Müşteri Hizmetleri

Gizlilik Politikası

Bu metin, www.deepnature.com sitesinin gizlilik politikasıdır. Eğer site tarafından bu gizlilik politikasına aykırı bir uygulama gerçekleştirildiğini hissederseniz, lütfen, bizimle temasa geçiniz. Bu gizlilik politikası www.deepnature.com URL'si ile başlayan tüm sitelerde geçerlidir.

deepnature.com

DEEPNATURE SEYAHAT ACENTASI
E-mail: deep@deepnature.com
Telefon: 0-216- 3495519
Adres : Erol Dernek Sok. Atlas Ap. No:9 D:12 Beyoğlu-İstanbul

Herhangi bir sitede www.deepnature.com logosunu görmeniz bu güvenlik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamına gelmez. URL'yi kontrol etmeniz ve gerçekten www.deepnature.com'a ait bir sayfa olduğundan emin olmanız gerekir. Zira logomuzu izinsiz ve kötü niyetle kullanmak isteyen kişiler olabilir. Böyle durumlarda lütfen bizimle iletişim kurun.

E-posta adresimiz : deep@deepnature.com

 

* www.deepnature.com, sitenin çeşitli bölümlerinde kullanıcılardan bilgi toplar. www.deepnature.com bu sitede toplanan tüm bilginin tek sahibidir. Sitede toplanan bilgiler, bu metinde açıklanan yoların dışında herhangi bir şekilde üçüncü taraflara satılamaz, kiralanamaz veya verilemez. Tüm üye firmalar size ait bilgileri (fatura adresi, vs.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşamaz. www.deepnature.com'da bir ürün veya hizmet satın alırken kullandığınız kredi kartı bilgileriniz www.deepnature.com güvencesindedir, Üye oteller, acenteler veya üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerinizi göremezler.

* Bu siteye üye olmak için kullanıcı önce bir kayıt formu doldurmalıdır. Kayıt sırasında kullanıcıdan iletişim bilgileri (telefon, e-mail gibi) ile iş bilgileri istenebilir. Bu bilgiler, üyeleri yeni ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgilendirmede, üye profili belirlemede kullanılabilir.

* Kullanıcının hesabına sadece ona ait kullanıcı adı ve şifresiyle erişilebilmek mümkün olacaktır.

* Kullanıcı, Üyeler alanında yer alan linkler yoluyla dilediği zaman sitede bulunan kendisiyle ilgili bilgileri silebilir, değiştirebilir. Üyeliğin iptali için deep@deepnature.com adresine e-mail gönderilmelidir.

* Kullanıcılara ait demografik bilgiler sitenin reklam verenleriyle paylaşılabilir, bu paylaşım kullanıcıların kişisel bilgilerinin aktarılmasını içermez. www.deepnature.com, kullanıcılarına herhangi bir hizmeti üçüncü bir taraf aracılığıyla sunduğu takdirde o hizmetin gerçekleşmesi için gerekli bilgiler üçüncü tarafa iletilir. Söz konusu taraf, bu bilgiyi hizmetin gerçekleştirilmesi dışında bir amaçla kullanamaz.

*Sitemizi ziyaret için herhangi bir kişisel bilginizi bize vermek zorunda değilsiniz. Ama www.deepnature.com hizmetlerinden yararlanacaksanız üye olmanız ve bazı kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir.

*deepnature.com, üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgileri site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz. www.deepnature.com, vermiş olduğunuz tüm kişisel kimlik bilgilerinizi gizli tutar.

* Kullanıcılarımızın kayıt bilgilerini tekrar tekrar girmelerini önlemek ve siteyi daha rahat kullanılabilir hale getirmek için sitemizde cookieler kullanılmaktadır. Cookieler kullanıcıların kimliğinin tespit edilmesine yolaçmaz. Pencere kapatıldığı anda cookilerin işlevi biter.

* Sitenin yönetimi, trendleri görme, kullanıcı hareketlerini izleme, kullanımı arttırmak için demografik bilgi toplama amacıyla IP adreslerini kullanır. IP adresleri kullanıcıların kimliğini tespit etme imkanı vermez.

*Bu siteden başka sitelere linkler vardır. www.deepnature.com, bu siteden link verilen diğer sitelerin içeriğinden ve gizlilik politikalarından sorumlu değildir.

*deepnature.com, reklam, banner veya sponsorluk veren şirketlerin internet sitelerine link sağlamaktadır. www.deepnature.com, link verdiği sitelerin bilgi kullanımı, etik ilkeleri ve gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir.

* Zaman zaman kullanıcılardan anket, yarışma ve çekilişler için bilgi isteriz. Bu anket ve yarışmalara katılmak isteğe bağlıdır, kullanıcı bilgi verip vermemeye kendisi karar verir. ıstenen bilgi iletişim bilgilerini (isim, adres gibi) ve demografik bilgileri (yaş, cinsiyet gibi) içerebilir. ıletişim bilgileri kazananlara kazandığını bildirmek ve ödül vermek için kullanılır. Anket soruları sitenin kullanımını izlemek ve siteden duyulan memnuniyeti ölçmek için kullanılır.

* Sipariş formlarımızda kullanıcıdan bilgi istemekteyiz. Bu bölümlerde kullanıcı iletişim bilgilerini (isim, adres gibi) ve finansal bilgilerini (kredi kartı no., bitiş tarihi gibi) vermelidir. Bu bilgiler, müşterinin siparişine ait ödemeyi almak ve fatura kesmek için kullanılacaktır. Eğer işlemle ilgili olarak herhangi bir sorun yaşanırsa bu bilgiler kullanıcı ile temasa geçmek için kullanılacaktır.

* Bu sitede kullanıcıya ait bilgilerin emniyeti için her türlü önlem alınmıştır. Kullanıcı web sitesi aracılığıyla kredi kartı bilgisi verirken bu bilgi SSL teknolojisi ile şifrelenir. Sipariş formu gibi güvenli bir sayfadayken browser kilitlenir

*Bu sitedeki "deepnature.com" tüm materyalde sağlanan yasal haklar Banka tarafından veya materyalin orijinal yaratıcısı tarafından tutulur. Burada belirtilenin dışında, hiçbir materyal kopya edilemez, tekrar üretilemez, dağıtılamaz, sergilenemez, yüklenemez, tekrar oynatılamaz, postalanamaz, verici yoluyla geçirilemez , dahilen, fakat limitlenmemiş olarak, elektronik, mekanik, fotokopik, kayıtlı ve ya herhangi başka bir şekilde çoğaltılamaz.

 

Bu sayfada yer alan güvenlik bilgileri www.deepnature.com tarafından zaman zaman güncellenir. Lütfen bu bilgileri periyodik olarak kontrol edin. Bazı durumlarda ise www.deepnature.com sitesinde yer alacak olan uyarılar yeni güvenlik uygulamaları konusunda size bilgi verecektir. Güvenlikle ilgili soru ve sorunlarınızı deep@deepnature.com adresine yazabilirsiniz.

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive