19 Mayıs Butik Kapadokya Turu

2 GECE 3 GÜN (19-21 Mayıs 2023)

DEEPNATURE farkıyla 19-21 Mayıs 2023 Uçakla Butik Kapadokya Turu. Butik konseptte Sunak Cave Hotel'de iki gece konaklamalı. İstanbul çıkışlı uçaklı butik tur. Kapadokya turlarındaki 22 yıllık deneyimimiz ile layıkıyla geziler, özenli ve özel bir içerik, detaylı rehberlik ve aktif bir tur programı. Vadilerde yürüyüşler, kapsamlı anlatımlar, keyifli sunum... Google, ekşisözlük, facebook... araştırın, Kapadokya turlarında DEEPNATURE farkını siz de görün. Kontenjan sadece 15 kişi!

₺ 9.199’den itibaren
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET
19 Mayıs Uçakla Butik Kapadokya Turu
 
BU TURUN FARKI
:: 22 yıllık Deepnature Travel tecrübesi ve güveni
:: En fazla 15 kişiyle butik+ tur ayrıcalığı
:: Kapadokya uzmanı deneyimli rehber 
:: Butik konseptte Sunak Cave Hotel'de iki gece deluxe cave odada konaklama
:: Özenle hazırlanmış program
:: Aşk Vadisi ve Ihlara Vadisi'nde yürüyüşler, saklı köşeler, keyifli duraklar
:: Küçük grup olmanın avantajıyla daha hızlı toplanma ve hareket edebilme

KONSEPT
BUTİK+
(15 kişiyle sınırlı kontenjan,  butik otelde konaklama, bölge uzmanı deneyimli rehber eşliğinde az kişiyle gezme ayrıcalığı)
 
KONTENJAN 
15 kişi
 
TUR PROGRAMI
 
1. GÜN  KAYSERİ - PANORAMA TEPESİ - GÖREME AÇIKHAVA MÜZESİ - PAŞABAĞ - DERVENT VADİSİ - KIZILVADİ
19 Mayıs Butik Kapadokya Turu için 10:15'te Kayseri Havaalanında buluşma. Rehberimiz misafirlerimizi Kayseri Havaalanında karşılıyor ve havaalanında bekleyen araca eşyalarımız yerleştirdikten sonra Cumhuriyet Meydanı, Saat Kulesi, Kayseri Kalesi, Selçuklu mimarisinin en güzel örneklerinden biri olan Hunat Hatun Medresesi, gene bir başka Selçuklu şaheseri Döner Kümbet'i görebileceğimiz Kayseri şehir turunu gerçekleştiriyoruz. Ardından Kayseri'de öğle yemeği molası. Lezzetli Kayseri mantısı bizleri bekler.
Öğle yemeği sonrası yaklaşık bir saatlik yolculuk ardından bölgeyi gezmeye başlıyoruz. Öğleden sonra ilk olarak Panorama Tepesinden bölgeyi seyredip bölge hakkındaki ilk bilgileri dinledikten sonra Göreme Açıkhava Müzesini detaylıca geziyoruz. (Karanlık Kilise'ye girmek isterseniz ekstra bilet gerekir-50 TL)
Ardından ''Keşişler Vadisi'' olarak ta bilinen Paşabağ'ı ve ilginç peri bacası oluşumlarıyla meşhur Dervent Vadisi'ni gezdikten sonra Kızılvadi'de manzara seyri yaparak ilk gün programımızı tamamlıyoruz ve Ürgüp'teki otelimize geçiyoruz. Odalara yerleşme ardından akşam yemeği set menü olarak otelde servis edilecektir.
Konaklama: Sunak Cave Hotel
 
2.GÜN MUSTAFAPAŞA (SİNASOS) - DERİNKUYU YERALTI ŞEHRİ - NARLIGÖL KRATER GÖLÜ - IHLARA VADİSİ'NDE YÜRÜYÜŞ - UÇHİSAR KALESİ 
Dileyen misafirlerimiz gündoğumu saatinde balon turuna katılabilirler (ekstra olup kontenjan müsaitliğine bağlı olarak yardımcı olabilmekteyiz)
Sabah kahvaltı sonrası Mustafapaşa (Sinasos)'u gezerek güne başlıyoruz. Ardından aracımıza biniyoruz ve yaklaşık 45 dk.'lık yolculuğun ardından bölgenin en çok ziyaret edilen yeraltı şehri Derinkuyu Yeraltı Şehrine ulaşıyoruz. Yedi katlı yeraltı şehrini gezdikten sonra yola devam ederek Narlıgöl'de fotoğraf molası veriyoruz. Sonrasında bir sonraki durağımız ilginç doğal yapısı ve kayalara oyulmuş kiliseleriyle Kapadokya Bölgesi'nin en önemli inziva yerlerinden biri olan Ihlara Vadisi. Burada vadinin içinde yaklaşık bir saatlik yürüyüş yapıyor ve Yılanlı Kilise'yi ziyaret ediyoruz. Ihlara programının ardından bölgeye dönerek öğle yemeği için otantik bir restorana misafir oluyoruz. 
Öğle yemeği ardından Kapadokya'yı kuş bakışı seyredebileceğimiz Uçhisar Kalesi'ne çıkıyoruz. Bütün Kapadokya manzarası ayaklarımızın altında. Ardından yöresel onyx taşı atölyesini ziyaret ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz alışveriş yapabilirler. Atölye ziyareti ardından Kapadokya'nın ilgi çekici barınma ve saklanma noktalarından biri olan Zelve Açıkhava Müzesi'ni gezerek ikinci gün programımızı tamamlayıp otele dönüyoruz. Akşam yemeği set menü olarak otelde servis edilecektir.
Konaklama: Sunak Cave Hotel
(not: bugün öğle yemeği 14:30 gibi olacaktır, o nedenle Ihlara'da aperatif olarak gözleme, tost atıştırılabilir)
 
3.GÜN AŞK VADİSİ'NDE YÜRÜYÜŞ - AVANOS - ÜRGÜP - ZELVE VADİSİ
Sabah kahvaltı sonrası otelimizden ayrılarak Kapadokya'nın en güzel ve ilginç vadilerinden biri olan Aşk Vadisi'ne yürüyüş programı ile güne başlıyoruz. Gidiş dönüş toplam 40 dk' lık yürüyüş içeren bu sabah aktivitesi sizi ''Türkiye'de Ölmeden Önce Yapmanız Gereken 101 Şey'' kitabında da yer bulmuş, özel bir yere ulaştıracak. Sabah yürüyüş programının sonrasında Avanos'un ünlü çömleklerinin yapımı hakkında bilgi alacağımız çömlek atölyesini ziyaret ediyoruz. Çömlekçilik hakkında ustasından bilgi alıp, dileyen misafirlerimiz alışveriş yaptıktan sonra Ürgüp'e gidiyoruz. Ürgüp'ün tarihi mahallelerini ve etkileyici konaklarını görebileceğimiz gezintinin ardından Turasan Şarap Fabrikasının mahzenine giderek bölgedeki şarapçılık hakkında ilk ağızdan bilgi alıyoruz. Sonrasında fabrika satış mağazasında şarap alışverişinin ardından öğle yemeği molası veriyoruz (ekstra)
Öğle yemeği sonrası Kapadokya'nın ilgi çekici barınma ve saklanma noktalarından biri olan Zelve Açıkhava Müzesi'ni gezip sonrasında çay keyfi yaptıktan sonra havaalanına gidiyoruz ve 17:45 itibarıyla misafirlerimizi Nevşehir Havaalanına, 19:30 itibarıyla Kayseri Havaalanına bırakarak bir başka turumuzda tekrar buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz. 
 
Hatırlatma: Gezilecek yerlerin sıralaması ve günleri rehber tarafından değiştirilebilir. 
 
İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN HAVAALANINDAN UÇUŞ BİLGİLERİ
 
Gidiş (19 Mayıs 2023)
ANADOLU JET HAVA YOLLARI İstanbul Sabiha Gökçen H. -  Kayseri Havaalanı 07:35 kalkış - 08:50 varış
 
Dönüş (21 Mayıs 2023)
ANADOLU JET HAVA YOLLARI Kayseri Havaalaanı - İstanbul Sabiha Gökçen H. 21:30 kalkış - 22:45 varış
 
İSTANBUL HAVAALANINDAN UÇUŞ BİLGİLERİ
 
Gidiş (19 Mayıs 2023)
TÜRK HAVA YOLLARI İstanbul H. -  Kayseri Havaalanı 08:55 kalkış - 10:15 varış
 
Dönüş (21 Mayıs 2023)
TÜRK  HAVA YOLLARI Nevşehir Havaalaanı - İstanbul  H. 20:55 kalkış - 22:15 varış
 
İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı paketleri dışındaki uçuş seçeneklerinden birinin tercih edilmesi halinde tarifeli uçuşlardaki kontenjan müsaitliğine bağlı olarak rezervasyonunuz onaylanabilecektir. Erken rezervasyon öneririz.
Tüm uçuşlarda bagaj hakkı 15 kilodur.
Tüm uçuş seçenekleri için gidişte Kayseri Havaalanı buluşma saati 10:30'dur.
Tüm uçuş seçenekleri için dönüşte Nevşehir Havaalanı bırakış saati 17:45'tir.
 
CAVE (KAYA ) ODA HAKKINDA BİLGİLENDİRME
Kaya oda doğal kayaya oyularak yapılmış odadır, elbette çok özel bir deneyimdir. Bir miktar basıktır, loştur ve kaya akması olur yani odaya geldiğinizde komidinde toz var sanırsınız, ama aslında tavandaki doğal kayadan düşer o küçük beyaz parçacıklar. Hijyen konusunda çok hassasanız ve basık odaları sevmiyorsanız kaya oda tavsiye etmeyiz. Ama bunlardan rahatsız olmam derseniz kaya oda özel bir deneyimdir, hayatınızda en azından bir kez bu deneyimi yaşamanızı tavsiye ederiz.
Ayrıca kaya odalar kayanın doğal yapısı gereği ısıyı iyi muhafaza eder, yazın serin kışın sıcak olur. 
(TAŞ ODA KONAKLAMASI İSTERSENİZ, rezervasyon aşamasında belirtmeniz ve müsaitlik olması kaydıyla 200 m. mesafedeki Sinasos Star Hotel konaklamalı olarak yardımcı olabiliriz)
 
NOT
Rehber grubu Kayseri Havaalanında karşılar. Uçuştan en az 1 saat önce size verilen PNR numarası ile uçuşunuzun gerçekleşeceği Havaalanına ulaşarak check in işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları ve saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan DEEPNATURE TRAVEL sorumlu tutulamaz.
 
 

 

  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 9.199 Ek yatak₺ 9.199 Single konaklamalı tur ücreti₺ 12.199 Çocuk fiyatı₺ 7.199
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 9.199 Ek yatak₺ 9.199 Single konaklamalı tur ücreti₺ 12.199 Çocuk fiyatı₺ 7.199

:: Seçilen şehirden Kayseri'ye gidiş uçak bileti (Eco kategori bilet / 15 bagaj hakkı)

:: Seçilen şehire Nevşehir'den veya Kayseri'den dönüş uçak bileti (Eco kategori bilet / 15 bagaj hakkı)

:: Bölgedeki ulaşım ve transferler

:: Profesyonel rehberlik hizmetleri

:: 2 gece Ürgüp'te Sunak Cave Hotel'de deluxe cave odada konaklama

:: Otelde 2 sabah kahvaltısı

:: Otelde set menü 2 akşam yemeği

:: Program dahilindeki tüm çevre gezileri

:: Konaklama vergisi

:: Zorunlu seyahat sigortası

:: En fazla 15 kişilik butik+ tur ayrıcalığı

 

Uçak bileti hariç katılım halinde 2300 TL düşülür.

:: Öğle yemekleri

:: Kişisel harcamalar

:: Balon turu

:: 15 kg. üzeri bagaj ücretleri

:: Uçakta online checkinde koltuk seçimi

:: Müze, ören yeri ücretleri, park ücretleri ve hizmet bedeli (200 TL olup Müzekartınız varsa 140 TL'dir)

 

* Müzekartınız varsa yanınızda bulundurunuz.

ÖREN YERİ, MÜZE GİRİŞ, PARK VE HİZMET BEDELLERİ
Turumuzda ören yeri, müze giriş, park ve hizmet bedelleri tur ücretine hariçtir. Bu bedel 200 TL olup, misafirlere 1 sene geçerli Müzekart tedarik edilir. Müzekartı olanlar için ödeme miktarı 140 TL'dir.
MÜZEKART DAHİL ÜCRET 200 TL
MÜZEKARTI OLANLAR İÇİN ÜCRET 140 TL
0-18 YAŞ  / 65 YAŞ ÜSTÜ 120 TL (Müzekart hariç)
Ödemenizi tur başlangıcında rehbere yapabilirsiniz.

BÖLGEDEKİ ULAŞIMLAR

Klimalı turistik araçlarla sağlanır. Katılımcı sayısına ve araç müsaitliğine bağlı olarak aşağıdaki araç modellerinden biriyle bölgedeki ulaşım hizmetleri sağlanır.

17 kişilik Mercedes Sprinter yada Volkswagen Crafter

 

 

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 42 yorum var. 15 tanesi listelendi.

Tüm yorumlar için tıklayınız.

Tur rehberi (Necmiye Hanım) pozitif ve konusuna hakim. Biz çok sevdik. Otobüs şoförümüz de (Yusuf) iyiydi. Ihlara Vadisi’nde alınan yemek iyi değildi. Köydeki yemek kültür turuna yakışır, nefis bir yemekti. Teşekkür ederiz. Otelimiz Göreme’de kalınması gereken tek yer gibi. Çok beğendik. Özellikle odalarımızdan balon turlarını seyretmek müthiş oldu.
Kutsal&Özlenen

Turunuzu çok başarılı buldum. Rehberimiz hanımdan ayrıca memnun kaldım. Bize çok yardımcı oldu. Göreme’de kaldığımız otel bence Nevşehir’in en güzel ve konforlu oteli… Ihlara Vadisi’ndeki yemeğimizi yediğimiz lokantadan memnun kalmadım. Onun dışında her şey çok güzeldi.
Alp

Genel olarak her şey çok iyiydi. Rehberlik hizmetinden çok memnun kaldık. Yine aynı rehberle başka turlara katılmak isteriz. Necmiye hanıma teşekkür ederiz. Kaldığımız otelden de genel olarak çok memnun kaldık. Kahvaltı konusunda biraz daha iyi olabilirler. Taş bina olduğu için internet çekmiyordu. Oldukça dolu dolu bir programdı. Transferlerde her şey iyiydi. Kontenjanın az tutulması ise en iyi yönüydü.
Tunç

Çok olumlu… Yakın arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Grupta küçük olunca bir aile ortamında hissettik kendimizi. Gökhan Bey ve Cemgü Bey’in profesyonel ve aynı zamanda arkadaşça rehberlikleri için teşekkür ederiz. Yine bir turda buluşmak istiyoruz.
Şakir

Turdan çok güzel duygularla ayrılıyorum. Herşey son derece güzeldi. Özellikle balon turu muhteşemdi. Kaldığımız otelin (Cave Hotel) odalar ve konumu çok süperdi. Otelin kahvaltıları ve akşam yemeği biraz vasattı. Daha özenli olabilirdi. Ama bu durum çok önemli değildi bence. Önemli olan hijyeni, rahatlığı ve otantik olmasıydı. Nature Park Cave Hotel bunu çok güzel sağlamış. Ihlara Vadisindeki yürüyüş harikaydı. Sadece 4 km. yürüdük. Daha uzun zamanlı yürümek isterdim. Turda ıhlara Vadisine daha uzun zaman ayrılabilir. Son günkü köy evi restoran da çok güzeldi.
Fatmagül

Eşim ve annesi yabancı olduğundan bu geziden hoşlanacaklarını düşündüm. Her şey umduğumuzdan çok daha iyi geçti. 3 günün her anı dolu dolu ve keyifle geçti. Rehberimiz gayet yörenin yapısı ve tarihine hakimdi. Bize her konuda sabırla ve güleryüzle yardımcı oldu. Her şey çok güzeldi, teşekkürler.
Esra&Cosimo

Turdan çok memnun kaldık. Organizasyondan çok tatmin olduk. Rehberimiz necmiye Hanım görevini çok iyi yaptı. Grubu idaresi çok iyi, açıklamalar çok doyurucu idi. Kendisine çok teşekkür ederiz. Ayrıca kaptanımız Ahmet bey de görevini çok iyi yaptı.
İzzet&Gülseren&Berk&Cevat

Güzel organize olmuş turdu. Rehberimizden yaptığı değişiklerle tur süresi boyunca hiç sorun yaşamadan ve vakit kaybetmeden turumuzu tamamladık. Kaldığımız otel Nature Cave otel genel olarak iyiydi fakat otelde yediğimiz akşam yemeği çok başarısızdı. Hatta tatil boyunca yediğimiz en kötü yemekti. Ek olarak şoförümüz çok pozitif ve cana yakın biri. Rehberimiz Necmiye işini çok iyi yapan ve çok organize olmuş biri. Konuşması ve davranışlarıyla pozitif enerjisini bizimle paylaştı. Karşılaştığımız her şeyde bize desteğini esirgemedi.
Nalan

Çok iyi organize edilmiş bir turdu. Rehberimiz Necmiye Hn. Konusuna hakim, güleryüzlüydü. Otel seçimi doğruydu. Öğle yemekleri (2. ve 3. gün) zayıftı..küçük grup olarak organize edilmiş olması turu seçme sebebimdi ve haklı olduğumu gördüm. Genel olarak turdan çok memnun oldum. Teşekkürler.
Hülya

Turun başlangıcından itibaren hiçbir aksilik yaşamadık. Rehberimiz Necmiye hnm çok profesyonel. Çok memnun kaldık.
Gülsen

Turunuzu önceden tanımadığım için çekinerek geldim, ama her şey çük güzel geçti. Tur rehberimiz Gülçin hn. yöre hakkında çok bilgiliydi. Ve gayet güzel tüm turu idare etti. Otel ve yemeklerden de çok memnun kaldık, sadece ilk gün ve ikin gün öğle yemeği aldığımız yerler dışında ilk gün fabrika ortamı gibi bir yerdi ve böyle yöresel bir tura yakışmadı. 2. gün Belisırma restoranı hijyen açısından uygun bir yer değildi. Ama 3. Gün aldığımız yemek her şeyi unutturdu. Kısaca her şey çok iyiydi. Bundan sonra Deep Nature ile her yere güvenle gidebiliriz.
Ayşe

Turdan ve rehberimiz Gülçin hanımdan son derece memnun kaldık. Ayrıca otelimizde çok güzeldi. Teşekkür ederiz.
Sare

Turun en büyük özelliği ufak gruplar olarak planlanması kalabalık olmaması turun keyfini arttırdı. Ayrıca konakladığımız Alfina otel çok iyiydi. Rehberimiz çok iyiydi. Hem bilgisi hem de üstün çabası için teşekkürler.
Tolga

Rehberimiz, tur planımız, kaptanımız gezimiz, katılımcı sayımız çok güzeldi. Kaldığımız otelde harika idi. Odamız, çalışanlar, hizmet, temizlik, kahvaltı çok iyiydi. Tek sorunlu olan ilk akşam yemek yediğimiz yerdi. Necmiye rehberimiz ile başka turlar talep edeceğiz.
Merve

Her şey mükemmeldi.
Bianka

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive