Kiralık Tatil Evleri - Kaş ve Kalkan'da kiralık villalar
  • Doğu Ekspresi ile Kars Turu
  • Doğu Ekspresi ile Kars Turu
  • Doğu Ekspresi ile Kars Turu
  • Doğu Ekspresi ile Kars Turu
  • Doğu Ekspresi ile Kars Turu

Doğu Ekspresi ile Kars Turu

3 GECE 4 GÜN (Bu Turumuz Şu An Yapılmamaktadır)

Kars Turları Uzmanından 23 yıllık deneyimle Doğu Ekspresi Kars Turu. Uçakla gidiş. Turistik Doğu Ekspresi treni ile dönüş. 3 gece 4 günlük program. Doğu'nun İncisi Kars eşsiz manzaralarıyla bu turda. Bölgeye hakim rehberlik, eşsiz program. Dönüşte Kemaliye, Divriği ve Sivas'ta molalı. FİYATLAR UÇAK BİLETİNE GÖRE ARTMAKTADIR. YOĞUN TALEP NEDENİYLE ERKEN REZERVASYON ÖNERİRİZ.

’ itibaren
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET
Doğu Ekspresi ile Kars Turu (Kars'a Uçakla gidiş / Turistik Doğu Ekspresi ile Kars-Ankara dönüş)
3 GECE 4 GÜNLÜK PROGRAM
 
(UÇAKLA GİDİŞ / TRENLE DÖNÜŞ)
(1 GECE OTEL + 2 GECE TRENDE YATAKLI VAGON KONAKLAMALI) 
 
GÖRÜLEBİLECEK YERLER
Kars- Ani Harabeleri - Çıldır Gölü
Kemaliye - Divriği - Sivas (tren molası esnasında)

TREN
Turistik Doğu Ekspresi (Yataklı Vagon)

BU TURUN FARKI
:: Turistik Doğu Ekspresi'nde yataklı vagonda yolculuk (iki kişilik yataklı kompartıman)
:: Deepnature'ın özenli hizmet anlayışı
:: 23 yıllık deneyimimizle hazırlanmış keyifli program
:: Bölge uzmanı deneyimli rehber eşliğinde Kars'ı layıkıyla tanıyarak, yaşayarak, öğrenerek gezme deneyimi
:: Tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri görebileceğiniz bir yolculuk yaparken yöresel lezzetlerle de buluşma imkanı
 
KONTENJAN
40 kişi
 
UÇUŞ BİLGİSİ
 
İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN HAVAALANINDAN UÇMAYI TERCİH EDEN MİSAFİRLERİMİZ İÇİN UÇUŞ BİLGİSİ
(İSTANBUL'DAN UÇAKLA GİDİŞ / İSTANBUL SÖĞÜTLÜÇEŞME TREN GARINDA BİTİŞ)
Anadolu Jet İstanbul Sabiha Gökçen-Kars 08:30 kalkış / 10:30 varış

İSTANBUL HAVAALANINDAN UÇMAYI TERCİH EDEN MİSAFİRLERİMİZ İÇİN UÇUŞ BİLGİSİ
(İSTANBUL'DAN UÇAKLA GİDİŞ / İSTANBUL SÖĞÜTLÜÇEŞME TREN GARINDA BİTİŞ)
Türk Hava Yolları İstanbul-Kars 09:35 kalkış / 11:45 varış
 
ANKARA'DAN KATILMAYI TERCİH EDEN MİSAFİRLERİMİZ İÇİN UÇUŞ BİLGİSİ 
(ANKARA'DAN UÇAKLA GİDİŞ / ANKARA GARINDA BİTİŞ)
Anadolu Jet Ankara-Kars 12:00 kalkış / 13:35 varış
 
Not: Ankara'dan katılacak misafirlere dönüşte Ankara-İstanbul hızlı tren bileti alınmayacak olup fiyata yansıtılmıştır. Gidiş biletleri tarifeli uçuş müsaitliğine bağlı olarak alınabilmektedir, erken rezervasyon öneririz. Uçak tarife saatleri ve havayolu şirketleri değişebilir. Misafirler tarifeli uçuşun saatinin ve havayolu şirketinin değişebileceğini bilerek rezervasyon yaptırmalıdırlar.
 
İZMİR'DEN KATILMAYI TERCİH EDEN MİSAFİRLERİMİZ İÇİN UÇUŞ BİLGİSİ 
(İZMİR'DEN UÇAKLA GİDİŞ / ANKARA GARINDA BİTİŞ)
Sun Express  İzmir-Kars 09:55 kalkış / 12:05 varış
 
Not: İzmir'den katılacak misafirlere dönüşte Ankara-İstanbul hızlı tren bileti alınmayacak olup fiyata yansıtılmıştır. Dönüş tren saati rötarlı olabildiğinden Ankara-İzmir uçak bileti tura dahil edilmemiştir, İzmir'den gelen misafirlerimiz için hizmetimiz Ankara Garında sona erer. Gidiş biletleri tarifeli uçuş müsaitliğine bağlı olarak alınabilmektedir, erken rezervasyon öneririz. Uçak tarife saatleri ve havayolu şirketleri değişebilir. Misafirler tarifeli uçuşun saatinin ve havayolu şirketinin değişebileceğini bilerek rezervasyon yaptırmalıdırlar.
 
KARS  HAVAALANI BULUŞMA SAATLERİ
 
İSTANBUL S.GÖKÇEN HAVAALANINDAN GELECEK MİSAFİRLERİMİZ Kars Havaalanı karşılama saati 11:00
İSTANBUL HAVAALANINDAN GELECEK MİSAFİRLERİMİZ Kars Havaalanı karşılama saati 12:15
İZMİR HAVAALANINDAN GELECEK MİSAFİRLERİMİZ Kars Havaalanı karşılama saati 12:15
ANKARA HAVAALANINDAN GELECEK MİSAFİRLERİMİZ Kars Havaalanı karşılama saati 13:45
 
İlk gün; İstanbul Havaalanından ve İzmir Havaalanından gelen misafirlerimizi 12:15'te,  Ankara'dan gelen misafirlerimizi 13:45'te Kars Havaalanında karşılayıp devam etmekte olan Kars gezisine katılmaları sağlanacaktır.  İlk gün geç katılım nedeniyle göremedikleri yerler ertesi gün akşam saatlerinde ani-çıldır gezisinden Kars'a dönülüp doğu ekspresinin hareket saati beklendiği zaman aralığında kendilerine gösterilecektir. 
 
 
PROGRAM
 
1. GÜN: KARS
Doğu Ekspresi ile Kars Turu için uçakla Kars'a uçuş.
Rehberimiz misafirlerimizi sabah 11:00'de Kars Havaalanında karşılıyor. Turumuzun ilk gününde Kars merkezi gezeceğiz.
Yarısı Ani, yarısı Harakani denmiş Kars için ama elbette başka başka dünyalara ve atacağımız her adımda başka tatlı şaşkınlıklara şahit olacağımız bu şehrin sokaklarında dolaşmaya başlıyoruz. Bir şehre yukarıdan bakmak gerekir önce. Bu sebeple ilk durak noktamız Kars Kalesi olacak. Sadece bir kale olmaktan çıkıp; Kars çayı'nın medeniyetleri birleştirdiği noktada; Aleksandr Puşkin'in izlerini taşıyan sokakları; Osmanlı taş köprüleri ve hamamlarını, şehirdeki ermeni kiliselerinden biri olan 12 Havariler Kilisesi'ni ( Kümbet Camii), maneviyatını hissedeceğiniz Eb'ul Hasan Harakani türbesini geziyoruz. Rehberimiz eşliğinde, Baltık mimarisinin en güzel örneklerini görebileceğiniz caddelerde yürüyerek, fotoğraflar çektikten sonra Kars'ta öğle yemeği (ekstra) molası veriyoruz. Yemek molasının ardından Kars gezi programımıza devam edip sonrasında çarşıda alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Yöresel kars kaşarı ve gravyer alabilirsiniz. Sonrasında buluşarak Kars’taki otelimize geçiyoruz. Odalara yerleşme ardından akşam yemeği otelde.
Akşam yemeği ve konaklama Kars’ta 4* Kars Park Hotel'de.
 
EKSTRA: Dileyen misafirlerimiz  kişi başı ekstra 1750 TL ücret karşılığında Kafkas gösterili  ve yöresel kaz eti menülü akşam yemeği programına katılabilirler.
 
Menü
* Çorba ( Evelik veya Kesme Aşı)
* Kete ve Yöresel Coğrafi İşaretli Peynir tadımı
* Ortaya Hangel
* 1/4 Kemikli Kaz eti (Bulgur pilavı eşliğinde)
* Ev Yapımı Turşu
* Yöresel Umaç Helvası
* El yapımı Reyhan Şerbeti
 
2. GÜN: ANİ HARABELERİ / ÇILDIR GÖLÜ
Sabah otelde kahvaltı ardından otelden ayrılarak Kars’a 50 km mesafedeki Ani Harabelerine doğru yol alıyoruz. Türkiye-Ermenistan sınırına yakın , Arpaçay nehri kenarında bulunan Ani Harabeleri UNESCO Dünya Kültür Miras listesinde bulunan özel bir yer.
Ermeni mimarisinin seçkin örneklerinin yanı sıra, Gürcü ve Selçuklu mimarisinin örneklerini de izleyerek, İpek yolu üzerindeki , dönemin bu zengin şehrinde; Surlar, Zerdüşt ateşgede'si, Büyük Katedral, Eb'ul Menucehr Camii, Aziz Gregor Kilisesi ziyaret yerlerimiz arasında olacak. Rehberimizin anlatımları eşliğinde gerçekleşecek bu etkileyici gezide, Arpaçay'ı ve Ermenistan taş ocaklarını da görme fırsatınız olacak. Ani gezisinin ardından ülkemizin yüksek rakımda bulunan tatlı su göllerinin en etkileyici olanlarından birisi olan Çıldır Gölü’ne hareket edeceğiz. Öğle yemeği molamız Çıldır Gölü kıyısındaki göl manzaralı restoranda (ekstra) Yemek sonrası, göl kıyısında serbest zaman. Kışın buz tutan ve eşsiz bir görünüme sahip olan gölde, manzaranın tadını çıkarabilir ve donduğu zamanlarda, göl üzerinde kızakla gezinebilirsiniz.
(Yıldan yıla değişmekle birlikte, Çıldır Gölü genelde 10 Ocak-30 Mart arasında tam donmus olmakta ve kızakla gezilebilmektedir)
Akşam üzeri Kars'a dönüş. Doğu Ekspresine biniş öncesi alışveriş molası ve akşam yemeği (ekstra) molasının ardından merkezde rehberimizin belirleyeceği yerde buluşarak 21:30'da Kars Garı'na hareket ediyoruz.
Kars Garı'na varış ve 22:30 hareketli Turistik Doğu Ekspresi'ne biniş. Rehberimiz sizi kompartımanlarınıza yerleştirdikten sonra keyifli yolculuk başlıyor. Turistik Doğu Ekspresinin yataklı vagonunda iki kişilik kompartımanlarda yolculuk... Eşsiz doğa manzaralarıyla unutulmaz bir seyahat deneyimi sunan Turistik Doğu Ekspresi, yaklaşık 34 saat sürecek yolculuk misafirlerimize muazzam bir tecrübe yaşatıyor.
 
3. GÜN: TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ YOLCULUĞU (İLİÇ, DİVRİĞİ VE SİVAS'TA MOLALI)
Turistik Doğu Ekspresi treni Kars'tan Ankara'ya doğru Anadolu'nun eşsiz coğrafyasında yol alırken İliç, Divriği ve Sivas'ta mola veriyor.
 
MOLA 1 (İLİÇ)
(Turistik Doğu Ekspresi rötar olmadığı takdirde İliç varış saati 08:41 / İliç kalkış saati 11:46)
Mola gezileri dahil paket satın alan misafirlerimizle İliç Garı'nda bekleyen aracımıza biniş ve araçla Kemaliye'ye geçiş. Kemaliye merkezinin yürüyerek gezilmesi ardından araçla trene dönüş. 
(Karanlık Kanyon kış şartlarında yolunun müsait olmasına ve zamanımız olmasına bağlı olarak köprüden görülebilecektir)
 
MOLA 2 (DİVRİĞİ)
(Turistik Doğu Ekspresi rötar olmadığı takdirde Divriği varış saati 12:51 / Divriği kalkış saati 15:56)
Mola gezileri dahil paket satın alan misafirlerimizle 12:51’de Divriği’ye ulaşan trenimizden inerek araçla Divriği Ulu Cami'ye geçiyoruz.
 
Unesco Dünya Kültür Mirası listesinde yer alan ve Selçuklu’nun taş sanatında ulaştığı en yüksek seviye olarak tanımlanan Divriği Ulu Camii göz alıcı bir mimari şaheser. Restorasyon çalışmalarından ötürü dışarıdan panoramik olarak göreceğimiz Divriği Ulu Cami hakkında anlatım ve bilgilendirme sonrası çarşıda serbest zamanımızın ardından trenimize dönüyoruz.
 
MOLA 3  ( SİVAS)
Turistik Doğu Ekspresi üçüncü ve son molasını Sivas tren istasyonunda mola veriyor.
(Turistik Doğu Ekspresi rötar olmadığı takdirde Sivas varış saati 18:39 / Sivas kalkış saati 21:39)
Mola gezileri dahil paket satın alan misafirlerimizle Sivas tren istasyonuna vardığımızda bizi bekleyen araçla Sivas Meydanına geçiyoruz. Doğu Ekspresi kış döneminde çoğunlukla rötarlı geldiğinden ve hava erken karardığından Sivas gezimiz hava karardıktan sonra ve yapıların dışarıdan görülmesi şeklinde olacaktır. Görevlimiz eşliğinde Sivas’ta Millî Mücadele tarihinde çok önemli bir yere sahip olan Sivas Kongre Binası ,  Buriciye Medresesi - Şifaiye Medresesi ve sadece ön cephesi ayakta kalmış olan Çifte Minareli Medreseyi görebileceğimiz meydana ulaştırıyor. Burada dilerseniz yemek yiyebilirsiniz. Serbest zaman sonrası belirtilen saatte buluşma ve araçla meydandan gara transfer.
(Kongre Binası gezilememektedir)
Daha sonra görevlimizin vereceği saatte meydanda buluşarak trenimize geri dönüyoruz.
(Doğu Ekspresi rötar yapıp Sivas'a gece 21:30'dan sonra gelinirse Sivas'ta gezi yapılamamaktadır)
 
(Tren molaları için yukarıdaki varış-kalkış saatleri sefere göre değişebilmektedir. Yolculuk esnasında, vagonumuzdan sorumlu kondüktörün tren mola için duruğunda vereceği kalkış saatleri esastır)
 
4. GÜN: ANKARA / İSTANBUL
Sabah 08:07 Ankara'ya varış. (Rötar/aksama olmadığı takdirde TCDD tarafından duyurulan tahmini varış saatidir)
İstanbul'a devam edecek misafirlerimiz için yüksek hızlı tren ile 14:00'te hareket ve 18:18'de İstanbul Söğütlüçeşme Garı'na varış ve turun sonu.
(Doğu Ekspresi son dönemde Ankara'ya 4-5 saat rötarlı gelmektedir. Bu nedenle 14:00 İstanbul trenine bilet alınmaktadır)
(Dilerseniz İstanbul'da Pendik veya Bostancı duraklarından birinde inebilirsiniz)
 

AVANTAJLI AİLE PAKETLERİ 

İSTANBUL S.GÖKÇEN'DEN UÇUŞLU 3 KİŞİLİK AİLE PAKETİ ///  49470 TL YERİNE 48000 TL
ANKARA'DAN UÇUŞLU 3 KİŞİLİK AİLE PAKETİ /// 49470 TL YERİNE 48000 TL
İZMİR'DEN UÇUŞLU 3 KİŞİLİK AİLE PAKETİ /// 49470 TL YERİNE 48000 TL

İSTANBUL S.GÖKÇEN'DEN UÇUŞLU 4 KİŞİLİK AİLE PAKETİ /// 64960 TL YERİNE 62000 TL
ANKARA'DAN UÇUŞLU 4 KİŞİLİK AİLE PAKETİ /// 64960 TL YERİNE 62000 TL
İZMİR'DEN UÇUŞLU 4 KİŞİLİK AİLE PAKETİ /// 64960 TL YERİNE 62000 TL

Üç kişilik katılım halinde trende iki adet yanyana iki kişilik kompartıman verilir, kompartımanlardan birinde bir başka misafirle eşleştirme yapılır.

Dört kişilik katılım halinde trende iki adet yanyana iki kişilik kompartıman verilir.
 

NOTLAR / UYARILAR

:: Tren mola verdiğinde, tren kalkış saatinden önce trene geri dönme ve binme sorumluğu tur katılımcılarının sorumluluğundadır.
:: Doğu Ekspresi zaman zaman Ankara'ya 4-5 saat rötarlı gelmektedir. Bu nedenle 14:00 İstanbul trenine bilet alınmaktadır. Erken gelmeniz halinde, dilerseniz erken saatli trenlerden birine (eğer bu trende yer var ise) biletinizi değiştirebilirsiniz. Ankara Gardaki bilet gişesinden veya TCDD internet bilet satış sitesinden bu işlemi bireysel olarak yapabilirsiniz. Bu işlem acentamız tarafından yapılamamaktadır.
:: Hızlı tren bileti, internetten müsaitlik doğrultusunda kesilebilmektedir, geç rezervasyonlarda hızlı tren bileti kalmayabilir, bu durumda ya ileri saatli tren bileti kesilebilir ya da hızlı tren bilet ücreti iade edilir.
:: İstanbul'dan katılacak olup dönüşte Ankara'dan İstanbul'a devam etmeyecek misafirlerimize, rezervasyon aşamasında belirtmeleri halinde 430 TL Yüksek Hızlı Tren bileti ücreti ödemeden düşülür.
:: Kış dönemi turlarına gelecek misafirlerimizin kış ve soğuk hava koşullarına uygun kıyafet bulundurması gerekmektedir. Atkı, bere, eldiven ve termal içlik bulundurmanızı öneririz.
:: Operasyonel sebeplere bağlı olarak gidiş uçağı , yine İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanından öğleden önce kalkışlı olmak üzere değişebilir.
:: Avantajlı aile paketleri yılbaşı, sömestr dönemi tarihlerindeki turlarda geçerli değildir.
:: Tur dahilindeki uçak veya tren seferlerinde oluşabilecek rötar, gecikme veya iptal durumlarında oluşabilecek zaman kayıplarından, program değişikliklerinden ve bu durumlarda oluşabilecek ek masraflardan ACENTA sorumlu tutulamaz.
:: Programdaki gezilerin günleri ve sıralaması değişebilir.
 
EK PAKET
KEMALİYE DİVRİĞİ SİVAS Mola Gezileri Paketi ücreti kişi başı 1500 TL olup rezervasyon esnasında satın alabilirsiniz.
 

:: İstanbul Sabiha Gökçen - Kars uçak bileti (8 kg kabin bagajı + 15 kilo bagaj hakkı)

:: Turistik Doğu Ekspresi Kars - Ankara yataklı vagon bileti

:: Ankara-İstanbul (Söğütlüçeşme) Yüksek Hızlı Tren bileti (İstanbuldan ulaşım paketinde)

:: 1 gece Kars'ta 4* Kars Park Hotel veya Safran Deluxe Hotel'de konaklama

:: Konaklama vergisi

:: Otelde 1 kahvaltı

:: 1 akşam yemeği (otelde set menü)

:: Türsab zorunlu seyahat sigortası

:: Profesyonel rehberlik hizmeti

:: Program dahilindeki geziler

:: Bölgedeki ulaşımlar

Single konaklama hakkında: Tur fiyat tablosundaki single fiyatlar otelde ve tren kompartımanında tek kişi konaklamalı kayıtlar içindir. Otelde tek kişi, tren kompartımanında bir başka tur katılımcısıyla paylaşımlı konaklama tercih etmeniz halinde tur tarihine göre değişen indirimler uygulanır. Paylaşımlı konaklama single bayanlar için olup paylaşım kabul eden bir başka bayan katılımcı daha olması gerekmektedir, müsaitliğini ve fiyatı sorunuz. 

Üç kişilik odada konaklama hakkında: Üç kişi aynı odada konaklayacak misafirlerimizin otelde üç kişilik tek bir odada konaklaması mümkündür ancak Doğu Ekspresinde kompartımanlar iki kişilik olduğundan üç kişi olan misafirlerimizden birisi Doğu Ekspresinde iki kişilik kompartımanda bir başka misafirle paylaşımlı olarak yolculuk yapmak durumundadır. Ya da müsaitlik doğrultusunda ek ücret ödeyerek üç kişi için iki kişilik iki kompartımanı kapatabilirsiniz.

:: Öğle yemekleri

:: Akşam yemeklerindeki içecekler

:: İkinci gün Kafkas gösterili akşam yemeği (isteğe bağlı olarak ekstra)

:: Trendeki yemekler

:: Müze ve ören yeri girişleri

:: Trenle dönüşte Kemaliye, Divriği Ulu Cami ve Sivas Mola Gezileri Paketi (kişi başı 1500 TL)

:: Çıldır Gölü'nde fayton / atlı kızak ücretleri     

:: Kişisel harcamalar   

Bilgilendirme
Yüksek maliyet nedeniyle bu turumuz butik tur konseptinde değil 40 kişi kontenjanlı olarak gerçekleşecektir.

 

Turistik Doğu Ekspresi Güzergahı
Doğu Ekspresi Türkiye’deki en uzun demir yolu hatlarından biri. Ankara-Kars arasındaki seyahatini ortalama 32 saatte tamamlayan ekspres, haftanın iki günü hareket ediyor. Kars Garı - Sarıkamış- Horasan - Erzurum - Palandöken - Erzincan - Eriç - İliç - Divriği - Çetinkaya - Bostankaya - Kayseri - Himmetdede - Yerköy - Irmak - Kayaş - Ankara Garı istikametini izliyor. Turistik Doğu Ekspresi Kars'tan hareket ettiğinde İliç, Divriği ve Sivas'ta 2.5-3 saat arası molalar vermektedir.

 

Turistik Doğu Ekspresi Yemek
Turistik Doğu Ekspresi’ne bir vagon restoran vagonu olarak bağlanıyor. Bu vagonda hafif aperatif yiyecek (tost, sandvic, poğaça..) , atıştırmalıklar, çorba ve birkaç çeşit ızgara ile alkolsüz içecek servisi yapılıyor. Sıcak yemekler mikrodalgada ısıtılarak servis ediliyor. Fiyatlar fahiş değil, standart restoran fiyatları seviyesinde.
Trene dışardan yiyecek ve içecek getirebiliyorsunuz.


Turistik Doğu Ekspresi Kompartımanları Nasıl?
Turistik Doğu Ekspresinde kompartımanlar 2 kişilik.  Bir tarafta iki kişilik koltuk (üstünde ranza) diğer tarafta masa, lavabo ve küçük bir buzdolabı var. Kompartımanda bir adet priz bulunuyor (üçlü priz bulundurmakta fayda var).
Yataklı vagon kapısı içerden kitlenebilir.


Turistik Doğu Ekspresi Yatak ve Tuvalet
Turistik Doğu Ekspresi’nde kompartımanlar 2 kişilik. Yatmak istediğinizde, seyahat başında size verilen temiz nevresimleri, ranza haline gelen yataklara seriyorsunuz.
Doğu Ekspresi’nde vagon başlarında ortak kullanımlı tuvalet mevcut ve aralıklı olarak temizleniyor.


Hatırlatmalar
* Trende restoran vagonu var ama sınırlı içerik olduğundan seyahat öncesi yolluk (meyve, içecek, atıştırmalık) almakta fayda var.
* Yataklı vagonlarda priz var ama yetersiz kalma ihtimalina karşı yanınıza üçlü priz alabilirsiniz.
* Yolculuk boyunca internet kesik kesik çekiyor. Telefon çekmeyen yerler de var.
* Tren bazen köy yakınlarından geçiyor ve köylü çocuklar treni takip ediyor. Onları sevindirmek için çikolata, bisküvi alabilirsiniz.


Bilgilendirme
Rehber grubu Kars Havaalanında karşılar. Uçuştan en az 1 saat önce size verilen PNR numarası ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanına ulaşarak check  in işlemi için Pegasus Hava Yolları kontuarına başvurmanız gerekmektedir. Acentemiz, havayolları ve demiryolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak ve tren seferlerinde oluşabilecek aksama, rötar yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek zaman kayıplarından, tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın veya trenin kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan acenta sorumlu tutulamaz.

 

 

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 153 yorum var. 15 tanesi listelendi.

Tüm yorumlar için tıklayınız.

Deepnature ile Doğu ekspresi turunda unutulmaz anılar biriktirdik. Rötarlı tren yolculuğumuza rağmen turumuzu aksatmadan tamamladık ve tabii ki rehberimiz Ergün Beyin bu süreçteki payı büyük. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum.
Beril

Ergün bey"in rehberliği ile Doğu ekspresi- Kars turumuzdan çok memnun kaldık. Son derece yardımsever ve anlayışlıydı. Başka gezilerde tekrar karşılaşmayı isteriz. Hersey için çok teşekkürler.
Meltem & Özge

Her zaman olguğu gibi bu turda da Arzum Hanım tur başından bitimine kadar bizler ile ilgilendi, yaşadığımız anlara değer katan Arzum Hanıma ve rehberimiz Ergün Beye çok teşekkür ederiz. 18-21 Mart kars turuna katıldık, demir yoluna çığ düştü, tren istasyonda beklemek zorunda kaldı, diğer tüm turların yolcuları istasyonda beklerken sadece deepnature yolcularının karayoluna devam etmiş olması tur firması seçiminde çok doğru bir karar verdiğimizi kanıtladı. Tur rehberimiz Ergün Bey ve Deepnature Yönetim kadrosuna çok teşekkür ederiz.
Mahir

Turistik Doğu Expresi ile Kars turu çok güzel organize edilmiş bir gezi idi. Özellikle rehberimiz İdris beyin pozitif enerjisi ve ilgisi sayesinde çok keyifli bir gezi geçirdik. Emeği geçenlere teşekkür ederiz.
Neslihan

Turdan cok memnun kaldık, guzel bir organizasyondu, tesekkurler Deepnature ama ozellikle rehberimiz Ergün Bey cok cok iyi bir rehber, herseyi bizim icin kolaylastırdı, kesinlikle tavsiye ederiz.
Gökçe

İzmirden Doğu Ekspresi Turuna katıldığımızda çekincelerimiz vardı fakat tur transferinden, rehberine, otelinden ulaşımına sorunsuz ve muhteşemdi. Her aradığımızda cevap aldık, çok ilgilendiler ve sorunlarımız anında çözüldü. Bir turdan daha beklenir diyorsanız deep nature u tercih edin sadece ödemeyi yapın gerisini onlar hallediyor emin olun. Herkese tavsiye ederim
Birsel

Turistik Doğu Ekspresi ile Kars turuna katıldık. Herşeyi ile mükemmel bir tur oldu. Özellikle Arzum hanıma rezervasyon aşamasından itibaren göstermiş olduğu ilgi ve yardımları için çok teşekkür ederiz. Bizi çok doğru bir şekilde yönlendirdi, her sorumuza eksiksiz cevap verdi ve yardımcı oldu. Rehberimiz İdris Bey de Kars da kaldığımız süre boyunca bizimle mükemmel ilgilendi ve Kars'ı çok güzel gezdirdi. Karstaki tur şoförümüz Deniz bey de bizi hiç bekletmeden sıkıntı çektirmeden dolaştırdı. Başta Arzum hanım olmak üzere tüm Deepnature ekibine teşekkür ederiz. Bundan sonra da başka turlarda yine Deepnature ile seyahat etmeyi kesinlikle düşünüyoruz.
Gamze

Deepnature ile katıldığım 13-16 Doğu Ekpresi Kars turu harikaydı. Tur yetkilimiz Arzum hanım,rehberimiz İdris Bey ve şoför Deniz Abi hepiniz harikaydınız. Bundan sonra adresimiz belli. Herkes çok ilgili ve çok sıcaktı. Arzum hanım tur için aradığım ilk günden itibaren çok ilgiliydi. Sayenizde geçirdiğimiz muhteşem eğlenceli günler için teşekkür ederiz.
Tülin

13_16 ocak ayında katıldığımız kars doğu ekspres turunda emeği geçen arzum hanım eşi koray bey ilgilerinden dolayı teşekkür ederimm, Kars turunuzda bize rehberlik eden Idris beye ilgisi ve alakasina hayran kaldim gerçekten tecrube edilecek bir tur ve tur şirketi pişman olunmayacak bir gezi:)
Merve

13-16 ocak ayın da katıldığımız doğu expres kars turundan çok memnun kaldık. Ama memnun kalmamızın asıl sebebi işini başından beri doğru ve profesyonelce yapan deep nature ve tur yetkılısı ARZUM hanım cok güleryüzlü ve cok eglenceli turda özellıkle bızımle olduğu için çok mutlu olduk. Rehberımız idris bey ise işine hakim ve cok bilgili rehber sayın DEEP NATURE ailesi mükemmel ekibiniz ve organizasyonunuz için teşekkürler. Yeni turlarda görüşmek üzere.
Ümit Hüsnü

13-16 dogu express kars turuna katıldık ve sayenizde mükemmel bir tur geçirdik arzum hanımcım mükemmel ötesi İdris bey süper bilgili rehber deep nature ailesine teşekkürler başka seyahatlerde görüşmek uzere
Çağla & Yasemin

13-16 ocak doğu ekspresi turuna katıldık. Turun başından sonuna kadar ilgi alaka çok iyiydi. Özellikle tur danışmanız Arzu Hanım bizimle çok sıcak arkadaş gibiydi. Tur rehberimiz İdris Beyin ilgisi bilgisi bizi çok memnun etti. Deepnature ailesine teşekkür ederiz.
Seda

13-17 Ocak tarihleri için Deepnature ile Doğu Ekspresi turuna katıldık.Turumuza Ankara’dan Kars’a uçuş ile başladık, Kars’ta bizi rehberimiz İdris Turan Bey karşıladı. Güzel anlatımı, güler yüzü ve samimiyeti için başta İdris Bey’e daha sonra bu turu satın almamıza vesile olan Arzum Ezgeç Hanım’a çok teşekkür ederiz. İyi ki katılmışız. Çok eğlendik, çok beğendik. Herkese tavsiye ederim.
Sevil

13.01-16.01 Doğu ekspres turu için önce Arzum hanıma ulaştık ilk turu almak için konuştuğumuzda bile aldığımız sıcaklığı tarif edemem ki sonrasında kurulan dostluğu sözlerle ifade edemem mükemmel bir Kars gezisi deneyimledik, burda bahsetmeden geçemeyeceğim bir rehberimiz vardı İdris bey, bu kadar ilgi bu kadar alaka anlatımları, işine olan tutkusu gerçekten mükemmel bir tur geçirdik emeği geçen herkese başta Arzum hanıma, İdris beye ve bu turu gerçekleştirdiğimiz Deepnature ailesine çok teşekkür ederim emeğinize sağlık:)
Nagihan

Arzum Hanım ve İdris Bey e ,13-16 ocaktaki Kars-Doğu ekspresi turundaki katkılarından dolayı çok teşekkür ederim. Dolu dolu geçen çok güzel bir turdu. Tavsiye ederim.
MerveKAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.