FAS TURLARI

Büyük Fas ve Sahra Çölü Turu € 999 ’dan itibaren
Büyük Fas ve Sahra Çölü Turu

7 GECE 8 GÜN

Fas Turu € 699 ’dan itibaren
Fas Turu

4 GECE 5 GÜN

Tunus Fas Turu € 999 ’dan itibaren YENİ
Tunus Fas Turu

5 GECE 6 GÜN

Fas Turları Hakkında

20 yıllık deneyimimizle hazırlanmış Fas turları bu sayfada. DEEPNATURE TRAVEL'dan özenle hazırlanmış, deneyimli rehberler eşliğindeki Fas turları sizi bekliyor. İlgi çekici kültürü, rengarenk mistik şehirleri ve vizesiz seyahat imkanı ile Fas, Türk gezginler için her daim çok rağbet gören bir destinasyondur. Tüm Fas turlarımız Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile gerçekleştirilmektedir. Rehbelerimiz bölge uzmanıdır. Fas turları uygun fiyat ve anlaşmalı kartlara vade farksız 3 taksit ödeme fırsatıyla. Fas turları için doğru adrestesiniz.
 

Fas Turu Fiyatları

Fas turu fiyatları tur tarihine,  içeriği ve gün sayısına göre 700-900 Euro arasında değişmektedir. Bu fiyat aralığı 5 gece 7 günlük Fas turu programlarımız için verilmiştir. Ayrıca Fas turu programlarımızda dönem dönem 100 Euro erken rezervasyon indirimi de uygulanmaktadır. Fas turu için erken rezervasyon öneriririz. Bunun dışında grubunuza özel bir Fas turu organize etmemizi isterseniz bizimle ayrıca iletişime geçebilirsiniz.
 

Fas Turu İçin En Uygun Zaman?

Fas’ın kuzeyinde ve sahil kesiminde Akdeniz iklimi hüküm sürmektedir. Dolayısıyla Fas Turu için en uygun mevsimler bahar aylarıdır. Yaz ayları nispeten sıcak, kış ayları ise soğuk olmamakla birlikte serindir.

 

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive