Kiralık Tatil Evleri - Kaş ve Kalkan'da kiralık villalar
  • Madagaskar Turu
  • Madagaskar Turu
  • Madagaskar Turu
  • Madagaskar Turu
  • Madagaskar Turu

Madagaskar Turu

79 GECE 11 GÜN (14-24 Kasım 2024 / 14-24 Ocak / 18-28 Şubat / 30 Mart-9 Nisan 2025)

Madagaskar Turu şimdi Mauritius'ta 2 gece konaklamalı programla. Afrika'nın ilgi çekici adası Madagaskar'da Türkçe rehberlik. Muhteşem doğası, yerel kültürü ve manzaralı yollarıyla Madagaskar sizi bekliyor. 2024 SADECE İKİ TUR!

$ 3.850’dan itibaren
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET
Madagaskar Turu
 
*** Yeni!!! 2 gece Mauritius konaklamalı program
 
BULUŞMA
Bu akşam uçuş tarihine uygun olarak, gece saatlerinde 22:30 İstanbul Havalimanında buluşma. 
 
1.GÜN ISTANBUL MAURİTİUS 02:20 13:15
Madagaskar Turu için işlemlerimizi takiben, Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile 02:20'de Mauritus uçuşumuzu yapacağız. Geceleme uçakta.
Yerel saat 13:15 varışımızı takiben otelimize transfer. Dünyanın en ünlü tatil adaları arasında yer alan bu güzel ülkede güzel bir gün bizleri bekliyor.
Konaklama otelimize, serbest günümüz.
OTELIMIZ : Astroea Beach Hotel 4* vb. (YARIM PANSİYON , Sabah+ Akşam Yemeği )
 
2.GÜN Mauritius
Bugün otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası, serbest günümüz olacak, sahilde otelimizdeyiz, arzu edenler otel çevresinde kısa deniz aktivitelerine, tekne turlarına katılabilirler. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.
OTELIMIZ : Astroea Beach Hotel 4* vb. (YARIM PANSİYON , Sabah+ Akşam Yemeği )
 
3.GÜN MAURİTİUS -ANTANANARIVO (MADAGASKAR) 14:25 15:20
Bugün otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası, uçuş saatimize uygun olarak havalimanı transferimiz yapılıyor. Madagaskar yolculuğumuz başlıyor.
Başkent TANA ‘ya ulaşıyoruz. Gümrük ve pasaport işlemlerini takiben, Özel aracımız ile şehir merkezine ilerliyoruz. Öğleden sonra PANAROMİK ŞEHİR TURU yapacağız. Başkent Tana‘yı tanıyoruz, yerel pazarı ziyaret edeceğiz. Turumuzun sonunda otelimize yerleşiyoruz. AKŞAM YEMEĞİ otelimizde alınacaktır. Geceleme otelimizde.
Otelimiz : Ibis Antananarivo Ankorondrano 3* vb.
 
4.GÜN ANTANANARİVO – ANDASİBE (130 KM)
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası ANDASIBE ‘ye doğru yola çıkıyoruz. Tana şehir merkezinden 75 km sonra Marozevo Köyünde mola vereceğiz, Köy ziyaretimiz olacak.
Burada Özel bir çiftlik arazisi üzerince Madagaskar ‘da var olan vahşi yaşam, küçük büyü hayvanlardan görme ve bunlar hakkında yerel rehberimizden bilgiler alma imkânımız olacak.
Öğleden sonra Andasibe Milli Parkı bölgesine ulaşıyoruz, otelimize yerleştikten sonra, Akşam Orman da kısa bir yürüyüş yapacağız, Kırımızı Kurbağa, Madagaskar’ın Fare maymunları olan anılan LEMUR’lardan göreceğiz.  Akşam yemeğimizi otelimizde alacağız.
Geceleme Otelimizde.  GRACE LODGE 3*
 
5.GÜN ANDASİBE - ANTSIRABE
Bu sabah kahvaltıdan sonra erken saatlerde otelimizden ayrılıyoruz. Bugün MADAGASKAR yaylalarından geçiş yapacağız. Yolculuğumuz pirinç tarlalarının ve ayrıca Madagaskar yaylalarının panoramik manzaralarını içermektedir. Betafo'ya ulaşıncaya kadar Madagaskar'ın batısına giden yolu ünlü Ulusal Güzergâh 7 boyunca ilerlemeye devam edeceğiz. Yükselen Ankaratra tepelerinde adanın üçüncü en yüksek noktası olan küçük Ambatolampy kasabasını geçtikten sonra, sonunda Madagaskar'ın yayla ikinci başkenti Antsirabe'ye ulaşıyoruz. Otelimize yerleşme ve AKŞAM YEMEĞİ otelimizde alınacaktır. Geceleme otelimizde.
OTELİMİZ: Le Trianon Hotel 3* vb.
 
6.GÜN  ANTSIRABE – MORONDAVA
Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası , yolculuğumuza  devam ediyoruz. Madagaskar Doğa manzaraları izleyerek rotamızda ilerliyeceiz. Miandrivazo şehrine kadar peyzajda gelişen bir değişim geçireceksiniz. Doğudaki Bongolava zinciri ile batıdaki Bemaraha platosu arasında yer alan şehir, yıllık ortalama sıcaklık 28 ° C olan en sıcak Madagaskar kenti statüsünde yer almaktadır.
Miandrivazo'da bir öğle yemeği molasından sonra öğleden sonra geç saatlerde gelen Morondava'a devam edeceğiz. Bu bölgede  MADAGASKAR Batı   sahillerine ulaşmış olacağız. Deniz kıyısı bölgesinde otelimize yerleşeceğiz. AKŞAM YEMEĞİ ve Geceleme otelimizde.
OTELİMİZ : LAGUNA-BEACH 3* vb.
 
7.GÜN MORONDAVA – KIRINDY – MORONDAVA
Bu sabah erken bir kahvaltının ardından, yaklaşık 2 saat uzaklıktaki Kirindy Reserve için yola çıkacaksınız. Lemur ve baobab ağaçlarını görme fırsatı bulmak için rezervi ziyaret edeceksiniz. Yaklaşık 3 saat boyunca rezervi ziyaret ettikten sonra, Morondava'a dönmeden önce Relais du Kirindy Restaurant'ta bir öğle yemeği yiyeceksiniz. Bugün öğleden sonra Baobab sevenlere bir müjdemiz vardır. Beklenen o zaman geldi.  BOABAB AVANUE - Baobab Caddesi'nde bir gün batımı İZLEME molamız başlayacak. Madagaskar denilince akla ilk gelen görsellerde olan BOABAB ağaçlarının efsane görselinin tam içinde olacağız.  Akşam geç saatlerde Morondava ‘ya otelimize  döneceğiz. Geceleme otelimizde.
OTELİMİZ : LAGUNA-BEACH 3* vb.
 
8.GÜN MORONDAVA – ANTSIRABE
Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası, otelimizden ayrılacağız. Yayla yolunu takip ederek, yeniden ANTISIRABE kentine yolculuk yapacağız. Manzaralar ve köylerin içinden geçerek güzergahımızın son noktası Antsirabe kentine ulaşıyoruz. AKŞAM YEMEĞİ ve geceleme otelimizde.
OTELİMİZ: Le Trianon Hotel 3* vb.
 
9.GÜN ANTSIRABE- TANA
Bu sabah kahvaltı sonrası otelimizden ayrılacağız. İstikametimiz TANA(Antananarivo) şehre varışımızı takiben ilk günden kalan şehir turumuza devam edeceğiz. Alış veriş için serbest saatlerimiz de olacak, AKŞAM YEMEĞİ ve geceleme otelimizde.
Otelimiz: Ibis Antananarivo Ankorondrano 3* vb.
 
10.GÜN Antananarivo-İstanbul 16:45 06:00+1
Bugün şehirden ayrılıyoruz. Uçuşu saatimize uygun olarak , Tana Uluslararası havalimanına transferimiz olacaktır. Antananarivo Ivato International Airport da ulaşıyoruz. Check in işlemlerimizi tamamladıktan sonra TÜRK HAVA YOLLARI tarifeli seferi DÖNÜŞ yolculuğumuz başlıyor. Geceleme uçakta.
 
11.GÜN İstanbul 06:00 varış
06:00'da İstanbul'a varış ve Madagaskar turumuzun sona ermesi.

Not: Madagaskar Turumuzda dönemsel olarak anlaşmalı kredi kartları ile artı taksit kampanyası mevcut olabilmektedir. Bu kampanyadaki taksit sayıları, dönemsel yasal taksit sınırlarına ve banka kampanyalarına göre değişmektedir.  Güncel taksit kampanyasını satış danışmanınıza sorunuz. Madagaskar turu için sorunuz olursa bizimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz. DEEPNATURE TRAVEL’ın engin deneyimiyle hazırlanmış Madagaskar Turu programları, katılımcılarına deneyimli rehber eşliğinde tur deneyimi sunar. Madagaskar Turu için doğru adrestesiniz.

 

  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti$ 3.850 Single konaklamalı tur ücreti$ 4.380 Çocuk fiyatı$ 3.850
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti$ 3.850 Single konaklamalı tur ücreti$ 4.380 Çocuk fiyatı$ 3.850
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti$ 3.850 Single konaklamalı tur ücreti$ 4.380 Çocuk fiyatı$ 3.850
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti$ 3.850 Single konaklamalı tur ücreti$ 4.380 Çocuk fiyatı$ 3.850

:: İSTANBUL- MAURITUS- ANTANANARİVO- İSTANBUL TÜRK  HAVA YOLLAR Gidiş Dönüş BİLETİ

:: MAURITUS-MADAGASKAR  ARA UÇUŞ  Ekonomi Sınıfı Uçak Bileti

:: Mauritus (2 Gece) ANTANANARİVO (2 Gece) Andisabe ( 1 Gece ) ANTSIRABE ( 2 Gece ) MORONDOVA(2 Gece ) Toplam 9 Gece 3 ve 4 yıldızlı otellerde konaklama

:: Bütün Kahvaltılar

:: 8 AKŞAM YEMEĞİ, 3 ÖĞLE  YEMEĞİ

:: Tüm giriş ücretleri

:: Tüm kara yolculukları

:: Morondova  Kirindy Reserve Milli Parkı

:: Boabab Doğal caddesi Ziyareti

:: Andesibe Milli Parkı

:: Türkiye çıkışlı Türk Rehber Hizmeti

:: Zorunlu seyahat sigortası

 

 

:: Yurtdışı Çıkış Harcı

:: Sağlık Sigortası

:: Dahil Olanlar İçinde Belirtilmeyen Diğer Öğünler

:: Minibar Harcamaları

:: Bölgesel Yabancı Personellere Dağıtılmak Üzere  Toplanacak Tur Tipleri Kişi Başı Min. Tavsiye Edilen Rakam 100 USD

(İlk Gün Havalimaında Toplanır Bölgede Yabancı Personellere Misafirlerimiz Adına Bahşiş Olarak Dağıtılmak Üzere Tur Liderine Teslim Edilir)

:: Madagaskar Vize Ücreti (45 USD)

 

BU TURA KATILIM İÇİN MADAGASKAR VİZESİ GEREKMEKTEDİR.

MADAGASKAR
Madagaskar E-vize alınabilmektedir.
Madagascar eVisa  45usd ( ACENTAMIZA ÖDEYİNİZ) Bu işlemi acentamız takip edecektir.

 

MAURITIUS
Mauritius'a seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları 30 güne kadar olan seyahatlerinde vizeden muaftır.

 

UYARILAR

- Sarıhumma hastalığının görüldüğü bir ülkede 9 ay üzeri kalan tüm yolculardan ve sarıhumma bulaşma riski olan bir ülkenin havalimanında 12 saatten fazla transit kalarak gelen tüm yolculardan Sarıhumma aşısı ile aşılandığını gösteren uluslararası aşı sertifikası istenir. Detaylı bilgiler için Seyahat Sağlığı Merkezi'nden bilgi alınabilir (www.seyahatsagligi.gov.tr)

- Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden acentamız sorumlu değildir.

- Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.

- Otellerde check - in saati 14.00 ve check-out saati 11.00 - 12.00 arasıdır.

- Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden acentamız ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde acentamız herhangi bir sorumluluk taşımaz.

- Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, acentamız geziyi, tur kalkış tarihinden 15 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.

- Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.

 

 

EKAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.