Kiralık Tatil Evleri - Kaş ve Kalkan'da kiralık villalar
  • Exclusive Kars Turu
  • Exclusive Kars Turu
  • Exclusive Kars Turu
  • Exclusive Kars Turu
  • Exclusive Kars Turu

Exclusive Kars Turu

2 GECE 3 GÜN (Gruplara Özel Olarak Yapılır)

Butik turlar uzmanından 23 yıllık deneyimle kış dönemi Exclusive Kars Turu. Kars'ta 2 gece butik otel konaklamalı. Kars turları uzmanı, deneyimli rehberle geziler. 2-14 kişilik grubunuza, ailenize özel Kars turları

₺ 23.900’den itibaren
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET

Exclusive Kars Turu 

(Uçakla Kars'a gidiş / Doğu Ekspresi ile Kars-Erzurum (yaklaşık 4,5 saat) / Uçakla Erzurum'dan dönüş)
 
EXCLUSIVE TUR KONSEPTİ
Bu turumuz exclusive tur (size özel / grubunuza özel) konseptinde olup kişiye özel olarak organize edilmektedir. Turumuz 2-14 kişi arası ailenize / grubunuza özel olarak, talep ve beklentileriniz doğrultusunda özel olarak oluşturulur ve fiyatlandırılır.
Aşağıda 2 gece 3 günlük bir program yayınlanmaktadır. Kars ve çevresi için üç günlük ideal programdır ancak farklı içerikli, farklı yerleri içeren , farklı konaklama tesislerinde konaklayalarak sunabileceğimiz programlarımız da mevcut. İçeriği isteğiniz doğrultusunda değiştirebiliriz. 
Afişe fiyatlar, bu program ve içeriğe göre, bayram tatili dönemleri dşındaki günler için tur hareket tarihinden en az 30 gün önce yapılacak kesin rezervasyonlarda geçerlidir.
Afişe fiyatlar, iki kişilik odada konaklamalı olarak kişi başı tur ücretleridir. Single konaklama halinde single farkı eklenir.
2-6 arası olan gruplar için fiyatlar belirtilmiş olup 6 kişi üstü gruplarınız için fiyat isteyiniz. 
Ailenize / grubunuza özel tur planlaması yapılırken, fiyatlandırma kişi sayısına, tur içeriğine, konaklama standartlarına ve istenilen tarihlerdeki uçak / araç maliyetlerine göre değişkenlik gösterir. 
Exclusive Kars turlarımızda; 6 kişiye kadar olan gruplarda Mercedes Vito marka araçlarla hizmet veriyoruz. 7-14 kişi arası gruplarda ise bölgedeki ulaşımları Mercedes Sprinter ya Volkswagen Crafter midibüs ile sağlıyoruz. 
DEEPNATURE TRAVEL 23 yıllık tur tecrübesi ve Kars turları uzmanı rehber kadrosuyla, size istekleriniz doğrultusunda özel bir tur sunar, az kişiyle butik tur ayrıcalığını yaşatır.  
 
Exclusive Turlarda sunduğumuz hizmetler:
* İki kişiden 14 kişiye kadar az kişiyle tur hizmeti
* Talepleriniz doğrultusunda size özel hazırlanmış tur içeriği
* Bölge uzmanı deneyimli rehberlik hizmeti 
* Bölgeye göre sürpriz içerikler
 
Exclusive Turlarda isteğinize bağlı olarak sunulabilen hizmetler:
* Uçak bileti dahil değilse uçak bileti dahil program
* İstanbul, Ankara, İzmir, Adana ve Antalya'da havaalanı transferi
* Üst standart tesislerde konaklama (rota ve program uygunluğuna bağlı olarak yapılır yada farklı program oluşturulur)
* Tüm yemekler dahil paket oluşturma
* Kuzu çevirme, oğlak çevirme, isteğinize özel akşam yemeği organizasyonları
* Kars turlarında cirit gösterisi
 
Uzmanıyla Gez, Keyifle Gez!
 
Talepleriniz için: info@deepnature.com / 02163495515
 
TUR PROGRAMI
 
1. GÜN: KARS - ÇILDIR GÖLÜ - ŞEYTAN KALESİ - ARDAHAN 
Exclusive Kars Turu için uçakla Kars'a uçuş.
Pegasus Havayolları ile İstanbul S. Gökçen - Kars uçuşu. 07:15 kalkış / 09:15 varış)
Rehberimiz misafirlerimizi Kars Havaalanında karşılıyor.
(Ankara'dan gelmek isterseniz; Gidiş için tarife uygunluğu bulunmamaktadır, İstanbul'a gelerek, İstanbul Sabiha Gökçen-Kars uçuşu ile tura katılabilirsiniz)
(İzmir'den gelmek isterseniz; Tarife uygunluğuna bağlı olarak İzmir'den 07:30 kalkışlı Sun Express tarifeli direkt İzmir-Kars seferi ile gelebilirsiniz, oluşacak fiyat farkını lütfen sorunuz)
Kars havalanında karşılama ardından Çıldır Gölü’ne hareket edeceğiz. Kışın buz tutan ve eşsiz bir görünüme sahip olan gölde, manzaranın tadını çıkarabilir ve donduğu zamanlarda göl üzerinde kızakla gezinebilirsiniz. (Yıldan yıla değişmekle birlikte, Çıldır Gölü genelde 10 Ocak-30 Mart arasında tam donmus olmakta ve kızakla gezilebilmektedir)
Öğlen Yemeği: Çıldır gölünden tutulan ve halk diliyle sarı balık, kara balık ve gümüşi diye adlandırılan balıklardan oluşan menümüz ile öğlen yemeğimizi alacağız (ekstra)
Çıldır programızı tamamladıktan sonra Ardahan'a doğru yol alıyoruz. Programımızda bir sonraki durak Şeytankalesi. Ardahan'ın Çıldır ilçesinde Karaçay Kanyonu'nun ortasındaki kayalıkların zirvesinde bulunan ve Urartular zamanında yapıldığı tahmin edilen tarihi "Şeytan Kalesi" eşsiz kuş bakışı konumuyla ziyaretçilerini selamlıyor.
Şeytankalesi'nin görülmesinin (yanına gidemiyoruz, 4 km yürüyüş gerekir) ardından sınır şehrimiz Ardahan'a hareket ediyoruz. Doğu'nun en doğusundaki şehrimizi panoramik olarak gezdikten sonra Kars'a dönerek alışveriş molası vereceğiz. Geleneksel ürünler ve özellikle dünyaca meşhur kaşar ve gravyer peynirinden de satın alabilirsiniz (dilerseniz, ertesi gün gideceğimiz Boğatepe köyünden de alabilirsiniz, tercih sizin)
Programımızı tamamladıktan sonra Kars merkezindeki butik otelimize yerleşiyoruz. 
Kars'ta dilediğiniz bir restoranda akşam yemeği rezervasyonu yaptırabilir yada rehberimizin organize edeceği Kafkas Gösterili yöresel kaz eti menülü akşam yemeği programımıza katılabilirsiniz.
Konaklama Kars’ta Katerina Sarayı Hotel'de.
 
2. GÜN : BOĞATEPE (ZAVOT) KÖYÜ) - ANİ HARABELERİ
Sabah otelimizden ayrılarak Boğatepe (Zavot) köyüne hareket ediyoruz. Burada bir köy evine misafir olacağız ve Kars usulü yöresel köy kahvaltısı misafirlerimizi bekliyor. Ardından Peynir Müzesi'ni gezip Kars gravyer peyniri hakkında bilgi ediniyoruz. Dileyen misafirlerimiz alışveriş yapabilirler. Sonrasında yaklaşık 1,5 saat sürecek olan yolculuğumuz bizi Arpaçay’ın açtığı derin vadiye ulaştıracak ki burası aynı zamanda Ermenistan ile olan sınırımız. Ani Antik Kenti tam bu sınır üzerinde ve oldukça önemli bir geçmişe sahip.
Ani Antik Kenti: Ermeni Bagratlı Hanedanlığının 900’lü yılların sonunda bugün harabelerin bulunduğu yeri yeni merkez olarak seçip şehri inşa etmeye başlaması ile birlikte Ani tarihide başlamıştır. Sonrasında Bizans egemenliği ve 1064 yılında Selçuklu Sultanı Alpaslan’ın fethi ile birlikte Selçuklu egemenliği başlamıştır. Gürcü, Osmanlı ve Timur egemenlikleri şehirde sonraki dönemlerde devam etmiş ve 155’lerde Osmanlıların terk etmesi ile şehirde yaşam sona ermiştir. Günümüzde Ermeni Ortodoks Mimarisinin ve Beylikler Dönemi Selçuklu Mimarisinin temellerinin bulunabildiği, ilklerinin olduğu en önemli antik alanlardan birisidir. Burada rehberimiz eşliğinde ve yürüyerek gerçekleştireceğimiz gezimizde görebileceğimiz eserlerden bazıları;
Surlar ve Aslanlı Kapı
Manucehr Camii
Aziz Gregor Kilisesi
Surp Kirkor Kilisesi
Keçel Kilise
Büyük Katedral
Programımızın bitimi sonrası Ani’den ayrılarak Kars'taki otelimize döneceğiz. Akşam yemeği serbest olup tura dahil değildir. Kars'ta dilediğiniz bir restoranda akşam yemeği rezervasyonu yaptırabilir yada rehberimizin organize edeceği yöresel müzik eşliğinde yöresel menülü akşam yemeği programımıza katılabilirsiniz.
Konaklama Kars’ta Katerina Sarayı Hotel'de.
 
3. GÜN: DOĞU EKSPRESİ İLE KARS - ERZURUM / ERZURUM
Sabah Kars Garı'na transfer ve 08:00 hareketli Doğu Ekspresi'ne biniş. Meşhur, fenomen Doğu Ekspresi'nin Kars-Erzurum kısmındaki yolculuğumuz başlasın! Pulman koltuklu kompartımanda yolculuk yaparak Erzurum'a doğru yol alıyoruz. Yaklaşık 4,5 saat boyunca doğu coğrafyasının muhteşem manzaraları bizi bekliyor.
Saat 12:30 civarlarında Erzurum Garı'na varış ve bekleyen aracımıza geçiş yapıyoruz. İlk olarak öğle yemeği molası veriyoruz (ekstra)
Tabiki Cağ Kebabçısına gidiyoruz. Cağ kebabı, Doğu Anadolu’nun aslında en bilinen yemeği. Bir gün önceden karabiber ve soğan ile terbiye edilmiş etin yatık olarak odun kömüründe pişirilmesi. Bölgenin yerlisi olsanız yarım kilo, bir kilo şeklinde sipariş verirsiniz. Ama zamanınız az ise veya az tadına bakayım damağım kendine gelsin derseniz ahşap tutamaklı cağa keserek ve hafif ızgarada kızartılarak servis edilir.
Öğle yemeği sonrası Erzurum' geziyoruz.
Erzurum'da göreceğimiz yerler:
Üç Kümbetler: Klasik Anadolu mimarisinin başlangıcı sayılan karışımın en güzel örnekleri. Malazgirt sonrası ortak kültürün ana temsilcileri olan Üç Kümbetler başlangıç olacak.
Erzurum Ulu Camii: 800 yıllık ve 6000 kişi kapasiteli eser halen aktif. Bugün aktif olup halen görülebilecek en nadide eserlerden birisi.
Çifte Minareli Medrese: 1243 Kösedağ Savaşı sonrası karmakarışık siyasi ortamda yapılan eserlerden birisi.
Erzurum Tabyaları ve Nene Hatun Kabri:  Tabyalar19. yüzyılın başından itibaren, Ruslar'ın Doğu Anadolu'ya yaptıkları baskın ve istilalardan şehri korumak amacıyla inşa edilmiştir. Şehrin çevresinde, görüş açısı yüksek tepelere inşa edilen bu stratejik yapıların sayısı 22'yi bulmaktadır. Ayrıca Rus işgaline karşı direnişin öncüsü, Anadolu'nun kadın kahramanlarından Nene Hatun'un kabri de buradadır.
Şehir turunun tamamlanmasının ardından Erzurum Havaalanına transfer.
17:30 itibarıyla misafirlerimizi Erzurum Havaalanından uğurlayarak vedalaşıyoruz. Dönüş 18:30 hareketli Pegasus Havayolları tarifeli seferi ile. 20:25 İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanına varış ve turumuzun sonu.
 
(Ankara'ya dönmek isterseniz; Tarife uygunluğuna bağlı olarak Pegasus Havayolları 18:30 Erzurum- İstanbul Sabiha Gökçen / 21:30 İstanbul Sabiha Gökçen-Ankara aktarmalı uçuşları ile dönebilirsiniz, fiyat farkını sorunuz)
(İzmir'e dönmek isterseniz; Tarife uygunluğuna bağlı olarak Pegasus Havayolları 18:30 Erzurum- İstanbul Sabiha Gökçen / 21:45 İstanbul Sabiha Gökçen-İzmir aktarmalı uçuşları ile dönebilirsiniz, fiyat farkını sorunuz)
 
UYARI: Kış dönemi turlarına gelecek misafirlerimizin kış ve soğuk hava koşullarına uygun kıyafet bulundurması gerekmektedir. Atkı, bere, eldiven ve termal içlik bulundurmanızı öneririz.
 
BU TURUN ARTILARI
:: Doğu'nun en güzel manzaralı rotasında Kars-Erzurum arası Doğu Ekspresi treninde 4,5 saat gündüz yolculuğu yapacağız. En güzel manzaralı rotayı gün ışığında görme şansımız olacak.
:: 93 Harbi sonrası Rusya'dan sürülen Malakanlar'ın yerleştirildiği ve bugün gravyer peyniri üretimiyle meşhur Boğatepe köyünü ziyaret ediyoruz. Burada bir köy evine misafir olup yöresel köy kahvaltısı yapıyoruz, ardından da köyde üretilen kars kaşarı, gravyer gibi peynirlerden satın alma imkanı yakalıyoruz.
:: Doğu'nun üç şehri Kars, Ardahan ve Erzurum bu turda.
:: Kars turlarında nadiren bulunan ama hem görsel güzelliği hem de tarihsel önemiyle görülesi bir eser olan Şeytankalesini programımıza ekledik.
:: Diğer doğu ekspresi turları en az 4 gün sürerken bu turumuz 3 günlüktür. Daha kısa sürede Doğu Ekspresi yolculuğu deneyimi yaşamak isteyenler için ideal.
:: Kars ve çevresini bölge uzmanı, deneyimli rehberle gezme ayrıcalığı.
:: Akşam yemeklerini serbest bıraktık, maliyete yansıtmadık. Dilerseniz isteğiniz doğrultusundaki restoranlara rezervasyonlarınızı yaparak, akşam yemeği dahil de fiyatlandırma yapabiliriz. 

 

  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 38.500 Single konaklamalı tur ücreti₺ 46.500 Çocuk fiyatı₺ 35.500
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 32.000 Single konaklamalı tur ücreti₺ 40.000 Çocuk fiyatı₺ 29.000
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 28.900 Single konaklamalı tur ücreti₺ 36.900 Çocuk fiyatı₺ 25.900
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 25.900 Single konaklamalı tur ücreti₺ 33.900 Çocuk fiyatı₺ 22.900
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 23.900 Single konaklamalı tur ücreti₺ 31.900 Çocuk fiyatı₺ 20.900

:: Pegasus Hava Yolları ile İstanbul S.Gökçen - Kars uçak bileti (8 kg kabin bagajı + 15 kilo bagaj hakkı)

:: Pegasus  Hava Yolları Erzurum - İstanbul S. Gökçen uçak bileti (8 kg kabin bagajı + 15 kilo bagaj hakkı)

:: 2 gece Kars'ta Katerina Sarayı Hotel'de konaklama

:: Otelde 2 kahvaltı

:: Profesyonel rehberlik hizmeti

:: Bölgedeki ulaşımlar

:: Doğu Ekspresi Kars-Erzurum arası pulman (koltuklu vagon) bileti

:: Program dahilindeki geziler (Kars, Ani Harabeleri, Şeytankalesi, Ardahan, Çıldır Gölü, Erzurum)

:: Konaklama vergisi

:: Zorunlu seyahat sigortası 

:: Öğle yemekleri

:: Akşam yemekleri

:: Müze ve ören yeri girişleri

:: Çıldır Gölü'nde fayton / atlı kızak ücretleri

:: Kişisel harcamalar   

HATIRLATMA
Rehber grubu Kars Havaalanında karşılar. Uçuştan en az 1 saat önce size verilen PNR numarası ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanına ulaşarak check  in işlemi için Pegasus Hava Yolları kontuarına başvurmanız gerekmektedir. Acentemiz, havayolları ve demiryolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak ve tren seferlerinde oluşabilecek aksama, rötar yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek zaman kayıplarından, tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın veya trenin kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan acenta sorumlu tutulamaz. Tren seferlerin iptali yada gerçekleşmemesi halinde Kars-Erzurum arası yolculuk karayolundan tur aracımızla gerçekleştirilir. Kış dönemi turları için müsaitlikler doğrultusunda yardımcı olunabilmekte olup en az 2 ay önceden rezervasyon gerekmektedir.


İPTAL ŞARTLARI
Bu turumuz exclusive konseptinde bir organizasyon olup organizasyon, iptal ve iade şartları aşağıdaki gibidir:

TÜKETİCİNİN, ACENTAYA yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmek kaydıyla sözleşmeyi tek taraflı fesih hakkı bulunmaktadır. Bu feshin organizasyonun başlamasından en az 60 gün önce bildirilmesi halinde; ödenmesi zorunlu olan ve geri alınamayan ön ödemeler, tren yada gemi kompartıman ön ödemeleri, uçak bileti ön ödemeleri, üçüncü şahıslara veya kurumlara yapılmış ödemeler, vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar ve kişi başı 3000 TL (Üçbin Türk Lirası) hizmet bedeli hariç olmak üzere, başka bir kesinti yapılmaksızın ödenen bedel TÜKETİCİYE iade edilir. Ancak bu feshin organizasyonun başlamasına 60 günden daha az bir süre kala bildirilmesi halinde;

Organizasyonun başlamasına 60-46 gün kalaya kadar iptal edilmesi halinde hizmet bedelinin %30’u cayma tazminatı olarak TÜKETİCİYE fatura edilir.

Organizasyonun başlamasına 45-31 gün kalaya kadar iptal edilmesi halinde hizmet bedelinin %60'ı cayma tazminatı olarak TÜKETİCİYE fatura edilir.

Organizasyonun başlamasına 30 gün kalmasından itibaren yapılacak iptallerde hizmet bedelinin tamamı cayma tazminatı olarak TÜKETİCİYE fatura edilir. Varsa eksik ödemeler tüketiciden talep edilir.

 

 

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 64 yorum var. 15 tanesi listelendi.

Tüm yorumlar için tıklayınız.

Merhaba Kars gezimizdeki rehberimiz olan İdris bey herseyi cok cok guzel anlattı ve keyifli bir gezi geçirtti bize cok yardımcıydı. Ozellikle paylaşmak istedim.
Ecem

20-24 Şubat tarihlerinde Erzurum-Kars turu için , Öncesi süreçte gerekli bilgilendirme , Erzurum’da bizi güleryüzle karşılayan ve son gün tren garından uğurlayan şöförümüz Yalçın beyefendi ye Tüm tur boyunca bilgisi , dakikliği ve işini sevgiyle yapan rehberimiz Ergün beyefendi ye çok teşekkür ederiz. Bir başka turda görülünceye dek gerek ailemiz gerek dostlarımıza turunuzu tavsiye edeceğimizi ifade etmek isteriz Teşekkürler Selamlar
Ahmet Galip

Süperdi . Özellikle rehberimiz Ergün Bey sayesinde çok güzel vakit geçirdik ve eğlendik yönlendirmeleri hep yerindeydi . Anlatımları da doyurucu ve dozundaydı .
Pınar

İlk kez böyle bir tura katılmakla çok isabetli hareket ettiğimi söyleyebilirim . Kars ‘ a ilk kez gitmek çok hoşuma gitti . Teşekkür ederim .
Gülay

Rehberimizin yöreyi biliyor olması ve doğru yönlendirmeleri ile güzel ve başarılı bir turdu . Memnun kaldık.
Baykal

Turdan çok memnun kaldık . Sadece otel çok sıcaktı . Rahat edemedik . İlk kez bu turla yola çıktık memnun kaldık .
Asuman

Ergün Bey çok bilgiliydi , teşekkür ederim .
Özer

Ergün Bey ‘ e nezakati için teşekkür ederim .
Aysel

09-11 Şubat tarihli 11 kişilik Kars grubu inanılmaz güzel bir tatildi ben tek katıldım ama 11 kişi hiç ayrılmadık çok güzel dostluk kurduk. Hepsi de rehberimiz Önder bey sayesinde oldu muhteşem bilgili kültürlü seviyeli Harika bir rehber . Hepimiz çok sevdik onu . Ve kesinlikle tekrar katılacağım. Hepinize çok teşekkür ederim ☺ sevgiler selamlar
Bengi

İyi akşamlar,2-6 Şubat tarihleri arasında Kars turunuzu katıldım ve biraz önce döndüm. Yeliz Hanım rehberliğinde gerçekleşen turunuzdan çok memnun kaldım. Yeliz hanım sadece şahane bi rehber değil aynı zamanda çok kişilikli, işini çok seven, konusuna çok hakim.. Sayesinde Kars daha da güzel geldi gözümüze. Aynı şekilde kaptanımız Ömer bey de çok efendi ve işini çok iyi yapan bir kişi. Firmanız nezdinde ikisine de ayrı ayrı teşekkür ediyor ve sevgi ile kucaklıyorum. Onları İzmir de herkese gönül rahatlığı ile anlatacağım.
Ayşegül

Arzum Hanım 2-6 şubat turu ardından şimdi Kars’dan döndük. Deepnature’ya bu organizasyon için çok teşekkürler ederim. Çok iyi gezdik. Rahat ettik. Rehberimiz YELİZ hanım şahane idi. Kişiliği, duruşu, müthiş bilgisi ile bütün grubun beyenisini kazandı. Bundan sonra da gerek Yurt içi ve gerek Yurt dışı turlarınız hakkında tarafıma bilgi gönderimesini rica eder, teşekkürlerimi sunarım.
Alev

Ali Bey merhaba, Karsta çok güzel bir tatil gecirdik. Rehberimiz Utku Bey de çok donanımlı ve güleryüzlüydü. Bu vesile ile kendisine de tesekkür ederim. Başka bir seyahatte görüşmek dileğiyle... İyi Çalışmalar
Yücel

26-30 ocak Doğu ekspresi ile yaptığımız Kars gezisinde sevgili rehberimiz Yeliz hm sayesinde son derece keyifli güzel ve kaliteli bir zaman ve seyahat gerçekleştirdik. Hem Yeliz hm a, hem de şahsında deepnatura ya çok teşekkür ederiz. Herşey çok güzeldi. Yeniden buluşmak için şimdiden planlama yapmaya başladık bile
Funda

Merhaba,26-30 Ocak Erzurum -Kars turuna katıldım.Deep Nature ile yaptığım ilk geziydi.Tercihimin ne denli doğru olduğunu rehberimiz Yeliz hanımla karşılaşır karşılaşmaz anladım .Onun içten ,doğal ,sanki yıllardır tanışıyormuşuz izlenimini hissettiren her haline teşekkür ediyorum.Ulaşımımızı kusursuz sağlayan ,güzel insan Ömer beye de ayrıca teşekkürler.Deep Nature ve Yeliz hanımla yollara devam ...
Zuhal

Ben , kızlarım ve torunum 26 ocak - 30 ocak Doğu ekspresi Kars gezisine katıldık . Çok memnun kaldık . Çok teşekkür ederiz . İlginiz , kaliteniz ve organizasyonuz çok iyiydi Rehberimiz Yeliz hanıma ayrıca teşekkür ederiz Gezi boyunca en güzel şekilde bizleri memnun etti.Tekrar buluşmak üzere güzel duygularla gezimizi bitirdik TEŞEKKÜRLER
NerminKAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.