ŞEBİ ARUS TURLARI

Hızlı Trenle Konya Şeb-i Arus Turu ₺ 3.399 ’den itibaren Turumuz
Dolmuştur
Hızlı Trenle Konya Şeb-i Arus Turu

1 GECE 2 GÜN

Uçakla Şeb-i Arus Turu ₺ 4.299 ’den itibaren
Uçakla Şeb-i Arus Turu

1 GECE 2 GÜN

Şeb-i Arus Turları Hakkında

21 yıllık deneyimimizle hazırlanmış Şeb-i Arus turları bu sayfada. 2022 Konya Şebi Arus Turları. DEEPNATURE TRAVEL'dan özenle hazırlanmış, deneyimli rehberler eşliğindeki Şeb-i Arus turu programları sizi bekliyor. Uçakla şebi arus turu ve hızlı trenle şebi arus turu alternatiflerimizin tamamında konaklamalarımız Konya'da 5 yıldızlı oteldedir. Şeb-i Arus turları uygun fiyat ve anlaşmalı kartlara vade farksız 3-4 taksit ödeme fırsatıyla. DEEPNATURE, şebi arus turları uzmanıdır, Şeb-i Arus turları için doğru adrestesiniz.

Şeb-i Arus Turu Fiyatları

Şeb-i Arus  turu fiyatları tur tarihine ve ulaşım aracına göre 2800-5000 TL arasında değişmektedir. Bu fiyat aralığı 1 gece 2 günlük  Şeb-i Arus turu için verilmiştir. Sınırlı uçak bileti ve hızlı tren kontenjanlarımız mevcut olup sonrasındaki fiyat artışlarından etkilenmemek için Şeb-i Arus turu için erken rezervasyon öneriririz.

Şeb-i Arus Ne Zaman

Her yıl 7 -17 Aralık tarihleri arasında Şeb-i Arûs Haftası – Vuslat olarak geleneksel ve yüksek katılımla gerçekleştirilmeye devam etmektedir. Mevlana’nın yaşamının önemli bir bölümünü geçirdiği ve türbesinin bulunduğu Konya bu anma-kutlamanın merkezidir. Hafta boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı başta olmak üzere çok sayıda kamu ve özel kurumun desteklediği faaliyetler, toplantılar ve hepsinden en önemlisi yüksek katılımla gerçekleştirilen ‘’Sema Ayini’’ icra edilmektedir. 17 Aralık akşamı ise vuslat töreni (gala gecesi) icra edilmektedir. Sadece yurt içinden değil farklı ülkelerden de tasavvuf aşıkları özellikle bu haftada Konya’ya gelmektedir.

 

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive