Karia Yolu Datça Yarımadası Turu

3 GECE 4 GÜN (6-9 Nisan / 20-23 Nisan / 28 Nisan-1 Mayıs / 4-7 Mayıs / 18-21 Mayıs 2023)

Bölge uzmanı rehberle, Karia Yolu'nun Datça Yarımadası parkurlarında dört günlük yürüyüş turu. Yürüyüş, keyif ve güzel sürprizler! Adını 3000 yıllık antik uygarlıktan alan, 46 etabı ve 800 kilometrelik patika yollarıyla Türkiye'nin en uzun antik yürüyüş rotası olan Karia Yolu'nda yürüyüşler. 3 AKŞAM YEMEĞİ TUR ÜCRETİNE DAHİL!

₺ 6.999’den itibaren ₺ 859 ’den başlayan taksitlerle Taksit seçenekleri
ONLİNE REZERVASYON
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET

Karia Yolu Datça Yarımadası Turu

TUR HAKKINDA

Adını 3000 yıllık antik uygarlıktan alan, 46 etabı ve 800 kilometrelik patika yollarıyla Türkiye'nin en uzun antik yürüyüş rotası olan Karia Yolu'nun Datça Yarımadasındaki parkurlarında yürüyüşler ve Datça'nın güzellikleri bu turda. Orta zorlukta parkurlarda, uzunluğu nedeniyle kondisyonu az kişiler için yorucu olabilen yürüyüşler içerir. Ama yorgunluğa değer mi? Kesinlikle! Gözünüz korkmasın, hem verdiğimiz batonlarla daha az yoruluyoruz, unutmayın.
 
Karia Yolu, 2021'de belirlenen National Geographic'in "dünyanın en iyi 35 gezi rotası" listesine Türkiye'den giren tek yerdir!
Evolite marka yürüyüş batonunu tur boyunca size tedarik ediyoruz.

 

BU TURUN FARKI

:: Karia Yolunun Datça Yarımadası kısmının en güzel parkurları bu turda
:: Hem Karia Yolunda yürüyüşler var, hem de çevre gezileri. Güzel bir harman yaptık.
:: Deneyimli ve bölge uzmanı rehber ile en fazla 15 kişilik program
:: Eski Datça, Knidos Antik Kenti ve Palamutbükü'nü görebileceksiniz.
:: Datça'da narenciye ağaçları içinde Limon Bungalov'da 3 gece konaklama
:: Biri balık lokantasında olmak üzere üç akşam yemeği dahil
:: Ve buraya yazmadığımız sürprizler, Deepnature özenli tur konsepti
:: TUR BOYUNCA TREKKİNG BATONLARINIZ BİZDEN!
 
3 AKŞAM YEMEĞİ TUR ÜCRETİNE DAHİL!
 
KONTENJAN
15 kişi
 
PROGRAM
 
1. GÜN ///  DALAMAN - KARİA YOLU (Çatı Koyu-Çakal Koyu Parkuru)
Karia Yolu Yürüyüşü Turu için Dalaman Havalimanı’nda 09:30'daki buluşmanın ardından aracımızla Datça'ya doğru yol alıyoruz.
(Uçak bileti dahil paket tercih eden misafirlerimiz için Pegasus Havayollarının 07:55 kalkışlı tarifeli seferi ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı'ndan Dalaman'a uçuş)
Bu turumuzda Karia Yolu'nun Datça Yarımadasından seçilmiş rotalarında yürüyüşler yapacağız ve enfes manzaralar bizi bekliyor olacak. Yaklaşık iki saatlik yolculuk yaparak ilk gün parkurumuzun başlangıç noktası olan Çatı Koyuna ulaşıyoruz. Buradan batıya doğru yürümeye başlayarak toprak yol ve patikalardan geçerek harika iki koya ulaşıyoruz. Koylarda keyif molalarımızın ardından geri dönüyoruz. İlk gün yol yorgunu olunması sebebiyle Çakal Koyuna kadar yürümüyoruz ve başladığımız noktaya geri döneceğiz. Çok yormadan rotanın en güzel kısmını size göstereceğiz. Denize girilebilir dönemlerde, bakir koylarda yüzme molalarımız var. Bu parkurda manzaralı tepeler, dar patikalar, orman içi yürüyüş, kıyıdan yürüyüş var. Öğleden sonra aracımızla buluşarak Datça'ya doğru yaklaşık yarım saat yol alıyoruz. Reşadiye köy kahvesinde soluklanıp çay kahve keyfi yaptıktan sonra konaklayacağımız tesise varış, yerleşme. Dinlenme ardından akşam yemeğimizi tesisin karşısındaki lokantada alacağız.
 
Yürüyüş Mesafesi: 7,5 km / Yürüyüş Süresi: 3 saat (280 mt çıkış / 395 mt iniş)
Parkur: Zorluk 2/5   Yoruculuk 2/5
Konaklama: Datça Limon Bungalov
Yemek: Akşam yemeği anlaşmalı lokantada alınacaktır. (çorba-köfte-pilav-salata- tatlı)
Öğle yemeği  (ekstra) : Kumanya şeklinde alınacaktır (gözleme)
 
 
2. GÜN ///  KARİA YOLU (Bükceğiz – Knidos Parkuru) - KNİDOS ANTİK KENTİ - PALAMUTBÜKÜ
Kahvaltı sonrası yaklaşık 40 dk yol alarak Bükceğiz’e ulaşıyoruz. Buradan Knidos’a doğru Karia Yolunu yürüyoruz. Tepelerden güzel manzaralarla bezeli bu parkurumuzda Datça Yarımadasının güzel köşelerini görme fırsatımız oluyor. Ayrıca rota boyunca önce Kos Adası’nın sonra da  Nisiros Adası’nın manzarası bize eşlik edecek. Yürüyüş sonunda ulaştığımız Knidos Antik Kenti’nin tarihini ve hikayelerini rehberimizden dinledikten sonra bir köy ziyareti yapacağız . Burada doğal yerel ürünlerden alabilirsiniz. Ardından Palamutbükü üzerinden konakladığımız tesise dönüyoruz. Dinlenme ardından akşam yemeğimizi tesisin karşısındaki lokantada alacağız.
 
Yürüyüş Mesafesi: 11 km / Yürüyüş Süresi: 5 saat (430 mt çıkış /470 mt iniş)
Parkur: Zorluk 3/5   Yoruculuk 3/5
Konaklama: Datça Limon Bungalov
Yemek: Kahvaltı konaklanan tesiste, akşam yemeği anlaşmalı restoranda alınacaktır.
(çorba-kuzu tandır-pilav-salata- meyve)
(kuzu eti yemek istemeyenler ciğer şiş yada tavuk şiş tercih edebilirler)
Öğle yemeği  (ekstra) : Kumanya şeklinde alınacaktır (marketten alışveriş yapılacaktır)
 
 
3. GÜN ///  KARİA YOLU (Domuzçukuru- Gabaklar Parkuru) - ESKİ DATÇA
Kahvaltı sonrası üçüncü gün yürüyüşümüze başlamak üzere yaklaşık yarım saatlik bir araç transferi yapıyoruz. Bugün Karia Yolu'nun Domuzçukuru mevkisinde Kabaklar'a doğru olan etabını yürüyeceğiz. Bugün yarımadanın farklı bir tarafında yürüyeceğimizden bu sefer Simi adası ve Bozburun Yarımadasının  manzarası karşıdan bize eşlik ediyor olacak. Araç yolunun olmadığı birbirinden güzel büklerden geçeceğiz, yüzmek istermiyiz? isteriz tabii. İnişli, çıkışlı, güzel manzaralı bu parkurumuzun sonunda önce 500 metre kadar oldukça dik bir tırmanış yapıp (burası yorucu) sonra tepeden inerek Gabaklar Mevkiine ulaşacak ve aracımızla buluşacağız.
Yürüyüş sonrası Eski Datça’ya gidiyoruz. Eski Datça’nın Arnavut kaldırımlı sokaklarında gezip Can Yücel'i andıktan sonra tarihi Yel Değirmenlerini göreceğiz. Sonrasında otelimizde duş ve üst değiştirme molası verip Datça merkezdeki anlaşmalı balık lokantamıza gidiyoruz. Salaş ama lezzetli deniz ürünleri sunan sımsıcak bir işletme. Menüde balık var. Akşam yemeği ardından Datça sokaklarını gezip otelimize dönüyoruz.
 
Yürüyüş Mesafesi: 11 km / Yürüyüş Süresi: 5,5 saat (550 mt çıkış / 810 mt iniş)
Parkur: Zorluk 3/5   Yoruculuk 4/5
Konaklama: Datça Limon Bungalov
Yemek: Kahvaltı konaklanan tesiste, akşam yemeği anlaşmalı restoranda alınacaktır.
(balık-börek-salata- ortaya üç çeşit meze-kabak tatlısı)
Öğle yemeği  (ekstra) : Kumanya şeklinde alınacaktır (marketten alışveriş yapılacaktır)
 
 
4. GÜN ///  KARİA YOLU (Kızlan- Körmen Parkuru)
Kahvaltı ardından otelimizden ayrılarak aracımızla son gün parkur başlangıç noktası olan Kızlan köyüne ulaşıyoruz.  Bugünkü rotamız makilik ağırlıklı bir rota , yine tepelerden güzel manzaralar bizi bekliyor olacak. Ayrıca bir yerde yüzme molamız olacak.  Yavaş yavaş yükselerek 360 metre rakıma ulaştıktan sonra sahile doğru inişe geçeceğiz ve Körmen Sahiline ulaşarak parkuru tamamlayacağız. Aracımızla buluşma ardından üst değiştirme ve duş için tesisimize dönüp hazırlandıktan sonra dönüş için yola çıkıyoruz. Yolumuz üzerindeki meşhur pidecide serbest yemek molası ardından 19:30 itibarıyla sizleri Dalaman Havaalanında uğurluyor ve bir başka turumuzda buluşmak üzere sizlerle vedalaşıyoruz. 20:30 ve sonrasında Dalaman kalkışlı uçuşlarla dönebilirsiniz.
 
(Uçak bileti dahil paket tercih eden misafirlerimiz için Pegasus Hava Yollarının 20:50 kalkışlı tarifeli seferi ile Dalaman'dan İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı'na uçuş)
 
Yürüyüş Mesafesi: 9,5 km / Yürüyüş Süresi: 4 saat (340 mt çıkış / 400 mt iniş)
Parkur: Zorluk 3/5   Yoruculuk 3/5
Yemek: Kahvaltı otelimizde alınacaktır.
Öğle yemeği  (ekstra) : Pidecide mola verilecektir.
 
 

Not: Şartlara, yol durumuna, yağmur durumuna bağlı olarak parkurlarda değişiklik olabilir.

Odalarla İlgili Önemli Not: Limon Bungalov'da iki ayrı yataklı (twin bed) oda bulunmamaktadır. Odalarda üst katta iki kişilik yatak bulunmaktadır ve ayrılamamaktadır. İki ayrı yatak istenildiğinde, ancak bungalovun giriş katındaki koltukta uyunabilir yada açılır kapanır ek yatak konulabilmektedir.

 

UÇAK BİLETİ DAHİL PAKETTE SUNULAN İSTANBUL'DAN UÇUŞ PAKETİ

Gidiş: Pegasus Havayolları 07:55 kalkışlı İstanbul Sabiha Gökçen - Dalaman seferi  (07:55 kalkış / 09:10 varış)
Dönüş: Pegasus Havayolları 20:55 kalkışlı Dalaman-İstanbul Sabiha Gökçen seferi (20:55 kalkış / 22:05 varış)

Tarifeli uçuş iptali halinde alternatif uçuş ile ulaşım sağlanır.
 
 
ANKARA'DAN UÇUŞ PAKETİ (MÜSAİTLİĞİNİ SORUNUZ)
Gidiş: Anadolu Jet Ankara-Dalaman 08:20 uçuşu
Dönüş: Anadolu Jet Dalaman-Ankara 20:50 uçuşu (İstanbul aktarmalı)
(Müsaitliği ve fiyatı sorunuz)
 
OTOBÜSLE GELMEK İSTEYENLER İÇİN BİLGİLENDİRME
Geliş Günü: Dalaman Otogarı buluşma (saat 09:45)
Dönüş Günü: Marmaris Otogarına 18:00'da bırakıyoruz. 18:30 ve sonrası kalkışlı otobüslerle dönebilirsiniz.
 
ARAÇLA GELECEK MİSAFİRLERİMİZ İÇİN BULUŞMA SEÇENEĞİ
 
1.SEÇENEK
Dalaman Havaalanında buluşma (Aracınızı Dalaman Havaalanı otoparkına bırakabilirsiniz)
 
2.SEÇENEK
Dalaman Havaalanı'na 2 km. kala sol tarafta otoparklar var. Aracınızı oradaki otoparklardan birine bırakabilirsiniz. Havaalanı otopark ücretine göre daha ekonomiktir. Aracınızı buradaki otoparklardan birine bırakmayı tercih ederseniz ilk gün havaalanından misafirlerimizi aldıktan sonra sizi aracınızı bıraktığınız otoparkın önünden alırız, tur bitiminde de yine aynı yere bırakırız.
 
3.SEÇENEK
İzmir istikametinden aracınızla geliyorsaniz ilk gün sabah Marmaris Gökova kavşağındaki Akçapınar Tostçusunun otoparkına aracınızı bırakabilir, bizimle orada buluşabilirsiniz. Dönüşte de aynı noktaya sizi bırakırız.
 
DENİZE GİREBİLECEKMİYİZ?
Tur esnasında birbirinden güzel koylarda üç yada dört kez denize girme imkanımız olacak. Ege'nin berrak suları bizi bekler!
 
 
HATIRLATMA
Kendiniz uçak bileti alırsanız olabilecek tur iptali halinde uçak bileti ceza ödemelerinizden acentamız sorumlu değildir.
 
Programdaki yerlerin günü ve sıralaması değişebilir. Rehber grubu Dalaman Havaalanında karşılar. Uçak bileti dahil paket satın aldıysanız uçuştan en az 1 saat önce size verilen PNR numarası ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanına ulaşarak check in işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Gidiş dönüş uçak bileti dahil turlarda herhangi bir sebeple gidiş uçağına binilmemesi halinde dönüş uçak bileti yanmaktadır. Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan DEEPNATURE sorumlu tutulamaz.
 
İKİ KARİA YOLU TURUMUZ ARASINDAKİ FARK
Karia Yolu Yürüyüşü Turumuzda Datça Yarımadası, Gökova Körfezi ve Bozburun Yarımadasındaki Karia Yolu parkurlarından seçilmiş dört tanesinde yürüyüş yapıp 3 gece Selimiye'de butik otelde konaklıyoruz. Selimiye, Bozburun ve Söğüt görülebiliyor. 
Karia Yolu Datça Yarımadası Turumuzda ise dört gün boyunca Datça Yarımadasındaki Karia Yolu parkurlarında yürüyoruz ve 3 gece Datça'da bungalow tesiste konaklıyoruz. Datça, Palamutbükü ve Knidos Antik Kenti görülebiliyor.
Zorluk seviyeleri ise şu şekilde:
Karia Yolu Yürüyüşü
1. Gün Parkur: Zorluk 3/5   Yoruculuk 4/5
2. Gün Parkur: Zorluk 3/5   Yoruculuk 5/5
3. Gün Parkur: Zorluk 3/5   Yoruculuk 4/5
4. Gün Parkur: Zorluk 4/5   Yoruculuk 2/5
Karia Yolu Datça Yarımadası Turu
1. Gün Parkur: Zorluk 2/5   Yoruculuk 2/5
2. Gün Parkur: Zorluk 3/5   Yoruculuk 3/5 
3. Gün Parkur: Zorluk 3/5   Yoruculuk 4/5
4. Gün Parkur: Zorluk 3/5   Yoruculuk 3/5
 
BENZER TURLAR

 

  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 6.999 Ek yatak₺ 6.999 Single konaklamalı tur ücreti₺ 8.799 Çocuk fiyatı₺ 5.999
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 9.399 Ek yatak₺ 9.399 Single konaklamalı tur ücreti₺ 11.199 Çocuk fiyatı₺ 8.399
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 8.299 Ek yatak₺ 8.299 Single konaklamalı tur ücreti₺ 10.099 Çocuk fiyatı₺ 7.299
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 10.999 Ek yatak₺ 10.999 Single konaklamalı tur ücreti₺ 12.799 Çocuk fiyatı₺ 9.999
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 7.899 Ek yatak₺ 7.899 Single konaklamalı tur ücreti₺ 9.699 Çocuk fiyatı₺ 6.899
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 10.599 Ek yatak₺ 10.599 Single konaklamalı tur ücreti₺ 12.399 Çocuk fiyatı₺ 9.599
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 7.299 Ek yatak₺ 7.299 Single konaklamalı tur ücreti₺ 8.899 Çocuk fiyatı₺ 6.299
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 9.699 Ek yatak₺ 9.699 Single konaklamalı tur ücreti₺ 11.299 Çocuk fiyatı₺ 8.699
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 7.999 Ek yatak₺ 7.999 Single konaklamalı tur ücreti₺ 10.099 Çocuk fiyatı₺ 6.699
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 10.799 Ek yatak₺ 10.799 Single konaklamalı tur ücreti₺ 12.999 Çocuk fiyatı₺ 9.599

:: İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Dalaman uçak bileti (15 bagaj hakkı) (uçak bileti dahil pakette)

:: Dalaman-İstanbul Sabiha Gökçen H. uçak bileti (15 bagaj hakkı) (uçak bileti dahil pakette)

:: Rehberlik hizmeti

:: 3 gece Datça Limon Bungalov'da bungalovda konaklama

:: Konaklama vergisi 

:: 3 kahvaltı

:: 3 akşam yemeği (set menü)

:: Tüm geziler

:: Bölgedeki ulaşımlar

:: Zorunlu seyahat sigortası

:: Tur boyunca Evolite marka baton tedarik edilmesi (turun ilk günü verilir, tur bitiminde geri alınır)

 

 

GRUP İNDİRİMİ

Tur tarihinden 45 gün öncesine kadar yapılacak rezervasyonlarda en az 6 kişilik gruplara kişi başı 200 TL indirim
(Bu indirim 23 nisan, 1 Mayıs, 19 mayıs tatil dönemlerine denk gelen turlarda uygulanmaz)

:: Gidiş-dönüş uçak biletleri (uçak bileti hariç paket tercih edilirse)

:: Öğle yemekleri ve kumanyalar

:: Yemeklerde alınacak içecekler

:: Müze, ören yeri giriş ücretleri

:: Dahillerde belirtilmeyen tüm hizmetler

YANINIZDA BULUNDURMANIZ GEREKENLER

:: Yürüyüş botu (sert tabanlı, bilekleri saran) *

:: 25-30 lt  küçük sırt çantası

:: Baton (varsa çift yoksa tek)**

:: Panço yada yağmurluk

:: Tshirt (birkaç tane)

:: Yürüyüş için uygun pantolon yada şort (ıslanınca çabuk kuruyan size konfor sağlar)

:: Güneş koruyucu

:: Termos yada matara

:: Islak mendil

:: Güneş gözlüğü ve şapka

:: Mayo, terlik ve havlu (deniz mevsiminde)

:: Deniz ayakkabısı (tavsiye)

:: Powerbank (tavsiye)

:: Sinek kovucu

:: Tozluk (tavsiye)

:: Düzenli kullandığınız ilaçlar

 

* Yürüyüş botunuz yoksa bilekleri saran, tabanı düz olmayan spor yürüyüş ayakkabısı ile tura katılabilirsiniz.

 

** Baton getirmezseniz tur boyunca Evolite marka yürüyüş batonunu size tedarik ediyoruz. Yani turun ilk günü size veriyoruz, turun son günü alıyoruz. Batonla yürüyüşler daha konforlu, daha az yorucu.

 

ZORLUK SEVİYESİ

Karia Yolu yaklaşık 800 km'lik uzun bir rota. Bu rotada birçok parkur var. Eğer siz günde 30-40 km. arası yürürseniz elbette yorucu olur. Ama biz turumuzun planlamasını yaparken, gün içinde en fazla 11-12 km. yürüyüş olacak şekilde parkurları seçtik. Dolayısıyla orta seviyede bir kondisyona sahip bir kişi ağırlıklı olarak düz, zaman zaman iniş ve çıkışlı bu parkurlarda yürüyebilir. Yürüdüğümüz rotalarda, zaman zaman kayalıklı yollar, taş patikalar, orman içi yürüyüşler, dik çıkışlar ve taş patikalardan inişler oluyor. Bir iki noktada atlamalı zıplamalı bir kaç yer olsada genel parkura baktığımızda orta zorluk seviyesinde bulunuyor. Biz katılımcılarımızın muazzam manzaralarıyla görsel bir şölen sunan bu rotanın keyfini yaşayabilmeleri için gün içerisindeki yürüyüş sürelerini 6 saati, parkur uzunluğunu da 12 km'yi geçmeyecek şekilde belirledik. Araç bizi parkur başlangıcında bırakacak, parkur bitiş noktasından alacak. Siz arada parkuru yürüyün ve tadını çıkarın, gerisini bize bırakın. Sonuç olarak kolay değil ama çok zor da değil. Kaldı ki bu muazzam deneyim için kendinizi motive edeceğinizi ve günden güne de kondisyonunuzun artacağını unutmayın.

Yürüyüş boyunca rehberimizin komut ve uyarılarını dikkate aldığınız, eğimli yerlerde iniş yaparken zikzaklar çizerek yürüdüğünüz ve kayaların arasından geçerken kaymaya ve ayağınızın sıkışması ihtimaline karşın dikkatli olduğunuz sürece sakatlanma, yaralanma riski minimum seviyede.

Astım yada kalp rahatsızlığınız varsa bu tura katılımınız uygun olmayacaktır.

 

ÖĞLE YEMEKLERİ HAKKINDA

1.gün: Kumanya

2.gün: Kumanya

3.gün: Kumanya

4.gün: Restoranda 

 

Öğle yemekleri ekstradır.

 

AKŞAM YEMEKLERİ HAKKINDA

1.gün menü: Çorba / köfte / piyaz / salata / tatlı

2.gün menü: Çorba / kuzu tandır / pilav / salata / tatlı (ana yemek olarak ciğer şiş yada tavuk şiş tercih edebilirsiniz)

3.gün menü: Balık / ara sıcak /  üç çeşit meze / salata / kabak tatlısı

Menü harici siparişler ve içecekler ekstradır.

 

BÜYÜK SIRT ÇANTASI İLE Mİ YÜRÜYECEĞİZ ?

Hayır. Her gün 25-30 lt lik kücük bir sırt çantası ile yürüyeceksiniz. Büyük cantanız (bavulunuz) otelde kalır.

Yürürken taşıyacağınız küçük sırt çantasına sadece o günkü yürüyüş esnasında ihtiyacınız olabilecek günlük ihtiyaclarınızı koyacaksınız. (matara, yedek tshirt, mayo, havlu, terlik, sinek kovucu, atıstırmalıklar, ıslak mendil , powerbank gibi )

Her gün araç bizi o gün yürüyüş yapacağımız parkurun başlangıç noktasına bırakacak, yürüyüs sonunda parkur bitiş noktasından alacarak otele götürecek. 

 

BATON KULLANIMI

Batonların başta dizler olmak üzere eklemlere bidirdiği yükü %25 azalttığını biliyor muydunuz? Aynı zamanda bu ekipman dengenizi güçlendirir ve doğa yürüyüşü kazalarının en büyük sebebi olan kaymaları azaltır.

 

Baton Kullanımının Faydaları

:: Dengeli ve stabil bir yürüyüş sağlar

:: Omurilik düzleminin sağlıklı bir şekilde dik tutulmasını sağlar

:: Sırtta taşınan kamp yükünün hafifletilmesini sağlar

:: Ayak bilekleri ve dizlere binen yükü azaltır

:: Olası denge kaybında tekrardan dengenin kurulmasını sağlar

:: Yukarı tırmanışları kolaylaştırır

:: Aşağı inişlerde eklemlere binen şokları azaltır

:: Dağcılarda sık rastlanan menüsküs, bağ kopması gibi fiziksel yaralanmaları önlemeye yardımcı olur

:: Ritimli şekilde ilerlemeyi sağlar (nefes/adım koordinasyonunu sağlar)

 

Bu sebeplerden dolayı, misafirlerimizin daha keyifli bir şekilde yürüyüş yapabilmesi için tüm tur katılımcılarımıza tur boyunca Evolite marka trekking batonu tedarik ediyoruz.

(Batonları turun ilk günü veriyoruz, son gün yürüyüşünün ardından geri alıyoruz)

 

KATILIM & HAREKET

Bu turumuz 8-15 kişi arası katılımcı ile gerçekleşir. Yeterli sayıya ulaşmayan turlar, tur hareketinden 20 gün öncesine kadar rezervasyon yaptırmış olan misafirlere bildirilir. 

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 3 yorum var.

Datça yarımadası Karia yolunda inişli çıkışlı, muhteşem manzara eşliğinde, yeşil ile mavinin buluştuğu, bölgeyi çok çok iyi tanıyan sevgili Aygün bizlere tarihi bilgi ile bakir koylara inen yürüyüşe rehberlik yaptı. Rehberimiz çok profesyonel ve üstelik mütevaziydi. Betçe&Datça:) herkese tavsiye ederim. Deepnature Travel tebrikler ve teşekkürler.
Nesrin

Aygün bey rehberliğinde harika bir yürüyüş gerçekleşti, Aygün Bey çok mütevazi ve samimiyet ile Datça yarımadasını tanıtıp, muhteşem doğası ve parkurlarında çok keyifli vakit geçirip, tabiki devamını diliyoruz ve heyecan ile bekliyoruz. Emeği ve katkısı geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.
Özgür

Emeği ve katkısı geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum, çok güzel geçti. Katılımcı arkadaşlar çok uyumlu ve sevimliydik, çokca sevilmektesiniz. tekrar güzel parkurlarda buluşmak dileğiyle. Doğanın güzellikleri çevrenizi sarsın, hala yürüyorum ve limon bungalov çok şirindi, görüşmek üzere, sevgiler.
Serap

Havale/EFT ile ödeme:
10.799 TL
Kredi kartı ile tek seferde:
10.799 TL


  Axess BankkartCombo Bonus CardFinans MilesSmiles Paraf Wings World
Taksit
2
3
4
5
6
7
8
9
Taksit TutarıTaksit Toplamı
5.399,50 TL10.799,00 TL
3.599,67 TL10.799,00 TL
2.780,74 TL11.122,97 TL
2.256,99 TL11.284,96 TL
1.907,82 TL11.446,94 TL
1.658,42 TL11.608,93 TL
1.471,36 TL11.770,91 TL
1.325,88 TL11.932,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
5.399,50 TL10.799,00 TL
3.599,67 TL10.799,00 TL
2.780,74 TL11.122,97 TL
2.256,99 TL11.284,96 TL
1.907,82 TL11.446,94 TL
1.658,42 TL11.608,93 TL
1.471,36 TL11.770,91 TL
1.325,88 TL11.932,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
5.399,50 TL10.799,00 TL
3.599,67 TL10.799,00 TL
2.780,74 TL11.122,97 TL
2.256,99 TL11.284,96 TL
1.907,82 TL11.446,94 TL
1.658,42 TL11.608,93 TL
1.471,36 TL11.770,91 TL
1.325,88 TL11.932,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
5.399,50 TL10.799,00 TL
3.599,67 TL10.799,00 TL
2.780,74 TL11.122,97 TL
2.256,99 TL11.284,96 TL
1.907,82 TL11.446,94 TL
1.658,42 TL11.608,93 TL
1.471,36 TL11.770,91 TL
1.325,88 TL11.932,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
5.399,50 TL10.799,00 TL
3.599,67 TL10.799,00 TL
2.788,84 TL11.155,37 TL
2.265,63 TL11.328,15 TL
1.916,82 TL11.500,94 TL
1.670,76 TL11.695,32 TL
1.482,16 TL11.857,30 TL
1.333,08 TL11.997,69 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
5.399,50 TL10.799,00 TL
3.599,67 TL10.799,00 TL
2.780,74 TL11.122,97 TL
2.256,99 TL11.284,96 TL
1.907,82 TL11.446,94 TL
1.658,42 TL11.608,93 TL
1.471,36 TL11.770,91 TL
1.325,88 TL11.932,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
5.399,50 TL10.799,00 TL
3.599,67 TL10.799,00 TL
2.780,74 TL11.122,97 TL
2.256,99 TL11.284,96 TL
1.907,82 TL11.446,94 TL
1.658,42 TL11.608,93 TL
1.471,36 TL11.770,91 TL
1.325,88 TL11.932,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
5.399,50 TL10.799,00 TL
3.599,67 TL10.799,00 TL
2.780,74 TL11.122,97 TL
2.256,99 TL11.284,96 TL
1.907,82 TL11.446,94 TL
1.658,42 TL11.608,93 TL
1.471,36 TL11.770,91 TL
1.325,88 TL11.932,90 TL
KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive