Kiralık Tatil Evleri - Kaş ve Kalkan'da kiralık villalar
  • Butik Güneydoğu Turu 2 (Nemrut Dağı Dahil Program)
  • Butik Güneydoğu Turu 2 (Nemrut Dağı Dahil Program)
  • Butik Güneydoğu Turu 2 (Nemrut Dağı Dahil Program)
  • Butik Güneydoğu Turu 2 (Nemrut Dağı Dahil Program)
  • Butik Güneydoğu Turu 2 (Nemrut Dağı Dahil Program)

Butik Güneydoğu Turu 2 (Nemrut Dağı Dahil Program)

4 GECE 5 GÜN (Bu Turumuz Şu An Yapılmamaktadır)

DEEPNATURE farkıyla Butik Güneydoğu Turu. 24 yıllık deneyimimiz, özenli ve kaliteli tur anlayışımızla hazırlanmış, Antep, Halfeti, Nemrut Dağı, Urfa, Harran, Göbeklitepe, Mardin, Midyat ve Hasankeyf'i kapsayan dolu dolu program. Bölgeye hakim, bilgilendirici, profesyonel rehberlik hizmeti. En fazla 15 kişiyle butik tur keyfi..

’ itibaren
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET
BUTİK GÜNEYDOĞU TURU 2
 
 
KONSEPT
BUTİK+
(15 kişiyle sınırlı kontenjan,  konforlu otellerde konaklama, bölge uzmanı deneyimli rehber eşliğinde az kişiyle gezme ayrıcalığı)
 
KONTENJAN 
15 kişi
 
GÖRÜLECEK YERLER
Gaziantep, Halfeti, Adıyaman, Nemrut Dağı, Şanlıurfa, Göbeklitepe, Harran, Mardin, Midyat, Hasankeyf
 
 
PROGRAM
 
1. GÜN ADIYAMAN - KAHTA - NEMRUT DAĞI - GAZİANTEP
Butik Güneydoğu Turu için misafirlerimizi Adıyaman Havaalanında karşılıyoruz. Rehberimiz sizi Adıyaman Havaalanında karşılıyor ve kahvaltı molası verdikten sonra Şanlıurfa Havaalanından gelen misafirlerimizle buluşarak Kahta'ya hareket ediyoruz. Kahta'da dağa çıkış için araç değiştirdikten sonra Karakaş Tümülüsü ve Cendere Köprüsü'nü görerek Nemrut Dağı'na çıkıyoruz. Nemrut Dağında manzara seyri ve anlatım. Depremin yaralarını sarmaya çalışan Adıyaman’daki gezimizi tamamladıktan sonra biraz da alışveriş yaparak can suyu olup, konaklama için Gaziantep’e geçiyoruz. 150 km. yolculukla Gaziantep'e ulaşıyoruz ve konaklayacağımız otele geçiyoruz. Akşam yemeği otelimizde.
KONAKLAMA: GAZİANTEP KALELİ HOTEL (4*)
 
2.GÜN GAZİANTEP - HALFETİ - ŞANLIURFA
Kahvaltı sonrası otelden ayrılarak Gaziantep'i gezmeye Mozaik Müzesi ile başlıyoruz. Bu güzel müzeyi ziyaret edip yöre tarihi ve mitolojisi hakkında bilgi edindikten sonra Elmacı Pazarı, otantik Bakırcılar Çarşısı ve tarihi merkezi görebileceğimiz geziyi yürüyerek gerçekleştirerek öğle yemeği molası veriyoruz. Lezzetli Antep kebapları bizleri bekler. Öğle yemeği sonrasında çarşıda alışveriş için serbest zaman sonrası Halfeti'ye geçiyoruz. Son dönemlerde pek çok diziye evsahipliği yapan Halfeti'de isteğe bağlı ekstra tekne turu ve Savaşan köyünün görülmesi ardından Şanlıurfa'daki otelimize geçiyoruz ve odalara yerleşme. 
Akşam yemeği sıra geceli olarak anlaşmalı konuk evinde (Sıra gecesi dahil-içecekler hariç)
KONAKLAMA: ŞANLIURFA NEVALİ HOTEL (5*)
 
3. GÜN ŞANLIURFA - GÖBEKLİTEPE -  HARRAN 
Kahvaltı sonrası otelden ayrılarak dünyanın en eski tapınağına ev sahipliği yapan Göbeklitepe'yi ziyaret ediyoruz. Burada rehberimizle tarihe bir yolculuk yaptıktan sonra Şanlıurfa merkezine dönüyoruz. Mutfağı, kültürü ve otantik çarşılarıyla ön plana çıkan ''Peygamberler Şehri'' Urfa'da Halil-ür Rahman, Balıklı Göl, Ayn Zeliha Gölü, İbrahim Peygamber Makamı, Rızvaniye Cami, Şanlıurfa Kalesi, Bedesten, Sipahi Pazarı, Gümrük Hanı'nı içeren gezi programı ve öğle yemeği molasının ardından Harran'a hareket ediyoruz. Harran Antik Kenti ; Harran Ulu cami, Harran  Üniversitesi, Konik Kubbeli Tarihi Harran Evleri,  şehir surları görülmekte. Programımızı tamamladıktan sonra Mardin'e hareket ediyoruz. Akşam yemeği Mardin'deki otelimizde.
KONAKLAMA: MARDİN RAMADA BY WYNDHAM HOTEL (5*)
 
4. GÜN MARDİN - MİDYAT 
Kahvaltı sonrası otelden ayrılıyoruz  ve yürüyerek Mardin merkezini geziyoruz.  Kırklar Kilisesi, Mardin Müzesi, Ulucami gibi Mardin kültürü ve mimarisi ile özdeşleşmiş yapıları gezip, Mardin'in dar sokaklarını keşfettikten sonra öğle yemeği molası veriyoruz. Lezzetli Mardin yemekleri bizleri bekler. Öğle yemeği sonrası Deyrülzaferan Manastırını ziyaret ederek Süryani kültürü hakkında bilgi ediniyoruz. Günün sonunda Mardin mimarisi ve çok renkli kültürlülüğünün en güzel simgelerinden birisi olan Kasımiye Medresesi'nin gezdikten sonra Midyat'a hareket ediyoruz. Otele yerleşme ve akşam yemeği.
KONAKLAMA: MİDYAT ASUR IMPERIAL HOTEL
 
5. GÜN MİDYAT - YEZİDİ KÖYÜ - HASANKEYF - BATMAN
Kahvaltı sonrası otelden ayrılıp Midyat'ı gezerek son gün programımıza başlıyoruz. Midyat gezimiz Devlet Konuk Evi, Midyat sokakları ve telkari işçiliğinin özel örneklerinin sunulduğu çarşıyı kapsıyor. Ardından çarşıda alışveriş için serbest zaman. Sonrasında bir Yezidi köyünü ziyaret ediyoruz. Yezidiler veya Ezidiler; çoğunlukla Kürtçe konuşan etnodinsel bir topluluğa verilen isimdir. Bu topluluğun Zerdüştlük ve eski Mezopotamya dinlerinden uzanan dinî inançlarına Yezidilik ya da Ezidilik denilmektedir.
Öğle yemeği molası verdikten sonra Hasankeyf'e doğru yola çıkıyoruz. Hasankeyf'te; bulunduğu yerden arkeopark alanına taşınan Zeynel Bey Türbesi, El-Rızk Camii ve Artuklu Hamamı gibi eserleri görüp seyir terasından fotoğraf çektikten sonra Batman Havaaalanı'na doğru yola koyuluyoruz. İstanbul'a dönecek misafirlerimizi 19:00 itibarıyla Batman Havaalanına, Ankara ve İzmir'e dönecek misafirlerimizi ise 100 km daha yol yaparak 20:30 itibarıyla Diyarbakır Havaalanına bırakarak bir başka turda tekrar buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.
 
BU TURUN FARKI
* Turumuz en az 10 en fazla 15 kişilik gruplarla yapılmaktadır. Deepnature'ın butik+ tur konseptinde az kişiyle gezme keyfi ve ayrıcalığı yaşarsınız. 
* Koştur koştur değil, kıvamında yoğunlukta ve doyurucu bir program sunuyoruz. Bu tur programı, dört günde Gaziantep, Nemrut Dağı, Mardin, Şanlıurfa, Göbeklitepe, Harran, Halfeti ve Hasankeyf'i görmeyi arzu eden misafirlerimize yönelik olarak hazırlandı. Programımız, DEEPNATURE Mutfak Ekibi tarafından özenle hazırlandı ve daha yazmadığımız küçük sürprizlerde sakladık. 
* Turumuz fiyat odaklı değildir. Bizden daha fazla yer gezdiren, gün içerisinde 3-4 şehir gösteren programlara rastlayabilirsiniz. Bu turların pek çoğu otobüsle ve 40-50 kişilik kalabalık gruplar halinde yapılmaktadır. Ancak kitle turizmi yapmadığımızı, butik tur anlayışıyla hizmet verdiğimizi hatırlatırız. Ayrıca standart otellerden ziyade 4-5 yıldız standardında otellerle çalışıyoruz. Turlarımız en ucuz değildir ancak içerik kalitesi konusunda iddialıyız. Bölge şartlarında, olabildiğince iyi hizmet verebilmek üzerine çaba göstermekteyiz.
* Turumuz butik+ konseptli bir tur olup en az 10 en fazla 15 kişiyle gerçekleşecek şekilde planlanmıştır. Benzer turları, programları görebilirsiniz ancak turumuzun 40-50 kişiyle sınırlı olarak benzer turlara göre ''daha az kişiyle'' yapıldığı detayını lütfen gözden kaçırmayınız. Bu bizlere 45-50 kişilik bir tura göre, sayıya göre iki-üç kat daha maliyetli bir tur olarak yüksek maliyet oluştururken katılımcılara ise daha az kişiyle, nispeten daha az zaman kaybederek bu geziyi gerçekleştirme imkanı vermektedir. Az kişi = gidilen yerlerde daha hızlı hareket, daha kolay toplanma, daha kısa süreli yemek molaları, daha doya doya gezebilme imkanı.
* Turumuz 24 yıllık deneyimimizle, emekle, özenle ve detaylıca düşünülerek hazırlanmış bir program olup rehberlerimizin ve bölge turlarımıza katılmış misafirlerimizin görüşleri dikkate alınarak hazırlanmıştır.
* Turumuzda 4-5 yıldız standartlarında konforlu otellerde konaklama sağlıyoruz. Çalıştığımız oteller daha önceki turlarımızın misafir dönüşleri dikkate alınarak seçilmiş, misafirlerimizin memnun kalacağını düşündüğümüz işletmelerdir. Tüm otellerde rezervasyonumuz yılın başında yapılmış olup rezervasyonlarımızı son dakikaya bırakmıyoruz.
* Turumuzun rehberleri bölgeye hakim, tecrübeli ve misafir dönüşlerimizde olumlu görüş bildirilmiş bölge uzmanı rehberlerdir. Benzer turları karşılaştırırken, aynı programın da yazılabileceğini ama aynı hizmet standardının garantisi olmayacağını dikkate almanızı öneririz. DEEPNATURE TURU sadece bizim tarafımızdan yapılabilir ve araştırırsanız siz de göreceksinizdir DEEPNATURE rehberlerinden duyulan memnuniyet dilden dile dolaşmaktadır.   
 
BULUŞMA BİLGİSİ
(Gelişte Adıyaman Havaaalanında buluşma saati 09:30)
(Dönüşte Batman Havaaalanında ayrılış saati 19:00 / Diyarbakır Havaalanında ayrılış saati 20:30)
 
İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN HAVAALANINDAN UÇUŞ BİLGİSİ 
PEGASUS HAVA YOLLARI İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı-Adıyaman 06:45 kalkış / 08:25 varış
PEGASUS HAVA YOLLARI Batman-İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı 21:40 kalkış / 23:45 varış
 
ANKARA ESENBOĞA HAVAALANINDAN UÇUŞ BİLGİSİ 
ANADOLU JET HAVA YOLLARI Ankara Havaalanı-Adıyaman 07:50 kalkış / 09:05 varış
ANADOLU JET HAVA YOLLARI Diyarbakır-Ankara Havaalanı 21:45 kalkış / 23:10 varış
(Ankara Havaalanından gelecek misafirlerimiz için dönüşte Diyarbakır Havaalanında 1 saat bekleme vardır)
 
İZMİR ADNAN MENDERES HAVAALANINDAN UÇUŞ BİLGİSİ 
ANADOLU JET HAVA YOLLARI İzmir-Adıyaman (Ankara aktarmalı) 05:40 kalkış / 09:05 varış
SUN EXPRESS HAVA YOLLARI Diyarbakır-İzmir 23:05 kalkış / 01:15 varış (varış ertesi gün)
(İzmir'den gelecek misafirlerimiz dönüşte isterlerse 19:45'te Diyarbakır Havaalanına bırakıyoruz. Bu durumda Diyarbakır Havaalanında 2 saat bekleme vardır. Ya da arzu ettikleri takdirde Diyarbakır merkeze bırakıyoruz, bu durumda Diyarbakır merkezden havaalanına kendi imkanlarıyla dönüş olacaktır. Havaalanı merkeze 11 km mesafededir)
 
:: UÇAK BİLETLERİ TARİFELİ UÇUŞLARIN TUR TARİHİNDE OLMASI VE UÇUŞTA YER OLMASI HALİNDE ALINABİLECEKTİR,  ERKEN REZERVASYON ÖNERİRİZ. 
 
HATIRLATMALAR
Butik Güneydoğu turu için sorunuz olursa bizimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz. DEEPNATURE TRAVEL’ın 24 yıllık deneyimiyle hazırladığı Butik Güneydoğu turu programları, katılımcılarına bölge uzmanı deneyimli rehber eşliğinde tur deneyimi sunar. Butik Güneydoğu turu için doğru adrestesiniz.   
 
 
 

 

:: Adıyaman'a gidiş uçak bileti (15 bagaj hakkı) (UÇAK BİLETİ DAHİL PAKETTE)

:: Batman'dan yada Diyarbakır'dan dönüş uçak bileti (15 bagaj hakkı) (UÇAK BİLETİ DAHİL PAKETTE)

:: Bölgedeki ulaşım ve transferler

:: Profesyonel rehberlik hizmetleri

:: 1 gece 4* Gaziantep Kaleli Hotel'de konaklama

:: 1 gece 5* Şanlıurfa Nevali Hotel'de konaklama

:: 1 gece 5* Mardin Ramada By Wyndham Hotel'de konaklama

:: 1 gece Midyat Asur Imperial Hotel'de konaklama

:: Konaklama vergisi

:: Konaklanan otellerde 4 sabah kahvaltısı

:: Konaklanan otellerde 3 akşam yemeği

:: Şanlıurfa'da sıra geceli akşam yemeği

:: Program dahilindeki çevre gezileri

:: Nemrut Dağı minibüs ulaşımı

:: Zorunlu seyahat sigortası

:: En fazla 15 kişilik butik tur ayrıcalığı

:: Öğle yemekleri
:: Akşam yemeklerindeki içecekler
:: Müze ve ören yeri giriş ücretleri*
:: Halfeti tekne turu (isteğe bağlı) 
:: 15 kg. üzeri bagaj ücretleri
:: Uçakta online checkinde koltuk seçimi
:: Kişisel harcamalar
 
* Müzekartınız varsa yanınızda bulundurunuz.

 

BÖLGEDEKİ ULAŞIMLAR HAKKINDA

Bölgedeki ulaşımlar klimalı turistik araçlarla sağlanır. 
19 kişilik Mercedes Sprinter yada Volkswagen Crafter


KONTENJAN VE HAREKET
Turlarımız butik+ konseptli olup kontenjanı 10 ile 15 kişi arasında olmaktadır. 
Turlarımız belirtilen tarihlerde en az 10 kişiyle hareket eder.

 

HATIRLATMALAR

Turların gerçekleştirildiği zamanda sıcaklık ve yağış mevsimsel farklara göre değişebilir. Bu nedenle mevsimlik kıyafetleri ( polar, yağmurluk ) ihtiyaç halinde kullanılabilmesi için mutlaka yanınızda bulundurunuz.

Yanınızda hareketi ve yürüyüşü kolaylaştıran spor ayakkabı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Nemrut dağı soğuk, esintili olur, tebdirli olunuz. 

Müzekartınız varsa yanınızda bulundurunuz.

Rutin kullandığınız ilaçlar var ise tur öncesinde mutlaka yenilerini temin edip çantanıza koymanızı tavsiye ederiz.

DEEPNATURE Rehberi; hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
Rehber grubu Gaziantep Havaalanında karşılar. Uçuştan en az 1 saat önce size verilen PNR numarası ile uçuşunuzun gerçekleşeceği havaalanına ulaşarak check in işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan DEEPNATURE sorumlu tutulamaz.

 

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 137 yorum var. 15 tanesi listelendi.

Tüm yorumlar için tıklayınız.

Sevgili yorum okuyucu; Eğer yorumlara bakarak karar vermeye çalışıyorsanız hemen yorum okumayı bırakıp rezervasyonunuzu yapın!!! Nereye olursa olsun:) Ben Gaziantep-Urfa-Mardin turuna katıldım. Program, transferler, kaldığımız oteller her şey kusursuz planlanmıştı. Bölge zaten muhteşem. Rehberimiz Burçak beydi, gruba olan ilgisi, hepimizin ihtiyaçları ile tek tek ilgilenmesi, bölge insanlarıyla kurduğu ilişkiler, samimiyeti ne desem eksik kalır. Umarım başka bir turda yine denk gelebiliriz. Herkes turdan çok memnun ve tadı damağında ayrıldı. Hatta dönesimiz yoktu :) Döneli daha üç gün oldu ama sık sık DeepNature sitesine girip turlara bakıyorum:))
Ulviye

20-23 Nisan tarihlerindeki Antep-Urfa-Mardin turuna katıldım. Gerek tür organizasyonu gerekse kaldığımız otellerden çok memnun kaldım, özenle seçilip planlanmış. Tür rehberimiz Burçak Bey ise bilgi birikimi ve aktarimi, nezaketi, samimiyeti ve yardimseverligiyle turumuzun son derece güzel geçmesini sağladı. Kendisini tanıdığımıza çok memnun olduk, her şey için teşekkürler.
Defne

20-23 Nisan Gaziantep-Urfa-Mardin turuna katıldık, rehberimiz Burçak Bey'in hem zamanı inanılmaz güzel kullanması, hem anlattığı keyifli anekdotları ve de inanılmaz tarih bilgisi ve enerjisi ile harika bir 4 gün geçirdik. DeepNature Travel ile ilk kez seyahat ettim ama kesinlikle herkese tavsiye ederim, butik bir tur ile seyahat etmenin de tadı ayrıymış, en başından beri son derece ilgili olan Arzum Hanım'a da teşekkür ederiz. Tekrar başka rotalarda görüşmek üzere:)
Melis

Ramazan Bayramı'nda butik Antep - Urfa turuna katıldık. Rehberimiz çok tecrübeliydi. Bizi kalabalığa sokmadan bütün turu bitirmeyi başardı. Butik değil, vip tur gibiydi, son dakikaya kadar. Urfa'da, İstanbul'dan Ankara'ya bağlantı uçuşumuzu bulamadılar. Ajet el değiştirdiği için sorun yaşadık. Turu internetten almıştım, rehber haricinde sorunu ileteceğim bir merci bulamadım. Rehber uçuşla ilgisi olmadığını, acenteden birilerine ulaşmaya çalıştığını söyledi. Bilet satış acenteye mail attıklarını söyledi, acente mail gelmediğini söyledi. İstanbul'a vardığımızda valizleri geri aldık, uçakta yer kalmamıştı. Sinir stres içinde zorla ayrı ayrı koltuklarda yer bulabildik. Ankara aktarması için deepnature'a tur ücretine ek olarak hatırı sayılır bir miktar ödemiştim. Tur çok güzel, fakat benim tavsiyem gidiş dönüş uçak biletinizi kendiniz almanız. Arada aracı olduğunda sorunu çözmek daha zor oluyor, birilerine ulaşmak çok vakit aldı.
Deniz

Ramazan Bayramı'nda butik Antep - Urfa turuna katıldık. Rehberimiz çok tecrübeliydi. Bizi kalabalığa sokmadan bütün turu bitirmeyi başardı. Butik değil, vip tur gibiydi, son dakikaya kadar. Urfa'da, İstanbul'dan Ankara'ya bağlantı uçuşumuzu bulamadılar. Ajet el değiştirdiği için sorun yaşadık. Turu internetten almıştım, rehber haricinde sorunu ileteceğim bir merci bulamadım. Rehber uçuşla ilgisi olmadığını, acenteden birilerine ulaşmaya çalıştığını söyledi. Bilet satış acenteye mail attıklarını söyledi, acente mail gelmediğini söyledi. İstanbul'a vardığımızda valizleri geri aldık, uçakta yer kalmamıştı. Sinir stres içinde zorla ayrı ayrı koltuklarda yer bulabildik. Ankara aktarması için deepnature'a tur ücretine ek olarak hatırı sayılır bir miktar ödemiştim. Tur çok güzel, fakat benim tavsiyem gidiş dönüş uçak biletinizi kendiniz almanız. Arada aracı olduğunda sorunu çözmek daha zor oluyor, birilerine ulaşmak çok vakit aldı.
Deniz

Bülent Öztürk Hocamızın rehberliğinde 10 Nisan 14 Nisan tarihleri arasında Gap turuna katıldık. Otellerden, servis aracımıza, gittiğimiz mekanlardan Bülent Hocanın anlatımına kadar herşey mükemmeldi. Adını ilk kez google da butik tur aratırken duyduğumuz şirketinize ,yorumlara güvenerek satın aldığımız bu harika tatil için çok teşekkür ederiz
Melek Duru

Bu benim DeepNature ile 2.turum. Organizasyonel bir sorun yasanmayan, tura katilanlarin isteklerinin dikkate alindigi ve guleryuzu, dolu dolu bilgisi, antep ili kultur muduru olmasi nedeniyle bolge deneyimi muazzam olan profesyonel lokal rehberimiz Bülent Öztürk ile harika bir GAP turuydu
Müge

Burçak Hn. merhaba Öncelikle, Antep Urfa Nemrut turu için sizi tercih etmiş olduğumuz için çok mutlu oldum. Doğru bir tercih yapmışız. Harika bir 3 gün geçirdik. Rehberimiz Mehmet Bey de olduğu içinde, çok şanslıydık. Çok memnun kaldık. Samimi, içten, anlayışlı… Yanında kendimizi inanılmaz güvende hissettik. Ben, sizlere teşekkür etmek istemiştim. Umarım tekrar bir yerlerde karşılaşırız. Kolay gelsin.
Hülya

9-15 Ekim tarihleri arasındaki Güney Doğu turuna katıldık. Proğram (gezi ve konaklama) Harika;bizlere rehberlik eden Sait bey ve Deepnature firmanıza teşekkürler...
Nevzat

Turdan genel olarak çok memnun kaldım. Rehberimiz Murat Bey konulara ve mekanlara çok hakimdi. İnsan ilişkileri de kuvvetli olduğundan çok rahat bir şekilde grubu idare etti. Tur programı son derece dolu, yoğun ama sürdürülebilirdi. Bu keyifli ve neşeli tur için teşekkür ederim.
Oya

Turlarınızı az sayıda insanla yapmanızdan, rehberinizin ilgili olmasından, konaklanan otellerin kaliteli olmasından, turun çok sıkıştırılmamış olmamasından memnun kaldım.
Nevin

Güzel bir turdu. İlk defa firmanız ile tura katıldım. Ancak önceden olumlu yorumlar almıştım. Ekibimizin az sayıdan (9 kişi) oluşması ve Rehberimiz Murat Bey’in katkılarıyla yoğun bir tatil geçirdik ve yorulduk. Kaldığımız otellerden Midyat daki otel kötüdür. Orası için başka bir otel bulunmasında yarar var. Mardindeki Maridin otel de ise; tesis çok güzel olmasına rağmen işletme iyi değil. Bu nedenle sorunlar çıkıyor. Her şeye rağmen rehberimiz ve firmamıza çok teşekkürler.
Cavit

Yorucu fakat güzel bir tur oldu. Oteller biraz daha kaliteli olursa, memnuniyet artacaktır. Murat beye’de rehberliği için teşekkür ederim.
Ergül

Kısa sürede çok yerin görülmesini sağlayan çok iyi düzenlenmiş, bir tur Gaziantep, Adıyaman ve Urfa otelleri çok iyi. Midyat otelinin yemekleri çok kötü. Midyat oteli turun en zayıf halkası. Otelin fiziksel koşulları ve işletmesi son derece kötü. Bölgeyi çok iyi bilen ve bilgi birikimi çok iyi olan bir rehber eşliğinde turu tamamladık. Rehberimiz Murat Zeki Bey bölgedeki ilişkileri nedeni ile sorunları çok kısa sürede çözüme kavuşturma becerisine sahip. Programda bulunmayan bir çok yerin görülmesini sağlayan ve anlatımlarını düzgün ve anlaşılır bir şekilde sunan bir rehber. Kendisine şahsım ve ailem adına çok teşekkürler. Aynı şekilde yolculuğumuzu güvenli ve rahat bir şekilde tamamlamamızı sağlayan şoförümüz Ahmet Beye’de teşekkürler.
Taner

Çok güzel düzenlenmiş bir tur programı. Görmeyi istediğim yerleri rehberimiz murat Bey’in bölgeyi iyi bilmesi kişileri yakından tanıması ve donanımlı bilgisi ile çok güzel gezdim. Anlatımı ifade şekli çok düzgün. Kendisine çok çok teşekkür ederim. Tur olarak böyle bir rehberle çalıştığınız için sizi kutlarım. Antep otel olarak güzel, Urfa çok güzel. Adıyaman aynı şekilde Midyat ve Mardin de otelleri tekrar düşünmeniz bence doğru olur. Ayrıca bizi çok güvenli bir şekilde zor yollarda hiçbir sorun yaşamadan bizim ulaşımımızı sağlayan Ahmet Bey’e teşekkür ediyorum. Turdaki kişi sayımızın az olması da bizim açımızdan çok iyi oldu. Katılan kişilerin uyumlu olusu da ayrı bir avantaj.
EserKAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.