Kiralık Tatil Evleri - Kaş ve Kalkan'da kiralık villalar
  • Barbados Turu
  • Barbados Turu
  • Barbados Turu
  • Barbados Turu
  • Barbados Turu

Barbados Turu

5 GECE 7 GÜN (Hergün Hareketli)

Barbados Turu... Egzotik adalar ve balayı turları uzmanından her gün hareketli Barbados turları. Egzotik güzellik Barbados a kişiye özel turlar. Yıl boyu organize edilebilen Barbados turu. BU TURA KATILIM İÇİN VİZE GEREKMEMEKTEDİR. Balayı ve Egzotik Adalar Turları whatsapp rezervasyon hattı: 05322948112

€ 2.699’dan itibaren
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET
Barbados Turu
 
1.Gün ISTANBUL - LONDRA - BARBADOS
Barbados turu için Türk Havayolları’nın TK 1981 sefer sayılı uçağı ile 07:45’te Londra’ya hareket ediyoruz. Yolculuğumuz yaklaşık 4 saat sürecek. Yerel saat ile 09:50’de varışımızı takiben uçak değiştiriyor ve Virgin Atlantic Havayolun’nun VS 029 sefer saylı uçağı ile 11:15’de Barbados Turu için  uçuyoruz. 08 saat 45 dk’lık uçuşun ardından yerel saat ile 16:30‘da Barbados Bridgetown Havalimanına varışımızda, otelimize yerleşiyoruz. Günün kalan saatleri dinlenmeniz için serbest. 
 
2.-5.Gün BARBADOS
Güneş, deniz ve beyaz kumun büyülü dünyasında adanın keyfini çıkarmak için tüm günümüz serbest. Dilerseniz deniz, kum ve güneş keyfine alternatif olarak, adayı tanıtıcı turlara katılabilirsiniz. Okyanus Parkında doğal su altı yaşamı, 4 x 4 jeep safaride adanın el değmemiş yağmur ormanlarını ve büyüleyici manzarasını, Hiking ve Mağara turunda ise doğayı keşfedebilir veya uluslararası üne sahip sahalarda golf oynayarak gününüzü renklendirebilirsiniz. 
 
6.Gün BARBADOS - MANCHESTER
Manchester aktarmalı yapacağımız dönüş uçuşumuz için havalimanına gidiyoruz. Virgin Havayolu’nun VD 078 sefer sayılı uçuşu ile 20:40’ta Manchester’a uçuyoruz.
 
7.Gün MANCHESTER - ISTANBUL
08:40’da varışımızda yaklaşık 8 buçuk saatlik bekleme süresinin ardından uçak değiştirerek, Türk Havayolları’nın TK 1994 sayılı uçak ile 11:10’da Istanbul’a varış ve Barbados turu programımızın sonu.
 
Not: Barbados Turuprogramımız talep ve beklentileriniz doğrultusunda oluşturulabilmektedir. Barbados Turu için sorunuz olursa bizimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz. Egzotik adalar turları, uzmanından alınır. DEEPNATURE TRAVEL egzotik adalar ve Barbados  turu uzmanıdır.
 
Not: Arzu ederseniz gün sayısı arttırılarak program oluşturulabilir.
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 2.699 Single konaklamalı tur ücreti€ 3.399 Çocuk fiyatı€ 2.499

* Türk Havayolları ve Virgin Atlantic ile İstanbul – Londra – Barbados – Manchester – İstanbul dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
* Tüm havalimanı – otel transferleri
* Belirtilen oteller veya benzerinde tam pansiyon konaklama
* Tüm havaalanı ve güvenlik vergileri 
* Zorunlu seyahat sigortası 

* Otel ekstraları
* Ekstra düzenlenecek gündüz ve gece gezileri
* Uçaklarda 20 kg’ı aşan bagaj ücreti
* Yurtdışı çıkış vergisi (50 TL)

BU TURA KATILIM İÇİN VİZE GEREKMEMEKTEDİR.

Umuma Mahsus Pasaport hamilleri 90 gün süreyle vizeden muaftır.
Hususi, Hizmet ve Diplomatik Pasaport hamilleri 90 gün süreyle vizeden muaftır.

EKSTRA TUR OPSİYONLARI

* Barbados tarih müzesi turu
* 4 x 4 Jeep safari
* Hiking & Harrison mağarası turu
* Dalış turuKAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.