Kiralık Tatil Evleri - Kaş ve Kalkan'da kiralık villalar
  • Butik Kemaliye Turu
  • Butik Kemaliye Turu
  • Butik Kemaliye Turu
  • Butik Kemaliye Turu
  • Butik Kemaliye Turu

Butik Kemaliye Turu

2 GECE 3 GÜN (Bu Turumuz Şu An Yapılmamaktadır)

2 gece 3 günlük eşsiz bir programla Uçakla Butik Kemaliye Turu. En fazla 25 kişilik butik tur konsepti. DEEPNATURE'ın özenli ve kaliteli tur anlayışıyla hazırlanmış, keyifli ve iyi programlandırılmış içerik. Bölgeye hakim, bilgilendirici, profesyonel rehberlik hizmeti. Butik konseptte, az kişiyle tur keyfi...

’ itibaren
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET
Butik Kemaliye Turu
 
KONSEPT
BUTİK
 
KONTENJAN 
25 kişi
 
PROGRAM
 
1.GÜN / ELAZIĞ- HARPUT - ONAR KÖYÜ - YEŞİLYURT KÖYÜ - KEMALİYE
Butik Kemaliye Turu için Pegasus Hava Yolları tarifeli seferiyle İstanbul Sabiha Gökçen - Elazığ seferi. 06:55 kalkış / 08:40 varış
Rehberimiz misafirlerimizi Elazığ Havaalanında karşılıyor ve ilk olarak Harput'a hareket ederek Harput'u geziyoruz. Harput Kalesi, Ulu Cami ve Kurşunlu Camii içeren gezinin ardından öğle yemeği molası veriyoruz. Öğle yemeği molasının ardından Onar Köyü’ ne hareket ediyoruz. Burada bulunan Göktürkçe yazılı mezar taşları ve tarihte bilinen en eski Cem Evi’ ni geziyoruz. Sonrasında Yeşilyurt Köyü’nü ziyaret ediyor ve Kemaliye’ ye hareket ediyoruz. Otele yerleşme ve ardından set menü akşam yemeği.
Konaklama: Kemaliye Bozkurt Hotel veya Eğin Hotel
 
2.GÜN /  KEMALİYE - SIRAPINAR KÖYÜ - APÇAĞA KÖYÜ - MANİLİ YOL
Hemen her konuda türküsü bulunan eski ismiyle Eğin, yeni ismiyle Kemaliye doğası, kültürü ve evleriyle ilgi çekici güzellikleri barındırır. Taş işçiliğinin benzersiz örnekleri, mühendislik harikası köprüler, pınarlardan akan suların hayat verdiği vadiler manzumesi Kemaliye, kuruluşundan bu yana, çeşitli kültürlerin yaşandığı bir yer olma özelliğini taşır.
Kahvaltı sonrası Anadolu’daki Türk konut türlerinin gerçek bir temsilcisi kabul edilen evlerin bulunduğu Sırakonak Köyü’nden yürüyüşe başlıyoruz. Vadi manzarası eşliğinde yürüyerek Kültür Bakanlığı tarafından, tarihi dokusu bozulmadan günümüze kadar gelebildiği için ödüle layık görülen Apçağa Köyü’ne varıyoruz. Öğle yemeği molasının ardından Kemaliye’yi gezmeye başlıyoruz. Manili Yol’a çıkıyor, tüm o hasret ve sevda dolu manileri okuduktan sonra her bir kapı tokmağı seyirlik olan evlerin arasından aşağı doğru iniyor, arada dut ve pekmezin dövülerek yapıldığı lök (dövmeç) ile dut, beşateş, oricik, pekmez ve bal gibi şifalı ürünlerin satışının yapıldığı Lökhane’de mola veriyoruz. Daha sonra programımızı tamamlayarak otele dönüyoruz. Akşam yemeği set menü olarak servis edilecektir.
Konaklama: Kemaliye Bozkurt Hotel veya Eğin Hotel
 
3.GÜN / KARANLIK KANYON - TAŞ YOL - OCAK KÖYÜ 
Kahvaltı sonrası otelden ayrılarak son gün gezi programımıza başlıyoruz. İlk olarak Dünyanın ikinci büyük kanyonu olan 12 km uzunluğundaki Karanlık Kanyon’a giderek burada dileyen misafirlerimizin katılımıyla tekne gezisi yapıyoruz (isteğe bağlı katılım-ekstra)
Sonrasında yapımı tam 132 yıl süren Dünyanın en keskin yolllarından birisi olan ve 8 km uzunluğunda Kemaliye’ yi Divriği’ ye bağlayan “Taş Yol” u görüyoruz. Öğle yemeği ardından Hıdır Abdal Sultan tarafından kurulan ve günümüze kadar 700 yıllık geçmişi ile tarihi ve turistik değerlere sahip, dik bir yamaçta, bahçeler arasında havası ve suyunun temizliği ile dikkat çeken Ocak Köyü’ ne hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz bölgenin ilk ve tek müzesi olan Ali Gürer Müzesi’ ni gezebilirler. Ardından programımızı tamamlayarak Elazığ'a geçiyoruz. Çarşıda serbest zaman ardından havaalanına hareket ediyoruz ve 20:00 itibarıyla misafirlerimizi Elazığ Havaalanına bırakarak uğurluyoruz. Dönüş 21:15 kalkışlı Pegasus tarifeli seferi ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı'na. 23:00 İstanbul'a varış ve hizmetlerimizin sonu.
 
Not: Programdaki yerlerin gezi sıralaması şartlara göre rehber tarafından tekrar düzenlenebilir.
 
Not:  Butik Kemaliye Turu programımızda anlaşmalı kartlara peşin fiyatına 3 taksit kampanyası mevcuttur. Turumuz en az 10 en fazla 25 katılımcı ile butik tur konseptli olarak gerçekleşir. Bu kampanya online rezervasyon dışında sadece ofiste ödeme ve mail order ile ödeme seçeneklerinde uygulanabilmektedir. Butik Kemaliye Turu için sorunuz olursa bizimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz. DEEPNATURE TRAVEL’ın 21 yıllık deneyimiyle hazırladığı Butik Kemaliye Turu programları, katılımcılarına bölge uzmanı deneyimli rehber eşliğinde tur deneyimi sunar. Butik Kemaliye Turu için doğru adrestesiniz.  
 
Programdaki yerlerin günü ve sıralaması değişebilir. Rehber grubu Elazığ Havaalanında karşılar. Uçuştan en az 1 saat önce size verilen PNR numarası ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanına ulaşarak check in işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Gidiş dönüş uçak bileti dahil turlarda herhangi bir sebeple gidiş uçağına binilmemesi halinde dönüş uçak bileti yanmaktadır. Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan DEEPNATURE sorumlu tutulamaz.

 

:: Pegasus Hava Yolları İstanbul S.Gökçen - Elazığ uçak bileti (8 kg kabin bagajı + 15 kilo bagaj hakkı)*

:: Pegasus Hava Yolları ile Elazığ- İstanbul S. Gökçen uçak bileti (8 kg kabin bagajı + 15 kilo bagaj hakkı)

:: Bölgedeki ulaşım ve transferler

:: Profesyonel rehberlik hizmeti

:: 2 gece Kemaliye Bozkurt Hotel veya Eğin Hotel'de konaklama

:: 2 sabah kahvaltısı

:: Set menü 2 akşam yemeği

:: Program dahilindeki tüm çevre gezileri

:: Zorunlu seyahat sigortası

:: En fazla 25 kişilik butik tur ayrıcalığı

:: Öğle yemekleri
:: Akşam yemeklerindeki içecekler
:: Tüm müze ve ören yeri girişleri
:: 15 kg den fazla bagaj getirilmesi halinde havayolu şirketine ödenecek ek bagaj ücreti
:: Kanyonda tekne turu
:: Kişisel harcamalar
 

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 11 yorum var.

Öncelikle tur rehberimiz ve servis şoförümüzden memnuniyetimizi belirtmek isteriz. Zor yollarda içimiz rahat gezdik, bol bol bilgilendik. Rehber tercihiniz icin tebrik ederim. Rehberinizi bilgi birikimi ve müşteri memnuniyeti anlamındaki çabaları olağanüstü. Ayrıca programa uyulması ve tur öncesi bilgilendirme ve alakanız da memnuniyet verici idi. Tekrar yeni bir tur organizasyonunda başka bölgelere katılım sağlamayı düşünmekteyim.
Kerim & Melek

Deep Nature ismi doğayı çağrıştırıyor o nedenle daha fazla doğa ile iç içe mekanlar olması beklentisi vardı. Doğada vakit geçirdik ama bir tık daha fazla olabilirdi. Oteller ve yemekler güzeldi, yani bölge şartlarında daha iyisini beklemedik. Tur rehberimizden hepimiz çok memnun kaldık, turun en güzel taraflarından biri de rehberiydi.
Alihan

Tunceli Ovacık Kemaliye turunda herşeyden çok memnun kaldık, herhangi bir olumsuzluk yaşamadık.
Umut

Turumuz genel olarak sıcak ve güzel geçti. Tur rehberimiz elinden geldiğince gayet iyi bir şekilde turumuzu organize etti. Genel olarak memnun bir şekilde ayrılıyorum. Hem Tunceli hem de Kemaliye görmek istediğim yerlerdi, güzel bir programla gezmiş görmüş olduk. Teşekkür ederim
Metin

Açıkçası ilk günümüz biraz yorucuydu. Fakat bunda uçak saatinin erken olması ve bizlerinde çok erken saatlerden beri yollarda olmamızın payı çok büyük. Rehberimiz ve şoförümüzden çok memnunuz. Öncelikle doğu hakkında önyargılı olduğumu fark ettim. Ne güzel manzaralar ve hoşluklar saklıydı gezdiğimiz coğrafyada. Gezdiğimiz yerleri beğendim. Otellerden memnun kaldık. Rehberimiz bizler ne talep ettik ise sabırla karşıladı ve bizimle çok güzel ilgilendi. Her şey için teşekkürler.
Aynur

İlk karşılıklı tanışma ve yöreyi öğrenme deneyiminden sonra gelişen sıcak dostlukla beraber rehberimiz eşliğinde mutlu bir şekilde gezdik. Fakat ilk gün kalınan Tuncelideki otelinin hafta sonu müzik sesi sorunu rahatsız etti. Tur kapsamında olmadığı halde ricamız üzerine bizi kırmayıp onaylanan köy gezisi beni ve arkadaşlarımı mutlu etti. Diğer turları da bu vesile ile bize düşündürttü.
...

Tur içeriği ve Rehberimizin yörenin tarihiyle ilgili çok bilgili oluşu bizi ziyadesiyle memnun etti. Sorunsuz bir turdu. (Kemaliye'deki Otelin kahvaltısı ve yemeği daha iyi olabilirdi. Ama odalar otantikti)
Süleyman

Otellerin hijyeni daha iyi olabilirdi. Rehberimizden memnun kaldık, bilgili ve ilgiliydi. Gidişte sabah kahvaltısı verilse daha iyi olur. Program çok başarılı. Deepnature kalitesinde bir tur oldu, teşekkür ederiz.
Aslı

Farklı ve güzel bir tur olsun, hem dolu dolu geçsin hem de konfor ve kaliteden ödün vermeyelim istiyorduk, bu açıdan beklentilerimizi kesinlikle karşıladığınız için teşekkür ederiz. Hava koşulları ve tur programının yoğunluğu zaman sorunu oluştursa da bazen, genel olarak çok memnun kaldık. Rehberimiz çok profesyonel ve çok nazik bir yaklaşımla son derece keyifli bir tur geçirmemizi sağladı kendisinden çok memnun kaldık.
Hande

Tur rehberimiz ve şoförümüzün katkısıyla turumuz oldukça keyifliydi. Yorucu fakat bir o kadarda keyifli tatil geçirdik. Doğa bize harika sürprizler sundu, gördüğümüz manzaralar tek kelime ile enfesti. Oteller son derece güzeldi akşam yemekler harikaydı. Üçüncü gün öğle yemeği yenilen yemekler kötüydü tesis pis ve düzensizdi.
İlkay

Çok güzel, keyifli ve güvenli bir geziydi. Teşekkürler
NevalKAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.