Kiralık Tatil Evleri - Kaş ve Kalkan'da kiralık villalar
  • Butik Urfa Mardin Nemrut Turu
  • Butik Urfa Mardin Nemrut Turu
  • Butik Urfa Mardin Nemrut Turu
  • Butik Urfa Mardin Nemrut Turu
  • Butik Urfa Mardin Nemrut Turu

Butik Urfa Mardin Nemrut Turu

3 GECE 4 GÜN (Bu Turumuz Şu An Yapılmamaktadır)

DEEPNATURE farkıyla Urfa Mardin Nemrut Turu. Özenli ve kaliteli tur anlayışımızla hazırlanmış, Mardin, Midyat, Şanlıurfa , Göbeklitepe, Harran, Halfeti ve Nemrut Dağı'nı kapsayan dolu dolu program. Türk Hava Yolları ile gidiş dönüş uçak bileti dahil. Konforlu otellerde konaklama. Bölgeye hakim, bilgilendirici, profesyonel rehberlik hizmeti. En fazla 25 kişiyle butik tur keyfi..

’ itibaren
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET
Butik Nemrut Urfa Mardin Nemrut Turu

 
TUR KONSEPTİ
BUTİK
(25 kişiyle sınırlı kontenjan, bölge uzmanı deneyimli rehber eşliğinde az kişiyle gezme ayrıcalığı)
 
TUR TARİHLERİ
11-14 Nisan / 20-23 Nisan / 16-19 Haziran 2024
 
KONTENJAN 
25 Kişi
 
GÖRÜLECEK YERLER
Mardin, Midyat, Şanlıurfa , Göbeklitepe, Harran, Halfeti , Adıyaman, Nemrut Dağı
 
PROGRAM
 
1. GÜN MARDİN -MİDYAT
Butik Urfa Mardin Nemrut Turu için Türk Hava Yolları İstanbul Havaalanı - Mardin tarifeli uçuşu 08:25 kalkış-10:25 varış. İstanbul'dan kalkan uçağınız iki saat sonra Mardin Havaalanına inmiş oluyor. Rehberimiz sizi Mardin havaalanında karşılıyor ve havaalanında bekleyen araca eşyalarımızı yerleştirdikten sonra Midyat'a hareket ediyoruz. Midyat gezimizi yakın zamanda pek çok dizi ve film çekimine ev sahipliği yapan Devlet Konuk Evi gibi yapıları görebileceğimiz şekilde tarihi sokaklarda yürüyerek gerçekleştiriyoruz. Sonrasında çarşıda alışveriş ve öğle yemeği molası veriyoruz. Ardından Mardin merkeze hareket ederek Mardin’in 4 kilometre doğusunda, Mardin Ovasına hakim bir noktada bulunan Deyrül Zaferan Manastırını ziyaret ediyoruz. Manastırda tarihi bir Süryanice İncil ve kutsal taş bulunmakta. Gezimizi tamamladıktan sonra Mardin'deki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği otelimizde set menü şeklinde.
Konaklama: MARDİN RAMADA PLAZA BY WYNDHAM HOTEL (5*)
 
2. GÜN MARDİN - HARRAN
Kahvaltı sonrası otelden ayrılıyoruz  ve yürüyerek Mardin merkezini geziyoruz.  Kırklar Kilisesi, Mardin Müzesi, Ulucami gibi Mardin kültürü ve mimarisi ile özdeşleşmiş yapıları gezip, Mardin'in dar sokaklarını keşfettikten sonra öğle yemeği molası veriyoruz. Lezzetli Mardin yemekleri bizleri bekler. Öğle yemeği sonrası Şanlıurfa'ya doğru yola çıkıyoruz. Öğleden sonra Harran'a ulaşarak Harran Antik Kenti ; Harran Ulu cami, Harran  Üniversitesi, Konik Kubbeli Tarihi Harran Evleri,  şehir surlarını görebileceğimiz Harran gezimizi gerçekleştiriyoruz.  Programımızı tamamladıktan sonra konaklama için Şanlıurfa merkezindeki otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği otelimizde set menü şeklinde.
Arzu ederseniz ekstra olarak yemek sonrası konukevlerinde düzenlenen Sıra Gecesi programına katılabilirsiniz. 
Konaklama: ŞANLIURFA DEDEMAN HOTEL (5*)
 
3. GÜN ŞANLIURFA - HALFETİ - GÖBEKLİTEPE 
Kahvaltı sonrası Halfeti'ye geçiyoruz. Son dönemlerde pek çok diziye evsahipliği yapan Halfeti'de isteğe bağlı ekstra tekne turu ve Savaşan köyünün görülmesi ardından tarihi değiştiren keşif Göbeklitepe'ye gidiyoruz. Burada rehberimizle tarihe bir yolculuk yaptıktan sonra Şanlıurfa merkezine dönüyoruz. Öğle yemeği molamız Şanlurfa'da. Lezzetli Urfa kebaplarından seçim yapmak zor.
Öğleden sonra ''Peygamberler Şehri'' Urfa'yı geziyoruz. Halil-ür Rahman, Balıklı Göl, Ayn Zeliha Gölü, İbrahim Peygamber Makamı, Rızvaniye Cami, Şanlıurfa Kalesi, Bedesten, Sipahi Pazarı, Gümrük Hanı'nı içeren gezi programı ve alışveriş için serbest zamanın ardından otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği otelimizde set menü şeklinde.
Konaklama: ŞANLIURFA DEDEMAN HOTEL (5*)
 
4. GÜN ADIYAMAN - NEMRUT DAĞI
Kahvaltı sonrası otelimizden ayrılarak Adıyaman'a hareket ediyoruz. Adıyaman'a varışta depremin yaralarını sarmaya çalışan kentte biraz alışveriş yaparak can suyu olup ardından Kahta'ya geçiyoruz. Öğle yemeği molamızı Kahta'da verdikten sonra Karakaş Tümülüsü ve Cendere Köprüsü'nü görerek Nemrut Dağı'na çıkıyoruz. Nemrut Dağında manzara seyri ve anlatım ardından programımızı tamamlayarak Adıyaman Havaaalanı'na doğru yola koyuluyoruz. Saat 18:00 itibarıyla konuklarımızı Adıyaman Havaalanına bırakarak bir başka turda tekrar buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz. Dönüş Türk Hava Yolları tarifeli seferiyle Adıyaman'dan İstanbul Havaalanına (19:35 kalkış- 21:30 varış)
 
UÇUŞ  BİLGİLERİ
 
Gidiş 
TÜRK HAVA YOLLARI İstanbul Havaalanı - Mardin Havaalanı 08:25 kalkış - 10:25 varış
 
Dönüş 
TÜRK HAVA YOLLARI Adıyaman - İstanbul Havaalanı 19:35 kalkış - 21:30 varış
 
Ücretsiz bagaj hakkı: 15 kg
 
Not: Rehber grubu Mardin Havaalanında karşılar. Uçuştan en az 1 saat önce size verilen PNR numarası ile İstanbul Havaalanına ulaşarak check in işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan DEEPNATURE sorumlu tutulamaz.
 

 

:: Türk Hava Yolları ile İstanbul Havaalanı - Mardin uçak bileti (Eco Fly kategori bilet / 15 bagaj hakkı)
:: Türk Hava Yolları ile Adıyaman-İstanbul Havaalanı uçak bileti (Eco Fly kategori bilet / 15 bagaj hakkı)i
:: Bölgedeki ulaşım ve transferler
:: Profesyonel rehberlik hizmetleri
:: 1 gece 5* Mardin Ramada By Wyndham Hotel'de konaklama
:: 2 gece 5* Şanlıurfa Dedeman Hotel'de konaklama 
:: 3 sabah kahvaltısı
:: 3 akşam yemeği
:: Program dahilindeki çevre gezileri
:: Nemrut Dağı minibüs ulaşımı
:: Zorunlu seyahat sigortası
:: En fazla 25 kişilik butik tur ayrıcalığı

:: Öğle yemekleri
:: Akşam yemeklerindeki içecekler
:: Müze ve ören yeri giriş ücretleri*
:: Sıra Gecesi (isteğe bağlı) 
:: Halfeti tekne turu (isteğe bağlı)
:: 15 kg. üzeri bagaj ücretleri
:: Uçakta online checkinde koltuk seçimi
:: Kişisel harcamalar

 

* Müzekartınız varsa yanınızda bulundurunuz.

 

BU TURUN FARKI

 

* DEEPNATURE TRAVEL, en fazla 25 kişilik butik bölge turlarıyla, Urfa Mardin Nemrut turlarında en çok tercih edilen seyahat acentalarından biridir. Bayram dönemi turlarımızın kontenjanları ortalama olarak 1 ay önceden dolmaktadır. Gerek çalıştığımız oteller, gerek rehber kadromuz ile bölge şartlarında verilebilecek en iyi hizmeti sunabilecek şekilde programlar hazırlıyoruz. Araştırın, eşinize dostunuza arkadaşlarınıza sorun elbet DEEP NATURE ile bölgeye gitmiş bir tanıdığınıza rastlarsınız. Onlar anlatsın bizi size. Bölge hakimiyetimiz ve tecrübemiz ile Güneydoğu'yu en iyi şekilde gezebilmek için DEEP NATURE'ı tercih edin.

 

* Turumuz butik konseptli bir tur olup en fazla 25 kişiyle gerçekleşecek şekilde planlanmıştır. Benzer turları, programları görebilirsiniz ancak turumuzun 25 kişiyle sınırlı olarak benzer turlara göre ''daha az kişiyle'' yapıldığı detayını lütfen gözden kaçırmayınız. Bu bizlere 40 kişilik bir tura göre iki kat daha maliyetli bir tur olarak yüksek maliyet oluştururken katılımcılara ise daha az kişiyle, nispeten daha az zaman kaybederek ve daha hızlı bir şekilde bu programı gerçekleştirme imkanı vermektedir.

 

* Turumuz fiyat odaklı değildir. Bizden daha ucuz turlara rastlayabilirsiniz. Bu turların pek çoğu otobüsle ve kalabalık gruplar halinde yapılmaktadır. Ancak kitle turizmi yapmadığımızı, butik tur anlayışıyla hizmet verdiğimizi hatırlatırız. Turlarımız en ucuz değildir. Bölge şartlarında, olabildiğince iyi hizmet verebilmek üzerine çaba göstermekteyiz.

 

* Turumuz 24 yıllık deneyimimizle, emekle, özenle ve detaylıca düşünülerek hazırlanmış bir program olup rehberlerimizin ve bölge turlarımıza katılmış misafirlerimizin görüşleri dikkate alınarak hazırlanmıştır.

 

* Çalıştığımız oteller bölge standartlarında iyi oteller arasındadır. Otellerimiz konumları ve hizmet kalitesi ile konaklayan misafirlerimizin çoğu tarafından beğenilmektedir.

 

* Turumuzun rehberleri bölgeye hakim, tecrübeli ve misafir dönüşlerimizde olumlu görüş bildirilmiş rehberlerdir. Benzer turları karşılaştırırken, aynı programın da yazılabileceğini ama aynı hizmet standardının garantisi olmayacağını dikkate almanızı öneririz. Hiç gitmeden, görmeden masa başında programlarımızı kopyalayabiliyorlar belki ama henüz bizi kopyalayamıyorlar:)

 

REZERVASYON HAKKINDA

Resmi tatil dönemlerindeki Urfa Mardin Nemrut turlarımız yoğun talep görmektedir. Kontenjanımız kısıtlıdır. En az 1 ay öncesine kadar rezervasyonlarınızı tamamlamanızı öneriyoruz. Geç rezervasyonlarda uçak bileti ücretleri yükselmektedir.

 

KONTENJAN HAKKINDA

Urfa Mardin Nemrut turlarımız 10 ile 25 kişi arasında katılımcı ile butik konseptli olarak yapılmaktadır.

 

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 107 yorum var. 15 tanesi listelendi.

Tüm yorumlar için tıklayınız.

Bülent Öztürk Hocamızın rehberliğinde 10 Nisan 14 Nisan tarihleri arasında Gap turuna katıldık. Otellerden, servis aracımıza, gittiğimiz mekanlardan Bülent Hocanın anlatımına kadar herşey mükemmeldi. Adını ilk kez google da butik tur aratırken duyduğumuz şirketinize ,yorumlara güvenerek satın aldığımız bu harika tatil için çok teşekkür ederiz
Melek Duru

Bu benim DeepNature ile 2.turum. Organizasyonel bir sorun yasanmayan, tura katilanlarin isteklerinin dikkate alindigi ve guleryuzu, dolu dolu bilgisi, antep ili kultur muduru olmasi nedeniyle bolge deneyimi muazzam olan profesyonel lokal rehberimiz Bülent Öztürk ile harika bir GAP turuydu
Müge

Bayram gibi en kalabalık bir dönemde bizi adeta kalabalıktan soyutlayan, sadece göz ile değil söz ile tüm Mezopotamya duygusunu veren sevgili ve değerli rehberimiz Bülent Öztürk ile GAP turu muhteşemdi. GAP turu deepnature ve Bülent bey ile yapılır, aksi sadece gezinme olur. Ailecek yaptığımız bu tur en iyi turlarımızdan biri oldu. Teşekkürler Bülent bey…
Gökçe

Burçak Hn. merhaba Öncelikle, Antep Urfa Nemrut turu için sizi tercih etmiş olduğumuz için çok mutlu oldum. Doğru bir tercih yapmışız. Harika bir 3 gün geçirdik. Rehberimiz Mehmet Bey de olduğu içinde, çok şanslıydık. Çok memnun kaldık. Samimi, içten, anlayışlı… Yanında kendimizi inanılmaz güvende hissettik. Ben, sizlere teşekkür etmek istemiştim. Umarım tekrar bir yerlerde karşılaşırız. Kolay gelsin.
Hülya

Merhabalar, Mardin Urfa gezisinden çok memnun kaldık. Rehberimiz Burçak beyden bilgisi, düzgün davranışları ve çözümsel yaklaşımları ile çok memnun kaldığımızı belirtirken teşekkürlerimizi sunarım. Sevgiler
Serap

Rehberimiz Burçak beyin bizi güler yüzüyle karşıladığı ilk dakikadan itibaren bilgi dolu, keyifli ve unutamayacağımız 3 gün geçirdik. Başta rehberimiz olmak üzere Deep Nature ailesine özverili, ilgili ve başarılı hizmet sundukları için çok teşekkür ederiz.
Seval&Mine

Memnun kaldık. Rehber Burçak bey çok donanımlı ve ilgili bir rehberdi, kendisinden de çok memnun kaldık.
Akif

Uğradığımız şehirler ve uğraklardaki tercihler bize göre oldukça doğru yapılmıştı. Rehberimiz çok donanımlı ve aktarma konusunda oldukça deneyimliydi. Aynı rehberin eşlik ettiği turlarınıza katılmaktan memnuniyet duyarız.
Hacer&Erdem&Mahi Su

Gidilen mekanlar güzeldi. Rehber Burçak bey hem gezi sırasındaki anlatımları hem de grubu aktive etmesi gibi konularda oldukça keyifli ve eğlenceli bir tur oldu.
Serap

Tur rehberimiz burçak beyi çözüm odaklı ve proaktif davranışları için tebrik ediyoruz. Teşekkürlerimizle.
Gülay&Mustafa

Çok Başarılı! özellikle rehber hem bilgili hem de pozitif. Mardin otel seçimi başarısız. Penceresi olmayan, nemli bir oda da kalma çok zor.
Halime&Mustafa

Her türlü duygu ve düşünce beş yıldız on numara!
Şükran & Nevra

***** (5 yıldız)
Hakan&Sema

Çok güzeldi. Dinlenme saatlerinde bile bizimle ilgilenildi. Mine Aktaş’a da bize bu turu önerdiği için çok teşekkür ederiz. Ayrıca Burçak Abi’ye de çok teşekkürler..
Mahi Su&Ela

Turdan çok memnun kaldım. Sizin aracılığınızla katıldığım bu turdan oldukça memnun ayrılıyorum. Rehberimiz, oldukça bilgili ve altyapısı kuvvetli çok memnun kaldık. Sizler bizi turlarınızdan haberdar ederseniz çok memnun olurum.
LeylaKAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.