimdi kesinlikle, anlatımı ve önderliği ile unutulmaz bir 7 gün oldu. Çok teşekkürler.
Esra

Havale/EFT ile ödeme:
3.399 TL
Kredi kartı ile tek seferde:
3.399 TL


  Axess BankkartCombo Bonus CardFinans MilesSmiles Paraf Wings World
Taksit
2
3
4
5
6
7
8
9
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.699,50 TL3.399,00 TL
1.133,00 TL3.399,00 TL
875,24 TL3.500,97 TL
710,39 TL3.551,96 TL
600,49 TL3.602,94 TL
521,99 TL3.653,93 TL
463,11 TL3.704,91 TL
417,32 TL3.755,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.699,50 TL3.399,00 TL
1.133,00 TL3.399,00 TL
875,24 TL3.500,97 TL
710,39 TL3.551,96 TL
600,49 TL3.602,94 TL
521,99 TL3.653,93 TL
463,11 TL3.704,91 TL
417,32 TL3.755,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.699,50 TL3.399,00 TL
1.133,00 TL3.399,00 TL
875,24 TL3.500,97 TL
710,39 TL3.551,96 TL
600,49 TL3.602,94 TL
521,99 TL3.653,93 TL
463,11 TL3.704,91 TL
417,32 TL3.755,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.699,50 TL3.399,00 TL
1.133,00 TL3.399,00 TL
875,24 TL3.500,97 TL
710,39 TL3.551,96 TL
600,49 TL3.602,94 TL
521,99 TL3.653,93 TL
463,11 TL3.704,91 TL
417,32 TL3.755,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.699,50 TL3.399,00 TL
1.133,00 TL3.399,00 TL
877,79 TL3.511,17 TL
713,11 TL3.565,55 TL
603,32 TL3.619,94 TL
525,87 TL3.681,12 TL
466,51 TL3.732,10 TL
419,59 TL3.776,29 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.699,50 TL3.399,00 TL
1.133,00 TL3.399,00 TL
875,24 TL3.500,97 TL
710,39 TL3.551,96 TL
600,49 TL3.602,94 TL
521,99 TL3.653,93 TL
463,11 TL3.704,91 TL
417,32 TL3.755,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.699,50 TL3.399,00 TL
1.133,00 TL3.399,00 TL
875,24 TL3.500,97 TL
710,39 TL3.551,96 TL
600,49 TL3.602,94 TL
521,99 TL3.653,93 TL
463,11 TL3.704,91 TL
417,32 TL3.755,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.699,50 TL3.399,00 TL
1.133,00 TL3.399,00 TL
875,24 TL3.500,97 TL
710,39 TL3.551,96 TL
600,49 TL3.602,94 TL
521,99 TL3.653,93 TL
463,11 TL3.704,91 TL
417,32 TL3.755,90 TL
KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive