• Ramazan Bayramı Butik Antep Urfa Göbeklitepe Turu
  • Ramazan Bayramı Butik Antep Urfa Göbeklitepe Turu
  • Ramazan Bayramı Butik Antep Urfa Göbeklitepe Turu
  • Ramazan Bayramı Butik Antep Urfa Göbeklitepe Turu
  • Ramazan Bayramı Butik Antep Urfa Göbeklitepe Turu

Ramazan Bayramı Butik Antep Urfa Göbeklitepe Turu

3 GECE 4 GÜN (11-14 Nisan 2024)

DEEPNATURE farkıyla Ramazan Bayramı Butik Antep Urfa Göbeklitepe Turu. Özenli ve kaliteli tur anlayışımızla hazırlanmış, Gaziantep, Şanlıurfa ve Göbeklitepe'yi kapsayan özel bir kültür ve arkeoloji rotası. Bölgeye hakim, bilgilendirici, profesyonel rehberlik hizmeti. En fazla 15 kişiyle butik tur keyfi...

₺ 18.990’den itibaren ₺ 2.553 ’den başlayan taksitlerle Taksit seçenekleri
ONLİNE REZERVASYON
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET
Ramazan Bayramı Butik Antep Urfa Göbeklitepe Turu
 
Çok özel bir kültür ve arkeoloji rotası. Özenle hazırladık. Gaziantep ve Şanlıurfa'nın kültürel, tarihi ve arkeolojik güzelliklerini programımızda harmanladık. 
 
 
TUR KONSEPTİ
BUTİK+
(15 kişiyle sınırlı kontenjan, bölge uzmanı deneyimli rehber eşliğinde az kişiyle gezme ayrıcalığı)
 
KONTENJAN 
15 Kişi
 
GÖRÜLECEK YERLER
Şanlıurfa , Göbeklitepe, Harran, Halfeti , Birecik, Soğmatar, Karkamış, Zeugma, Gaziantep
 
İÇERİK
Kültür - Arkeoloji
 
TUR PROGRAMI
 
1.GÜN / GAZİANTEP 
Butik Antep Urfa Göbeklitepe Turu için Anadolu Jet Hava Yolları İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Gaziantep tarifeli uçuşu 07:30 kalkış-09:05 varış. İstanbul'dan kalkan uçağınız 1 saat 35 dk. sonra Gaziantep Havaalanına inmiş oluyor. Rehberimiz sizi Gaziantep Havaalanında karşılıyor ve Gaziantep şehir merkezine hareket ederek kahvaltı molası veriyoruz. Kahvaltı sonrasında Panoramik bir şehir turunun ardından Zeugma Antik Kentinden çıkartılan mozaiklerin sergilendiği Gaziantep Zeugma Mozaik Müzesini ziyaret ediyoruz. Tarihi Gaziantep Evlerinin ve Sokaklarının bulunduğu Bey Mahallesi, Atatürk Anı Evi, Kurtuluş Cami (Eski Ermeni Gregoryan Virgin Mary Kilisesi), Kendirli Kilisesi (Türk Arkeoloji ve Kültürel Miras Enstitüsü), Şehitler Abidesi ve Çınarlı Parkının görülmesinin ardından öğle yemeği. Öğle yemeği sonrasında, Gaziantep Kalesinin panoramik olarak görülmesi, 14 Şehit Anıtı, Naip Hamamı ve Kır Kahvesinin görülmesi, Hamam Müzesi ve Emine Göğüş Mutfak Müzesinin gezilmesinin ardından, Gaziantep'in otantik çarşıları ile turumuza devam ediyoruz. 
Yaşayan Müze Gümrük Hanı, Bakırcılar Çarşısı ve Elmacı Pazarı ve Gaziantep'in Otantik Çarşılarında, Bakır, Sedef, Kutnu Kumaşı, El Sanatları vb, Baklava, Fıstık, Kurutmalıklar, Kırmızı Biber, Salça ve her türlü baharatların alınmasından sonra, çay-kahve içimi için serbest zaman. Şehreküstü Konakları, Şıh Cami ve Tarihi Sokakların gezilmesinin ardından bugünkü turumuzu tamamlayıp otelimize geçiyoruz. 
Akşam Yemeği ve Konaklama Gaziantep'te otelimizde. 
KONAKLAMA: GAZİANTEP KALELİ HOTEL (4*)
 
2.GÜN / KARKAMIŞ ANTİK KENTİ - ZEUGMA - BİRECİK - HALFETİ
Otelimizde alınan kahvaltı sonrasında otelde ayrılıyoruz. Barak Ovasında bulunan, adına türküler ve ağıtlar yakılan ve kendi adıyla anılan bir çorbası bulunan Ezo Gelinin Köyünü, Barak Kültürünü yansıtan Tarihi Barak Evleri ve Ezo Gelinin Mezarını ziyaret edip, ardından Sınırın Sıfır Noktasında bulunan KARKAMIŞ ANTİK KENTİ ve kazı alanını geziyoruz. Sonrasında Fırat Nehri Kıyısında bulunan ve Unesco Geçici Listesinde yer alan ZEUGMA ANTİK KENTİNİ gezip, Birecik Barajının görülmesi sonrasında öğle yemeğini yiyoruz. Öğle Yemeği sonrasında Tarihi Birecik Kalesini görüp, Birecik’te Nesilleri tükenmekte olan Kelaynak Kuşlarını ve Kelaynak Üretim Çiftliğini görüp öğle yemeğini yiyoruz. Yemek sonrasında Halfeti'ye hareket ediyoruz. Halfeti’ye varış ve eşsiz bir güzelliğe sahip olan Halfeti’nin gezilmesi, Fırat Nehri üzerinde tekne ile gezinti esnasında, Rumkale ve sular altındaki Savaşan Köyünün görülmesi sonrasında Şanlıurfa’ya hareket.  Akşam yemeği ve konaklama Şanlıurfa’da otelimizde. 
KONAKLAMA: ŞANLIURFA DEDEMAN HOTEL (5*)
 
3.GÜN / GÖBEKLİTEPE - SOĞMATAR ANTİK KENTİ - ŞUAYB ŞEHRİ - HARRAN
Otelimizde alınan kahvaltı sonrasında, yol üzerinde Şanlıurfa Sulama Tünellerini görüp, Arkeoloji ağırlıklı bugünkü turumuzu yapmak üzere Göbeklitepe’ye geçiyoruz. Göbeklitepe gezimizi yaptıktan sonra Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından bölgede yürütülen TAŞ TEPELER projesi kapsamında yer alan ve halen kazıları devam eden Karahantepe’yi ziyaret ediyoruz. Bugünkü gezimiz adeta zaman tüneli içerisinde devam ediyor. Soğmatar Antik Kenti Harabeleri, Şuayb Şehri Harabeleri, Han-El Bar’ür Kervansarayı ve Bazda Mağaralarını görüp Tarihi Harran Antik Kentine geçiyoruz. Harran Ovasını görüp, Harran Şehir Surları, Harran Höyük,  Harran Ulu Camii ve Üniversitesi ile Konik Kubbeli Tarihi Harran Evleri gezisini yaptıktan sonra Şanlıurfa'ya otelimize dönüyoruz.  Akşam yemeği ve konaklama Şanlıurfa’da otelimizde. 
Akşam yemeği sonrası dileyen misafirlerimiz konukevlerinde düzenlenen sıra gecesi programlarına katılabilirler (ekstra)
KONAKLAMA: ŞANLIURFA DEDEMAN HOTEL (5*)
 
4.GÜN / ŞANLIURFA
Otelimizde alınan kahvaltı sonrasında, Kızılkoyun Nekropolü ve Arkeopark gezisi, açık olması halinde Şanlıurfa Arkeoloji Müzesi'ni ziyaret ediyoruz. Ardından Eyüp Peygamber makamı, çile mağarası ve kuyusunu gördükten sonra öğle yemeği molası. Yemek sonrasında Halil-Ür Rahman Kompleksi (Balıklı Göl) görülecektir. Balıklı Göl Kompleksi içinde Ayn-El Zeliha Gölü, Halil-Ür Rahman Cami, İbrahim Peygamberin doğduğu mağara (Makamı İbrahim), Rızvaniye Cami, Şanlıurfa Kalesinin Panoramik olarak görülmesi, otantik çarşılar, Bedesten, Sipahi Pazarı, Gümrük Hanı gezileri sonrasında dönüş için Şanlıurfa Havaaalanı'na doğru yola koyuluyoruz. Misafirlerimizi 17:00 itibarıyla Şanlıurfa Havaalanına bırakarak bir başka turda tekrar buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz. Dönüş Anadolu Jet Hava Yolları tarifeli seferiyle Şanlıurfa'dan İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanına (18:00 kalkış - 19:45 varış)
 
 
İSTANBUL'DAN UÇUŞ BİLGİSİ
 
Gidiş (11 NİSAN 2024)
ANADOLU JET HAVA YOLLARI İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Gaziantep  07:30 kalkış - 09:05 varış
 
Dönüş (14 NİSAN 2024)
ANADOLU JET HAVA YOLLARI Şanlıurfa- İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı  18:00 kalkış - 19:45 varış
 
Ücretsiz bagaj hakkı: 15 kg
 
 
ANKARA'DAN UÇUŞ BİLGİSİ
 
Gidiş (11 NİSAN 2024)
ANADOLU JET HAVA YOLLARI Ankara Havaalanı - Gaziantep  07:40 kalkış - 08:50 varış (direkt ucus)
 
Dönüş (14 NİSAN 2024)
ANADOLU JET HAVA YOLLARI Şanlıurfa- Ankara Havaalanı  18:00 kalkış - 22:00 varış (İstanbul aktarmalı)
 
Ücretsiz bagaj hakkı: 15 kg
 
 
İZMİR'DEN UÇUŞ  BİLGİSİ
 
Gidiş (11 NİSAN 2024)
SUN EXPRESS HAVA YOLLARI İzmir Havaalanı - Gaziantep Havaalanı 06:00 kalkış - 07:40 varış 
 
Dönüş (14 NİSAN 2024)
SUN EXPRESS HAVA YOLLARI Gaziantep Havaalanı - İzmir Havaalanı 22:50 kalkış - 00:40 varış (ertesi gün) 
 
Ücretsiz bagaj hakkı: 15 kg
 
İzmir uçuşu seçeneği uçaklardaki müsaitliğe bağlı olarak sunulabilecektir.
İzmir'den uçuş tercih edilmesi halinde gidişte Gaziantep Havaalanında 1 saat bekleme vardır. 
İzmir'den uçuş tercih edilmesi halinde dönüşte Şanlıurfa'dan Gaziantep Havaalanına 160 km. ekstra yolculuk vardır (ulaşım tarafımızdan sağlanacaktır tahmini Gaziantep Havaalanı varış saati 19:30'dur, istenirse misafirleri Gaziantep merkeze bırakabiliriz, bu durumda Gaziantep Havaalanına kendi imkanlarıyla ulaşmaları gerekecektir)
 
HATIRLATMALAR
Rehber grubu Gaziantep Havaalanında karşılar. Uçuştan en az 1 saat önce size verilen PNR numarası ile uçuşunuzun gerçekleşeceği havaalanına ulaşarak check in işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan, rötar olması halinde oluşacak kayıplardan DEEPNATURE sorumlu tutulamaz. Gezilecek yerlerin günü ve sıralaması değişebilir.

 

  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 18.990 Single konaklamalı tur ücreti₺ 23.490 Çocuk fiyatı₺ 15.990
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 19.990 Single konaklamalı tur ücreti₺ 24.490 Çocuk fiyatı₺ 16.990
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 21.000 Single konaklamalı tur ücreti₺ 25.500 Çocuk fiyatı₺ 18.000

:: Seçilen şehirden Gaziantep'e uçak bileti (15 bagaj hakkı)

:: Şanlıurfa'dan seçilen şehire dönüş uçak bileti (15 bagaj hakkı) (İzmir dönüş uçuşu Gaziantep'ten olacaktır)

:: Bölgedeki ulaşım ve transferler

:: Profesyonel rehberlik hizmetleri

:: 1 gece 4* Gaziantep Kaleli Hotel'de konaklama

:: 2 gece 5* Şanlıurfa Dedeman Hotel'de konaklama

:: Konaklama vergisi

:: 2 sabah kahvaltısı

:: 2 akşam yemeği

:: Program dahilindeki çevre gezileri

:: Zorunlu seyahat sigortası

:: En fazla 15 kişilik butik+ tur ayrıcalığı

:: Öğle yemekleri
:: Akşam yemeklerindeki içecekler
:: Müze ve ören yeri giriş ücretleri*
:: Halfeti tekne turu (isteğe bağlı)
:: Urfa sıra gecesi (isteğe bağlı)
:: 15 kg. üzeri bagaj ücretleri
:: Uçakta online checkinde koltuk seçimi
:: Kişisel harcamalar
 
*Müzekartınız varsa yanınızda bulundurunuz.

BU TURUN FARKI
 
* Çok özel bir kültür ve arkeoloji rotası. Özenle hazırladık.

 

* DEEPNATURE TRAVEL, butik bölge turlarıyla, Urfa Antep turlarında en çok tercih edilen seyahat acentalarından biridir. Bayram dönemi turlarımızın kontenjanları ortalama olarak 1 ay önceden dolmaktadır. Gerek çalıştığımız oteller, gerek rehber kadromuz ile bölge şartlarında verilebilecek en iyi hizmeti sunabilecek şekilde programlar hazırlıyoruz. Araştırın, eşinize dostunuza arkadaşlarınıza sorun elbet DEEP NATURE ile bölgeye gitmiş bir tanıdığınıza rastlarsınız. Onlar anlatsın bizi size. Bölge hakimiyetimiz ve tecrübemiz ile Güneydoğu'yu en iyi şekilde gezebilmek için DEEP NATURE'ı tercih edin.
 
* Turumuz butik plus konseptli bir tur olup en fazla 15 kişiyle gerçekleşecek şekilde planlanmıştır. Benzer turları, programları görebilirsiniz ancak turumuzun 15 kişiyle sınırlı olarak benzer turlara göre ''daha az kişiyle'' yapıldığı detayını lütfen gözden kaçırmayınız. Bu bizlere 40-45 kişilik bir tura göre üç kat daha maliyetli bir tur olarak yüksek maliyet oluştururken katılımcılara ise daha az kişiyle, nispeten daha az zaman kaybederek ve daha hızlı bir şekilde bu programı gerçekleştirme imkanı vermektedir.
 
* Turumuz fiyat odaklı değildir. Bizden daha ucuz turlara rastlayabilirsiniz. Bu turların pek çoğu otobüsle ve kalabalık gruplar halinde yapılmaktadır. Ancak kitle turizmi yapmadığımızı, butik tur anlayışıyla hizmet verdiğimizi hatırlatırız. Turlarımız en ucuz değildir. Bölge şartlarında, olabildiğince iyi hizmet verebilmek üzerine çaba göstermekteyiz.
 
* Turumuz 23 yıllık deneyimimizle, emekle, özenle ve detaylıca düşünülerek hazırlanmış bir program olup rehberlerimizin ve bölge turlarımıza katılmış misafirlerimizin görüşleri dikkate alınarak hazırlanmıştır.
 
* Çalıştığımız oteller bölge standartlarında iyi oteller arasındadır. Otellerimiz konumları ve hizmet kalitesi ile konaklayan misafirlerimizin çoğu tarafından beğenilmektedir.
 
* Turumuzun rehberleri bölgeye hakim, tecrübeli ve misafir dönüşlerimizde olumlu görüş bildirilmiş rehberlerdir. Benzer turları karşılaştırırken, aynı programın da yazılabileceğini ama aynı hizmet standardının garantisi olmayacağını dikkate almanızı öneririz. Hiç gitmeden, görmeden masa başında programlarımızı kopyalayabiliyorlar belki ama henüz bizi kopyalayamıyorlar:)

 
REZERVASYON HAKKINDA
Resmi tatil dönemlerindeki Urfa Antep turlarımız yoğun talep görmektedir. Kontenjanımız kısıtlıdır. En az 1 ay öncesine kadar rezervasyonlarınızı tamamlamanızı öneriyoruz. Geç rezervasyonlarda uçak bileti ücretleri yükselmektedir.
 
KONTENJAN HAKKINDA
Butik + Urfa  Antep turlarımız 10 ile 15 kişi arasında katılımcı ile butik konseptli olarak yapılmaktadır.

 

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 107 yorum var. 15 tanesi listelendi.

Tüm yorumlar için tıklayınız.

Merhaba, Ailece 30 Nisan-4 Mayıs GAP turunuza katıldık ve son derece memnun döndük. Tur organizasyonu, transferler ve planlama çok iyiydi, teşekkür ederiz. Ancak tur rehberimiz Leyla hanıma özellikle teşekkür etmek isterim. Son derece kalabalık bir dönemde, tecrübesi ve bilgisi ile tüm grubu olabildiğince kargaşaya sokmadan ve neredeyse hiç vakit kaybı yaşamadan bütün programı tamamladı. Uzun yolculuklar sırasındaki anlatımları hem bilgilendirici oldu hem de yolculuğu hafifletti. Bütün grup dinamiğine uygun seçimleri ve yönlendirmeleri ile son derece huzurlu bir seyahat yaşattı. Otellerle ilgili bir ufak not iletmem gerekirse; Adıyaman’da konakladığımız otel gözden geçirilebilirse iyi olur. Seçeneklerin kısıtlı olduğunun farkındayım ama varsa daha iyi bir alternatif daha rahat ettirir. Ulaştırma görevlisi Aziz’e de güvenli yolculuk için teşekkür ederiz. Onunla da ilgili ufak bir not ileteyim. Araç içerisinde çöp kutusu bulundurması veya aralarda koltuk gözlerindeki su şişesi vs. ufak çöpleri toplaması genel olarak herkesi memnun edecektir. Tekrar keyifli seyahat için teşekkür ederim.
Alper

Burçak Hn. merhaba Öncelikle, Antep Urfa Nemrut turu için sizi tercih etmiş olduğumuz için çok mutlu oldum. Doğru bir tercih yapmışız. Harika bir 3 gün geçirdik. Rehberimiz Mehmet Bey de olduğu içinde, çok şanslıydık. Çok memnun kaldık. Samimi, içten, anlayışlı… Yanında kendimizi inanılmaz güvende hissettik. Ben, sizlere teşekkür etmek istemiştim. Umarım tekrar bir yerlerde karşılaşırız. Kolay gelsin.
Hülya

Merhabalar, Mardin Urfa gezisinden çok memnun kaldık. Rehberimiz Burçak beyden bilgisi, düzgün davranışları ve çözümsel yaklaşımları ile çok memnun kaldığımızı belirtirken teşekkürlerimizi sunarım. Sevgiler
Serap

Rehberimiz Burçak beyin bizi güler yüzüyle karşıladığı ilk dakikadan itibaren bilgi dolu, keyifli ve unutamayacağımız 3 gün geçirdik. Başta rehberimiz olmak üzere Deep Nature ailesine özverili, ilgili ve başarılı hizmet sundukları için çok teşekkür ederiz.
Seval&Mine

Memnun kaldık. Rehber Burçak bey çok donanımlı ve ilgili bir rehberdi, kendisinden de çok memnun kaldık.
Akif

Uğradığımız şehirler ve uğraklardaki tercihler bize göre oldukça doğru yapılmıştı. Rehberimiz çok donanımlı ve aktarma konusunda oldukça deneyimliydi. Aynı rehberin eşlik ettiği turlarınıza katılmaktan memnuniyet duyarız.
Hacer&Erdem&Mahi Su

Gidilen mekanlar güzeldi. Rehber Burçak bey hem gezi sırasındaki anlatımları hem de grubu aktive etmesi gibi konularda oldukça keyifli ve eğlenceli bir tur oldu.
Serap

Tur rehberimiz burçak beyi çözüm odaklı ve proaktif davranışları için tebrik ediyoruz. Teşekkürlerimizle.
Gülay&Mustafa

Çok Başarılı! özellikle rehber hem bilgili hem de pozitif. Mardin otel seçimi başarısız. Penceresi olmayan, nemli bir oda da kalma çok zor.
Halime&Mustafa

Her türlü duygu ve düşünce beş yıldız on numara!
Şükran & Nevra

***** (5 yıldız)
Hakan&Sema

Çok güzeldi. Dinlenme saatlerinde bile bizimle ilgilenildi. Mine Aktaş’a da bize bu turu önerdiği için çok teşekkür ederiz. Ayrıca Burçak Abi’ye de çok teşekkürler..
Mahi Su&Ela

Turdan çok memnun kaldım. Sizin aracılığınızla katıldığım bu turdan oldukça memnun ayrılıyorum. Rehberimiz, oldukça bilgili ve altyapısı kuvvetli çok memnun kaldık. Sizler bizi turlarınızdan haberdar ederseniz çok memnun olurum.
Leyla

Öncelikle tur baştan sona sorunsuz tamamlandı. Tur rehberi Murat bey konuya ve işine çok hakimdi. Her ne kadar sizi tanımadığımız için önceden tereddüt etsek de sonuç gayet olumlu oldu. Bu keyifli ve dolu dolu geçen 4 günlük tur için emeği geçen herkese teşekkür ederim. (Otobüs şoförü ramazan bey’den de çok memnun kaldık.)
Serpil

Tereddütle başladığımız (ilk kez olması ve turun ismini daha önce duymadığımız için) tur sorunsuz ve keyifli sonuçlandı. Tur rehberimiz Murat bey bölgeye ve konuya çok hakim, anlaşılır bir dil kullanarak bilgi aktarımını gerçekleştirdi, bu anlamda çok şanslıyız. Şoförümüz de keza çok iyiydi. Sadece çalışılan otellerin temizliği konusunda sıkıntı var. O konuda gerekli uyarıların yapılması şart.
Ünsal

Havale/EFT ile ödeme:
21.000 TL
Kredi kartı ile tek seferde:
21.000 TL


  Axess BankkartCombo Bonus CardFinans Maximum Paraf Wings World
Taksit
2
3
4
5
6
7
8
9
Taksit TutarıTaksit Toplamı
11.109,00 TL22.218,00 TL
7.546,00 TL22.638,00 TL
5.764,50 TL23.058,00 TL
4.695,60 TL23.478,00 TL
3.983,00 TL23.898,00 TL
3.480,00 TL24.360,00 TL
3.110,63 TL24.885,00 TL
2.823,33 TL25.410,00 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
11.109,00 TL22.218,00 TL
7.546,00 TL22.638,00 TL
5.764,50 TL23.058,00 TL
4.695,60 TL23.478,00 TL
3.983,00 TL23.898,00 TL
3.480,00 TL24.360,00 TL
3.110,63 TL24.885,00 TL
2.823,33 TL25.410,00 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
11.109,00 TL22.218,00 TL
7.546,00 TL22.638,00 TL
5.764,50 TL23.058,00 TL
4.695,60 TL23.478,00 TL
3.983,00 TL23.898,00 TL
3.480,00 TL24.360,00 TL
3.110,63 TL24.885,00 TL
2.823,33 TL25.410,00 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
11.109,00 TL22.218,00 TL
7.546,00 TL22.638,00 TL
5.764,50 TL23.058,00 TL
4.695,60 TL23.478,00 TL
3.983,00 TL23.898,00 TL
3.480,00 TL24.360,00 TL
3.110,63 TL24.885,00 TL
2.823,33 TL25.410,00 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
11.109,00 TL22.218,00 TL
7.546,00 TL22.638,00 TL
5.764,50 TL23.058,00 TL
4.695,60 TL23.478,00 TL
3.983,00 TL23.898,00 TL
3.480,00 TL24.360,00 TL
3.110,63 TL24.885,00 TL
2.823,33 TL25.410,00 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
11.109,00 TL22.218,00 TL
7.546,00 TL22.638,00 TL
5.764,50 TL23.058,00 TL
4.695,60 TL23.478,00 TL
3.983,00 TL23.898,00 TL
3.480,00 TL24.360,00 TL
3.110,63 TL24.885,00 TL
2.823,33 TL25.410,00 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
11.109,00 TL22.218,00 TL
7.546,00 TL22.638,00 TL
5.764,50 TL23.058,00 TL
4.695,60 TL23.478,00 TL
3.983,00 TL23.898,00 TL
3.480,00 TL24.360,00 TL
3.110,63 TL24.885,00 TL
2.823,33 TL25.410,00 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
11.109,00 TL22.218,00 TL
7.546,00 TL22.638,00 TL
5.764,50 TL23.058,00 TL
4.695,60 TL23.478,00 TL
3.983,00 TL23.898,00 TL
3.480,00 TL24.360,00 TL
3.110,63 TL24.885,00 TL
2.823,33 TL25.410,00 TL


KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.