Kiralık Tatil Evleri - Kaş ve Kalkan'da kiralık villalar
  • Moğolistan Turu
  • Moğolistan Turu
  • Moğolistan Turu
  • Moğolistan Turu
  • Moğolistan Turu

Moğolistan Turu

7 GECE 9 GÜN (1-9 Haziran / 21-29 Haziran / 9-17 Ağustos 2025)

Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile 7 gece 9 gün Vizesiz Moğolistan Turu. Gobi Çölü, Orhun Yazıtları gezileri dahil. Deneyimli rehber eşliğinde, uzmanından Moğolistan turları. Kontenjan sadece 18 kişidir!

$ 3.190’dan itibaren
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET
Moğolistan Turu
 
Orhun Yazıtları - Gobi Çölü -  Khustai Milli Parkı - Ulanbatur - Karakorum - Erdene Zuu Manastırı - Terelj Ulusal Parkı - Yol Vadisi - Bayanzag - Flaming Cliffs - Khongor Kumulları

 
LONELY PLANET BEST IN TRAVEL 2024 Listesinde Moğolistan 1 Numarada!
 
 
TUR TARİHLERİ
1-9 Haziran 2025 (Kurban Bayramı)
21-29 Haziran 2025
9-17 Ağustos 2025
 
TUR ÖZETİ
:: Eşsiz güzellikteki Moğol bozkırları, Gobi Çölü ve doğal güzellikler
:: Türk Tarihinde önemli bir yere sahip olan Orhun Yazıtları
:: Moğol yaşantısı ve kültürünü yakından tanıma imkanı
:: Moğolistan göçebe kültürüne yakından bakış
:: Geleneksel ger çadırlarında (yurt) beş gece konaklama deneyimi
:: Doğal ve lezzetli Moğol mutfağından tatlar
:: Moğolistan'da yiyeceğiniz etler, hayatınızda yiyeceğiniz en lezzetli etlerden biri olacak
:: Bu turda çölü de, bozkırları da yeşili de göreceksiniz
 
BU TURUN FARKI
:: Deneyimli tur lideri eşliğinde, özenle hazırlanmış kapsamlı program
:: Moğol bozkırları, stepleri ve çöllerini gezerken beş gün 4x4 araçlarla yolculuk 
:: 6 öğle yemeği ve 6 akşam yemeği dahil
:: Son akşam Moğol Barbekü restoranında akşam yemeği dahil
:: Müze, ören yeri, milli park giriş ücretleri dahil
:: En fazla 18 kişilik butik tur ayrıcalığı
:: Turdan 15 gün önce Tur Lideri ile zoomda toplantı
 
TUR HARİTASI
 
 
PROGRAM
 
1. GÜN
Moğolistan Turu için 15:00'da İstanbul Havaalanında buluşma ve check in işlemleri sonrası Ulanbatur'a hareket.
Geceleme uçakta.
 
TÜRK HAVA YOLLARI  İSTANBUL - ULAN BATUR 18:10 - 07:10 (+1)
(8 saat uçuş)
 
2. GÜN: ULAN BATUR - KHUSTAI ULUSAL PARKI
Sabah 07:10'da Ulan Batur Havaalanına iniş ardından Moğol vahşi atlarının evi olan Khustai Ulusal Parkını ziyaret edeceğiz. Yaklaşık 150 km. lik yolculuk ardından ger kampımıza ulaşıyoruz ve kısa bir dinlenme ardından öğle yemeğimizi burada yiyiyoruz. Ardından doğal ortamlarındaki Takhi atlarını göreceğimiz Khustai Ulusal Parkını geziyoruz. Dünyanın gerçek vahşi atlarının sonuncusuna ev sahipliği yapan park, Takhi atlarını doğal ortamlarında görmek için harika bir fırsat. 
Konaklama: Khustai Ger Camp
Yemek : Öğle yemeği - akşam yemeği dahil
 
3.GÜN: ORHUN YAZITLARI - ORHUN VADİSİ - KARAKURUM - ERDENE ZUU BUDİST MANASTIRI
Bugün Khustai'den yol almaya başlayarak gün içinde, Türk tarihinde büyük önem taşıyan Orhun Anıtlarını ziyaret ediyoruz. Yolda, okyanus seviyesinden 1337 m yükseklikte bulunan ve saf su bozkırı olan Ugii Gölü'nde öğle yemeği için mola veriyoruz. 
Öğleden sonra 6. ve 8. yüzyıllardan kalma Türk Devletlerine ait Höşöö Tsaidam yazıtlarını, (Gök Türk) Orhun Anıtlarını ve bunların bulunduğu müzeyi ziyaret edeceğiz. Kültigin Yazıtı 732 yılında, Bilge Kağan Yazıtı ise 735 yılında dikilmiştir. Yazıtlar dönemin Türk tarihi hakkında önemli bilgiler içermektedir.
Orhun Yazıtlarını ziyaret ettikten sonra Karakurum ve Erdenezuu Manastırı'na doğru yol alıyoruz. 
Karakurum, Cengiz Han zamanında sadece Moğol İmparatorluğu'nun başkenti değil, aynı zamanda İpek Yolu üzerindeki ticaretin destansı merkeziydi. Ancak günümüzün Karakurum'u bozkırda turizme çok az odaklanan küçük bir yerleşim yeridir. Bugün, bugüne kadar kurtarılan eserlerin bir kısmının sergilendiği bir müze var.
Şehre vardığımızda Karakurum Müzesini ziyaret edecek ve Karakurum tarihi hakkında bilgi edineceğiz. Ardından 16. yüzyılda inşa edilmiş 108 stupa ile görkemli ve en eski Budist Manastırı kompleksi Erdenezuu'yu ziyaret edeceğiz. Moğolistan'daki Lama Budizminin ilk merkezi olan Erdene Zuu Manastırı'nın inşaatına 1586 yılında başlamış ve 300 yılı aşkın bir süre devam etmiştir. Moğolistan'daki Lama Budizminin ilk merkeziydi. Zirve döneminde, manastır 1000'den fazla keşişi barındırdı ve 62 tapınağa sahipti. 1930'larda, tapınakların çoğu yıkıldı ve komünist tasfiyelerde keşişler öldürüldü. Şimdi, manastır yavaş yavaş restore ediliyor.
Burada Budist sutralarını söyleyen ilginç keşişleri dinleyebilirsiniz.
Akşam üzeri kalacağımız ger kampına transfer ve akşam yemeği.
Konaklama: Munkh Tenger Tourist Ger Camp
Yemek : Kahvaltı- öğle yemeği - akşam yemeği dahil
 
4.GÜN: KARAKURUM - ONGIIN 
Öğleden sonra Gobi Çölü'ne doğru yola çıkıyoruz.
Yolda göçebe bir aileyi ziyaret edeceğiz. Yak sağmak ve taze süt ürünleri hazırlamak gibi geleneksel etkinliklere katılabilirsiniz. Bir Moğol atını idare etmek için ne gerektiğini öğrenebilir ve Orta Asya'daki kültürler için uzun zamandır önemli olan airagı (fermente kısrak sütü-kımız) deneyebilirsiniz.
Öğleden sonra Ongi vadisindeki ger kampına varacağız.
Biraz dinlendikten sonra Ongiin Khiid manastırlarının kalıntılarını ziyaret ediyoruz. 
Ongiin Khiid Manastırı, yıkılmadan önce bölgenin önemli merkezlerinden biriydi. Dini mekanların sistematik olarak yok edilmesi komünist yönetim altında yaygındı. 17. yüzyılda inşa edilen Ongiin Khiid Manastırı, ülkenin en büyük tapınakları arasında yer alıyordu ve binden fazla keşişin eviydi.
Konaklama: Ongiin Nuuts Ger Camp
Yemek : Kahvaltı- öğle yemeği - akşam yemeği dahil
 
5. GÜN : BAYANZAG - FLAMING CLIFFS - KHONGOR KUMULLARI 
Bugün en çok yolculuk yapacağımız gün.
Kahvaltıdan sonra, fosilleşmiş dinozorların ilk keşfi ile ünlü Bayanzag'a yol alıyoruz. Amerikalı araştırmacı Roy Chapman Andrews’un keşif ekibi 1920’lerde Moğolistan’ın ilk dinozor fosillerini Bayanzag yakınlarında keşfetmiştir. 
Ayrıca bu bölge, uzaktan çölün ortasında ateşe benzeyen rüzgar ve su erozyonu sonucu oluşan kırmızı uzun tepeciklerle ünlüdür.
Burada bulunan çok sayıda dinozor kemiği ve yumurtası için dünyaca ünlü bir arkeolojik alan olan Flaming Cliffs'i keşfediyoruz.
Kırmızı kumtaşından oluşmuş kanyonlar, ziyaretçilerine nefes kesici güzellikte bir manzara sunuyor. Ayrıca son yıllarda fosillerin bulunduğu bu kayalıklar ve kanyonlar aynı zamanda arkeolojik olarak ta özel bir yer.
Öğleden sonra eşsiz çöl manzarası eşliğinde Khongor Tepeleri'ne doğru yola çıkıyoruz. Khongor Kum Tepeleri, Gobi Çölü'ndeki en büyük kum tepeleridir ve Gobi'nin en güzel manzaralı alanlarından biridir. Ovadan aniden yükselen kumullar yer yer 300 metre yüksekliğe ulaşıyor ve 2-12 km genişliğinde, 180 km uzunluğunda bir alana yayılıyor. Varışta deveye bineceğiz. Khongor Kumulları deveye binmek için mükemmel bir yerdir. Moğolistan, dünyadaki tek hörgüçlü Baktriya develerinin 2/3'üne ev sahipliği yapmaktadır. Nazik, sakin ve olağanüstü sabırlı bir hayvandır.
Ardından kum tepelerinden birine yürüyüş yapıp tırmanacağız. Kum tepelerinin tepesinden çölün manzarası muhteşem ve kum tepelerinin muhteşem güneş ışığı panoraması muhteşem. Rüzgarlı olduğunda bazı kum tepeleri, uçak motorları gibi garip bir ses çıkarır ve bunlara "şarkı söyleyen kum tepeleri" denir. Khongoryn Nehri kum tepeleri boyunca akıyor ve vahalar doğuruyor.
Programın bitiminden sonra akşam kalacağımız ger kampına geçiyoruz ve akşam yemeğimizi kampta alıyoruz.
Konaklama: Gobi Erdene Ger Camp 
Yemek : Kahvaltı- öğle yemeği - akşam yemeği dahil
 
6. GÜN : YOL VADİSİ - DALANZANGAD - TERELJ ULUSAL PARKI
Kahvaltının ardından Gobi Milli Parkı'nın Üç Güzelleri içerisinde yer alan Yol vadisine (Kartal veya Akbaba vadisi) yolculuk.
Yolda Bayandalai köyündeki yerel kafede öğle yemeği. Öğleden sonra aslında bölgedeki kuşları korumak amacıyla kurulan Yol Vadisi'ni ziyaret ediyoruz. Ancak artık Gobi Çölü'nün ortasında, yaz sonu hariç neredeyse tüm yıl boyunca metrelerce kalınlıkta buzla kaplı dramatik manzarasıyla daha ünlü.
Yemyeşil çayırlar, küçük dereler, yüksek kayalık duvarlarla korunan uzun ve dar vadide, muhteşem kayaların arasından süzülen güneş ışığı eşliğinde, kır çiçekleri ve Gobi bitkileriyle kaplı bir rota boyunca vadiyi keşfedip yürüyeceğiz. Yürüyüşümüz sırasında yüksekte otlayan yabani koyun ve keçileri görme şansına sahip olabilirsiniz.
Daha sonra Dalanzadgad havalimanına transfer. 17:30'da yerel hava yolu tarifeli seferiyle Dalanzadgad'tan Ulanbator'a uçuş.
Varışta Terelj Milli Parkı'na transfer ve kampta akşam yemeği.
Konaklama: Terelj Lodge Ger Camp
Yemek : Kahvaltı- öğle yemeği - akşam yemeği dahil
 
7. GÜN: TERELJ ULUSAL PARKI - BOGD KHAN KIŞ SARAYI - ULAN BATUR
Kahvaltı sonrası Terelj Ulusal Parkını ziyaret ediyoruz. Bu ulusal park, Moğolistan'da doğal güzellikleri, ormanlık alpin dağları ve ilginç kaya oluşumları ile en çok ziyaret edilen milli parklardan biridir. Ulusal Park gezimiz esnasında kaplumbağaya benzeyen ilginç kaya oluşumu olan Kaplumbağa Kayasını göreceğiz. Ayrıca, devasa kaya oluşumlarına sahip doğal dağlarla çevrili ve dağın tepesinde oturan Ariyabal Meditasyon Tapınağını ziyaret edeceğiz. Tepeden Terelj Milli Parkı'na bakan nefes kesici manzaranın keyfini çıkardıktan sonra Ulan Batur'a yol alacağız. Otele geçmeden Bogd Khan'ın Kış Sarayı'nı ziyaret ediyoruz. En eski müze olmasının yanı sıra Moğolistan'daki en büyük koleksiyona sahip müze olarak kabul ediliyor. Saray, Bogd Khan'ın dört konutundan orjinal olarak geriye kalan tek saraydır.
Gezilerin tamamlanması ardından Ulan Batur'da konaklayacağımız otele yerleşme ve otelde akşam yemeği.
Konaklama : Grand Hill Hotel (4*) (Ulan Batur) 
Yemek : Kahvaltı- öğle yemeği - akşam yemeği dahil
 
8. GÜN: ULANBATUR
Kahvaltı sonrası başkent Ulan Batur'u geziyoruz. Moğolistan Milli Tarih Müzesi,  Sukhbaatar Meydanı, Moğol Halk Partisi kurucusu, komünist lider ve 1921 Moğol Devrimi lideri Damdin oğlu Sühbaatar’ın  ve Cengiz Han’ın heykelleri gezeceğimiz yerler arasında. Gezi programı sonrası serbest zaman. Başkentte gönlünüzce gezebilir, alışveriş yapabilirsiniz. Ardından buluşarak akşam yemeğimizi alacağımız Moğol barbekü restoranına geçiyoruz. Yemeğin ardından otele dönüş.
Konaklama : Grand Hill Hotel (4*) (Ulan Batur) 
Yemek : Kahvaltı- akşam yemeği dahil
 
9.GÜN: ULAN BATUR
Sabah otelden Ulan Batur Havaalanına transfer. Unutulmaz deneyim ve anılarla dolu Moğolistan turumuzun sonu.
TÜRK HAVA YOLLARI  ULAN BATUR  - İSTANBUL 08:40-13:05 (9 saat 25 dk uçuş)
 
KONAKLAMA
Geleneksel yurt çadırı (5 gece), Ulanbaturda 4 yıldızlı otel (2 gece)
 
UÇUŞ BİLGİSİ
TÜRK HAVA YOLLARI 15-6-2024 İSTANBUL ULAN BATOR 18:10
TÜRK HAVA YOLLARI 23-6-2024 ULAN BATOR-İSTANBUL 08:40 
 
ULAŞIM
Bozkır ulaşımı için uygun klimalı  araçlarla
 
BİLGİLENDİRME
:: Turumuzda 5 gece Moğol göçebe çadırında konaklanacaktır. Ger yada yurt, ahşap çerçeveler ve keçe katmanlarından yapılmış geleneksel Moğol çadırlarıdır. Kalacağımız kamplardaki yurtlarda şilte, nevresim ve ekstra battaniye bulunmaktadır.  Isıtma için yurtun ortasında bir soba bulunur. Ayrıca küçük bir masa ve sandalye mevcut olur. Tuvaletler ve duşlar erkek ve kadınlar için ayrı ayrı ortak olup dışarıdadır. 
:: Odalarda tercihinize göre iki yada üç kişi konaklayabilirsiniz. Ekstra single farkı ödeyerek tek başına konaklamanız da mümkündür.
:: Yolculuklar esnasındaki öğle yemekleri kumanya yada basit piknik şeklindedir. 
:: İç hat uçuş tarifesi değişebilir, bu durumda bir önceki gün / bir sonraki gün uçuş yapılabilir. 
:: Programdaki yerlerin günü ve sıralaması değişebilir.
:: Türk Hava Yollarının tarifeli sefer saatlerinde değişiklik olması halinde program yeni uçuş saatlerine göre en uygun olabilecek şekilde revize edilir.
 
Not: Moğolistan Turu turu için sorunuz olursa bizimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz. DEEPNATURE TRAVEL’ın engin deneyimiyle hazırlanmış Moğolistan Turu programları, katılımcılarına deneyimli rehber eşliğinde tur deneyimi sunar. Moğolistan Turu için doğru adrestesiniz.
 
BENZER TURLAR

 

  • Tarih Otel Kontenjan İki kişilik odada kişi başı tur ücreti$ 3.190 Single konaklamalı tur ücreti$ 3.730 Çocuk fiyatı$ 3.140
  • Tarih Otel Kontenjan İki kişilik odada kişi başı tur ücreti$ 3.190 Single konaklamalı tur ücreti$ 3.730 Çocuk fiyatı$ 3.140
  • Tarih Otel Kontenjan İki kişilik odada kişi başı tur ücreti$ 3.190 Single konaklamalı tur ücreti$ 3.730 Çocuk fiyatı$ 3.140

:: Türk Hava Yolları ile İstanbul-Ulan Batur gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti

:: Ulan Batur - Dalanzangad uçak bileti

:: 6 kahvaltı, 6 öğle yemeği, 7 akşam yemeği

:: 2 gece Ulan Batur'da 4 yıldızlı otelde konaklama

:: 5 gece göçebe çadırı konaklaması

:: Ulanbatur Havaalanı - otel transferleri 

:: Göçebe ailesi ziyareti

:: Tur programı dahilindeki ulaşımlar

:: Tur programında belirtilen yerlerin giriş ücretleri

:: Türkçe rehberlik hizmeti

:: Zorunlu seyahat sigortası

 

 

:: Programda dahil olduğu belirtilmeyen geziler ve yemekler

:: Öğle ve akşam yemeklerindeki içecekler

:: Her türlü kişisel harcamalar

:: Otel ekstraları

:: Bahşişler

:: Ata binme, deveye binme aktiviteleri

:: Yurt dışı çıkış harcı 

BU TURA KATILIM İÇİN VİZE GEREKMEMEKTEDİR.

Umuma Mahsus Pasaport hamilleri 30 gün süreyle vizeden muaftır.
Diplomatik, Hizmet ve Hususi Pasaport hamilleri 30 gün süreyle vizeden muaftır.

 

GER (YURT) KAMPLARI FOTOLARINI GÖREBİLECEĞİNİZ ADRESLER

Gobi Erdene Ger Camp

https://www.lightfoottravel.com/en/asia/mongolia/gobi-desert-and-southern-mongolia/gobi-erdene-ger-camp

 

Munkh Tenger Ger Camp

https://www.lightfoottravel.com/en/asia/mongolia/ulaanbaatar-central-heartland/munkh-tenger-ger-camp

 

Ongiin Nuuts Ger Camp

https://www.bambootravel.co.uk/holidays-to-mongolia/hotels/ongiin-nuuts-ger-camp

 

Khustai Ger Camp

https://www.audleytravel.com/mongolia/accommodation/khustaii-ger-camp

 

Trelj Ger Camp

https://www.tereljlodge.com/

 

 

GENEL BİLGİLER

 

Katılım Şartları

Bu gezimiz, en az 10 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur başlangıcının 20 gün öncesidir. 

 

Bu Tur Kimler İçin Uygun?

Farklı kültürleri tanımak isteyen gezginler için kaçırılmaması gereken bir gezi olmakla birlikte, tempolu ve yorucu bir tur olduğu unutulmamalı. Bu turumuzda bozkırlarda uzun araç yolculukları ve bir adet te iç hat uçuşu mevcut olup, yoğun tempolu bir gezidir. Bu durumdan dolayı yorulmaktan, uzun yolculuklardan rahatsız olmayan gezginler için uygun bir turdur. Mutfak kültürü bize göre farklı bir ülke olan Moğolistan'da öğle ve akşam yemeklerinde dönüşümlü olarak batı mutfağı ile birlikte yerel lezzetler tadacak, et, tavuk ve hamur yemekleri servis edilecektir.

 

Uçuş Süreleri

İstanbul- Ulan Batur 8 saat

Ulan Batur-İstanbul  9 saat 30dk

 

Para Birimi

Moğolistan'ın para birimi Tugirk'dir.  Yanınıza USD almanızı ve bunun küçük birimlerini yanınızda bulundurmanızı öneririz.

 

Telefon Kullanımı

Tüm cep telefonu operatörleri, hattınız uluslararası dolaşıma açıksa kullanılabilmektedir. Ancak ülkenin bazı kesimlerinde şebeke olmadığı unutulmamalı.

 

Gezi İçin Alınabilecek Kıyafet ve Gerekli Eşyalar

Yanınıza kolayca giyip çıkarabileceğiniz tişörtler, kısa ve uzun içlikler, pamuklu pantolonlar, rahat soğuk ve su geçirmeyen yürüyüş ayakkabıları ve akşamları için kalın bir mont, bir iki kazak ve polar almanızı öneririz. Bunun dışında başınızı soğuktan koruyacak bir bere, eldiven, video kamera ve bunların şarj aletleri ve yedek hafıza kartları da getirebilirsiniz.

 

Yemek Kültürü

Moğolistan mutfağı bizim ağız tadımıza uygundur. Yemeklerinde bolca et kullanılmaktadır. 

 

Alışveriş

Geleneksel kıyafetler ve hediyelik eşyalar alınabilir.

 

Notlar

Geçerli pasaportun olması ve/veya vize alınmış (vize gerekli destinasyon/pasaport için) olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmemektedir. Pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acentamız sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 

Acentamız, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acentamız sorumlu değildir. İç hat uçuşunun günü ve saati değişebilir. Tur döneminde ulaşılması mümkün olmayan, kapalı olan yerler yada bölgeler yerine alternatif gezi planlaması yapılır.

 

 

D

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 4 yorum var.

9 günlük Moğolistan gezisinden memnun kaldım. Organizasyonda sorun yoktu. Özellikle Rehberimiz Gökhan Bey, tecrübeli, insanı seven yapısı ve yorulmak bilmeyen bünyesi ile bize çok yardımcı oldu. Çözüm odaklı çalıştı. Tur için önerim yerel yemeklere daha çok yer vermenizdir. Bundan sonraki gezilerimizde yine firmanıza misafir olacağız.
Nalan

15-23 Haziran Moğolistan Turuna katildik eşimle beraber. Organizasyon cok iyiydi. Çok keyif aldığimız bir tur oldu. Sevgili rehberimiz Gökhan Özkan bilgisi ve detaycılıgıyla bize harika bir tur yaşatti. Hem Deepnature Travel hem de Moğolistan daki ekibe cok tesekkurler.
Ece

Son derece güzel planlanmış ve uygulanmış bir program. Moğolistan'ın tadını çıkardık. Hiç bir aksaklık yaşanmadı ve sorunsuzca turu tamamladık. Rehberimiz Gökhan bey ve planlamada çalışan herkese ve iletişimi başarıyla sürdüren Arzu hanım'a teşekkür ederim.
Hale

15-23 Haziran Moğolistan Turu. Beklentilerimizin ötesinde bir deneyimdi. Unutulmayacak anılar ve unutulmayacak dostlar edindik. Tüm katılımcılarının taleplerinin karşılanması ve sorunlarının çözülmesi için Gökhan Bey ve Sahna Hanımın nasıl çabaladığını görmek bizi güvende hissettirdi. DeepNature ve tüm ekibe sonsuz teşekkür ederiz.
Ece-ErtunçKAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.