Kiralık Tatil Evleri - Kaş ve Kalkan'da kiralık villalar
  • Butik Kapadokya Turu
  • Butik Kapadokya Turu
  • Butik Kapadokya Turu
  • Butik Kapadokya Turu
  • Butik Kapadokya Turu

Butik Kapadokya Turu

2 GECE 3 GÜN (Bu Turumuz Şu An Yapılmamaktadır)

DEEPNATURE farkıyla, Butik Kapadokya Turu. İstanbul çıkışlı uçaklı butik tur. 2 gece butik konseptli otelde konaklama. Kapadokya turlarındaki 23 yıllık deneyimimiz ile layıkıyla geziler, özenli ve özel bir içerik, detaylı rehberlik ve aktif bir tur programı. Vadilerde yürüyüşler, kapsamlı anlatımlar, keyifli sunum... Google, ekşisözlük, facebook... araştırın, Kapadokya turlarında DEEPNATURE farkını siz de görün. Kontenjan sadece 20 kişi!

’ itibaren
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET
BUTİK KAPADOKYA TURU
(İSTANBUL ÇIKIŞLI - UÇAKLI)
 
KONSEPT
BUTİK
(20 kişiyle sınırlı kontenjan,  bölge uzmanı deneyimli rehber eşliğinde az kişiyle gezme ayrıcalığı)
 
KONTENJAN 
20 kişi
 
BU TURUN FARKI
:: En fazla 20 kişiyle butik tur ayrıcalığı
:: Kapadokya uzmanı deneyimli rehber
:: Ürgüp'te otantik taş ve kaya mimarili otelde konaklama
:: Özenle hazırlanmış program
:: Aşk Vadisi ve Ihlara Vadisi'nde yürüyüşler, saklı köşeler, keyifli duraklar
:: Küçük grup olmanın avantajıyla daha hızlı toplanma ve hareket edebilme
 
BUTİK KAPADOKYA TURU TARİHLERİ
10-12 NİSAN 2024
12-14 NİSAN 2024
 
BUTİK KAPADOKYA TURU PROGRAM
 
1. GÜN  PANORAMA TEPESİ - GÖREME AÇIKHAVA MÜZESİ - ZELVE AÇIKHAVA MÜZESİ- PAŞABAĞ - DERVENT VADİSİ - AVANOS - KIZILVADİ
İstanbul çıkışlı Uçaklı Butik Kapadokya Turu için İstanbul Havaalanı - Nevşehir tarifeli uçuş ile 08:35'te Nevşehir'e uçuyoruz. İstanbul'dan kalkan uçağınız 1 saat 25 dk. sonra Nevşehir Havaalanına inmiş oluyor. Rehberimiz misafirlerimizi Kayseri Havaalanında karşılıyor ve havaalanında bekleyen araca eşyalarımız yerleştirdikten sonra bir saatlik yolculuk ardından bölgeyi gezmeye başlıyoruz. Gün içinde ilk olarak Panorama Tepesinden bölgeyi seyredip bölge hakkındaki ilk bilgileri dinledikten sonra Göreme Açıkhava Müzesini detaylıca geziyoruz. (Karanlık Kilise'ye girmek isterseniz ekstra bilet gerekir-190 TL)
Ardından öğle yemeği molası veriyoruz. Dilerseniz yöresel testi kebabını tadabilirsiniz (ekstra)
Öğle yemeğinin ardından Kapadokya'nın ilgi çekici barınma ve saklanma noktalarından biri olan Zelve Açıkhava Müzesi'ni geziyoruz. Sonrasında ''Keşişler Vadisi'' olarak ta bilinen Paşabağ'ı ve ilginç peri bacası oluşumlarıyla meşhur Dervent Vadisi'ni gezdikten sonra Avanos'un ünlü çömleklerinin yapımı hakkında bilgi alacağımız çömlek atölyesini ziyaret ediyoruz. Çömlekçilik hakkında ustasından bilgi alıp, dileyen misafirlerimiz alışveriş yaptıktan sonra Kızılvadi'de manzara seyri yaparak ilk gün programımızı tamamlıyoruz ve Ürgüp'teki otelimize geçiyoruz. Odalara yerleşme ardından akşam yemeği set menü olarak otelde servis edilecektir.
Konaklama: Ürgüp Sunak Cave Hotel
 
2.GÜN DERİNKUYU YERALTI ŞEHRİ - NARLIGÖL KRATER GÖLÜ - IHLARA VADİSİ'NDE YÜRÜYÜŞ - UÇHİSAR KALESİ 
Dileyen misafirlerimiz gündoğumu saatinde balon turuna katılabilirler (ekstra olup kontenjan müsaitliğine bağlı olarak yardımcı olabilmekteyiz)
Sabah kahvaltı sonrası hareketle programımıza başlıyoruz. Yaklaşık 45 dk.'lık yolculuğun ardından ilk durağımız bölgenin en çok ziyaret edilen yeraltı şehri Derinkuyu Yeraltı Şehri. Yedi katlı yeraltı şehrini gezdikten sonra yola devam ederek Narlıgöl'de fotoğraf molası veriyoruz. Sonrasında bir sonraki durağımız ilginç doğal yapısı ve kayalara oyulmuş kiliseleriyle Kapadokya Bölgesi'nin en önemli inziva yerlerinden biri olan Ihlara Vadisi. Burada vadinin içinde yaklaşık bir saatlik yürüyüş yapıyor ve Yılanlı Kilise'yi ziyaret ediyoruz. Ihlara programının ardından bölgeye dönerek öğle yemeği için otantik bir restorana misafir oluyoruz. 
Öğle yemeği ardından Kapadokya'yı kuş bakışı seyredebileceğimiz Uçhisar Kalesi'ne çıkıyoruz. Bütün Kapadokya manzarası ayaklarımızın altında. Ardından yöresel onyx taşı atölyesini ziyaret ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz alışveriş yapabilirler. Atölye ziyareti ardından ikinci gün programımızı tamamlayarak otele dönüyoruz. Akşam yemeği set menü olarak otelde servis edilecektir.
Konaklama: Ürgüp Sunak Cave Hotel
(not: bugün öğle yemeği 14:30 gibi olacaktır, o nedenle Ihlara'da aperatif olarak gözleme, tost atıştırılabilir)
 
3.GÜN  AŞK VADİSİ'NDE YÜRÜYÜŞ - ÇAVUŞİN -  ÜRGÜP - SARIHAN KERVANSARAYI 
Sabah kahvaltı sonrası otelimizden ayrılarak Kapadokya'nın en güzel ve ilginç vadilerinden biri olan Aşk Vadisi'ne yürüyüş programı ile güne başlıyoruz. Gidiş dönüş toplam 40 dk' lık yürüyüş içeren bu sabah aktivitesi sizi ''Türkiye'de Ölmeden Önce Yapmanız Gereken 101 Şey'' kitabında da yer bulmuş, özel bir yere ulaştıracak. Sabah yürüyüş programının sonrasında Çavuşin ören yerini geziyoruz. İlgi çekici bir görselliğe sahip bu yerleşim yerini gördükten sonra Avanos'ta halı ve kilim atölyesini ziyaret ediyoruz. Yöresel halı ve kilimler hakkında ilk ağızdan bilgi alıp, dileyen misafirlerimiz alışveriş yaptıktan sonra öğle yemeği molası veriyoruz. Öğle yemeği sonrası Ürgüp'ün tarihi mahallelerini ve etkileyici konaklarını görebileceğimiz gezintinin ardından Kapadokya Bölgesi'ndeki en önemli Selçuklu eserlerinden biri olan Sarıhan Kervansarayı'na uğrayıp, kervansarayı geziyoruz. Programın tamamlanmasını müteakiben misafirlerimizi Kayseri Havaalanına bırakarak bir başka turumuzda tekrar buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz. Dönüş 18:15'te Kayseri- İstanbul Havaalanı tarifeli uçuş ile.
 
Hatırlatma: Gezilecek yerlerin sıralaması ve günleri rehber tarafından değiştirilebilir. 
 
BUTİK KAPADOKYA TURU UÇUŞ DETAYLARI
 
Gidiş 
TÜRK HAVA YOLLARI İstanbul Havaalanı- Nevşehir Havaalanı 08:35 kalkış - 09:55 varış
Dönüş 
TÜRK HAVA YOLLARI Kayseri Havaalaanı - İstanbul Havaalanı 18:15 kalkış - 19:50 varış,
 
Not: 10-12 Nisan Turunda son 5 kayıda İstanbul Havaalanı- Kayseri Havaalanı 06:35 kalkış - 08.00 varış uçuşuyla gidiş sağlanacaktır.
Kayseri Havalanı-Kapadokya arası transfer tarafımızdan sağlanacaktır.
 
BALON TURU HAKKINDA
Turumuzun ikinci gün sabahı arzu ederseniz, kendiniz balon şirketlerlerinden rezervasyon yaptırarak balon turu yapabilirsiniz. Son dönemlerde yaşanan rezervasyon sıkıntıları, misafir dönüşlerimizin dikkate alınması ve fiyatların 200 Euro seviyelerine çıkması nedeniyle biz balon turu satışı yapmama kararı aldık. 

NOT
Rehber grubu Nevşehir Havaalanında karşılar. Uçuştan en az 1 saat önce size verilen PNR numarası ile İstanbul Havaalanına ulaşarak check in işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Gidiş dönüş uçak bileti dahil turlarda herhangi bir sebeple gidiş uçağına binilmemesi halinde dönüş uçak bileti yanmaktadır. Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları ve saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan DEEPNATURE TRAVEL sorumlu tutulamaz.
 

BENZER TURLAR
Butik Kültür Turları
 

:: Türk Hava Yolları İstanbul Havaalanı-Nevşehir uçak bileti

:: Türk Hava Yolları Kayseri-İstanbul Havaalanı uçak bileti

:: Bölgedeki ulaşım ve transferler

:: Profesyonel rehberlik hizmetleri

:: 2 gece Ürgüp Sunak Cave Hotel'de konaklama (kemerli taş oda)

:: Otelde 2 sabah kahvaltısı

:: Otelde set menü 2 akşam yemeği

:: Program dahilindeki tüm çevre gezileri

:: Konaklama vergisi

:: Zorunlu seyahat sigortası

:: En fazla 20 kişilik butik tur ayrıcalığı

:: Öğle yemekleri

:: Kişisel harcamalar

:: Karanlık Kilise giriş ücreti (190 TL)

:: Müze, ören yeri ücretleri, park ücretleri ve hizmet bedeli (400 TL olup Müzekartınız varsa 340 TL'dir)

 

* Müzekartınız varsa yanınızda bulundurunuz.

 

ÖREN YERİ, MÜZE GİRİŞ, PARK VE HİZMET BEDELLERİ
Turumuzda ören yeri, müze giriş, park ve hizmet bedelleri tur ücretine hariçtir. Müzekart geçmeyen dört giriş bulunmaktadır. Bu bedel 400 TL olup, misafirlere 1 sene geçerli Müzekart tedarik edilir. Müzekartı olanlar için ödeme miktarı 340 TL'dir.
MÜZEKART DAHİL ÜCRET 400 TL
MÜZEKARTI OLANLAR İÇİN ÜCRET 340 TL
0-18 YAŞ  / 65 YAŞ ÜSTÜ 280 TL (Müzekart hariç)
Ödemenizi tur başlangıcında rehbere yapabilirsiniz.

BÖLGEDEKİ ULAŞIMLAR

Klimalı turistik araçlarla sağlanır. Katılımcı sayısına ve araç müsaitliğine bağlı olarak aşağıdaki araç modellerinden biriyle bölgedeki ulaşım hizmetleri sağlanır.

17 kişilik Mercedes Sprinter yada Volkswagen Crafter

27 kişilik Turkuaz, Prestij, Novo yada Sultan

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 287 yorum var. 15 tanesi listelendi.

Tüm yorumlar için tıklayınız.

Kapadokya da harika bir üç gün geçirdik. Bunda gerek turun hazırladığı program olsun, gerekse rehberimiz Necmiye hanımın konuya olan hakimiyeti ve güleryüzü olsun turu mükemmelleştiren faktörler oldu. Yıllar önce aynı tur şirketi ile Kapadokya ya gelmiştim o zaman da güzel bir tur geçirmiştik ancak şu anda tur kusursuz hale getirilmiş. Konaklama yapılan oteller, ulaşım ve yemek yediğimiz mekanlara kadar herşey dört dörtlüktü. Bunun dışında grubumuzun sıcak kanlı, uyumlu insanlardan oluşması turumuzu ekstra güzelleştirdi. Deepnature ile Kapadokya ya gelmenizi tavsiye ederim.
İsmail

30 Nisan -2 Mayis Kapadokya turuna esimle birlikte katildim. Gerek konaklama gerekse katildigimiz tur organizasyonu aldigi parayi gercekten sonuna kadar hakediyor. Rehberimiz Necmiye hanim bizlerle yakindan ilgilendi kendisine binlerce tesekkur ;) Bundan sonra katilacagimiz turda tekrar kendisiyle olmak isteriz. Gercekten isine son derece hakim bir rehber ve bizim icin buyuk sans oldugunu belirtmek isterim . Ve unutmadan seyahatimiz boyunca bize lojistik hizmeti veren Ugur beye de selam olsun kendisi oldukca seker bir abimiz :) Hersey icin tesekkurler iyi ki varsiniz
Yasemin

Tur rehberimiz Necmiye Hanım’ın incelikli yönlendirmesiyle grup halinde yapılan gezilerin hiçbir baskısını hissetmeden görebileceğimiz her yeri en uygun koşullarda doya doya gezebildik. Çok teşekkür ederiz.
Onur

Eşimle beraber Kapadokya turu çerçevesinde dolu dolu 3 gün geçirdik, tur programı, organizasyon ve kaldığımız otel çok güzeldi. Tur rehberimiz Necmiye Hanım'ın güleryüzü, detaylı anlatımları, ilgisi bizi çok mutlu ve memnun etti, deep nature ailesine teşekkür ederiz, başka turlarda görüşmek üzere
Emre

Şimdiye kadar katıldığımız en iyi turdu. Rehberimiz Gökhan Bey herkesi mutlu etmek için inanılmaz bir özveri ile çalışırken aynı zamanda ana programı bozmadan ve mağdur etmeden organizasyon yaptı. Ekipte en baştan beri zorluk çıkaran bir çifti dahi son derece iyi ağırladı, çiftin hakarete varan sözlerini soğukkanlılıkla atlattı ve ekibin olumsuzluk yaşamasını engelledi. Seçilen yer ve süreler çok iyi ayarlandı. Anlatım tam yerinde ve çok kararındaydı, mekanlara anlam katan Gökhan Bey'in anlatımları oldu. Kaldığımız Otel kendi fiyat skalasında çok iyiydi, yemekleri ise gerçekten çok lezzetliydi
Sema

Tour guide was very friendly, gave good advise.(Both Cemgu&Gokhan) Iextremly enjoyed the tour and all the activities. Hotel was clean, staff very friendly. Balloon ride was the best experience, the Mevlevi Sema. The nature vally walks, sight was excellent. I did not enjoy the arranged trade stops but understand that it may be useful for some. Note: Thank you to all staff of Deep Nature, I will recomend you to friends&family without hesitation.
Emina

Tur rehberi (Necmiye Hanım) pozitif ve konusuna hakim. Biz çok sevdik. Otobüs şoförümüz de (Yusuf) iyiydi. Ihlara Vadisi’nde alınan yemek iyi değildi. Köydeki yemek kültür turuna yakışır, nefis bir yemekti. Teşekkür ederiz. Otelimiz Göreme’de kalınması gereken tek yer gibi. Çok beğendik. Özellikle odalarımızdan balon turlarını seyretmek müthiş oldu.
Kutsal&Özlenen

Turunuzu çok başarılı buldum. Rehberimiz hanımdan ayrıca memnun kaldım. Bize çok yardımcı oldu. Göreme’de kaldığımız otel bence Nevşehir’in en güzel ve konforlu oteli… Ihlara Vadisi’ndeki yemeğimizi yediğimiz lokantadan memnun kaldım. Onun dışında her şey çok güzeldi.
Alp

Genel olarak her şey çok iyiydi. Rehberlik hizmetinden çok memnun kaldık. Yine aynı rehberle başka turlara katılmak isteriz. Necmiye hanıma teşekkür ederiz. Kaldığımız otelden de genel olarak çok memnun kaldık. Kahvaltı konusunda biraz daha iyi olabilirler. Taş bina olduğu için internet çekmiyordu. Oldukça dolu dolu bir programdı. Transferlerde her şey iyiydi. Kontenjanın az tutulması ise en iyi yönüydü.
Tunç

Tur içinde öğle yemeklerinde seçilen yerler daha yerel & özenli yerler olmalı. Örneğin köyde gittiğimiz yerel işletme çok kaliteli iken ıhlara vadisi kötü& özensizdi. Tur rehberimiz Necmiye çok iyiydi. Kendisine teşekkür ederiz. Otelimiz ilk gün soğuk olması dışında gayet güzeldi.
Vildan

Otelimiz- rehberimiz- Kapadokya - seçilen tesisler harikaydı. Teşekkürler.
Dilek

Çok güzel bir tur ve tatil geçirdik. Rehberimiz oldukça ilgili idi.
Demet-Ünal

Kapadokya’dan memnun ve mutlu dönüyoruz. İbrahimpaşa yemeğinden çok mutlu olduk. Onun dışında yemekler biraz sorunlu idi. Ama her ile ilgili değildi. Tekrar katılırız bu tura.
Feride

Tur çok iyi. Rehberimiz Cemgü bey son derece donanımlı ve başarılıydı. Memnun kaldığımız bir gezi.
Betül-Ergin

Turun içeriği, rehberi ve sunulan hizmetlerden genel olarak memnun akldık.
KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.