Kiralık Tatil Evleri - Kaş ve Kalkan'da kiralık villalar
  • Exclusive Karia Yolu Turu
  • Exclusive Karia Yolu Turu
  • Exclusive Karia Yolu Turu
  • Exclusive Karia Yolu Turu
  • Exclusive Karia Yolu Turu

Exclusive Karia Yolu Turu

3 GECE 4 GÜN (Bu Turumuz Şu An Yapılmamaktadır)

Bölge uzmanı rehberle, benzersiz eşsiz bir Karia Yolu Yürüyüşü Turu. Yürüyüş, keyif ve güzel sürprizler! Deneyimli rehber ile keyifli bir rota, Exclusive tur konsepti ile en fazla 10 kişilik gruplar.

’ itibaren
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET
Exclusive Karia Yolu Turu
 
KARİA YOLU EXCLUSIVE TUR KONSEPTİ
Exclusive Karia Yolu Turumuz 5-10 kişi arası katılımcı ile gerçekleştirilir. Tur 5 kişiyle hareket eder, 10 kişinin üstüne çıkılmaz. 
Bunun dışındaki detaylar Karia Yolu Datça Yarımadası turumuzun içeriği ile aynıdır.
 
DEEPNATURE TRAVEL 23 yıllık tur tecrübesi ve Karia Yolu Turları uzmanı rehber kadrosuyla butik tur ayrıcalığını yaşatır.  
Uzmanıyla Gez, Keyifle Gez!
 
TUR HAKKINDA
 
Adını 3000 yıllık antik uygarlıktan alan, 46 etabı ve 800 kilometrelik patika yollarıyla Türkiye'nin en uzun antik yürüyüş rotası olan Karia Yolu'nun Datça Yarımadasındaki parkurlarında yürüyüşler ve Datça'nın güzellikleri bu turda. Orta zorlukta parkurlarda, uzunluğu nedeniyle kondisyonu az kişiler için yorucu olabilen yürüyüşler içerir. Ama yorgunluğa değer mi? Kesinlikle! Gözünüz korkmasın, hem verdiğimiz batonlarla daha az yoruluyoruz, unutmayın.
Evolite marka yürüyüş batonunu tur boyunca size tedarik ediyoruz.
 
Karia Yolu, 2021'de belirlenen National Geographic'in "dünyanın en iyi 35 gezi rotası" listesine Türkiye'den giren tek yerdir!
 
BU TURUN FARKI
 
:: Karia Yolunun Datça Yarımadası kısmının en güzel parkurları bu turda
:: Hem Karia Yolunda yürüyüşler var, hem de çevre gezileri. Güzel bir harman yaptık.
:: Deneyimli ve bölge uzmanı rehber ile en fazla 10 kişilik program
:: Eski Datça, Knidos Antik Kenti ve Palamutbükü'nü görebileceksiniz.
:: Datça'da narenciye ağaçları içinde Limon Bungalov'da 3 gece konaklama
:: Ve buraya yazmadığımız sürprizler, Deepnature özenli tur konsepti
 
KONTENJAN
Turumuz 5-10 kişi arası katılımcı ile gerçekleştirilecektir.
 
TUR PROGRAMI
 
1. GÜN ///  DALAMAN - KARİA YOLU (Çatı Koyu-Çakal Koyu Parkuru)
Karia Yolu Yürüyüşü Turu için Dalaman Havalimanı’nda 09:30'daki buluşmanın ardından aracımızla Datça'ya doğru yol alıyoruz.
Bu turumuzda Karia Yolu'nun Datça Yarımadasından seçilmiş rotalarında yürüyüşler yapacağız ve enfes manzaralar bizi bekliyor olacak. Yaklaşık iki saatlik yolculuk yaparak ilk gün parkurumuzun başlangıç noktası olan Çatı Koyuna ulaşıyoruz. Buradan batıya doğru yürümeye başlayarak toprak yol ve patikalardan geçerek harika iki koya ulaşıyoruz. Koylarda keyif molalarımızın ardından geri dönüyoruz. İlk gün yol yorgunu olunması sebebiyle Çakal Koyuna kadar yürümüyoruz ve başladığımız noktaya geri döneceğiz. Çok yormadan rotanın en güzel kısmını size göstereceğiz. Denize girilebilir dönemlerde, bakir koylarda yüzme molalarımız var. Bu parkurda manzaralı tepeler, dar patikalar, orman içi yürüyüş, kıyıdan yürüyüş var. Öğleden sonra aracımızla buluşarak Datça'ya doğru yaklaşık yarım saat yol alıyoruz. Reşadiye köy kahvesinde soluklanıp çay kahve keyfi yaptıktan sonra konaklayacağımız tesise varış, yerleşme. Dinlenme ardından akşam yemeğimizi tesisin karşısındaki lokantada alacağız.
 
Yürüyüş Mesafesi: 7,5 km / Yürüyüş Süresi: 3 saat (280 mt çıkış / 395 mt iniş)
Parkur: Zorluk 2/5   Yoruculuk 2/5
Konaklama: Datça Limon Bungalov
Yemek: Akşam yemeği anlaşmalı lokantada alınacaktır. (çorba-köfte-pilav-salata- tatlı)
Öğle yemeği  (ekstra) : Kumanya şeklinde alınacaktır (gözleme)
 
2. GÜN ///  KARİA YOLU (Bükceğiz – Knidos Parkuru) - KNİDOS ANTİK KENTİ - PALAMUTBÜKÜ
Kahvaltı sonrası yaklaşık 40 dk yol alarak Bükceğiz’e ulaşıyoruz. Buradan Knidos’a doğru Karia Yolunu yürüyoruz. Tepelerden güzel manzaralarla bezeli bu parkurumuzda Datça Yarımadasının güzel köşelerini görme fırsatımız oluyor. Ayrıca rota boyunca önce Kos Adası’nın sonra da  Nisiros Adası’nın manzarası bize eşlik edecek. Yürüyüş sonunda ulaştığımız Knidos Antik Kenti’nin tarihini ve hikayelerini rehberimizden dinledikten sonra bir köy ziyareti yapacağız . Burada doğal yerel ürünlerden alabilirsiniz. Ardından Palamutbükü üzerinden konakladığımız tesise dönüyoruz. Dinlenme ardından akşam yemeğimizi tesisin karşısındaki lokantada alacağız.
 
Yürüyüş Mesafesi: 11 km / Yürüyüş Süresi: 5 saat (430 mt çıkış /470 mt iniş)
Parkur: Zorluk 3/5   Yoruculuk 3/5
Konaklama: Datça Limon Bungalov
Yemek: Kahvaltı konaklanan tesiste, akşam yemeği anlaşmalı restoranda alınacaktır.
(çorba-kuzu tandır-pilav-salata- meyve)
(kuzu eti yemek istemeyenler ciğer şiş yada tavuk şiş tercih edebilirler)
Öğle yemeği  (ekstra) : Kumanya şeklinde alınacaktır (marketten alışveriş yapılacaktır)
 
3. GÜN ///  KARİA YOLU (Domuzçukuru- Gabaklar Parkuru) - ESKİ DATÇA
Kahvaltı sonrası üçüncü gün yürüyüşümüze başlamak üzere yaklaşık yarım saatlik bir araç transferi yapıyoruz. Bugün Karia Yolu'nun Domuzçukuru mevkisinde Kabaklar'a doğru olan etabını yürüyeceğiz. Bugün yarımadanın farklı bir tarafında yürüyeceğimizden bu sefer Simi adası ve Bozburun Yarımadasının  manzarası karşıdan bize eşlik ediyor olacak. Araç yolunun olmadığı birbirinden güzel büklerden geçeceğiz, yüzmek istermiyiz? isteriz tabii. İnişli, çıkışlı, güzel manzaralı bu parkurumuzun sonunda önce 500 metre kadar oldukça dik bir tırmanış yapıp (burası yorucu) sonra tepeden inerek Gabaklar Mevkiine ulaşacak ve aracımızla buluşacağız.
Yürüyüş sonrası Eski Datça’ya gidiyoruz. Eski Datça’nın Arnavut kaldırımlı sokaklarında gezip Can Yücel'i andıktan sonra tarihi Yel Değirmenlerini göreceğiz. Sonrasında otelimizde duş ve üst değiştirme molası verip Datça merkezdeki anlaşmalı balık lokantamıza gidiyoruz. Salaş ama lezzetli deniz ürünleri sunan sımsıcak bir işletme. Menüde balık var. Akşam yemeği ardından Datça sokaklarını gezip otelimize dönüyoruz.
 
Yürüyüş Mesafesi: 11 km / Yürüyüş Süresi: 5,5 saat (550 mt çıkış / 810 mt iniş)
Parkur: Zorluk 3/5   Yoruculuk 4/5
Konaklama: Datça Limon Bungalov
Yemek: Kahvaltı konaklanan tesiste, akşam yemeği anlaşmalı restoranda alınacaktır.
(balık-börek-salata- ortaya üç çeşit meze-kabak tatlısı)
Öğle yemeği  (ekstra) : Kumanya şeklinde alınacaktır (marketten alışveriş yapılacaktır)
 
4. GÜN ///  KARİA YOLU (Kızlan- Körmen Parkuru)
Kahvaltı ardından otelimizden ayrılarak aracımızla son gün parkur başlangıç noktası olan Kızlan köyüne ulaşıyoruz.  Bugünkü rotamız makilik ağırlıklı bir rota , yine tepelerden güzel manzaralar bizi bekliyor olacak. Ayrıca bir yerde yüzme molamız olacak.  Yavaş yavaş yükselerek 360 metre rakıma ulaştıktan sonra sahile doğru inişe geçeceğiz ve Körmen Sahiline ulaşarak parkuru tamamlayacağız. Aracımızla buluşma ardından üst değiştirme ve duş için tesisimize dönüp hazırlandıktan sonra dönüş için yola çıkıyoruz. Yolumuz üzerindeki meşhur pidecide serbest yemek molası ardından 19:00 itibarıyla sizleri Dalaman Havaalanında uğurluyor ve bir başka turumuzda buluşmak üzere sizlerle vedalaşıyoruz. 20:00 ve sonrasında Dalaman kalkışlı uçuşlarla dönebilirsiniz.
 
Yürüyüş Mesafesi: 9,5 km / Yürüyüş Süresi: 4 saat (340 mt çıkış / 400 mt iniş)
Parkur: Zorluk 3/5   Yoruculuk 3/5
Yemek: Kahvaltı otelimizde alınacaktır.
Öğle yemeği  (ekstra) : Pidecide mola verilecektir.
 
Not: Şartlara, yol durumuna, yağmur durumuna bağlı olarak parkurlarda değişiklik olabilir. Programların günleri değişebilir. Tarifeli uçuşlarda iptal yada değişiklik olması halinde farklı uçuşlarla ulaşım sağlanabilir.
 
Odalarla İlgili Önemli Not: Limon Bungalov'da iki ayrı yataklı (twin bed) oda bulunmamaktadır. Odalarda üst katta iki kişilik yatak bulunmaktadır ve ayrılamamaktadır. İki ayrı yatak istenildiğinde, ancak bungalovun giriş katındaki koltukta uyunabilir yada açılır kapanır ek yatak konulabilmektedir.
 
UÇAK BİLETİ DAHİL PAKETTE SUNULAN İSTANBUL'DAN UÇUŞ PAKETİ
 
Gidiş: Pegasus Havayolları 07:35 kalkışlı İstanbul Sabiha Gökçen - Dalaman seferi  (07:35 kalkış / 08:50 varış)
Dönüş: Pegasus Havayolları 20:55 kalkışlı Dalaman-İstanbul Sabiha Gökçen seferi (20:55 kalkış / 22:05varış)
 
Tarifeli uçuş iptali halinde alternatif uçuş ile ulaşım sağlanır.
 
ANKARA'DAN UÇUŞ PAKETİ (MÜSAİTLİĞİNİ SORUNUZ)
Gidiş: Anadolu Jet Ankara-Dalaman 08:20 uçuşu
Dönüş: Anadolu Jet Dalaman-Ankara 20:50 uçuşu (İstanbul aktarmalı)
(Müsaitliği ve fiyatı sorunuz)
 
OTOBÜSLE GELMEK İSTEYENLER İÇİN BİLGİLENDİRME
Geliş Günü: Dalaman Otogarı buluşma (saat 10:30)
Dönüş Günü: Marmaris Otogarına 17:30'da bırakıyoruz. 18:00 ve sonrası kalkışlı otobüslerle dönebilirsiniz.
 
ARAÇLA GELECEK MİSAFİRLERİMİZ İÇİN BULUŞMA SEÇENEĞİ
 
1.SEÇENEK
Dalaman Havaalanında buluşma (Aracınızı Dalaman Havaalanı otoparkına bırakabilirsiniz)
 
2.SEÇENEK
Dalaman Havaalanı'na 2 km. kala sol tarafta otoparklar var. Aracınızı oradaki otoparklardan birine bırakabilirsiniz. Havaalanı otopark ücretine göre daha ekonomiktir. Aracınızı buradaki otoparklardan birine bırakmayı tercih ederseniz ilk gün havaalanından misafirlerimizi aldıktan sonra sizi aracınızı bıraktığınız otoparkın önünden alırız, tur bitiminde de yine aynı yere bırakırız.
 
3.SEÇENEK
İzmir istikametinden aracınızla geliyorsaniz ilk gün sabah Marmaris Gökova kavşağındaki Akçapınar Tostçusunun otoparkına aracınızı bırakabilir, bizimle orada buluşabilirsiniz. Dönüşte de aynı noktaya sizi bırakırız.
 
DENİZE GİREBİLECEKMİYİZ?
Nisan ayından itibaren gerçekleşen turlarda tur esnasında birbirinden güzel koylarda üç yada dört kez denize girme imkanımız olacak. Ege'nin berrak suları bizi bekler!
 
HATIRLATMA
Kendiniz uçak bileti alırsanız, operasyonel sebeplerle veya katılımcı sayısı yetersizliği nedeniyle olabilecek tur iptali halinde uçak bileti ceza ödemelerinizden acentamız sorumlu değildir.
 
Programdaki yerlerin günü ve sıralaması değişebilir. Rehber grubu Dalaman Havaalanında karşılar. Uçak bileti dahil paket satın aldıysanız uçuştan en az 1 saat önce size verilen PNR numarası ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanına ulaşarak check in işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Gidiş dönüş uçak bileti dahil turlarda herhangi bir sebeple gidiş uçağına binilmemesi halinde dönüş uçak bileti yanmaktadır. Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan DEEPNATURE sorumlu tutulamaz.
 
 

 

:: İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Dalaman uçak bileti (15 bagaj hakkı) (uçak bileti dahil pakette)

:: Dalaman-İstanbul Sabiha Gökçen H. uçak bileti (15 bagaj hakkı) (uçak bileti dahil pakette)

:: Rehberlik hizmeti

:: 3 gece Datça Limon Bungalov'da bungalovda konaklama

:: Konaklama vergisi

:: 3 kahvaltı

:: 3 akşam yemeği (set menü)

:: Tüm geziler

:: Bölgedeki ulaşımlar

:: Zorunlu seyahat sigortası

:: Tur boyunca Evolite marka baton tedarik edilmesi (turun ilk günü verilir, tur bitiminde geri alınır)

:: Gidiş-dönüş uçak biletleri (uçak bileti hariç paket tercih edilirse)

:: Öğle yemekleri ve kumanyalar

:: Yemeklerde alınacak içecekler

:: Müze, ören yeri giriş ücretleri

:: Dahillerde belirtilmeyen tüm hizmetler

YANINIZDA BULUNDURMANIZ GEREKENLER

:: Yürüyüş botu (sert tabanlı, bilekleri saran) *

:: 25-30 lt  küçük sırt çantası

:: Baton (varsa çift yoksa tek)**

:: Panço yada yağmurluk

:: Tshirt (birkaç tane)

:: Yürüyüş için uygun pantolon yada şort (ıslanınca çabuk kuruyan size konfor sağlar)

:: Güneş koruyucu

:: Termos yada matara

:: Islak mendil

:: Güneş gözlüğü ve şapka

:: Mayo, terlik ve havlu (deniz mevsiminde)

:: Deniz ayakkabısı (tavsiye)

:: Powerbank (tavsiye)

:: Sinek kovucu

:: Tozluk (tavsiye)

:: Düzenli kullandığınız ilaçlar

 

* Yürüyüş botunuz yoksa bilekleri saran, tabanı düz olmayan spor yürüyüş ayakkabısı ile tura katılabilirsiniz.

 

** Baton getirmezseniz tur boyunca Evolite marka yürüyüş batonunu size tedarik ediyoruz. Yani turun ilk günü size veriyoruz, turun son günü alıyoruz. Batonla yürüyüşler daha konforlu, daha az yorucu.

 

ZORLUK SEVİYESİ

Karia Yolu yaklaşık 800 km'lik uzun bir rota. Bu rotada birçok parkur var. Eğer siz günde 30-40 km. arası yürürseniz elbette yorucu olur. Ama biz turumuzun planlamasını yaparken, gün içinde en fazla 11-12 km. yürüyüş olacak şekilde parkurları seçtik. Dolayısıyla orta seviyede bir kondisyona sahip bir kişi ağırlıklı olarak düz, zaman zaman iniş ve çıkışlı bu parkurlarda yürüyebilir. Yürüdüğümüz rotalarda, zaman zaman kayalıklı yollar, taş patikalar, orman içi yürüyüşler, dik çıkışlar ve taş patikalardan inişler oluyor. Bir iki noktada atlamalı zıplamalı bir kaç yer olsada genel parkura baktığımızda orta zorluk seviyesinde bulunuyor. Biz katılımcılarımızın muazzam manzaralarıyla görsel bir şölen sunan bu rotanın keyfini yaşayabilmeleri için gün içerisindeki yürüyüş sürelerini 6 saati, parkur uzunluğunu da 12 km'yi geçmeyecek şekilde belirledik. Araç bizi parkur başlangıcında bırakacak, parkur bitiş noktasından alacak. Siz arada parkuru yürüyün ve tadını çıkarın, gerisini bize bırakın. Sonuç olarak kolay değil ama çok zor da değil. Kaldı ki bu muazzam deneyim için kendinizi motive edeceğinizi ve günden güne de kondisyonunuzun artacağını unutmayın.

Yürüyüş boyunca rehberimizin komut ve uyarılarını dikkate aldığınız, eğimli yerlerde iniş yaparken zikzaklar çizerek yürüdüğünüz ve kayaların arasından geçerken kaymaya ve ayağınızın sıkışması ihtimaline karşın dikkatli olduğunuz sürece sakatlanma, yaralanma riski minimum seviyede.

Astım yada kalp rahatsızlığınız varsa bu tura katılımınız uygun olmayacaktır.

 

ÖĞLE YEMEKLERİ HAKKINDA

1.gün: Kumanya

2.gün: Kumanya

3.gün: Kumanya

4.gün: Restoranda 

 

Öğle yemekleri ekstradır.

 

AKŞAM YEMEKLERİ HAKKINDA

1.gün menü: Çorba / köfte / piyaz / salata / tatlı

2.gün menü: Çorba / kuzu tandır / pilav / salata / tatlı (ana yemek olarak ciğer şiş yada tavuk şiş tercih edebilirsiniz)

3.gün menü: Balık / ara sıcak /  üç çeşit meze / salata / kabak tatlısı

Menü harici siparişler ve içecekler ekstradır.

 

BÜYÜK SIRT ÇANTASI İLE Mİ YÜRÜYECEĞİZ ?

Hayır. Her gün 25-30 lt lik kücük bir sırt çantası ile yürüyeceksiniz. Büyük cantanız (bavulunuz) otelde kalır.

Yürürken taşıyacağınız küçük sırt çantasına sadece o günkü yürüyüş esnasında ihtiyacınız olabilecek günlük ihtiyaclarınızı koyacaksınız. (matara, yedek tshirt, mayo, havlu, terlik, sinek kovucu, atıstırmalıklar, ıslak mendil , powerbank gibi )

Her gün araç bizi o gün yürüyüş yapacağımız parkurun başlangıç noktasına bırakacak, yürüyüs sonunda parkur bitiş noktasından alacarak otele götürecek. 

 

BATON KULLANIMI

Batonların başta dizler olmak üzere eklemlere bidirdiği yükü %25 azalttığını biliyor muydunuz? Aynı zamanda bu ekipman dengenizi güçlendirir ve doğa yürüyüşü kazalarının en büyük sebebi olan kaymaları azaltır.

 

Baton Kullanımının Faydaları

:: Dengeli ve stabil bir yürüyüş sağlar

:: Omurilik düzleminin sağlıklı bir şekilde dik tutulmasını sağlar

:: Sırtta taşınan kamp yükünün hafifletilmesini sağlar

:: Ayak bilekleri ve dizlere binen yükü azaltır

:: Olası denge kaybında tekrardan dengenin kurulmasını sağlar

:: Yukarı tırmanışları kolaylaştırır

:: Aşağı inişlerde eklemlere binen şokları azaltır

:: Dağcılarda sık rastlanan menüsküs, bağ kopması gibi fiziksel yaralanmaları önlemeye yardımcı olur

:: Ritimli şekilde ilerlemeyi sağlar (nefes/adım koordinasyonunu sağlar)

 

Bu sebeplerden dolayı, misafirlerimizin daha keyifli bir şekilde yürüyüş yapabilmesi için tüm tur katılımcılarımıza tur boyunca Evolite marka trekking batonu tedarik ediyoruz.

(Batonları turun ilk günü veriyoruz, son gün yürüyüşünün ardından geri alıyoruz)

 

KATILIM & HAREKET

Bu turumuz 5-10 kişi arası katılımcı ile gerçekleşir. Yeterli sayıya ulaşmayan turlar, tur hareketinden 20 gün öncesine kadar rezervasyon yaptırmış olan misafirlere bildirilir. 

İPTAL ŞARTLARI
Bu turumuz exclusive konseptinde bir organizasyon olup organizasyon, iptal ve iade şartları aşağıdaki gibidir:

TÜKETİCİNİN, ACENTAYA yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmek kaydıyla sözleşmeyi tek taraflı fesih hakkı bulunmaktadır. Bu feshin organizasyonun başlamasından en az 60 gün önce bildirilmesi halinde; ödenmesi zorunlu olan ve geri alınamayan ön ödemeler, tren yada gemi kompartıman ön ödemeleri, uçak bileti ön ödemeleri, üçüncü şahıslara veya kurumlara yapılmış ödemeler, vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar ve kişi başı 3000 TL (Üçbin Türk Lirası) hizmet bedeli hariç olmak üzere, başka bir kesinti yapılmaksızın ödenen bedel TÜKETİCİYE iade edilir. Ancak bu feshin organizasyonun başlamasına 60 günden daha az bir süre kala bildirilmesi halinde;

Organizasyonun başlamasına 60-46 gün kalaya kadar iptal edilmesi halinde hizmet bedelinin %30’u cayma tazminatı olarak TÜKETİCİYE fatura edilir.

Organizasyonun başlamasına 45-31 gün kalaya kadar iptal edilmesi halinde hizmet bedelinin %60'ı cayma tazminatı olarak TÜKETİCİYE fatura edilir.

Organizasyonun başlamasına 30 gün kalmasından itibaren yapılacak iptallerde hizmet bedelinin tamamı cayma tazminatı olarak TÜKETİCİYE fatura edilir. Varsa eksik ödemeler tüketiciden talep edilir.

 

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 33 yorum var. 15 tanesi listelendi.

Tüm yorumlar için tıklayınız.

Tur rehberimiz burçak beyi çözüm odaklı ve proaktif davranışları için tebrik ediyoruz. Teşekkürlerimizle.
Gülay&Mustafa

Deepnature ile 4 günlük Karia ve Likya yolu yürüyüş turlarına katıldım. Rehberlerimiz Gökhan Bey ve Didem Hanım sayesinde turlar çok keyifli geçti. Sonu hep bir koya çıkan, inanılmaz manzaralar sunan antik yollarda yürümek muhteşemdi. Rehberlerimizin deneyimleri sayesinde, turlardan çok memnun kaldım. Teşekkür ediyorum.
Belgin

Karia Yolu, Selimiye - Bozburun etabını yine Deep Nature ile yürümeyi tercih ettik. Tecrübeli rehberimiz Gökhan Bey'in hava durumunu ve katılımcıları dikkate alarak yaptığı yerinde yönlendirmeler ile manzaralar eşliğinde büyük bir keyif alarak yürüdük ve de yüzdük. Otelimizde tura dahil olarak aldığımız kahvaltı ve akşam yemekleri çok özenli, doyurucu ve lezzetliydi, her akşam otel önünden denize giremek de ekstra zevk verdi. Her şey için teşekkürler...
Banu

Üçüncü Deepnature turum. Gökhan Bey'e hem rehberliği hem de bölgenin tarihi hakkındaki anlatımları için, Arzum Hanım'a da bizi yalnız bırakmayarak Karia Yolu'nun bir kısmında bizimle yürüdüğü için teşekkür ederim. Başka turlarda görüşmek temennisiyle...
Haluk

Her şey mükemmeldi, rotalar yürüyüş için harikaydı. Rehberimiz Gökhan bey oldukça profesyoneldi, zor rotalarda katılımcıların değişik ihtiyaç ve kısıtlarına uygun davranarak sinerjiyi korudu. Tarih bilgisi ile de bizleri hiç sıkmadan, çoğunlukla eğlenerek bilgilendirdi. Seçilen otel (Solto Selimiye Otel) beklentimin üzerindeydi. Tur boyunca katılımcılara hizmet eden tüm personel oldukça yardımsever ve profesyoneldi. Havaalanı transferleri, konaklama, ulaşım, yeme içme hizmetlerinde hiçbir sorun yaşamadık. Kesinlikle öneriyorum...
Arzu

Deepnature travel farkı ile çok keyifli bir Karya Yolu yürüyüşü gerçekleştirdik. Rehberimiz Gökhan Bey'in yürüyüş boyunca bizlere verdiği kıymetli bilgiler turu çok daha katma değerli hale getirdi. Gelecek turlarda görüşmek dileğiyle..
Neslihan

Deepnature ile Likya yolunun batı ve doğu parkurları, Karia yolu Bozburun ve Datça yarımadası parkurları ve butik Mardin olmak üzere 5 tura katıldım ve her birinden ayrı bir keyifle döndüm.
Nebahat

20-23 Nisan Karia yolu turunu Gökhan bey rehberliğinde yürüdük, Karia yolunun özenle seçilmiş 4 etabında muhteşem manzaralar eşliğinde yürümek, akvaryum koylarda yüzme deneyimi cok keyifliydi. Günlük araç transferleri rehberimizin bölge tarihi ve coğrafyası hakkındaki doyurucu anlatımları ile hızla geçti. Hem iyi yürüyüş hem keyif arayanlar için ideal bir program, teşekkürler
Nebahat

27-30 Ekim Karya turuna üç arkadaş katıldık. Daha önce defalarca trekking turlarına katılmış kişiler olarak ortak görüşümüz; otel, parkur seçimleri ve yemekler beklentimizin üzerindeydi. Keşke 4 gece olsaydı diye düşündük. Eğlenceli ve zihnen dinlendiğimiz bir program oldu.
Gökhan

Karia yolunu yeni bitirdim. Harika bir deneyimdi kaldığımız otelden ,ulaşıma kadar herşey çok kaliteli ve mükemmeldi. özellikle rehberimiz Gökhan bey çok ilgili ,bilgili,konuşkan ve cana yakındı. bir arkadaş gibi bize eşlik etti şöförümüz Mehmet abi de çok güler yüzlü ve iyi bir şöfördü kısa cası
Bilge

Karia yolunu yeni bitirdim
Bilge

Deepnature ile 27-30 Ekim Karia yolu turuna katıldım. Yürüyüş rotaları, otel seçimi, tekne turu, deniz molaları herşey özenle ayarlanmış ve mükemmeldi. Gökhan bey’in bilgisi, anlatımları, rehberliği müthişti. Rehberimize özellikle de samimiyeti, ilgisi, güler yüzü, nezaketi ve keyifli sohbetleri için çok teşekkür ediyorum. Başka turlarda görüşmek dileğiyle :)
Burcu

6-9 Ekim Karia Yolu Turu çok güzel organize edilmiş, özenli ve keyifli bir turdu. Rehberimiz Aygün Bey'in güleryüzü, ilgili ve nazik tavırları, bilgisi ve donanımı çok yeterliydi. Çok güzel hatıralarla ayrıldık. Farklı parkurlardaki tekrarı için şimdiden sabırsızlanıyoruz :)
Nil

Son derece profesyonel, müşteri memnuniyeti odaklı ve işinin ehli bir seyahat acentesi. Katıldığım Karia turu hem yürüyüş parkurları ile hem de yürüyüş dışındaki aktiviteleri ile çok keyifli bir programdı, herkese tavsiye ediyorum. Hoş sohbeti ve misafirperverliği ile bu turu daha da keyifli hale getiren rehberimiz Gökhan bey’e çok teşekkür ediyorum.
Artun

19-22 Mayıs 2022 tarihleri arasında Gökhan beyin rehberliğinde Karya yolu trekking turuna katıldım. Öncelikle rehberimize içtenliği dürüstlüğü profesyonelliği ve yardımseverliği için teşekkür etmek istiyorum. Çok güzel bir rota planlanmıştı. Geriye dönüp baktığımda hangi günkü rota en iyisiydi seçemiyorum. 4 gün boyunca hepsi farklı konseptte parkurlarda yürüdük. 3. Gün öğleden sonraki tekne turu da müthiş bir nefes mola oldu. Tekenede yediğimiz otlu gözleme de çok güzeldi bence. Gerek teknede gerek yürüyerek ukaşıp yüzdüğümüz koylar keyifliydi. Çok kısa süren yapmurda yürümenin bile keyfi ayrıydı. Grubumuz uyumluydu enerjikti. Güzel insanlar gördüm genci yaşlısı ilham oldular. Selimiyede Solto otelde kaldık. Otel seçimi çok başarılıydı. Akşam yemekleri çok güzeldi. İyi ki gelmişim diyorum. Bu rotayı düşünen böyle bir tura katılmayı düşünen herkese Deep Nature ve Gökhan Bey'le bir turu kesinlikle tavsiye ederim. Darısı Likya yoluna..
EzgiKAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.