Kiralık Tatil Evleri - Kaş ve Kalkan'da kiralık villalar
  • Phuket Koh Samui Turu
  • Phuket Koh Samui Turu
  • Phuket Koh Samui Turu
  • Phuket Koh Samui Turu
  • Phuket Koh Samui Turu

Phuket Koh Samui Turu

6 GECE 8 GÜN (Hergün Hareketli)

Türk Hava Yolları ile 6 gece 8 günlük Phuket Koh Samui Turu. Tayland'ın ilgi çekici egzotik adaları Phuket ve Koh Samui bu turda sizi bekliyor. AFİŞE TUR FİYATINA HAVALİMANI VERGİSİ VE ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI ÜCRETİ DAHİLDİR. Balayı ve Egzotik Adalar Turları whatsapp rezervasyon hattı: 05322948112

€ 1.999’dan itibaren
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET

Phuket Koh Samui Turu

1. ,2. GÜN / ISTANBUL-BANGKOK - PHUKET
Ataturk Hava Limani Dis Hatlar Terminalinde bulusma check-in islemlerinin ardindan Türk Havayollarının TK 68 sefer sayılı uçuşu ile Saat 23:40'da Bangkok'a hareket, Geceleme uçakta.  Saat 13:40'da Bangkok'a varış   Varışı takiben Yerel Havayolları Ara Uçuş ile Phuket'e hareket. Phuket'e varış ve Phuket Koh Samui Turu başlıyor. Özel otobüsümüzle Otelimize transfer. Dinlenme ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.
 
3. GÜN / PHUKET
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra olarak yapılacak öğle yemekli James Bond Adası Turuna katılabilirler. Otantik tekneler ile James Bond Adasına yapacağımız yolculuğumuz esnasında dünyanın en güzel jeolojik yapılarından olan kaya adacıklarını görme fırsatına sahip olacağız. Adaya varışımızı takiben James Bond filminin çevrildiği yerleri görme ve alışveriş yapma imkanını da bulacağız. Dönüş esnasında deniz ürünleri restaurantında öğle yemeği yiyeceğiz. Tur sonrası otelimize dönüş. Akşam arzu eden misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek olan Fantasea Show Turu'na katılabilirler. Geceleme otelinizde.
 
4. GÜN / PHUKET
Sabah kahvaltisindan sonra dileyen misafirlerimiz icin extra tam günlük öğle yemekli Phi Phi Adası Turu yapılacaktır.  Dünyaca meşhur bu tatil beldesinde tam gün boyunca denize girebilir ve eşsiz kumsallarda dinlenebilirsiniz. Geceleme otelinizde. Havalimanina transfer. Phuket'te varis.Özel otobusumuz ile otelimize transfer.Geceleme otelinizde.
 
5. GUN / PHUKET - KOH SAMUi
Sabah kahvaltısından sonra Koh Samui ye geçiş. Otelimize transfer. Kısa bir dinlenmenin ardından Adanın inanılmaz kum sahillerinden denize girebilir veya otelin havuz ve aktivitelerinden yararlanabilirsiniz.Geceleme otelinizde.
 
6. GÜN / KOH SAMUi
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman.Adanın inanılmaz kum sahillerinden denize girebilir veya otelin havuz ve aktivitelerinden yararlanabilirsiniz.Geceleme otelinizde.
 
7. GÜN  KOH SAMUi
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman.Adanın inanılmaz kum sahillerinden denize girebilir veya otelin havuz ve aktivitelerinden yararlanabilirsiniz.Geceleme otelinizde.
 
8. GUN  KOH SAMUi
Uçak saatine bağlı olarak otelden check-out işleminden sonra ozel aracımız ile Koh Samui Hava Limanina transfer ve Yerel havayolları ile Bangkok'a hareket. Bangkok'a varışı takiben Türk  Havayolları'nın  TK 65 sefer sayılı uçuşu ile saat 11:50 de  İstanbul'a hareket. Saat 17:15 de Istanbul'a varış ve Phuket Koh Samui Turu sona eriyor.

Not: Phuket Koh samui Turu turu programımız talep ve beklentileriniz doğrultusunda oluşturulabilmektedir. Phuket Koh samui Turu turu için sorunuz olursa bizimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz. Egzotik adalar turları, uzmanından alınır. DEEPNATURE TRAVEL egzotik adalar ve Phuket Koh samui Turu turu uzmanıdır.

  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 1.999 Single konaklamalı tur ücreti€ 2.479 Çocuk fiyatı€ 1.899

:: THY ile ekonomi sınıfı İstanbul-Bangkok / Bangkok-İstanbul uçak bileti

:: Yerel havayolu ile ekonomi sınıfı Bangkok-Phuket / Koh Samui-Bangkok uçak bileti

:: Phuket - Koh Samui arası transfer

:: Havalimanı vergileri

:: 3 gece Phuket'te, 3 gece Koh Samui'de konaklama

:: Otel - Havalimanı - Otel transferleri

:: Rehberlik hizmeti (Türkçe ve İngilizce)

:: Zorunlu seyahat sigortası 

 

:: Öğle ve akşam yemekleri

:: Yurtdışı çıkış harcı 

:: Kişisel harcamalar

:: Ekstra turlar 

Tayland Türk vatandaşlarına vize uygulamamaktadır. Bu turumuza katılmak için vize gerekmemektedir. Seyahat dönüş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

TURUMUZ 6 GECE OTEL KONAKLAMALIDIR. OTEL KATEGORİSİNE BAĞLI OLARAK FİYATLAR DEĞİŞKENLİK GÖSTERİR.

3 YILDIZLI Koh Samui Ibis Bobhut Hotel / Phuket Ibis Patong  Hotel vb.

4 YILDIZLI Koh Samui Nora Beach Resort Hotel / Phuket Blue Marine Resort & Spa Hotel vb.

5 YILDIZLI Koh Samui Chaweng Regent Hotel / Phuket Arcadia Resort & Spa Hotel vb.
 


İSTANBUL-BANGKOK-İSTANBUL UÇUŞ BİLGİSİ

GİDİŞ : TURKISH AIRLINES İstanbul 23:40 > Bangkok 13:40 (ertesi gün)
DÖNÜŞ : TURKISH AIRLINES Bangkok 11:50 > İstanbul 17:15

Uçuş saatleri prensip saatler olup, uçuş tarihinizden 2 gün önce acentanızı arayarak, uçak kalkış saatinizi teyit ediniz. Uçuş saatinden en az 2 saat önce havalimanında olmak gerekmektedir.


Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.