Brezilya Arjantin Şili Turu

9 GECE 12 GÜN (Bu Turumuz Şu An Yapılmamaktadır)

Arjantin Brezilya Şili Turu. Güney Amerika turları uzmanı ekibimiz tarafından özenle hazırlanmış, deneyimli rehber eşliğinde Arjantin Brezilya Şili turları. AIR FRANCE / KLM ile ulaşım, 9 gece 4 yıldızlı otellerde konaklama, Türkçe rehberlik. BU TURA KATILIM İÇİN VİZE GEREKMEMEKTEDİR.

€ 2.599’dan itibaren
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET
Brezilya Arjantin Şili Turu

1.GÜN / 12 EKİM 2020 İSTANBUL- SANTIAGO ( ŞİLİ) 17:00
Bugün  saat  15:30’da İstanbul  Havalimanı tur yetkilimiz ile buluşma. Bilet ve pasaport işlemlerinden sonra KLM Hava Yolları ile  Amsterdam aktarmalı olarakSANTIAGO DE CHILE için  uçuşumuz başlıyor.  Geceleme uçakta olacak.

2.GÜN /13 EKİM 2020 SANTIAGO ( ŞİLİ)
Sabah saat 11:05’de Santiago’ya  varışımızı takiben, şehir turuna başlayacağız. Tur esnasında Parlemento Binası, PLAZA DE ARMAS ,Katedral Meydanı,görülecek yerler arasındadır. Ve  TELEFERİK(FUNIKULER) ile  şehrin en Yüksek noktasına çıkıp güzel bir  manzara izleyeceğiz. Bu bölgeye Bella Vista  semti denilmektedir.Yine turumuz esnasında, Cenro Marcado , yerel eski pazarı ziyaret ediyoruz.Öğle yemeğimizi  yerel bir restoranda alacağız , bitimi otele dönüş serbest zaman.Geceleme otelimizde. SANTIAGO HOTEL PANAMERICANO 4*

3.GÜN /14 EKİM 2020 SANTIAGO ( ŞİLİ) ‘’ VALPARAISO - VINA DEL MAR TURU’’
Sabah kahvaltı sonrasında ÇEVRE GEZİLERİMİZE devam ediyoruz.
Sabah saatlerinde tura başlıyoruz. Nobel ödüllü şair Pablo Neruda’nınyaşadığı ,sanatçılar,bohemler ve romantikler için önemli bir şehir olan ; Şili’nin okyanus kıyısında bulunan Pasifiğin İncisi olarak anılan butik şehri Valparaiso’ya düzenleyeceğimiz gezibaşlıyorŞehir merkezine 2,5 saat mesafede olan , Vina del Mar  şehrini  görüyoruz.ÖĞLE YEMEĞİ yerel restoranda alınacaktır.  Bu ziyaretimiz esnasında  zamanımız el verirse  Dünyaca ünlü ŞİLİ ŞARAPLARI  ve üzüm bağlarını ziyaret edeceğimiz bir molamız olacak ,Turumuzun sonunda yeniden otelimize   dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

4.GÜN / 15 EKİM 2020 SANTIAGO ( ŞİLİ) -BUENOS AİRES (ARJANTİN) UÇUŞU 07:30
Sabah erken saatlerde, 09:55 de  Buenos Aires şehrine ulaşıyoruz. Havalimanında  çıkışında bizleri bekleyen özel otobüs ile  şehir merkezindeki otelimize  transferimiz yapılıyor.
Otele varışımızda  eğer odalarımız hazır ise , eşyalarımızı odalarımıza  bırakıyoruz, değilse,  eşyalarımızı Otel emanet odasına yerleştirip , ŞEHİR TURU  yapmak üzere otelimizden ayrılıyoruz.Yarım gün sürecek bu turumuz esnasında ,
La Boca Mahallesi, Palermo, Puerto Madero, Eva Peron’un kabri, Mayıs Meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuz  sonrası Otelimize  dönüyoruz ve Serbest saatlerimiz başlıyor.
Geceleme Otelimizde.
OTELİMİZ :  Dazzler Hotel 4*

5.GÜN / 16 EKİM 2020 BUENOS AİRES
Kahvaltı sonrası çevre  gezierimize  devam ediyoruz.YARIM GÜNLÜK TIGRE DELTASI TURU-ÖĞLE YEMEKLİ  turumuzu yapacağız.
Sabah yola çıkıyoruz, çok güzel bir tur bizleri bekliyor. 3 saatlik Tigre Deltası turuna başlıyoruz. Bu tur Tigre semtine  kara yolu ile  gidişimiz yaklaşık 1 saatlik mesamedir.
DELTA , nehir ağzı bölgesinde turistik tekne ile  nehir gezisini kapsamaktadır..
Öğle yemeğimizi bölgede bir restoranda alacağız. Turun sonunda şehre geri dönüyoruz.
Geceleme otelimizde.

6.GÜN /17 EKİM 2020
Sabah kahvaltı sonrasında serbest zaman. Buenos Aires ‘in güzel caddelerinde La  Boca Mahallesinde gönlünüzce bir gün geçirmek sizleri bekliyor.
Geceleme otelimizde.

7.GÜN / 18 EKİM 2020 BUENOS AİRES-IGUASSU ŞELALELERİ [uçak saati : 09:30 11:45]
Kahvaltı sonrasında havalimanına transfer. Ulaşacağımız  nokta, Iguassu Şelalesinin ARJANTİN tarafıdır. Iguassu Şelalesi Brezilya Arjantin doğal hududu durumundadır. Bu gün Öğle saatlerinde , havalimanına varışımızı  takiben,Brezilya  tarafına  sınır  geçiş işlemlerimizi  gerçekleştireceğiz. IGUASSU ŞELALESİ BREZİLYA  MİLLİ  PARKINA ulaştıktan sonra , bu muhteşem doğa harikası parkı ve şelaleyi YÜRÜYÜŞ yaparak gezmeye başlayacağız. Turumuzun sonunda  otelimize  geçiyoruz.
Otelimiz:GOLDEN TULIP INTERNATIONAL HOTEL 4*

8.GÜN /19 EKİM 2020 IGUASSU –RIO DE JANEIRO 11:30
Kahvaltı sonrası  havalimanına geçiyoruz  ve  Rio De Janeiro ‘ya  yolculuğumuz  başlıyor. Varışta alanda karşılanma  ve otelimize  geçiyoruz. Rio de Janeiro’nun güzel sokaklarını ve canlı plajlarını  görüyoruz. Bugün PANAROMİK şehir turumuz  var.
Rehberimiz eşliğinde Rio De Janeiro turumuza başlıyoruz. Turumuz esnasında Belediye Tiyatrosu, Güzel Sanatlar Müzesi, Metropolitan Katedrali'nin yanı sıra Rio'nun Botafogo, Flamengo, Ipanema, Leblon gibi çeşitli plajlarını da göreceğiz.  Mola  sonrası MARACANA  Stadyumunu dışardan  ziyaret edeceğiz.
Otelimiz:WINDSOR COPPACABANA HOTEL 4*

Rio de Janeiro , Guanabara Körfezi, Avrupalılarca 1 Ocak 1502 tarihinde keşfedildi. 1555 yılında, Fransızlar bu körfezdeki adaların birine 500 kişilik koloni kurdu. Portekizliler, 1565 yılında São Sebastião do Rio de Janeiro adıyla şehri kurdu. 2 yıl içerisinde, Fransız kolonisi yok edildi. 17. yy'de Minas Gerais'te altın bulununca, Rio de Janeiro limanlarının önemi arttı. 1763'te, Portekizlilerin koloni başkenti oldu. Bağımsızlık ilan edildikten sonra, şehir başkent olarak durmaya devam etti. 21 Nisan 1960 tarihine kadar başkent olarak kaldı. Bu tarihte, başkent Brasília oldu.

9.GÜN /20 EKİM 2020
Sabah kahvaltı sonrası  şehir turumuza devam edeceğiz.
RIO DE JANEIRO -Corcavado İSA TEPESİ -  ŞEKER TEPE -TAM GÜN YEMEKLİ
Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası, ÖĞLE YEMEĞİ nin  CHURCASCO  Restoranda alacağız ( BREZİLYA USULU IZAGAR ET ) yemek sonrası ,dünyaca ünlü Corcavado Tepesine-İSA TEPESİ  hareket ediyoruz.Tren ile tepeye çıktığımızda Rio’nun sembolü dünyanın en büyük İsa heykeli ile karşılaşıyoruz ve şehrin muhteşem manzarasına tanıklık ediyoruz. Yine tren ile  aşağıya kadar iniyoruz.
Bugün   yine  dünyaca  ünlü  RIO ‘nun ŞEKER TEPESİ  yani    SUGAR LOAF u ziyaret etmek için yola çıkıyoruz. Teleferik ile Urca tepesine çıkıp kısa bir gezi yaptıktan sonra ikinci bir teleferik ile Sugar Loaf kayasının tepesine varıyoruz. Sugar Loaf yani Şeker Tepesi  dev bir  Granit dağdır,  Portekizli askerler  bölgeye ilk geldiklerinde, denizin ortasındaki bu  Grantik kaya parçasını uzaktan şeker çuvalına benzetmişlerdir. Rengi koyu  kahverengi olduğu için , gerçekten böyle bir  anımsatma  yapmaktadır. Denizden yüksekliğin 420m. olduğu tepede şehrin güzel manzarasını deniz tarafından seyrediyoruz
Geceleme Otelimizde.

10.GÜN /21 EKİM 2020
Sabah kahvaltı sonrası serbest saatlerimiz olacak. Brezilya’nın en güzel şehri olarak tanıtılan RIO DE JANEIRO – Coppacabana sahil yolu- Lebnon çevresinde güzel vakit geçirebiliriz. Geceleme otelimizde.

11.GÜN / 22 EKİM 2020 RIO DE JANEIRO- SAO PAULO -İSTANBUL uçuşu
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası ,Rio ‘da son günümüze  başlıyoruz. Otelde odalarımızı saat 11:00 de boşaltarak , RIO 'dan Sao Paulo Yolculuğumuzu yapacağız  ,kara yolunu takip ederek SAO PAULO kentine gideceğiz.
Havalimanına geçiyoruz. SAO PAULO  üzerinden AIR FRANCE  hava yolları tarifeli seferi ile  PARIS yolculuğumuz  başlıyor. Geceleme uçakta.

12.GÜN / 23 EKİM 2020 PARIS -ISTANBUL
PARIS havalimanına varışımız 12:20 öğle saatlerinde. İstanbul uçağımız 22:00 de bu süre zarfında alanda beklememiz olacak. ( Shengen vizeniz var ise günü birlik çıkış yapıp geri dönebilirsiniz)  İstanbul  Havalimanı varış saatimiz 03:15 (24 EKİM 2020 )
Turumuzun sona ermesi..

OTELLER
SANTIAGO HOTEL PANAMERICANO 4*
Dazzler Hotel 4*
GOLDEN TULIP INTERNATIONAL HOTEL 4*
WINDSOR COPPACABANA HOTEL 4*
 
Not: Program içerisinde ziyaret edilecek mekanların ve şehirlerin  sıralaması yerel olarak düzenleme hakkı acentamıza aittir.

 

  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 2.599 Ek yatak€ 2.599 Single konaklamalı tur ücreti€ 2.979 Çocuk fiyatı€ 2.449

:: İstanbul-Buenos Aires -SANTIAGO  /RIO DE JANEIRO-Sao Paulo  -Istanbul arasında AIR FRANCE/ KLM Hava Yolları ile yapılacak ekonomi sınıfı uçuşlar ve 21 kg serbest bagaj hakkı
:: Santiago /Buenos Aires /Iguazu /Rio De Janeiro – arası yapılacak  ARA uçuşların Biletleri
:: 3 GECE BUENOS AIRES  1 GECE IGUASSU 3 GECE RIODE JANEIRO    SANTIAGO (2)    TOPLAM (9 GECE ) 4 YILDIZLI OTELLERDE KONAKLAMA
:: Klimalı araçlarla Havalimanı-otel-Havalimanı transferleri
:: BUENOS AIRES ŞEHİR TURU
:: IGUASSU (BR) MİLLİ PARKI TURU
:: RIO DE JANEIRO ŞEHİR TURU
:: Tüm Otellerde Sabah  Kahvaltıları
:: TÜM ÖRENYERİ,MÜZE GİRİŞ BİLETLERİ
:: Bölgeye hakim Türkçe Operasyon ve Rehberlik Hizmeti
:: Zorunlu seyahat sigortası

:: Kişisel harcamalar
:: Yurtdışı çıkış harcı     
:: Programda belirtilmeyen yerlerde öğle ve akşam yemekleri
:: Yemeklerde alınan alkollü alkolsüz içecekler
:: Tüm yabancı servis tipleri (Bölgeler de kullanılan Tüm yabancı rehberler, tüm  yabancı otobüs şoförleri,gidilen restoranlardaki  yabancı garsonlar, otellerde ki yabancı bellboylar, sınır geçişlerinde ki  yabancı valiz taşıyıcıları içindir.) 400 TRY (Tavsiye edilen)  kişi başı alanda toplanacaktır
:: Ekstra turlar

Şili, Arjantin ve Brezilya Türk Vatandaşlarına vize uygulamamaktadır. Bu tura katılım için tur bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport gerekmektedir.

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive