Kiralık Tatil Evleri - Kaş ve Kalkan'da kiralık villalar
  • Kurban Bayramı Butik Urfa Göbeklitepe Mardin Turu
  • Kurban Bayramı Butik Urfa Göbeklitepe Mardin Turu
  • Kurban Bayramı Butik Urfa Göbeklitepe Mardin Turu
  • Kurban Bayramı Butik Urfa Göbeklitepe Mardin Turu
  • Kurban Bayramı Butik Urfa Göbeklitepe Mardin Turu

Kurban Bayramı Butik Urfa Göbeklitepe Mardin Turu

3 GECE 4 GÜN (Bu Turumuz Şu An Yapılmamaktadır)

23 yıllık deneyimle butik turlar uzmanı DEEPNATURE farkıyla Kurban Bayramı Butik Urfa Mardin Turu. Özenli ve kaliteli tur anlayışımızla hazırlanmış, Mardin, Midyat, Dara, Şanlıurfa , Göbeklitepe, Harran ve Halfeti'yi kapsayan dolu dolu program. Beş yıldızlı otellerde konaklama. Bölgeye hakim, bilgilendirici, profesyonel rehberlik hizmeti. En fazla 25 kişiyle butik tur keyfi.. UÇAK BİLETİ DAHİL FİYATLAR BİLET KONTENJANIMIZLA SINIRLIDIR

’ itibaren
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET

Kurban Bayramı Butik Urfa Mardin Turu

 
TUR PROGRAMI
 
1.GÜN (16 HAZİRAN 2024) DARA- MİDYAT - MARDİN
Kurban Bayramı Butik Urfa Mardin Turu için Anadolu Jet Hava Yolları tarifeli seferiyle İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı'ndan Mardin'e uçuyoruz. 06:20 kalkış / 08:10 varış
Rehberimiz misafirlerimizi Mardin Havaalanında karşılıyor. Havaalanında bekleyen araca eşyalarımız yerleştirdikten sonra ilk gün gezi programımıza başlıyoruz.
Gezi programımızda ilk durak bölgenin en büyük ve etkileyici antik kentlerinden olan Dara. Antik kent gezisi sonrasında öğle yemeği molamızı dere kenarında verdikten sonra Midyat'ı geziyoruz. Midyat gezimizi yakın zamanda pek çok dizi ve film çekimine ev sahipliği yapan Devlet Konuk Evi gibi yapıları görebileceğimiz şekilde tarihi sokaklarda yürüyerek gerçekleştiriyoruz. Programın tamamlanmasının ardından Mardin'e hareket ediyoruz ve akşam saatlerinde otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği otelimizde set menü şeklinde.
Konaklama: MARDİN RAMADA PLAZA BY WYNDHAM HOTEL (5*)
 
2.GÜN (17 HAZİRAN 2024) MARDİN- DEYRÜL ZAFERAN MANASTIRI
Kahvaltı sonrası yürüyerek Mardin sokaklarını gezmeye başlıyoruz. Kırklar Kilisesi, Ulucami gibi Mardin kültürü ve mimarisi ile özdeşleşmiş yapıları gezip, tarihi Mardin'in abbaralı dar sokaklarını keşfettikten sonra öğle yemeği (ekstra) molası veriyoruz. Lezzetli Mardin tatları bizi bekler (Kaburga dolması tavsiye olunur) Yemek molasından sonraki durağımız Deyrül Zaferan Manastırı.  Mardin’in 4 kilometre doğusunda, Mardin Ovasına hakim bir noktada bulunan manastırın içinde tarihi bir Süryanice İncil ve kutsal taş bulunmakta. Manastırı gezdikten sonra gün içindeki son durağımız Mardin mimarisi ve çok renkli kültürlülüğünün en güzel simgelerinden birisi olan Kasımiye Medresesi. Ardından otelimize dönüş ve akşam yemeği.
Konaklama: MARDİN RAMADA PLAZA BY WYNDHAM HOTEL (5*)
 
3.GÜN (18 HAZİRAN 2024) HARRAN - ŞANLIURFA
Sabah kahvaltı sonrası Mardin'den ayrılarak Şanlıurfa'ya doğru yola çıkıyoruz. Gün içerisindeki ilk durağımız Harran. Harran'da yapacağımız gezi dahilinde  Harran Antik Kenti ; Harran Ulu cami, Harran  Üniversitesi, Konik Kubbeli Tarihi Harran Evleri,  şehir surları görülmekte. Harran gezisinin ardından mutfağı, kültürü ve otantik çarşılarıyla ön plana çıkan ''Peygamberler Şehri'' Urfa'ya hareket ediyoruz. Öğle yemeği (ekstra) molası ardından Halil-ür Rahman, Balıklı Göl, Ayn Zeliha Gölü, İbrahim Peygamber Makamı, Rızvaniye Cami, Şanlıurfa Kalesi, Bedesten, Sipahi Pazarı, Gümrük Hanı'nı içeren gezi programını yürüyerek gerçekleştiriyoruz. Gezi sonrası Urfa çarşılarında alışveriş için serbest zaman. Gümrük Han'da soluklanıp menengiç kahvesi yada mırra da içebilirsiniz. Sonrasında otele yerleşme. Akşam yemeği otelimizde.
Arzu eden konuklarımız, otantik konuk evinde düzenlenen Sıra Gecesi” programımıza katılabilir
KONAKLAMA: ŞANLIURFA DEDEMAN HOTEL (5*)
 
4.GÜN (19 HAZİRAN 2024) GÖBEKLİTEPE- BİRECİK - HALFETİ 
Kahvaltı sonrası Şanlıurfa Müzesini geziyoruz. Ardından dünyanın en eski tapınağına ev sahipliği yapan Göbeklitepe'yi görüp rehberimizden tarihini öğreniyoruz. Tarihi değiştiren keşif Göbeklitepe'yi gördükten sonra Birecik'e hareket ediyoruz.  Burada yapacağımız gezinin ardından öğle yemeği için patlıcan kebabıyla meşhur salaş bir lokantaya gidiyoruz. Birecik patlıcanından yapılan lezzetli patlıcan kebabını tadabileceğiz (ekstra) öğle yemeği molasının ardından Halfeti'ye geçiyoruz. İsteğe bağlı ekstra tekne turu ardından programımızı tamamlayarak Şanlıurfa Havaalanına hareket ediyoruz. 17:00 itibarıyla misafirlerimizi havaalanına bırakarak uğurluyoruz. Dönüş 18:00 kalkışlı Anadolu Jet Hava Yolları seferi ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı'na. 19:45'te İstanbul'a varış ve turumuzun sonu. 
 
İSTANBUL'DAN UÇUŞ  BİLGİLERİ
 
Gidiş (16 HAZİRAN 2024)
ANADOLU JET HAVA YOLLARI İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Mardin  06:20 kalkış - 08:10 varış
 
Dönüş (19 HAZİRAN 2024)
ANADOLU JET HAVA YOLLARI Şanlıurfa- İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı  18:00 kalkış - 19:45 varış
 
Ücretsiz bagaj hakkı: 15 kg
 
 
ANKARA'DAN UÇUŞ  BİLGİLERİ
 
Gidiş (16 HAZİRAN 2024)
ANADOLU JET HAVA YOLLARI Ankara - Diyarbakır  07:40 kalkış - 09:00 varış
 
Dönüş (19 HAZİRAN 2024)
ANADOLU JET HAVA YOLLARI Şanlıurfa- Ankara  21:40 kalkış - 22:25 varış
 
Ücretsiz bagaj hakkı: 15 kg
 
Not: Ankara'dan uçuş tercih edilmesi halinde gelişte Mardin'e 90 km mesafedeki Diyarbakır Havaalanına inilecektir. Oradan transfer aracımızla transferiniz sağlanarak öğle yemeğinde Midyat'ta grupla buluşulacaktır. Dara görülemeyecektir.
Dönüşte grup 17:00'de Şanlıurfa Havaalanına bırakılacak olup havaalanında ekstra 3,5 bekleme vardır.
 
HATIRLATMALAR
Rehber grubu Mardin Havaalanında karşılar. Uçuştan en az 1 saat önce size verilen PNR numarası ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanına ulaşarak check in işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan, rötar olması halinde oluşacak kayıplardan DEEPNATURE sorumlu tutulamaz.
 
 

:: Anadolu Jet Hava Yolları ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Mardin uçak bileti (Eco kategori bilet / 15 bagaj hakkı)

:: Anadolu Jet Hava Yolları ile Şanlıurfa-İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı uçak bileti (Eco kategori bilet / 15 bagaj hakkı)

:: Bölgedeki ulaşım ve transferler

:: Profesyonel rehberlik hizmetleri

:: 2 gece Mardin'de 5* Ramada Plaza by Wyndham Hotel'de konaklama

:: 1 gece Şanlıurfa  5* Dedeman Hotel'de konaklama

:: 3 sabah kahvaltısı

:: 3 akşam yemeği (otellerde set menü)

:: Zorunlu seyahat sigortası

:: En fazla 25 kişilik butik tur ayrıcalığı

:: Öğle yemekleri

:: Akşam yemeklerindeki içecekler

:: Müze ve ören yeri giriş ücretleri*

:: Sıra Gecesi (isteğe bağlı) 

:: Halfeti tekne turu (isteğe bağlı)

:: 15 kg. üzeri bagaj ücretleri

:: Uçakta online checkinde koltuk seçimi

:: Kişisel harcamalar

* Müzekartınız varsa yanınızda bulundurunuz.

BU TURUN FARKI

 

* DEEPNATURE TRAVEL, en fazla 25 kişilik butik bölge turlarıyla, Urfa Mardin turlarında en çok tercih edilen seyahat acentalarından biridir. Bayram dönemi turlarımızın kontenjanları ortalama olarak 1 ay önceden dolmaktadır. Gerek çalıştığımız oteller, gerek rehber kadromuz ile bölge şartlarında verilebilecek en iyi hizmeti sunabilecek şekilde programlar hazırlıyoruz. Araştırın, eşinize dostunuza arkadaşlarınıza sorun elbet DEEPNATURE ile bölgeye gitmiş bir tanıdığınıza rastlarsınız. Onlar anlatsın bizi size. Bölge hakimiyetimiz ve tecrübemiz ile Güneydoğu'yu en iyi şekilde gezebilmek için DEEPNATURE'ı tercih edin.

 

* Turumuz butik konseptli bir tur olup en fazla 25 kişiyle gerçekleşecek şekilde planlanmıştır. Benzer turları, programları görebilirsiniz ancak turumuzun 25 kişiyle sınırlı olarak benzer turlara göre ''daha az kişiyle'' yapıldığı detayını lütfen gözden kaçırmayınız. Bu bizlere 40-45 kişilik bir tura göre iki kat daha maliyetli bir tur olarak yüksek maliyet oluştururken katılımcılara ise daha az kişiyle, nispeten daha az zaman kaybederek ve daha hızlı bir şekilde bu programı gerçekleştirme imkanı vermektedir.

 

* Turumuz fiyat odaklı değildir. Bizden daha ucuz turlara rastlayabilirsiniz. Bu turların pek çoğu otobüsle ve kalabalık gruplar halinde yapılmaktadır. Ancak kitle turizmi yapmadığımızı, butik tur anlayışıyla hizmet verdiğimizi hatırlatırız. Turlarımız en ucuz değildir. Bölge şartlarında, olabildiğince iyi hizmet verebilmek üzerine çaba göstermekteyiz.

 

* Turumuz 23 yıllık deneyimimizle, emekle, özenle ve detaylıca düşünülerek hazırlanmış bir program olup rehberlerimizin ve bölge turlarımıza katılmış misafirlerimizin görüşleri dikkate alınarak hazırlanmıştır.

 

* Çalıştığımız oteller bölge standartlarında iyi oteller arasındadır. Otellerimiz konumları ve hizmet kalitesi ile konaklayan misafirlerimizin çoğu tarafından beğenilmektedir.

 

* Turumuzun rehberleri bölgeye hakim, tecrübeli ve misafir dönüşlerimizde olumlu görüş bildirilmiş rehberlerdir. Benzer turları karşılaştırırken, aynı programın da yazılabileceğini ama aynı hizmet standardının garantisi olmayacağını dikkate almanızı öneririz. Hiç gitmeden, görmeden masa başında programlarımızı kopyalayabiliyorlar belki ama henüz bizi kopyalayamıyorlar:)

 

REZERVASYON HAKKINDA

Resmi tatil dönemlerindeki Urfa Mardin turlarımız yoğun talep görmektedir. Kontenjanımız kısıtlıdır. En az 1 ay öncesine kadar rezervasyonlarınızı tamamlamanızı öneriyoruz. Geç rezervasyonlarda uçak bileti ücretleri yükselmektedir.

 

KONTENJAN HAKKINDA

Urfa Mardin turlarımız 10 ile 25 kişi arasında katılımcı ile butik konseptli olarak yapılmaktadır.

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 35 yorum var. 15 tanesi listelendi.

Tüm yorumlar için tıklayınız.

Turdan genel olarak çok memnun kaldım. Rehberimiz Murat Bey konulara ve mekanlara çok hakimdi. İnsan ilişkileri de kuvvetli olduğundan çok rahat bir şekilde grubu idare etti. Tur programı son derece dolu, yoğun ama sürdürülebilirdi. Bu keyifli ve neşeli tur için teşekkür ederim
Oya

Çok güzel düzenlenmiş bir tur programı. Görmeyi istediğim yerleri rehberimiz murat Bey’in bölgeyi iyi bilmesi kişileri yakından tanıması ve donanımlı bilgisi ile çok güzel gezdim. Anlatımı ifade şekli çok düzgün. Kendisine çok çok teşekkür ederim. Tur olarak böyle bir rehberle çalıştığınız için sizi kutlarım. Ayrıca bizi çok güvenli bir şekilde zor yollarda hiçbir sorun yaşamadan bizim ulaşımımızı sağlayan Ahmet Bey’e teşekkür ediyorum. Turdaki kişi sayımızın az olması da bizim açımızdan çok iyi oldu. Katılan kişilerin uyumlu olusu da ayrı bir avantaj.
Eser

Tur için tesbit edilen özellikle tarihi yerler harika idi. Ayrıca bir İstanbul beyefendisi gibi çevresine saygılı ve işini çok iyi yapan rehberimiz Burçak Bey’in güzel sunumları geziye daha güzel anlam kattı.
Ülker&Nidai

Rehberimiz Burçak bey’in ilgisi, alası, bilgisi mükemmel. Otellerde içki olmaması içki içenler adına olumsuz.
Sultan&Sebahattin

Genel hatlarıyla doyurucu. Rehberimiz ilgili ve bilgili. Organizasyon çok başarılı + dakik her an dolu dolu.
Mine

Uzak kaldığım, tanıma fırsatı bulamadığım Güney Doğu Anadolu kültürünü, gelmişi, geçmişi ve bugünüyle nakış gibi işleyerek bizi bilgilendiren turunuza çok teşekkür ederim. Her şey çok güzeldi.
Nermin

Her şey çok ayrıntılı düşünülmüş. Rehberiniz gideceğimiz yerleri özenle seçmiş ve ayrıntılı bilgi verdi. Ayrıyeten Rehber ve Şoför iyi uyum sağlayıp her türlü yardımcı oldular.yoğun olması ve acele etme zorunda kalmamız yine de her şey çok güzel geçti. Çok teşekkür ederim.
Esin

Öncelikle teşekkürler, bu turu iptal etmediniz. Bu kadar zamanda bu kadar verimli, iyi organize bir tur düşünemezdim. Kendi açımdan bundan sonra daha yavaş ve bol zamanlı turlar tercih edeceğim, ama bu tura katıldığım için hiç pişman değilim. Murat Bey’ e ve size bu başarılı organizasyondan dolayı tekrar teşekkürler.
Çiğdem

It was amazing. Murat Bey is a very knowledgeable and charsimatic guide. The place that we went to were beautiful and interesting and experince was made better by the information we got.
Onur

Şoförümüz Doğan Bey çok dikkatli ve iyi kullandı arabayı, kendimizi emin hissettik. Murat bey bize çok aydınlatıcı bir rehber oldu, sempatik kişiliği ile hepimizin gönlünü fethetti. Böyle bir rehber ve şoför ile çalıştığınız için çok şanslısınız, bizde şanslıydık.
Zeynep

Çok iyi bir tur, tebrikler.
Sevim

Turunuz başından sonuna kadar, bizlerin tüm beklentilerini hatta sürpriz program dışı etkinlerin olması ile keyifli bir seyahate dönüştü. Rehberimiz Bülent Bey ve şoförümüz Erdal Bey’e çok çok teşekkür ederim. Bizlere unutamayacağımız bir seyahat yaşattınız. Tarih bilgisi, anlatımı, detayları, en güzel manzaraları keyifli yürüyüşleri çok lezzetli yemekleri ile bizlere sabırla saygıyla bu hizmetleri sunduklarından dolayı çok teşekkür ederim.
Şermin

Öncelikle , butik turun avantajlarını yaşıyoruz, Deep Nature farkı burada ortaya çıkıyor. Nedeni mi : Sevgili rehberimiz Bülent kardeşimiz sayesinde. Yöre insanı olması bizlere buraları etraflıca anlatarak (bu taraflarda neler yaşanmış bu günlere nasıl gelmiş) tek kelimeyle harikaydı kendisi. İstanbul’da bu turun yemek turu olduğu söylendi, valla haklıymışsınız. Bülent Bey yörede ne kadar kaliteli ve lezzetli yemek yapılan yer varsa bizi götürdü. Çok teşekkürler.
Recep&Buket

Görüşüm olumlu. İlk defa Deep Nature’la seyahat ettim, gerek rehber gerek tahsis edilen araç soförünün yörede yaşayan kişiler olması turun son derece verimli, dolu dolu geçmesini sağladı. Ayrıca tura katılım için limitli sayıda kişi alınması çok iyi bir seçim. Teşekkür ederim. Zaman uygunluğunda yine turunuzla seyahat etmeyi düşünebilirim.
Eren&Orhan

Merhaba Ali Bey, Dün gece turdan geldim.... çok güzel yerler , çok güzel yemekler yedim ... sizin aracılığınızla rehberimiz Murat bey teşekkkür ederim(Beyefendinliği ve güzel anlattımıyla ve işine önem veren ) Ayrıca kaptanımız tahsin beyde teşekkür ederim.. (güler yüzlü)Sizi de kutlarım boyle bir ekiple çalıştığınız için.
MeftunKAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.