Kiralık Tatil Evleri - Kaş ve Kalkan'da kiralık villalar
  • Butik Antep Urfa Göbeklitepe Turu
  • Butik Antep Urfa Göbeklitepe Turu
  • Butik Antep Urfa Göbeklitepe Turu
  • Butik Antep Urfa Göbeklitepe Turu
  • Butik Antep Urfa Göbeklitepe Turu

Butik Antep Urfa Göbeklitepe Turu

3 GECE 4 GÜN (Bu Turumuz Şu An Yapılmamaktadır)

DEEPNATURE farkıyla 23 Nisan Butik Antep Urfa Göbeklitepe Turu. Özenli ve kaliteli tur anlayışımızla hazırlanmış, Gaziantep, Şanlıurfa ve Göbeklitepe'yi kapsayan özel bir kültür ve arkeoloji rotası. Bölgeye hakim, bilgilendirici, profesyonel rehberlik hizmeti. En fazla 15 kişiyle butik tur keyfi...

’ itibaren
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET
23 Nisan Butik Antep Urfa Göbeklitepe Turu
 
Çok özel bir kültür ve arkeoloji rotası. Özenle hazırladık. Gaziantep ve Şanlıurfa'nın kültürel, tarihi ve arkeolojik güzelliklerini programımızda harmanladık. 
 
 
TUR KONSEPTİ
BUTİK+
(15 kişiyle sınırlı kontenjan, bölge uzmanı deneyimli rehber eşliğinde az kişiyle gezme ayrıcalığı)
 
KONTENJAN 
15 Kişi
 
GÖRÜLECEK YERLER
Şanlıurfa , Göbeklitepe, Harran, Halfeti , Birecik, Soğmatar, Karkamış, Zeugma, Gaziantep
 
İÇERİK
Kültür - Arkeoloji
 
TUR PROGRAMI
 
1.GÜN / GAZİANTEP 
Butik Antep Urfa Göbeklitepe Turu için Anadolu Jet Hava Yolları İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Gaziantep tarifeli uçuşu 07:30 kalkış-09:05 varış. İstanbul'dan kalkan uçağınız 1 saat 35 dk. sonra Gaziantep Havaalanına inmiş oluyor. Rehberimiz sizi Gaziantep Havaalanında karşılıyor ve Gaziantep şehir merkezine hareket ederek kahvaltı molası veriyoruz. Kahvaltı sonrasında Panoramik bir şehir turunun ardından Zeugma Antik Kentinden çıkartılan mozaiklerin sergilendiği Gaziantep Zeugma Mozaik Müzesini ziyaret ediyoruz. Tarihi Gaziantep Evlerinin ve Sokaklarının bulunduğu Bey Mahallesi, Atatürk Anı Evi, Kurtuluş Cami (Eski Ermeni Gregoryan Virgin Mary Kilisesi), Kendirli Kilisesi (Türk Arkeoloji ve Kültürel Miras Enstitüsü), Şehitler Abidesi ve Çınarlı Parkının görülmesinin ardından öğle yemeği. Öğle yemeği sonrasında, Gaziantep Kalesinin panoramik olarak görülmesi, 14 Şehit Anıtı, Naip Hamamı ve Kır Kahvesinin görülmesi, Hamam Müzesi ve Emine Göğüş Mutfak Müzesinin gezilmesinin ardından, Gaziantep'in otantik çarşıları ile turumuza devam ediyoruz. 
Yaşayan Müze Gümrük Hanı, Bakırcılar Çarşısı ve Elmacı Pazarı ve Gaziantep'in Otantik Çarşılarında, Bakır, Sedef, Kutnu Kumaşı, El Sanatları vb, Baklava, Fıstık, Kurutmalıklar, Kırmızı Biber, Salça ve her türlü baharatların alınmasından sonra, çay-kahve içimi için serbest zaman. Şehreküstü Konakları, Şıh Cami ve Tarihi Sokakların gezilmesinin ardından bugünkü turumuzu tamamlayıp otelimize geçiyoruz. 
Akşam Yemeği ve Konaklama Gaziantep'te otelimizde. 
KONAKLAMA: GAZİANTEP KALELİ HOTEL (4*)
 
2.GÜN / KARKAMIŞ ANTİK KENTİ - ZEUGMA - BİRECİK - HALFETİ
Otelimizde alınan kahvaltı sonrasında otelde ayrılıyoruz. Barak Ovasında bulunan, adına türküler ve ağıtlar yakılan ve kendi adıyla anılan bir çorbası bulunan Ezo Gelinin Köyünü, Barak Kültürünü yansıtan Tarihi Barak Evleri ve Ezo Gelinin Mezarını ziyaret edip, ardından Sınırın Sıfır Noktasında bulunan KARKAMIŞ ANTİK KENTİ ve kazı alanını geziyoruz. Sonrasında Fırat Nehri Kıyısında bulunan ve Unesco Geçici Listesinde yer alan ZEUGMA ANTİK KENTİNİ gezip, Birecik Barajının görülmesi sonrasında öğle yemeğini yiyoruz. Öğle Yemeği sonrasında Tarihi Birecik Kalesini görüp, Birecik’te Nesilleri tükenmekte olan Kelaynak Kuşlarını ve Kelaynak Üretim Çiftliğini görüp öğle yemeğini yiyoruz. Yemek sonrasında Halfeti'ye hareket ediyoruz. Halfeti’ye varış ve eşsiz bir güzelliğe sahip olan Halfeti’nin gezilmesi, Fırat Nehri üzerinde tekne ile gezinti esnasında, Rumkale ve sular altındaki Savaşan Köyünün görülmesi sonrasında Şanlıurfa’ya hareket.  Akşam yemeği ve konaklama Şanlıurfa’da otelimizde. 
KONAKLAMA: ŞANLIURFA DEDEMAN HOTEL (5*)
 
3.GÜN / GÖBEKLİTEPE - SOĞMATAR ANTİK KENTİ - ŞUAYB ŞEHRİ - HARRAN
Otelimizde alınan kahvaltı sonrasında, yol üzerinde Şanlıurfa Sulama Tünellerini görüp, Arkeoloji ağırlıklı bugünkü turumuzu yapmak üzere Göbeklitepe’ye geçiyoruz. Göbeklitepe gezimizi yaptıktan sonra Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından bölgede yürütülen TAŞ TEPELER projesi kapsamında yer alan ve halen kazıları devam eden Karahantepe’yi ziyaret ediyoruz. Bugünkü gezimiz adeta zaman tüneli içerisinde devam ediyor. Soğmatar Antik Kenti Harabeleri, Şuayb Şehri Harabeleri, Han-El Bar’ür Kervansarayı ve Bazda Mağaralarını görüp Tarihi Harran Antik Kentine geçiyoruz. Harran Ovasını görüp, Harran Şehir Surları, Harran Höyük,  Harran Ulu Camii ve Üniversitesi ile Konik Kubbeli Tarihi Harran Evleri gezisini yaptıktan sonra Şanlıurfa'ya otelimize dönüyoruz.  Akşam yemeği ve konaklama Şanlıurfa’da otelimizde. 
Akşam yemeği sonrası dileyen misafirlerimiz konukevlerinde düzenlenen sıra gecesi programlarına katılabilirler (ekstra)
KONAKLAMA: ŞANLIURFA DEDEMAN HOTEL (5*)
 
4.GÜN / ŞANLIURFA
Otelimizde alınan kahvaltı sonrasında, Kızılkoyun Nekropolü ve Arkeopark gezisi, açık olması halinde Şanlıurfa Arkeoloji Müzesi'ni ziyaret ediyoruz. Ardından Eyüp Peygamber makamı, çile mağarası ve kuyusunu gördükten sonra öğle yemeği molası. Yemek sonrasında Halil-Ür Rahman Kompleksi (Balıklı Göl) görülecektir. Balıklı Göl Kompleksi içinde Ayn-El Zeliha Gölü, Halil-Ür Rahman Cami, İbrahim Peygamberin doğduğu mağara (Makamı İbrahim), Rızvaniye Cami, Şanlıurfa Kalesinin Panoramik olarak görülmesi, otantik çarşılar, Bedesten, Sipahi Pazarı, Gümrük Hanı gezileri sonrasında dönüş için Şanlıurfa Havaaalanı'na doğru yola koyuluyoruz. Misafirlerimizi 17:00 itibarıyla Şanlıurfa Havaalanına bırakarak bir başka turda tekrar buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz. Dönüş Anadolu Jet Hava Yolları tarifeli seferiyle Şanlıurfa'dan İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanına (18:00 kalkış - 19:45 varış)
 
 
İSTANBUL'DAN UÇUŞ BİLGİSİ
 
Gidiş (20 NİSAN 2024)
ANADOLU JET HAVA YOLLARI İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Gaziantep  07:30 kalkış - 09:05 varış
 
Dönüş (23 NİSAN 2024)
ANADOLU JET HAVA YOLLARI Şanlıurfa- İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı  18:00 kalkış - 19:45 varış
 
Ücretsiz bagaj hakkı: 15 kg
 
 
İZMİR'DEN UÇUŞ  BİLGİSİ
 
Gidiş (20 NİSAN 2024)
SUN EXPRESS HAVA YOLLARI İzmir Havaalanı - Gaziantep Havaalanı 06:00 kalkış - 07:40 varış 
 
Dönüş (23 NİSAN 2024)
SUN EXPRESS HAVA YOLLARI Gaziantep Havaalanı - İzmir Havaalanı 22:50 kalkış - 00:40 varış (ertesi gün) 
 
Ücretsiz bagaj hakkı: 15 kg
 
İzmir uçuşu seçeneği uçaklardaki müsaitliğe bağlı olarak sunulabilecektir.
İzmir'den uçuş tercih edilmesi halinde gidişte Gaziantep Havaalanında 1 saat bekleme vardır. 
İzmir'den uçuş tercih edilmesi halinde dönüşte Şanlıurfa'dan Gaziantep Havaalanına 160 km. ekstra yolculuk vardır (ulaşım tarafımızdan sağlanacaktır tahmini Gaziantep Havaalanı varış saati 19:30'dur, istenirse misafirleri Gaziantep merkeze bırakabiliriz, bu durumda Gaziantep Havaalanına kendi imkanlarıyla ulaşmaları gerekecektir)
 
HATIRLATMALAR
Rehber grubu Gaziantep Havaalanında karşılar. Uçuştan en az 1 saat önce size verilen PNR numarası ile uçuşunuzun gerçekleşeceği havaalanına ulaşarak check in işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan, rötar olması halinde oluşacak kayıplardan DEEPNATURE sorumlu tutulamaz. Gezilecek yerlerin günü ve sıralaması değişebilir.

 

:: Seçilen şehirden Gaziantep'e uçak bileti (15 bagaj hakkı)

:: Şanlıurfa'dan seçilen şehire dönüş uçak bileti (15 bagaj hakkı) (İzmir dönüş uçuşu Gaziantep'ten olacaktır)

:: Bölgedeki ulaşım ve transferler

:: Profesyonel rehberlik hizmetleri

:: 1 gece 4* Gaziantep Kaleli Hotel'de konaklama

:: 2 gece 5* Şanlıurfa Dedeman Hotel'de konaklama

:: Konaklama vergisi

:: 2 sabah kahvaltısı

:: 2 akşam yemeği

:: Program dahilindeki çevre gezileri

:: Zorunlu seyahat sigortası

:: En fazla 15 kişilik butik+ tur ayrıcalığı

:: Öğle yemekleri
:: Akşam yemeklerindeki içecekler
:: Müze ve ören yeri giriş ücretleri*
:: Halfeti tekne turu (isteğe bağlı)
:: Urfa sıra gecesi (isteğe bağlı)
:: 15 kg. üzeri bagaj ücretleri
:: Uçakta online checkinde koltuk seçimi
:: Kişisel harcamalar
 
*Müzekartınız varsa yanınızda bulundurunuz.

BU TURUN FARKI
 
* Çok özel bir kültür ve arkeoloji rotası. Özenle hazırladık.

 

* DEEPNATURE TRAVEL, butik bölge turlarıyla, Urfa Antep turlarında en çok tercih edilen seyahat acentalarından biridir. Bayram dönemi turlarımızın kontenjanları ortalama olarak 1 ay önceden dolmaktadır. Gerek çalıştığımız oteller, gerek rehber kadromuz ile bölge şartlarında verilebilecek en iyi hizmeti sunabilecek şekilde programlar hazırlıyoruz. Araştırın, eşinize dostunuza arkadaşlarınıza sorun elbet DEEP NATURE ile bölgeye gitmiş bir tanıdığınıza rastlarsınız. Onlar anlatsın bizi size. Bölge hakimiyetimiz ve tecrübemiz ile Güneydoğu'yu en iyi şekilde gezebilmek için DEEP NATURE'ı tercih edin.
 
* Turumuz butik plus konseptli bir tur olup en fazla 15 kişiyle gerçekleşecek şekilde planlanmıştır. Benzer turları, programları görebilirsiniz ancak turumuzun 15 kişiyle sınırlı olarak benzer turlara göre ''daha az kişiyle'' yapıldığı detayını lütfen gözden kaçırmayınız. Bu bizlere 40-45 kişilik bir tura göre üç kat daha maliyetli bir tur olarak yüksek maliyet oluştururken katılımcılara ise daha az kişiyle, nispeten daha az zaman kaybederek ve daha hızlı bir şekilde bu programı gerçekleştirme imkanı vermektedir.
 
* Turumuz fiyat odaklı değildir. Bizden daha ucuz turlara rastlayabilirsiniz. Bu turların pek çoğu otobüsle ve kalabalık gruplar halinde yapılmaktadır. Ancak kitle turizmi yapmadığımızı, butik tur anlayışıyla hizmet verdiğimizi hatırlatırız. Turlarımız en ucuz değildir. Bölge şartlarında, olabildiğince iyi hizmet verebilmek üzerine çaba göstermekteyiz.
 
* Turumuz 23 yıllık deneyimimizle, emekle, özenle ve detaylıca düşünülerek hazırlanmış bir program olup rehberlerimizin ve bölge turlarımıza katılmış misafirlerimizin görüşleri dikkate alınarak hazırlanmıştır.
 
* Çalıştığımız oteller bölge standartlarında iyi oteller arasındadır. Otellerimiz konumları ve hizmet kalitesi ile konaklayan misafirlerimizin çoğu tarafından beğenilmektedir.
 
* Turumuzun rehberleri bölgeye hakim, tecrübeli ve misafir dönüşlerimizde olumlu görüş bildirilmiş rehberlerdir. Benzer turları karşılaştırırken, aynı programın da yazılabileceğini ama aynı hizmet standardının garantisi olmayacağını dikkate almanızı öneririz. Hiç gitmeden, görmeden masa başında programlarımızı kopyalayabiliyorlar belki ama henüz bizi kopyalayamıyorlar:)

 
REZERVASYON HAKKINDA
Resmi tatil dönemlerindeki Urfa Antep turlarımız yoğun talep görmektedir. Kontenjanımız kısıtlıdır. En az 1 ay öncesine kadar rezervasyonlarınızı tamamlamanızı öneriyoruz. Geç rezervasyonlarda uçak bileti ücretleri yükselmektedir.
 
KONTENJAN HAKKINDA
Butik + Urfa  Antep turlarımız 10 ile 15 kişi arasında katılımcı ile butik konseptli olarak yapılmaktadır.

 

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 115 yorum var. 15 tanesi listelendi.

Tüm yorumlar için tıklayınız.

Sevgili yorum okuyucu; Eğer yorumlara bakarak karar vermeye çalışıyorsanız hemen yorum okumayı bırakıp rezervasyonunuzu yapın!!! Nereye olursa olsun:) Ben Gaziantep-Urfa-Mardin turuna katıldım. Program, transferler, kaldığımız oteller her şey kusursuz planlanmıştı. Bölge zaten muhteşem. Rehberimiz Burçak beydi, gruba olan ilgisi, hepimizin ihtiyaçları ile tek tek ilgilenmesi, bölge insanlarıyla kurduğu ilişkiler, samimiyeti ne desem eksik kalır. Umarım başka bir turda yine denk gelebiliriz. Herkes turdan çok memnun ve tadı damağında ayrıldı. Hatta dönesimiz yoktu :) Döneli daha üç gün oldu ama sık sık DeepNature sitesine girip turlara bakıyorum:))
Ulviye

20-23 Nisan tarihlerindeki Antep-Urfa-Mardin turuna katıldım. Gerek tür organizasyonu gerekse kaldığımız otellerden çok memnun kaldım, özenle seçilip planlanmış. Tür rehberimiz Burçak Bey ise bilgi birikimi ve aktarimi, nezaketi, samimiyeti ve yardimseverligiyle turumuzun son derece güzel geçmesini sağladı. Kendisini tanıdığımıza çok memnun olduk, her şey için teşekkürler.
Defne

20-23 Nisan Gaziantep-Urfa-Mardin turuna katıldık, rehberimiz Burçak Bey'in hem zamanı inanılmaz güzel kullanması, hem anlattığı keyifli anekdotları ve de inanılmaz tarih bilgisi ve enerjisi ile harika bir 4 gün geçirdik. DeepNature Travel ile ilk kez seyahat ettim ama kesinlikle herkese tavsiye ederim, butik bir tur ile seyahat etmenin de tadı ayrıymış, en başından beri son derece ilgili olan Arzum Hanım'a da teşekkür ederiz. Tekrar başka rotalarda görüşmek üzere:)
Melis

Ramazan Bayramı'nda butik Antep - Urfa turuna katıldık. Rehberimiz çok tecrübeliydi. Bizi kalabalığa sokmadan bütün turu bitirmeyi başardı. Butik değil, vip tur gibiydi, son dakikaya kadar. Urfa'da, İstanbul'dan Ankara'ya bağlantı uçuşumuzu bulamadılar. Ajet el değiştirdiği için sorun yaşadık. Turu internetten almıştım, rehber haricinde sorunu ileteceğim bir merci bulamadım. Rehber uçuşla ilgisi olmadığını, acenteden birilerine ulaşmaya çalıştığını söyledi. Bilet satış acenteye mail attıklarını söyledi, acente mail gelmediğini söyledi. İstanbul'a vardığımızda valizleri geri aldık, uçakta yer kalmamıştı. Sinir stres içinde zorla ayrı ayrı koltuklarda yer bulabildik. Ankara aktarması için deepnature'a tur ücretine ek olarak hatırı sayılır bir miktar ödemiştim. Tur çok güzel, fakat benim tavsiyem gidiş dönüş uçak biletinizi kendiniz almanız. Arada aracı olduğunda sorunu çözmek daha zor oluyor, birilerine ulaşmak çok vakit aldı.
Deniz

Ramazan Bayramı'nda butik Antep - Urfa turuna katıldık. Rehberimiz çok tecrübeliydi. Bizi kalabalığa sokmadan bütün turu bitirmeyi başardı. Butik değil, vip tur gibiydi, son dakikaya kadar. Urfa'da, İstanbul'dan Ankara'ya bağlantı uçuşumuzu bulamadılar. Ajet el değiştirdiği için sorun yaşadık. Turu internetten almıştım, rehber haricinde sorunu ileteceğim bir merci bulamadım. Rehber uçuşla ilgisi olmadığını, acenteden birilerine ulaşmaya çalıştığını söyledi. Bilet satış acenteye mail attıklarını söyledi, acente mail gelmediğini söyledi. İstanbul'a vardığımızda valizleri geri aldık, uçakta yer kalmamıştı. Sinir stres içinde zorla ayrı ayrı koltuklarda yer bulabildik. Ankara aktarması için deepnature'a tur ücretine ek olarak hatırı sayılır bir miktar ödemiştim. Tur çok güzel, fakat benim tavsiyem gidiş dönüş uçak biletinizi kendiniz almanız. Arada aracı olduğunda sorunu çözmek daha zor oluyor, birilerine ulaşmak çok vakit aldı.
Deniz

Bülent Öztürk Hocamızın rehberliğinde 10 Nisan 14 Nisan tarihleri arasında Gap turuna katıldık. Otellerden, servis aracımıza, gittiğimiz mekanlardan Bülent Hocanın anlatımına kadar herşey mükemmeldi. Adını ilk kez google da butik tur aratırken duyduğumuz şirketinize ,yorumlara güvenerek satın aldığımız bu harika tatil için çok teşekkür ederiz
Melek Duru

Bu benim DeepNature ile 2.turum. Organizasyonel bir sorun yasanmayan, tura katilanlarin isteklerinin dikkate alindigi ve guleryuzu, dolu dolu bilgisi, antep ili kultur muduru olmasi nedeniyle bolge deneyimi muazzam olan profesyonel lokal rehberimiz Bülent Öztürk ile harika bir GAP turuydu
Müge

Bayram gibi en kalabalık bir dönemde bizi adeta kalabalıktan soyutlayan, sadece göz ile değil söz ile tüm Mezopotamya duygusunu veren sevgili ve değerli rehberimiz Bülent Öztürk ile GAP turu muhteşemdi. GAP turu deepnature ve Bülent bey ile yapılır, aksi sadece gezinme olur. Ailecek yaptığımız bu tur en iyi turlarımızdan biri oldu. Teşekkürler Bülent bey…
Gökçe

17-20 Kasim tarihleri arasinda butik Gap turuna katildik. 14 kisilik az ve guzel bir gruptu. Herkes cok iyi zaman gecirdi. Rehberimiz Rojda Hanim o bolgeden, bolgeyi iyi taniyan cok seker bir hanimefendiydi. Onun icin bir is degil bir tutku oldugunu gorebilirsiniz. Biz onunla tura ciktigimiz icin cok sansliyiz. Bize yolculuk sirasinda masal bile anlatti. Turkuleri sarkilari fikralari soylemiyorum bile. Kaptan soforumuz Ekrem Bey sanki aileden biri gibiydi. Gidecegim her tura ozellikle onlari isteyecegim bundan sonra. Mardin inanilmaz bir yer buyulu. Bu deneyim icin minnet doluyum
Ayşe

Merhaba, Ailece 30 Nisan-4 Mayıs GAP turunuza katıldık ve son derece memnun döndük. Tur organizasyonu, transferler ve planlama çok iyiydi, teşekkür ederiz. Ancak tur rehberimiz Leyla hanıma özellikle teşekkür etmek isterim. Son derece kalabalık bir dönemde, tecrübesi ve bilgisi ile tüm grubu olabildiğince kargaşaya sokmadan ve neredeyse hiç vakit kaybı yaşamadan bütün programı tamamladı. Uzun yolculuklar sırasındaki anlatımları hem bilgilendirici oldu hem de yolculuğu hafifletti. Bütün grup dinamiğine uygun seçimleri ve yönlendirmeleri ile son derece huzurlu bir seyahat yaşattı. Otellerle ilgili bir ufak not iletmem gerekirse; Adıyaman’da konakladığımız otel gözden geçirilebilirse iyi olur. Seçeneklerin kısıtlı olduğunun farkındayım ama varsa daha iyi bir alternatif daha rahat ettirir. Ulaştırma görevlisi Aziz’e de güvenli yolculuk için teşekkür ederiz. Onunla da ilgili ufak bir not ileteyim. Araç içerisinde çöp kutusu bulundurması veya aralarda koltuk gözlerindeki su şişesi vs. ufak çöpleri toplaması genel olarak herkesi memnun edecektir. Tekrar keyifli seyahat için teşekkür ederim.
Alper

Burçak Hn. merhaba Öncelikle, Antep Urfa Nemrut turu için sizi tercih etmiş olduğumuz için çok mutlu oldum. Doğru bir tercih yapmışız. Harika bir 3 gün geçirdik. Rehberimiz Mehmet Bey de olduğu içinde, çok şanslıydık. Çok memnun kaldık. Samimi, içten, anlayışlı… Yanında kendimizi inanılmaz güvende hissettik. Ben, sizlere teşekkür etmek istemiştim. Umarım tekrar bir yerlerde karşılaşırız. Kolay gelsin.
Hülya

Merhabalar, Mardin Urfa gezisinden çok memnun kaldık. Rehberimiz Burçak beyden bilgisi, düzgün davranışları ve çözümsel yaklaşımları ile çok memnun kaldığımızı belirtirken teşekkürlerimizi sunarım. Sevgiler
Serap

Rehberimiz Burçak beyin bizi güler yüzüyle karşıladığı ilk dakikadan itibaren bilgi dolu, keyifli ve unutamayacağımız 3 gün geçirdik. Başta rehberimiz olmak üzere Deep Nature ailesine özverili, ilgili ve başarılı hizmet sundukları için çok teşekkür ederiz.
Seval&Mine

Memnun kaldık. Rehber Burçak bey çok donanımlı ve ilgili bir rehberdi, kendisinden de çok memnun kaldık.
Akif

Uğradığımız şehirler ve uğraklardaki tercihler bize göre oldukça doğru yapılmıştı. Rehberimiz çok donanımlı ve aktarma konusunda oldukça deneyimliydi. Aynı rehberin eşlik ettiği turlarınıza katılmaktan memnuniyet duyarız.
Hacer&Erdem&Mahi SuKAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.