Kiralık Tatil Evleri - Kaş ve Kalkan'da kiralık villalar
  • Butik Antep Urfa Göbeklitepe Mardin Turu
  • Butik Antep Urfa Göbeklitepe Mardin Turu
  • Butik Antep Urfa Göbeklitepe Mardin Turu
  • Butik Antep Urfa Göbeklitepe Mardin Turu
  • Butik Antep Urfa Göbeklitepe Mardin Turu

Butik Antep Urfa Göbeklitepe Mardin Turu

3 GECE 4 GÜN (Bu Turumuz Şu An Yapılmamaktadır)

DEEPNATURE farkıyla 23 Nisan Butik Antep Urfa Göbeklitepe Mardin Turu. Özenli ve kaliteli tur anlayışımızla hazırlanmış program. Bölgeye hakim, bilgilendirici, profesyonel rehberlik hizmeti. En fazla 15 kişiyle butik tur ayrıcalığı

’ itibaren
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET
23 Nisan Butik Antep Urfa Göbeklitepe Mardin Turu
 
 
TUR KONSEPTİ
BUTİK+
(15 kişiyle sınırlı kontenjan, bölge uzmanı deneyimli rehber eşliğinde az kişiyle gezme ayrıcalığı)
 
KONTENJAN 
15 Kişi
 
GÖRÜLECEK YERLER
Gaziantep, Birecik, Halfeti, Şanlıurfa , Göbeklitepe, Harran, Mardin, Midyat
 
TUR PROGRAMI
 
1.GÜN / GAZİANTEP 
Butik Antep Urfa Göbeklitepe Turu için Anadolu Jet Hava Yolları İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Gaziantep tarifeli uçuşu 07:10 kalkış-08:50 varış. İstanbul'dan kalkan uçağınız 1 saat 35 dk. sonra Gaziantep Havaalanına inmiş oluyor. Rehberimiz sizi Gaziantep Havaalanında karşılıyor ve Gaziantep şehir merkezine hareket ederek kahvaltı molası veriyoruz. Kahvaltı sonrasında Panoramik bir şehir turunun ardından Zeugma Antik Kentinden çıkartılan mozaiklerin sergilendiği Gaziantep Zeugma Mozaik Müzesini ziyaret ediyoruz. Tarihi Gaziantep Evlerinin ve Sokaklarının bulunduğu Bey Mahallesi, Atatürk Anı Evi, Kurtuluş Cami (Eski Ermeni Gregoryan Virgin Mary Kilisesi), Kendirli Kilisesi (Türk Arkeoloji ve Kültürel Miras Enstitüsü), Şehitler Abidesi ve Çınarlı Parkının görülmesinin ardından öğle yemeği. Öğle yemeği sonrasında, Gaziantep Kalesinin panoramik olarak görülmesi, 14 Şehit Anıtı, Naip Hamamı ve Kır Kahvesinin görülmesi, Hamam Müzesi ve Emine Göğüş Mutfak Müzesinin gezilmesinin ardından, Gaziantep'in otantik çarşıları ile turumuza devam ediyoruz. 
Yaşayan Müze Gümrük Hanı, Bakırcılar Çarşısı ve Elmacı Pazarı ve Gaziantep'in Otantik Çarşılarında, Bakır, Sedef, Kutnu Kumaşı, El Sanatları vb, Baklava, Fıstık, Kurutmalıklar, Kırmızı Biber, Salça ve her türlü baharatların alınmasından sonra, çay-kahve içimi için serbest zaman. Şehreküstü Konakları, Şıh Cami ve Tarihi Sokakların gezilmesinin ardından bugünkü turumuzu tamamlayıp otelimize geçiyoruz. 
Akşam Yemeği ve Konaklama Gaziantep'te otelimizde. 
KONAKLAMA: GAZİANTEP KALELİ HOTEL (4*)
 
2. GÜN BİRECİK - HALFETİ - HARRAN
Sabah kahvaltı sonrası yola çıkarak Birecik'e hareket ediyoruz. Burada Kelaynak Koruma İstasyonu’nu ziyaret ediyor ve nesli tükenmekle karşı karşıya olan kelaynak kuşlarıyla ilgili bilgi alıyoruz. Ardından Fırat kıyısında öğle yemeği molası verdikten sonra Halfeti'ye geçiyoruz. İsteğe bağlı ekstra tekne turu ardından Harran'a doğru yol alıyoruz. Harran'da yapacağımız gezi dahilinde  Harran Antik Kenti ; Harran Ulu cami, Harran  Üniversitesi, Konik Kubbeli Tarihi Harran Evleri,  şehir surları görülmekte. Harran gezisinin ardından Şanlıurfa'daki otelimize geçiyoruz. Odalara yerleşme ve akşam yemeği
Dileyen misafirlerimiz konuk evinde düzenlenen sıra gecesi programına katılabilirler (ekstra)
KONAKLAMA: ŞANLIURFA DEDEMAN HOTEL (5*)
 
3. GÜN ŞANLIURFA - GÖBEKLİTEPE - MARDİN
Sabah kahvaltı sonrası yola çıkıyoruz ve dünyanın en eski tapınağı olan Göbeklitepe'yi ziyaret ediyoruz. Tarihi değiştiren keşif Göbeklitepe'yi gördükten sonra Urfa merkeze dönüyoruz. Mutfağı, kültürü ve otantik çarşılarıyla ön plana çıkan ''Peygamberler Şehri'' Urfa'da Halil-ür Rahman, Balıklı Göl, Ayn Zeliha Gölü, İbrahim Peygamber Makamı, Rızvaniye Cami, Şanlıurfa Kalesi, Bedesten, Sipahi Pazarı, Gümrük Hanı'nı içeren gezi programının arasında çarşıda öğle yemeği molası veriyoruz. Birecik patlıcanından yapılan patlıcan kebabı tavsiye olunur.
Urfa programının tamamlanmasının ardından öğleden sonra Mardin'e hareket ediyoruz. Akşam üstü Mardin'e varışta Mardin mimarisi ve çok renkli kültürlülüğünün en güzel simgelerinden birisi olan Kasımiye Medresesi'nin gezdikten sonra otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği otelde.
KONAKLAMA: MARDİN RAMADA BY WYNDHAM HOTEL (5*)
 
4. GÜN MARDİN - MİDYAT - BATMAN
Kahvaltı sonrası otelden ayrılıyoruz  ve yürüyerek Mardin merkezini geziyoruz.  Kırklar Kilisesi, Mardin Müzesi, Ulucami gibi Mardin kültürü ve mimarisi ile özdeşleşmiş yapıları gezip, Mardin'in dar sokaklarını keşfettikten sonra öğle yemeği molası veriyoruz. Lezzetli Mardin yemekleri bizleri bekler. Ardından Deyrülzaferan Manastırını ziyaret ederek Süryani kültürü hakkında bilgi ediniyoruz. Öğleden sonraki gezi durağımız Midyat. Midyat gezimiz Devlet Konuk Evi, Midyat sokakları ve telkari işçiliğinin özel örneklerinin sunulduğu çarşıyı kapsıyor. Gezi ve alışveriş molası ardından programımızı tamamlayarak Batman Havaaalanı'na hareket ediyoruz. 18:30 itibarıyla misafirlerimizi Batman Havaalanına bırakarak bir başka turda tekrar buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz. 
 
 
İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN'DEN UÇUŞ BİLGİSİ
 
Gidiş (20 NİSAN 2024)
AJET HAVA YOLLARI İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Gaziantep  07:10 kalkış - 08:50 varış
 
Dönüş (23 NİSAN 2024)
PEGASUS HAVA YOLLARI Batman- İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı  20:10 kalkış - 22:15 varış
 
Ücretsiz bagaj hakkı: 15 kg
 
 
İZMİR'DEN UÇUŞ  BİLGİSİ
 
Gidiş (20 NİSAN 2024)
SUN EXPRESS HAVA YOLLARI İzmir Havaalanı - Gaziantep Havaalanı 06:00 kalkış - 07:40 varış 
 
Dönüş (23 NİSAN 2024)
SUN EXPRESS HAVA YOLLARI Diyarbakır Havaalanı - İzmir Havaalanı 23:05 kalkış - 01:15 varış (ertesi gün) 
 
Ücretsiz bagaj hakkı: 15 kg
 
İzmir uçuşu seçeneği uçaklardaki müsaitliğe bağlı olarak sunulabilecektir.
İzmir'den uçuş tercih edilmesi halinde gidişte Gaziantep Havaalanında 1 saat bekleme vardır. 
İzmir'den uçuş tercih edilmesi halinde dönüşte Batman'dan Diyarbakır Havaalanına 110 km. ekstra yolculuk vardır (ulaşım tarafımızdan sağlanacaktır tahmini Diyarbakır Havaalanı varış saati 20:00'dir, istenirse misafirleri Diyarbakır merkeze bırakabiliriz, bu durumda Diyarbakır  Havaalanına kendi imkanlarıyla ulaşmaları gerekecektir)
 
 
HATIRLATMALAR
Rehber grubu Gaziantep Havaalanında karşılar. Uçuştan en az 1 saat önce size verilen PNR numarası ile uçuşunuzun gerçekleşeceği havaalanına ulaşarak check in işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan, rötar olması halinde oluşacak kayıplardan DEEPNATURE sorumlu tutulamaz. Gezilecek yerlerin günü ve sıralaması değişebilir.

 

:: İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanından Gaziantep'e uçak bileti (15 bagaj hakkı)

:: Batman'dan İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanına dönüş uçak bileti (15 bagaj hakkı) 

:: Bölgedeki ulaşım ve transferler

:: Profesyonel rehberlik hizmetleri

:: 1 gece 4* Gaziantep Kaleli Hotel'de konaklama

:: 1 gece 5* Şanlıurfa Dedeman Hotel'de konaklama

:: 1 gece 5* Mardin Ramada By Wyndham Hotel'de konaklama

:: Konaklama vergisi

:: 3 sabah kahvaltısı

:: 3 akşam yemeği

:: Program dahilindeki çevre gezileri

:: Zorunlu seyahat sigortası

:: En fazla 15 kişilik butik+ tur ayrıcalığı

:: Öğle yemekleri
:: Akşam yemeklerindeki içecekler
:: Müze ve ören yeri giriş ücretleri*
:: Halfeti tekne turu (isteğe bağlı)
:: Urfa sıra gecesi (isteğe bağlı)
:: 15 kg. üzeri bagaj ücretleri
:: Uçakta online checkinde koltuk seçimi
:: Kişisel harcamalar
 
*Müzekartınız varsa yanınızda bulundurunuz.

BU TURUN FARKI
 

* DEEPNATURE TRAVEL, butik bölge turlarıyla, Antep Urfa Mardin turlarında en çok tercih edilen seyahat acentalarından biridir. Bayram dönemi turlarımızın kontenjanları ortalama olarak 1 ay önceden dolmaktadır. Gerek çalıştığımız oteller, gerek rehber kadromuz ile bölge şartlarında verilebilecek en iyi hizmeti sunabilecek şekilde programlar hazırlıyoruz. Araştırın, eşinize dostunuza arkadaşlarınıza sorun elbet DEEP NATURE ile bölgeye gitmiş bir tanıdığınıza rastlarsınız. Onlar anlatsın bizi size. Bölge hakimiyetimiz ve tecrübemiz ile Güneydoğu'yu en iyi şekilde gezebilmek için DEEP NATURE'ı tercih edin.
 
* Turumuz butik plus konseptli bir tur olup en fazla 15 kişiyle gerçekleşecek şekilde planlanmıştır. Benzer turları, programları görebilirsiniz ancak turumuzun 15 kişiyle sınırlı olarak benzer turlara göre ''daha az kişiyle'' yapıldığı detayını lütfen gözden kaçırmayınız. Bu bizlere 40-45 kişilik bir tura göre üç kat daha maliyetli bir tur olarak yüksek maliyet oluştururken katılımcılara ise daha az kişiyle, nispeten daha az zaman kaybederek ve daha hızlı bir şekilde bu programı gerçekleştirme imkanı vermektedir.
 
* Turumuz fiyat odaklı değildir. Bizden daha ucuz turlara rastlayabilirsiniz. Bu turların pek çoğu otobüsle ve kalabalık gruplar halinde yapılmaktadır. Ancak kitle turizmi yapmadığımızı, butik tur anlayışıyla hizmet verdiğimizi hatırlatırız. Turlarımız en ucuz değildir. Bölge şartlarında, olabildiğince iyi hizmet verebilmek üzerine çaba göstermekteyiz.
 
* Turumuz 23 yıllık deneyimimizle, emekle, özenle ve detaylıca düşünülerek hazırlanmış bir program olup rehberlerimizin ve bölge turlarımıza katılmış misafirlerimizin görüşleri dikkate alınarak hazırlanmıştır.
 
* Çalıştığımız oteller bölge standartlarında iyi oteller arasındadır. Otellerimiz konumları ve hizmet kalitesi ile konaklayan misafirlerimizin çoğu tarafından beğenilmektedir.
 
* Turumuzun rehberleri bölgeye hakim, tecrübeli ve misafir dönüşlerimizde olumlu görüş bildirilmiş rehberlerdir. Benzer turları karşılaştırırken, aynı programın da yazılabileceğini ama aynı hizmet standardının garantisi olmayacağını dikkate almanızı öneririz. Hiç gitmeden, görmeden masa başında programlarımızı kopyalayabiliyorlar belki ama henüz bizi kopyalayamıyorlar:)

 
REZERVASYON HAKKINDA
Resmi tatil dönemlerindeki Antep Urfa Mardin turlarımız yoğun talep görmektedir. Kontenjanımız kısıtlıdır. En az 1 ay öncesine kadar rezervasyonlarınızı tamamlamanızı öneriyoruz. Geç rezervasyonlarda uçak bileti ücretleri yükselmektedir.
 
KONTENJAN HAKKINDA
Butik + Antep Urfa Mardin turlarımız 10 ile 15 kişi arasında katılımcı ile butik konseptli olarak yapılmaktadır.

 

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 117 yorum var. 15 tanesi listelendi.

Tüm yorumlar için tıklayınız.

İlk defa grup ile katıldığım Gaziantep, Şanlıurfa ve Mardin gezisi Burçak beyin bilgi, paylaşımları ve zamanı harika kullanması sayesinde çok keyifli geçti. 12 kişilik grubumuzla güzel ve keyifli bir gezi oldu. Organizazyon için teşekkür ederiz.
Aybars

Sevgili yorum okuyucu; Eğer yorumlara bakarak karar vermeye çalışıyorsanız hemen yorum okumayı bırakıp rezervasyonunuzu yapın!!! Nereye olursa olsun:) Ben Gaziantep-Urfa-Mardin turuna katıldım. Program, transferler, kaldığımız oteller her şey kusursuz planlanmıştı. Bölge zaten muhteşem. Rehberimiz Burçak beydi, gruba olan ilgisi, hepimizin ihtiyaçları ile tek tek ilgilenmesi, bölge insanlarıyla kurduğu ilişkiler, samimiyeti ne desem eksik kalır. Umarım başka bir turda yine denk gelebiliriz. Herkes turdan çok memnun ve tadı damağında ayrıldı. Hatta dönesimiz yoktu :) Döneli daha üç gün oldu ama sık sık DeepNature sitesine girip turlara bakıyorum:))
Ulviye

20-23 Nisan tarihlerindeki Antep-Urfa-Mardin turuna katıldım. Gerek tür organizasyonu gerekse kaldığımız otellerden çok memnun kaldım, özenle seçilip planlanmış. Tür rehberimiz Burçak Bey ise bilgi birikimi ve aktarimi, nezaketi, samimiyeti ve yardimseverligiyle turumuzun son derece güzel geçmesini sağladı. Kendisini tanıdığımıza çok memnun olduk, her şey için teşekkürler.
Defne

20-23 Nisan Gaziantep-Urfa-Mardin turuna katıldık, rehberimiz Burçak Bey'in hem zamanı inanılmaz güzel kullanması, hem anlattığı keyifli anekdotları ve de inanılmaz tarih bilgisi ve enerjisi ile harika bir 4 gün geçirdik. DeepNature Travel ile ilk kez seyahat ettim ama kesinlikle herkese tavsiye ederim, butik bir tur ile seyahat etmenin de tadı ayrıymış, en başından beri son derece ilgili olan Arzum Hanım'a da teşekkür ederiz. Tekrar başka rotalarda görüşmek üzere:)
Melis

Ramazan Bayramı'nda butik Antep - Urfa turuna katıldık. Rehberimiz çok tecrübeliydi. Bizi kalabalığa sokmadan bütün turu bitirmeyi başardı. Butik değil, vip tur gibiydi, son dakikaya kadar. Urfa'da, İstanbul'dan Ankara'ya bağlantı uçuşumuzu bulamadılar. Ajet el değiştirdiği için sorun yaşadık. Turu internetten almıştım, rehber haricinde sorunu ileteceğim bir merci bulamadım. Rehber uçuşla ilgisi olmadığını, acenteden birilerine ulaşmaya çalıştığını söyledi. Bilet satış acenteye mail attıklarını söyledi, acente mail gelmediğini söyledi. İstanbul'a vardığımızda valizleri geri aldık, uçakta yer kalmamıştı. Sinir stres içinde zorla ayrı ayrı koltuklarda yer bulabildik. Ankara aktarması için deepnature'a tur ücretine ek olarak hatırı sayılır bir miktar ödemiştim. Tur çok güzel, fakat benim tavsiyem gidiş dönüş uçak biletinizi kendiniz almanız. Arada aracı olduğunda sorunu çözmek daha zor oluyor, birilerine ulaşmak çok vakit aldı.
Deniz

Ramazan Bayramı'nda butik Antep - Urfa turuna katıldık. Rehberimiz çok tecrübeliydi. Bizi kalabalığa sokmadan bütün turu bitirmeyi başardı. Butik değil, vip tur gibiydi, son dakikaya kadar. Urfa'da, İstanbul'dan Ankara'ya bağlantı uçuşumuzu bulamadılar. Ajet el değiştirdiği için sorun yaşadık. Turu internetten almıştım, rehber haricinde sorunu ileteceğim bir merci bulamadım. Rehber uçuşla ilgisi olmadığını, acenteden birilerine ulaşmaya çalıştığını söyledi. Bilet satış acenteye mail attıklarını söyledi, acente mail gelmediğini söyledi. İstanbul'a vardığımızda valizleri geri aldık, uçakta yer kalmamıştı. Sinir stres içinde zorla ayrı ayrı koltuklarda yer bulabildik. Ankara aktarması için deepnature'a tur ücretine ek olarak hatırı sayılır bir miktar ödemiştim. Tur çok güzel, fakat benim tavsiyem gidiş dönüş uçak biletinizi kendiniz almanız. Arada aracı olduğunda sorunu çözmek daha zor oluyor, birilerine ulaşmak çok vakit aldı.
Deniz

Bülent Öztürk Hocamızın rehberliğinde 10 Nisan 14 Nisan tarihleri arasında Gap turuna katıldık. Otellerden, servis aracımıza, gittiğimiz mekanlardan Bülent Hocanın anlatımına kadar herşey mükemmeldi. Adını ilk kez google da butik tur aratırken duyduğumuz şirketinize ,yorumlara güvenerek satın aldığımız bu harika tatil için çok teşekkür ederiz
Melek Duru

Bu benim DeepNature ile 2.turum. Organizasyonel bir sorun yasanmayan, tura katilanlarin isteklerinin dikkate alindigi ve guleryuzu, dolu dolu bilgisi, antep ili kultur muduru olmasi nedeniyle bolge deneyimi muazzam olan profesyonel lokal rehberimiz Bülent Öztürk ile harika bir GAP turuydu
Müge

Bayram gibi en kalabalık bir dönemde bizi adeta kalabalıktan soyutlayan, sadece göz ile değil söz ile tüm Mezopotamya duygusunu veren sevgili ve değerli rehberimiz Bülent Öztürk ile GAP turu muhteşemdi. GAP turu deepnature ve Bülent bey ile yapılır, aksi sadece gezinme olur. Ailecek yaptığımız bu tur en iyi turlarımızdan biri oldu. Teşekkürler Bülent bey…
Gökçe

17-20 Kasim tarihleri arasinda butik Gap turuna katildik. 14 kisilik az ve guzel bir gruptu. Herkes cok iyi zaman gecirdi. Rehberimiz Rojda Hanim o bolgeden, bolgeyi iyi taniyan cok seker bir hanimefendiydi. Onun icin bir is degil bir tutku oldugunu gorebilirsiniz. Biz onunla tura ciktigimiz icin cok sansliyiz. Bize yolculuk sirasinda masal bile anlatti. Turkuleri sarkilari fikralari soylemiyorum bile. Kaptan soforumuz Ekrem Bey sanki aileden biri gibiydi. Gidecegim her tura ozellikle onlari isteyecegim bundan sonra. Mardin inanilmaz bir yer buyulu. Bu deneyim icin minnet doluyum
Ayşe

Merhaba, Ailece 30 Nisan-4 Mayıs GAP turunuza katıldık ve son derece memnun döndük. Tur organizasyonu, transferler ve planlama çok iyiydi, teşekkür ederiz. Ancak tur rehberimiz Leyla hanıma özellikle teşekkür etmek isterim. Son derece kalabalık bir dönemde, tecrübesi ve bilgisi ile tüm grubu olabildiğince kargaşaya sokmadan ve neredeyse hiç vakit kaybı yaşamadan bütün programı tamamladı. Uzun yolculuklar sırasındaki anlatımları hem bilgilendirici oldu hem de yolculuğu hafifletti. Bütün grup dinamiğine uygun seçimleri ve yönlendirmeleri ile son derece huzurlu bir seyahat yaşattı. Otellerle ilgili bir ufak not iletmem gerekirse; Adıyaman’da konakladığımız otel gözden geçirilebilirse iyi olur. Seçeneklerin kısıtlı olduğunun farkındayım ama varsa daha iyi bir alternatif daha rahat ettirir. Ulaştırma görevlisi Aziz’e de güvenli yolculuk için teşekkür ederiz. Onunla da ilgili ufak bir not ileteyim. Araç içerisinde çöp kutusu bulundurması veya aralarda koltuk gözlerindeki su şişesi vs. ufak çöpleri toplaması genel olarak herkesi memnun edecektir. Tekrar keyifli seyahat için teşekkür ederim.
Alper

Burçak Hn. merhaba Öncelikle, Antep Urfa Nemrut turu için sizi tercih etmiş olduğumuz için çok mutlu oldum. Doğru bir tercih yapmışız. Harika bir 3 gün geçirdik. Rehberimiz Mehmet Bey de olduğu içinde, çok şanslıydık. Çok memnun kaldık. Samimi, içten, anlayışlı… Yanında kendimizi inanılmaz güvende hissettik. Ben, sizlere teşekkür etmek istemiştim. Umarım tekrar bir yerlerde karşılaşırız. Kolay gelsin.
Hülya

Merhabalar, Mardin Urfa gezisinden çok memnun kaldık. Rehberimiz Burçak beyden bilgisi, düzgün davranışları ve çözümsel yaklaşımları ile çok memnun kaldığımızı belirtirken teşekkürlerimizi sunarım. Sevgiler
Serap

Rehberimiz Burçak beyin bizi güler yüzüyle karşıladığı ilk dakikadan itibaren bilgi dolu, keyifli ve unutamayacağımız 3 gün geçirdik. Başta rehberimiz olmak üzere Deep Nature ailesine özverili, ilgili ve başarılı hizmet sundukları için çok teşekkür ederiz.
Seval&Mine

Memnun kaldık. Rehber Burçak bey çok donanımlı ve ilgili bir rehberdi, kendisinden de çok memnun kaldık.
AkifKAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.