Butik Antakya Turu

2 GECE 3 GÜN (15-17 Nisan / 1-3 Mayıs / 20-22 Mayıs / 28-30 Ekim 2022)

Antakya turları uzmanı rehber eşliğinde Butik Antakya Turu. Butik turlar uzmanından, 21 yıllık deneyimle eşsiz bir program, unutulmaz deneyimler. Antakya'da 2 gece konaklamalı. En fazla 25 kişilik butik tur konsepti.

₺ 2.799’den itibaren ₺ 344 ’den başlayan taksitlerle Taksit seçenekleri
ONLİNE REZERVASYON
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET
Butik Antakya Turu
 
BU TURUN FARKI
:: 21 yıllık deneyimimizle hazırlanmış keyifli ve detaylı program
:: Antakya'da yaşayan bölge uzmanı deneyimli rehber eşliğinde, profesyonel organizasyon
:: Tarihi, kültürel ve arkeolojik bir yolculuk yaparken dillere destan yerel lezzetlerle de buluşma imkanı
:: Sürpriz ziyaret ve gezi noktaları
:: Üç günde Antakya ve çevresini en güzel şekilde gezecek program içeriği
:: En fazla 25 kişilik tur konsepti ile az kişiyle gezme ayrıcalığı
 
KONSEPT
BUTİK 
(25 kişiyle sınırlı kontenjan, ekstra tur yok, bölge uzmanı deneyimli rehber eşliğinde az kişiyle gezme ayrıcalığı)
 
KONTENJAN 
25 kişi
 
GÖRÜLECEK YERLER
Antakya, Harbiye Şelaleleri, Samandağ, Vakıflı Köyü, Şenköy
 
PROGRAM
 
1. Gün /  İstanbul – Hatay(Antakya)
Siz değerli misafirlerimiz ile Hatay Havalimanı’nda buluşup bizi bekleyen aracımıza geçiyoruz. (İsteğe bağlı ekstra olarak kahvaltı yapılabilir)
Antakya yolculuğumuza başlarken bölge tarihi ile ilgili bilgi alıp gezimize ilk olarak dünyada eşi benzeri olmayan bir yapı ile gezimiz başlıyor. Bu yapı şu an The Museum Hotel olarak biliniyor. Otel inşaatı esnasında tesadüfi olarak bulunan yer altındaki kayıp Antakya şehrini ziyaret ediyoruz.
Müze Otel gezisinin ardından dünyanın en büyük Mozaik Müzesi ile gezimiz devam ediyor. Müze içinde yaklaşık olarak bir buçuk saat sürecek bir tarih yolculuğu yapıyoruz.
Müze gezimizden sonra turumuz Dünyanın ilk kilisesi olarak kabul edilen St. Pierre Kilisesi ile devam ediyor. Kilise içinde, kutsal vaftiz kuyusu, Aziz Pierre heykeli ve kürsüsünü gördükten sonra, öğle yemeğine geçiyoruz.
Öğle yemeğimiz Antakya’da. Lezzetli Antakya yemekleri bizi bekler.
Öğle yemeğinden sonra gezimiz Dünya'nın ışıklandırılmış ilk caddesi olan Herod Caddesi üzerindeki panoramik eski Antakya ile devam ederken Ezan, Çan, Hazan seslerinin duyulduğu Sarımiye Camii’ni, Cami duvarına bitişik Katolik Kilisesi ve hemen caminin karşısındaki Sinagogu göreceğiz.
Rehberimiz eşliğinde eski Antakya sokakları arasında küçük bir yürüyüş yapacağız. Antakya’da ortalama 180 yıllık avlulu evleri ziyaret ederek, eski zenginler mahallesi görüp, sokaklarını keşfedeceğiz.
Sokağın bitiminde Antakya’nın meşhur yöreye özgü ürünlerinin satıldığı Uzun Çarşı’ya geçip burada nar ekşisi, peynir, defne sabunu gibi yöresel ürünleri görecek ve ardından ipeğini görmek üzere Hatay’ın ilk ipekçilerini ziyaret edeceğiz. Antakya’ya özgü kültürel ürünleri tanımak için verilecek serbest zaman içinde keyifli bir alışveriş imkanı bulacağız.
Çarşı içinde yapacağımız gezinti esnasında gerçek el yapımı közde künefe yemek üzere küçük bir mola vereceğiz.
Günün sonunda otelimize geçiyoruz. Odalara yerleşme ardından akşam yemeği set menü olarak servis edilecektir.
Konaklama: Antakya Grand Boğaziçi Hotel (4*)
 
2. Gün / Antakya > Vakıflı Köyü > Samandağ
Otelde alacağımız kahvaltıdan sonra Hatay’ın sahil kenti olan ve bir zamanlar Süveydiye olarak bilinen Samandağ ilçesi ile gezimize başlıyoruz.
Samandağ'ındaki turumuz ilk olarak Dünya’nın 8. harikası olarak bilinen ve insan emeği ile oluşturulan 1380 m uzunluğundaki Vespasianus-Titus Tüneli’ni gezeceğiz. Yürüyüş esnasında kayaya işlenmiş mezar odalarından en devasa olanını, Beşikli Mağara’yı göreceğiz. Hemen sonrasında Kur-an’ı Kerim’de konu edilen Hz. Musa ile Hz. Hızır’ın tanışmış olduğuna inanılan Hızır Türbesi’ni ziyaret edeceğiz.
Turumuz Hıdırbey Köyü ile devam ediyor. Köy içinde H.Z. Musa'nın Asa'sı olarak bilinen Çınar ağacını ziyaret edeceğiz. Yaklaşık 1.5 dönümlük arazi üzerine yayılan gölgesinde H.Z. Musa'nın içmiş olduğu Ab-ı Hayat Suyu'ndan içip çaylarımızı kahvelerimizi bu ağacın altında yudumlayacağız.
Hıdırbey Köyü'nün ardından Türkiye’de başka bir örneği olmayan ve bir köy yerleşimi şeklinde toplu halde yaşayan tek Ermeni köyü, Vakıflı Köyü’nü ziyaret edeceğiz.
Öğle yemeğimiz Samandağ’da.
Öğle yemeğinde sonra Terk-i Dünya tarikatının Antakya’daki kurucularından St. Simon’un inşaa ettirdiği VI. Yüzyıl Manastırını ziyaret ediyoruz. Sonrasında programımızı tamamlayarak otelimize dönüyoruz.
Akşam yemeği set menü olarak servis edilecektir.
Konaklama: Antakya Grand Boğaziçi Hotel (4*)
 
3. Gün / Antakya (Hatay) > İstanbul
Otelde alacağımız kahvaltının ardından Antakya’nın gizli kalmış hazinelerinden biri olan Şenköy (Şıh Köy)’ü ziyaret ediyoruz. Bir zamanlar Şıhköy olarak bilinen bu köyün içinde Şenköy Camii, restore edilmiş eski taş ev ve sokakları gezeceğiz. Köyün meşhur bardakta yoğurdunu da tadıp Harbiye’ye gidiyoruz.
Defne ile Apollon’un aşk öyküsünün konu olduğu Harbiye Şelalelerini gezip, burada çay kahve molası veriyoruz.
Öğle yemeğimiz Harbiye’de.
Öğle yemeğinin ardından aslen bir Lübnan tatlısı olan Haytalı’nın ve çifte kavrulmuş Antakya Kahvesi’nin tadına bakmak üzere Affan Kahvesine geçeceğiz. 
Kahvelerimizi yudumladıktan sonra Anadolu’nun ilk camisi olan ve Kuran-ı Kerim’de Yasin Suresi’ne konu olan Habib-i Neccar adına inşaa edilen Cami’yi ziyaret ediyoruz.
Turumuzun sonunda siz değerli misafirlerimizle vedalaşıp bir başka turumuzda tekrar görüşmeyi dileyerek havaalanı transferini gerçekleştiriyoruz.
 
UÇUŞ  BİLGİLERİ
 
15-17 NİSAN 2022
Gidiş 
PEGASUS HAVA YOLLARI İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Hatay Havaalanı 06:05 kalkış - 07:45 varış
Dönüş 
PEGASUS HAVA YOLLARI Hatay - İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı 19:50 kalkış - 21:30 varış
Ücretsiz bagaj hakkı: 15 kg
 
1-3 MAYIS 2022
Gidiş 
PEGASUS HAVA YOLLARI İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Hatay Havaalanı 06:05 kalkış - 07:45 varış
Dönüş 
PEGASUS HAVA YOLLARI Hatay - İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı 18:35 kalkış - 20:15 varış
Ücretsiz bagaj hakkı: 15 kg

20-22 MAYIS 2022
Gidiş 
PEGASUS HAVA YOLLARI İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Hatay Havaalanı 06:05 kalkış - 07:45 varış
Dönüş 
PEGASUS HAVA YOLLARI Hatay - İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı 19:50 kalkış - 21:30 varış
Ücretsiz bagaj hakkı: 15 kg

28-30 EKİM 2022
Gidiş 
PEGASUS HAVA YOLLARI İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Hatay Havaalanı 06:05 kalkış - 07:45 varış
Dönüş 
PEGASUS HAVA YOLLARI Hatay - İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı 19:50 kalkış - 21:30 varış
Ücretsiz bagaj hakkı: 15 kg

Uçuş saatleri duyurulmuş olan tarifeli uçuş saatleri olup değişebilir.
 
İZMİR'DEN TURA KATILMAK İSTEYEN MİSAFİRLER İÇİN UÇUŞ SEÇENEĞİ
Gelişte Türk Hava Yolları İstanbul aktarmalı İzmir-Hatay uçuşu ile geliş (03:30 kalkış / 07:35 varış)
Dönüşte Türk Hava Yolları İstanbul aktarmalı Hatay-İzmir uçuşu ile dönüş (20:05 kalkış / 00:05 varış-ertesi gün)
Tarifeli uçuşun tur tarihlerinde olması ve uçuşlardaki müsaitliğine bağlı olarak İzmir uçuş seçeneği sunulabilmektedir.
Fiyat farkı: Güncel uçak bileti fiyatlarına göre değişmektedir, lütfen sorunuz. 
 
NOTLAR
Rehber grubu Hatay Havaalanında karşılar. Uçuştan en az 1 saat önce size verilen PNR numarası ile uçağınızın kalkacağı İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanına ulaşarak check in işleminizi kendiniz tamamlamanız gerekmektedir. 
Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan DEEPNATURE sorumlu tutulamaz.
 
COVID-19 TEDBIRLERI
:: Covid-19 tedbirleri uyarınca tüm katılımcılarımızdan HES Kodu talep edilmektedir.
:: Turumuz esnasında covid-19 tedbirleri uyarınca mesafe, temizlik, maske kurallarına riayet edilecektir. Araçlarımız her sabah temizlenip, dezenfekte edilerek tura başlayacaktır. 
:: Tur araçlarında dezenfektan bulundurulacaktır.
 
YURTİÇİ UÇUŞLARDA AŞI / PCR TESTİ ZORUNLUĞU
 
KURAL VE KOŞULLAR
T.C. İçişleri Bakanlığı’nın yayımladığı genelgeye göre, 6 Eylül 2021 (dahil) tarihinden itibaren iç hat uçuşlarda check-in sırasında HES kodu aracılığıyla aşılı/geçirilmiş hastalık veya azami 48 saat önce yapılmış negatif sonuçlu PCR testi şartı aranacaktır.
 
T.C Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği kriterler çerçevesinde, bakanlıkça kabul gören aşıların uçuşa kabul kriterlerini karşılaması için; Johnson & Johnson için tek doz, diğer aşılar için iki doz aşı olunması ve son doz üzerinden 14 gün geçmesi gerekmektedir.
 
Covid-19 bağışıklığı bulunan kişiler için aşı ve PCR testi gerekmemektedir. Covid-19 hastalığını geçirmiş olup, pozitif sonuçlu PCR testinin üzerinden en fazla 180 gün geçmiş olan yolcularımız bağışık kabul edilmektedir.
 
Covid-19 geçirmiş olan yolcularımız için, PCR pozitif test sonucunun üzerinden en az 14 gün geçtikten sonra süre sınırı olmaksızın tek doz aşı uygulaması yeterli bulunmaktadır.
 
Uygulama, 18 yaş (18 yaşından gün almış) ve üzeri tüm yolcularımız için geçerlidir.
 
Yolcuların check-in işlemlerini gerçekleştirebilmeleri için Hayat Eve Sığar uygulaması HES Kodu Ayarları bölümünden Aşı Durumu, Hastalık Durumu ve Test Durumu statülerinin görüntülenebilmesine onay vermiş olmaları gerekmektedir. 
 
Genelge şartlarının sağlanmaması nedeniyle uçağa binilememesi ve tura katılınamamasından kaynaklı doğacak kayıplardan acentamız sorumlu değildir, bu konuda sorumluluk katılımcıya aittir
 

 

  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.799 Ek yatak₺ 2.799 Single konaklamalı tur ücreti₺ 3.159 Çocuk fiyatı₺ 2.399
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 3.099 Ek yatak₺ 3.099 Single konaklamalı tur ücreti₺ 3.499 Çocuk fiyatı₺ 2.699
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.899 Ek yatak₺ 2.899 Single konaklamalı tur ücreti₺ 3.299 Çocuk fiyatı₺ 2.499
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.999 Ek yatak₺ 2.999 Single konaklamalı tur ücreti₺ 3.449 Çocuk fiyatı₺ 2.599

:: Pegasus Hava Yolları İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı-Hatay uçak bileti (15 bagaj hakkı)

:: Pegasus Hava Yolları Hatay-İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı uçak bileti (15 bagaj hakkı)

:: Bölgedeki ulaşım ve transferler

:: Profesyonel rehberlik hizmetleri

:: 2 gece 4* Antakya Grand Boğaziçi Hotel'de konaklama

:: 2 sabah kahvaltısı

:: 2 akşam yemeği (set menü)

:: Program dahilindeki çevre gezileri

:: Zorunlu seyahat sigortası

:: En fazla 25 kişilik butik tur ayrıcalığı

 

:: Öğle yemekleri 

:: Akşam yemeğinde set menü haricindeki siparişler

:: Akşam yemeklerindeki içecekler

:: Müze ve ören yeri giriş ücretleri

:: 15 kg. üzeri bagaj ücretleri

:: Uçakta online checkinde koltuk seçimi

:: Kişisel harcamalar

:: Otel ekstraları

 

* Müzekartınız varsa yanınızda bulundurunuz.

REZERVASYON HAKKINDA

Butik Antakya turlarımız yoğun talep görmektedir. Kontenjanımız  her tur tarihinde 25 kişi ile sınırlıdır. Uçak bileti dahil tur ücreti uçak bileti fiyatlarına göre güncellenmektedir, tarih yaklaştıkça artmakta ve fiyata yansımaktadır. Erken rezervasyon öneririz. 

 

KONTENJAN HAKKINDA

Butik Antakya turlarımız 10 ile 25 kişi arasında katılımcı ile butik konseptli olarak yapılmaktadır.

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 37 yorum var. 15 tanesi listelendi.

Tüm yorumlar için tıklayınız.

Üç arkadaş 29 Ekim Butik Antakya Antep Turuna katıldık. Rehberimiz Burçak Aktunay bölgeyi çok iyi bildiği için çok memnun kaldık. Aynı zamanda arkeolog olduğu için müze gezilerimiz çok keyifli geçti. Yol boyunca coğrafyayı, yaşam hikayelerini anlattığı için orada yaşıyor gibi olduk. Grubumuz 15 kişi olduğu için beklemeler minimuma indi. Pandemide kurallarına uyuldu. Araçta herkes maskeli idi. Seçilen oteller, rotalar iyidi. Özellikle Hatay'da Museum Otel' de kalmak çok değişik deneyimdi. Deep Nature’ın satış danışmanı Arzu Hanım çok hızlı idi ve bizle çok ilgilendi, rezervasyonda bir sıkıntı yaşamadık. Turun butik olduğunu hissederek gezdik. Antep mozaik müzesi etkileyici. Onun dışında biz şehri sevemedik. Hatay modern bir Avrupa kenti gibi. Tarihi zenginlikleri muazzam. Dünyanın en büyük mozaik müzesine hayran kalmamak mümkün değil. Çok fazla yürüdük, bedensel yorgunluk dışında bir sıkıntımız olmadı. Yemekler çoğu yerde çok iyi idi.3 er kilo almış dönmüş olabiliriz:)) Hatay'da ilk gün akşam yemeğini aldığımız restaurantı beğenmedik. Hatay'a asla yakışmıyor. Yemekleri kötü idi. Keşke tüm tur Hatay olsa idi dedik. Hatay'ı ayrıca tek tur olarak alabilirsiniz. Güzel keyifli bir gezi idi. Deepnature ile her yere çekinmeden gidebilirsiniz. Herkese keyifli geziler dilerim.
Türkan

Turdan genel olarak çok memnun kaldım. Rehberimiz Murat Bey konulara ve mekanlara çok hakimdi. İnsan ilişkileri de kuvvetli olduğundan çok rahat bir şekilde grubu idare etti. Tur programı son derece dolu, yoğun ama sürdürülebilirdi. Bu keyifli ve neşeli tur için teşekkür ederim
Oya

Çok güzel düzenlenmiş bir tur programı. Görmeyi istediğim yerleri rehberimiz murat Bey’in bölgeyi iyi bilmesi kişileri yakından tanıması ve donanımlı bilgisi ile çok güzel gezdim. Anlatımı ifade şekli çok düzgün. Kendisine çok çok teşekkür ederim. Tur olarak böyle bir rehberle çalıştığınız için sizi kutlarım. Ayrıca bizi çok güvenli bir şekilde zor yollarda hiçbir sorun yaşamadan bizim ulaşımımızı sağlayan Ahmet Bey’e teşekkür ediyorum. Turdaki kişi sayımızın az olması da bizim açımızdan çok iyi oldu. Katılan kişilerin uyumlu olusu da ayrı bir avantaj.
Eser

Tur için tesbit edilen özellikle tarihi yerler harika idi. Ayrıca bir İstanbul beyefendisi gibi çevresine saygılı ve işini çok iyi yapan rehberimiz Burçak Bey’in güzel sunumları geziye daha güzel anlam kattı.
Ülker&Nidai

Rehberimiz Burçak bey’in ilgisi, alası, bilgisi mükemmel. Otellerde içki olmaması içki içenler adına olumsuz.
Sultan & Sebahattin

Genel hatlarıyla doyurucu. Rehberimiz Burçak Bey ilgili ve bilgili. Organizasyon çok başarılı + dakik her an dolu dolu.
Mine

Uzak kaldığım, tanıma fırsatı bulamadığım Güney Doğu Anadolu kültürünü, gelmişi, geçmişi ve bugünüyle nakış gibi işleyerek bizi bilgilendiren turunuza çok teşekkür ederim. Her şey çok güzeldi.
Nermin

Her şey çok ayrıntılı düşünülmüş. Rehberiniz Burçak bey gideceğimiz yerleri özenle seçmiş ve ayrıntılı bilgi verdi. Ayrıyeten Rehber ve Şoför iyi uyum sağlayıp her türlü yardımcı oldular. yoğun olması ve acele etme zorunda kalmamız yine de her şey çok güzel geçti. Çok teşekkür ederim
Esin

Öncelikle teşekkürler, bu turu iptal etmediniz. Bu kadar zamanda bu kadar verimli, iyi organize bir tur düşünemezdim. Kendi açımdan bundan sonra daha yavaş ve bol zamanlı turlar tercih edeceğim, ama bu tura katıldığım için hiç pişman değilim. Murat Bey’ e ve size bu başarılı organizasyondan dolayı tekrar teşekkürler.
Çiğdem

It was amazing. Murat Bey is a very knowledgeable and charsimatic guide. The place that we went to were beautiful and interesting and experince was made better by the information we got.
Onur

Şoförümüz Doğan Bey çok dikkatli ve iyi kullandı arabayı, kendimizi emin hissettik. Murat bey bize çok aydınlatıcı bir rehber oldu, sempatik kişiliği ile hepimizin gönlünü fethetti. Böyle bir rehber ve şoför ile çalıştığınız için çok şanslısınız, bizde şanslıydık.
Zeynep

Çok iyi bir tur, tebrikler.
Sevim

Turunuz başından sonuna kadar, bizlerin tüm beklentilerini hatta sürpriz program dışı etkinlerin olması ile keyifli bir seyahate dönüştü. Rehberimiz Bülent Bey ve şoförümüz Erdal Bey’e çok çok teşekkür ederim. Bizlere unutamayacağımız bir seyahat yaşattınız. Tarih bilgisi, anlatımı, detayları, en güzel manzaraları keyifli yürüyüşleri çok lezzetli yemekleri ile bizlere sabırla saygıyla bu hizmetleri sunduklarından dolayı çok teşekkür ederim.
Şermin

Öncelikle , butik turun avantajlarını yaşıyoruz, Deep Nature farkı burada ortaya çıkıyor. Nedeni mi : Sevgili rehberimiz Bülent kardeşimiz sayesinde. Yöre insanı olması bizlere buraları etraflıca anlatarak (bu taraflarda neler yaşanmış bu günlere nasıl gelmiş) tek kelimeyle harikaydı kendisi. İstanbul’da bu turun yemek turu da olduğu söylendi, valla haklıymışsınız. Bülent Bey yörede ne kadar kaliteli ve lezzetli yemek yapılan yer varsa bizi götürdü. Çok teşekkürler
Recep & Buket

Öncelikle rehberimiz ve şoförümüze çok çok teşekkür ediyorum. Anlatım dili-tarih bilgisi-yardım severliği sahiplenmesi, başından bizlerin her istediğini sabırla gerçekleştirdikleri için çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum. Kaldığımız oteller şehirlere göre en güzel mekânlar. Şehir turu, alışveriş, ihtiyaçlar sürpriz doğa yürüyüşü bile düzenlemesi beni gerçekten çok mutlu etti. İyi ki sizin şirketinizi seçip Bülent ve Erdal Bey’le, uyumlu bir grupla seyahat etmişim. Gerçekten çok teşekkür ederim ve tüm tanıdıklarımı sizlere göndereceğimden emin olabilirsiniz. Sizlere bu tur sayesinde başarılı çalışmalar dilerim.
Hülya

Havale/EFT ile ödeme:
2.999 TL
Kredi kartı ile tek seferde:
2.999 TL


  Axess BankkartCombo Bonus CardFinans MilesSmiles Paraf Wings World
Taksit
2
3
4
5
6
7
8
9
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.499,50 TL2.999,00 TL
999,67 TL2.999,00 TL
772,24 TL3.088,97 TL
626,79 TL3.133,96 TL
529,82 TL3.178,94 TL
460,56 TL3.223,93 TL
408,61 TL3.268,91 TL
368,21 TL3.313,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.499,50 TL2.999,00 TL
999,67 TL2.999,00 TL
772,24 TL3.088,97 TL
626,79 TL3.133,96 TL
529,82 TL3.178,94 TL
460,56 TL3.223,93 TL
408,61 TL3.268,91 TL
368,21 TL3.313,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.499,50 TL2.999,00 TL
999,67 TL2.999,00 TL
772,24 TL3.088,97 TL
626,79 TL3.133,96 TL
529,82 TL3.178,94 TL
460,56 TL3.223,93 TL
408,61 TL3.268,91 TL
368,21 TL3.313,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.499,50 TL2.999,00 TL
999,67 TL2.999,00 TL
772,24 TL3.088,97 TL
626,79 TL3.133,96 TL
529,82 TL3.178,94 TL
460,56 TL3.223,93 TL
408,61 TL3.268,91 TL
368,21 TL3.313,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.499,50 TL2.999,00 TL
999,67 TL2.999,00 TL
774,49 TL3.097,97 TL
629,19 TL3.145,95 TL
532,32 TL3.193,94 TL
463,99 TL3.247,92 TL
411,61 TL3.292,90 TL
370,21 TL3.331,89 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.499,50 TL2.999,00 TL
999,67 TL2.999,00 TL
772,24 TL3.088,97 TL
626,79 TL3.133,96 TL
529,82 TL3.178,94 TL
460,56 TL3.223,93 TL
408,61 TL3.268,91 TL
368,21 TL3.313,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.499,50 TL2.999,00 TL
999,67 TL2.999,00 TL
772,24 TL3.088,97 TL
626,79 TL3.133,96 TL
529,82 TL3.178,94 TL
460,56 TL3.223,93 TL
408,61 TL3.268,91 TL
368,21 TL3.313,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.499,50 TL2.999,00 TL
999,67 TL2.999,00 TL
772,24 TL3.088,97 TL
626,79 TL3.133,96 TL
529,82 TL3.178,94 TL
460,56 TL3.223,93 TL
408,61 TL3.268,91 TL
368,21 TL3.313,90 TL
KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive