Hızlı Trenle Konya Şeb-i Arus Turu

1 GECE 2 GÜN (11-12 Aralık, 17-18 Aralık 2021)

1 gece Konya'da 5* Hotel konaklamalı 2021 Hızlı Trenle Konya Şeb-i Arus Turu. İstanbul'dan hareket. Şeb-i Aruz tören bileti dahil program. KONYA ŞEB-İ ARUS TURLARINDA 21 YILLIK DENEYİM. KONUSUNDA UZMAN REHBERLERİMİZLE UNUTULMAZ BİR KONYA ŞEB-İ ARUS DENEYİMİ...

₺ 1.199’den itibaren ₺ 147 ’den başlayan taksitlerle Taksit seçenekleri
ONLİNE REZERVASYON
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET

Hızlı Trenle Konya Şeb-i Arus Turu

BU TURUN FARKI
Hızlı tren ile konforlu ve hızlı ulaşım
Konya turlarında 21 yıllık Deepnature deneyimi
Bölge uzmanı, Mevlevilik konusunda bilgili rehber eşliğinde gezme farkı
Beş yıldızlı otelde konaklama
Tüm tur tarihlerinde akşam seansında törenleri izleme garantisi
 
TUR PROGRAMI
1. GÜN / İstanbul'dan Hareket, Konya, Mevlana, Alaaddin Cami, Şeb-i Arus Töreni
Söğütlüçeşme Tren İstasyonunda buluşarak bizleri bekleyen 08.05 hareket saatli Hızlı Trenimize biniyor ve Bostancı, Pendik, Gebze ve İzmit Tren istasyonundan da misafirlerimizi alarak yaklaşık 5 saat  sürecek olan keyifli yolculuğumuza başlıyoruz. 13:00 civarlarında Konya Garı'na ulaşarak bizleri bekleyen aracımıza biniyor ve panoramik bir tur ardından öğle yemeği molası veriyoruz (ekstra). Konya'ya gelipte Etli Ekmek yemeden olmaz diyerek sizler için seçtiğimiz restoranımıza giderek güzel lezzetler tatma imkanı buluyoruz. Sonrasında sırasıyla; Mevlana Hazretleri, Alaaddin Cami, Alaaddin Tepesi, İnce Minareli Camii ve Medresesi,Karatay Medresesi, Şems-i Tebrizi Türbesi ve Mescidi gezerek otelimize yerleşiyor ve akşam yemeğimizi alıyoruz. Akşam yemeğimiz sonrası 20.00’da başlayan Şeb-i Arus Törenlerine katılmak üzere Mevlana Kültür merkezine geçiş yapıyoruz. Yaklaşık 2 saat sürecek olan tören sonrası otelimize dönüş yapıyor ve odalarımıza yerleşiyoruz.
(Tren Hareket Saati: 08:05 Söğütlüçeşme Garı / 08:17 Bostancı Garı / 08:39 Pendik Garı)
(Biletler tur öncesi email ile iletilecektir, trene biniş misafirlerimizin sorumluluğundadır, misafirlerimizin hareket saatinden en az 20 dakika öncesinde biniş yapacağı garda olacak şekilde planla yapmasını önemle hatırlatırız)
Konaklama: Konya - 5* Bayır Diamond Hotel
 
2. Gün: Meram Bağları, Tavus Dede Türbesi, Sille Köyü, Kelebekler Bahçesi
Sabah otelimizde kahvaltımızı aldıktan sonrası Meram Bağları ve Tavus Dede Türbesi gezilerimizi gerçekleştirmek üzere yola çıkıyoruz. Sonrasında ise Konya Sille Köyü'ne gidiyor ve köy içerisinde yürüyüş yaparak Kiliseyi geziyor, rehberimizin anlatımlarını dinliyoruz. Sille Köyü'nden ayrılarak 2016 yılında açılmış olan Kelebekler Bahçesini gezmeye gidiyoruz. Onlarca çeşit kelebekleri görüyor ve bilgi ediniyoruz. Ardından Meram Bağları ve Tavus Dede Türbesi ziyaretlerimizin ardından şehir merkezinde serbest zaman. Sonrasında buluşarak Konya Garı'na geçiyoruz ve 16:45'te hareket edecek olan trenimize binerek İstanbul'a doğru yola çıkıyoruz. Beş saate yakın yolculuğun ardından İstanbul'a ulaştığımızda Pendik, Bostancı yada Söğütlüçeşme garlarından birinde inebilirsiniz. Bir başka turumuzda buluşmak temennisiyle vedalaşıyoruz.
(Hızlı tren Gebze ve İzmit'te de durmaktadır, orada da inebilirsiniz)
 
KONTENJANLAR
10-11 Aralık Turu: Kontenjan 25 kişi
11-12 Aralık Turu: Kontenjan 32 kişi
14-15 Aralık Turu: Kontenjan 20 kişi
17-18 Aralık Turu: Kontenjan 25 kişi
(Lütfen 45-50 kişilik turlarla karşılaştırırken daha az kişiyle sınırlı turlar yaptığımızı ve buna göre maliyetlerin daha yüksek olduğunu göz önüne alınız)
 
Hatırlatma: Trende koltuklarımız sabittir. Gidişte düz giden misafirlerimiz, dönüşte ters; gidişte ters giden misafirlerimiz ise dönüşte düz yönde oturarak yolculuk yapacaklardır.

Grup İndirimi:
Tura grup olarak katılacak misafirlere aşağıdaki grup indirimleri uygulanır:
Tura katılacak en az 6 kişilik gruplara kişibaşı 50 TL indirim
Tura katılacak en az 8 kişilik gruplara kişibaşı 75 TL indirim
Tura katılacak en az 10 kişilik gruplara kişibaşı 100 TL indirim
 
Dört Kişilik Aile İndirimi
Tura dört kişilik aile olarak katılacak misafirlere kişi başı 30 TL aile indirimi uygulanır.
 
****BU TURU ANNE BABANIZA HEDİYE EDİN ****
Turumuzu anne yada babanıza hediye edin, sürprizinizi özel tasarımlı hediye bildirimi ile e-mail ve whatsapp yoluyla iletelim.
 
Not:  Hızlı Trenle Konya Şeb-i Arus turu programımızda anlaşmalı kartlara peşin fiyatına 3 taksit, akbank kredi kartlarına 5 taksit kampanyası mevcuttur. Bu kampanya online rezervasyonda uygulanabilmektedir. Hızlı Trenle Konya Şeb-i Arus turu için sorunuz olursa bizimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz. DEEPNATURE TRAVEL Hızlı Trenle Konya Şeb-i Arus turu uzmanıdır. 20 yıllık deneyimimizle hazırladığımız Hızlı Trenle Konya Şeb-i Arus turu programları, katılımcılarına deneyimli rehber eşliğinde tur deneyimi sunar. Hızlı Trenle Konya Şeb-i Arus turu için doğru adrestesiniz.
 
COVID-19 TEDBIRLERI
:: Covid-19 tedbirleri uyarınca tüm katılımcılarımızdan HES Kodu talep edilmektedir.
:: Turumuz esnasında covid-19 tedbirleri uyarınca mesafe, temizlik, maske kurallarına riayet edilecektir. Araçlarımız her sabah temizlenip, dezenfekte edilerek tura başlayacaktır. 
:: Tur araçlarında dezenfektan bulundurulacaktır.
 
TRENLE YOLCULUKLARDA AŞI / PCR TESTİ ZORUNLUĞU
 
KURAL VE KOŞULLAR
T.C. İçişleri Bakanlığı’nın yayımladığı genelgeye göre, 6 Eylül 2021 (dahil) tarihinden itibaren trenle yolculuklarda check-in sırasında HES kodu aracılığıyla aşılı/geçirilmiş hastalık veya azami 48 saat önce yapılmış negatif sonuçlu PCR testi şartı aranacaktır.
 
T.C Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği kriterler çerçevesinde, bakanlıkça kabul gören aşıların uçuşa kabul kriterlerini karşılaması için; Johnson & Johnson için tek doz, diğer aşılar için iki doz aşı olunması ve son doz üzerinden 14 gün geçmesi gerekmektedir.
 
Covid-19 bağışıklığı bulunan kişiler için aşı ve PCR testi gerekmemektedir. Covid-19 hastalığını geçirmiş olup, pozitif sonuçlu PCR testinin üzerinden en fazla 180 gün geçmiş olan yolcularımız bağışık kabul edilmektedir.
 
Covid-19 geçirmiş olan yolcularımız için, PCR pozitif test sonucunun üzerinden en az 14 gün geçtikten sonra süre sınırı olmaksızın tek doz aşı uygulaması yeterli bulunmaktadır.
 
Uygulama, 18 yaş (18 yaşından gün almış) ve üzeri tüm yolcularımız için geçerlidir.
 
Yolcuların check-in işlemlerini gerçekleştirebilmeleri için Hayat Eve Sığar uygulaması HES Kodu Ayarları bölümünden Aşı Durumu, Hastalık Durumu ve Test Durumu statülerinin görüntülenebilmesine onay vermiş olmaları gerekmektedir. 
 
Genelge şartlarının sağlanmaması nedeniyle trene binilememesi ve tura katılınamamasından kaynaklı doğacak kayıplardan acentamız sorumlu değildir, bu konuda sorumluluk katılımcıya aittir
 

 

  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 1.199 Ek yatak₺ 1.199 Single konaklamalı tur ücreti₺ 1.449 Çocuk fiyatı₺ 999
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 1.349 Ek yatak₺ 1.399 Single konaklamalı tur ücreti₺ 1.649 Çocuk fiyatı₺ 999
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 1.349 Ek yatak₺ 1.399 Single konaklamalı tur ücreti₺ 1.649 Çocuk fiyatı₺ 999

:: 1 gece Konya 5* Bayır Diamond Hotel'de konaklama
:: Konaklanan otelde 1 kahvaltı ve 1 akşam yemeği
:: Yüksek Hızlı Tren ile Gidiş - Dönüş Ekonomi Sınıfı Tren Bileti
:: Şeb-i Arus Töreni Giriş Bileti
:: Profesyonel kokartlı rehberlik hizmeti
:: Konya'daki ulaşımlar
:: Trenle gidiş esnasında kahvaltı ikram paketi
:: Zorunlu seyahat sigortası
:: Program dahilindeki geziler

 

:: Dönüşteki akşam yemeği
:: Oteldeki akşam yemeğinde alınacak içecekler
:: Öğle yemekleri
:: Otellerdeki ekstralar
:: Müze ve ören yeri giriş ücretleri

BÖLGEDEKİ ULAŞIMLAR HAKKINDA

Bölgedeki ulaşımlar kişi sayısına göre değişen klimalı turistik araçlarla sağlanmaktadır.

- 19 Kişilik: Volkswagen Crafter & Mercedes Sprinter
- 27 Kişilik: Otokar Sultan Maxi & Isuzu Novo Lux

KONTENJAN
Bu turumuz eco promo kategorisinde olup kontenjanı her tur için en fazla 32 kişi ile sınırlı tutulur.

TUR ÖZETİ
Turumuz Tasavvufun eri Mevlana Celaleddin-i Rumi felsefesini derinlemesine anlamaya ve anlatmaya çalışan bir kültür gezisidir. Bu geziyi Mevlana'nın güzel sözü " Fi hi Mafih" ( Ne arasan kendindedir ) özetliyor. Sizlere şehrin curcunası ve hayatın karmaşasından uzaklaşarak bir süre kendimizi dinleme imkanı veren özel bir gezi alternatifi sunmaya çalıştık...

HATIRLATMALAR
:: Mevsim koşullarını düşünerek giyinin.
:: Küçük bir sırt çantanız bulundurmanızı öneririz.
:: Fotograf/Video çekiyorsanız yeterince film, hafıza kartı, yedek pil vb. bulundurunuz.

PCR TESTİ ZORUNLULUĞU BİLGİLENDİRMESİ

20.8.2021 tarihli İçişleri Bakanlığı Genelgesi uyarınca 6 Eylül 2021 Pazartesi gününden itibaren aşısız veya hastalığı geçirmemiş kişilerin özel araç hariç uçak, otobüs, tren veya diğer toplu ulaşım araçlarıyla gerçekleştirecekleri şehirlerarası seyahatler için negatif sonuçlu PCR testi zorunluluğu gelmiştir. Bu çerçevede bu turumuzda araca biniş öncesi HES kodu üzerinden kişilerin aşılı/geçirilmiş hastalık (Covid-19 hastalığı sonrası bilimsel olarak bağışık kabul edilen süreye göre) sorgulaması yapılacak veya azami 48 saat önce yapılmış negatif PCR testi talep edilecektir. 

Kişi hastalığı geçirmemiş veya aşılı değil veya negatif PCR testi yok ise bu kişilerin seyahatine müsaade edilmeyecek. 

 

-DAHA ÖNCE COVİD-19 GEÇİRDİYSENİZ;

Trene biniş esnasında HES KODU sorgulaması yapılacaktır. Covid-19 hastalığı sonrası bilimsel olarak bağışık kabul edilen süreyi sağlıyorsanız negatif pcr testi talep edilmeyecektir.

 

-AŞI YAPTIRDIYSANIZ;

Trene biniş esnasında HES KODU sorgulaması yapılacaktır. Aşılama sonrası bilimsel olarak bağışık kabul edilen süreyi sağlıyorsanız negatif pcr testi talep edilmeyecektir.

 

-AŞI YAPTIRMADIYSANIZ;

Tur hareketinden azami 48 saat önce yapılmış negatif PCR testi sonucunu ibraz etmeniz gerekmektedir.

 

Genelge şartlarının sağlanmaması nedeniyle trene binilememesi ve tura katılınamamasından kaynaklı doğacak kayıplardan acentamız sorumlu değildir, bu konuda sorumluluk katılımcıya aittir.

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 18 yorum var. 15 tanesi listelendi.

Tüm yorumlar için tıklayınız.

Sayın ilgili, 14-15 Aralık Konya turunuzdan dün akşam İstanbul’a dönüş yaptık. Öncelikle siz tur organizasyonuna, sonra sevgili rehberimiz Necmiye hanımefendiye ayrıca teşekkür etmek istedim. Tur grubunun çok kalabalık olmayışı ve kısa zamanda Konya hakkında bilgi sahibi olmamıza ve Şebi Aruz törenlerine katılmamıza vesile olduğunuz için anneme ve bana keyifli bir haftasonu yaşattınız. Necmiye Hanımdan Nisan ayında Kapadokya turları düzenleyeceğinizi öğrendim. Bu konuda internet sitenizde bilgiye ulaşamadım. Tur programlarınız netleştiğinde bu konuda mail adresimden bana bilgilendirme gönderirseniz çok sevinirim. Daha önce hiç tura katılmadan yurtiçi ve yurtdışı tek başıma çok sayıda gezi yapmış olan bana turla gezmenin de zevkli olabileceğini ispatlamış oldunuz ve daha sonraki gezilerimde sizleri tercih etmeme sebep oldunuz. Organizasyonlarınızın kalitesinin yükselerek devam edeceğini temenni ediyor, sizlere bir kez daha teşekkür ediyorum. Saygılarımla,
Nihal

Değerli Deep Nature Ailesi 17-18 Aralık tarihinde sizin aracılığınızla gerçekleştirdiğimiz Konya Şeb-i Arus ziyaretimiz ile ilgili sizinle, ailemle de mutabık kaldığımız görüşlerimizi paylaşmaktan memnuniyet duyarız. Şikayet etmek kolaydır da; memnuniyetini ve aslında içten içe birisini ve bir organizasyonu onurlandırmaya pek alışık değildir bu topraklarda insanlar... Ayıptır... siz zaten o işi iyi yapmak zorundasınız gözü ile bakılır, "para veriyorum yahu hizmet edenlere..." "bir de ben ekstra teşekkür neden edeyim?" diye düşünülür. Ama işin özü o değildir...İnsana insan gereklidir arkadaşlar... ilk andan beri hep insanca yaklaştınız ve insanın özü olan o sıcaklığı hissettirdiğiniz bana bu süreçte... Ben bu etkinliğe gitmeye karar verip, google araştırması yaptığımda, onlarca alternatif çıktı karşıma, hatta bir ara; "biletler online imiş ben bile bu organizasyonu yaparım" noktasına geldiğimi hatırlıyorum. Ama işin özü o değildi işte, sizlerle tanışmamız gerekiyormuş meğer :) Siz Gökhan Bey ile ilk konuşmamız... her aksiyonu email ortamında alabilmemiz, benim kartımın olmayan bakiyesini 1-2 iş günü tolere edişiniz, sonrasında zaman geçip "babam bilet bekliyor Gökhan Bey nedir bizim durumumuz" diye serzenişimi yatıştırışınız... Bunlar hep güven telkin eden ve insana dokunan tavırlar idi... Her şey böyle başladı ve bir an bile en ufak aksilik yaşayacağımı düşünmedim bu yolculuğa çıkarken. Havada iken destur istedim Konya'dan o ayrı :) ama o Konya bize bir "Cem"i armağan etti... etmeyebilirdi... ama bize rehberimiz Cem nasip oldu... O soğukta (İstanbul'un şuan ki soğuğu gibi de değil ha)... o soğukta biz 2.uçağı beklerken bize çay getiren ellerini nasip etti yaradan... hiç üşümedik, sokaklar -6/9 derecelerdeyken bile önümdeki beye sütlü çay buldu da getirdi havaalanının otoparkında!! Öyle insandı yani... Adamın akademik bilgisi bir yana, genel kültürü, tecrübesi, bu tecrübeyi aktarma biçimi, insana verdiği rahatlık, değer, işindeki profesyonellik ile nasıl bir seyahat geçirirsiniz? Hayatında ilk kez, bir de en küçük kızlarının parası ile "turla" seyahate çıkan 69 yaşındaki annem-babam mest :) evde halen Cem konuşuluyor o derece :):) Baharda İstanbuldaki bütün müzeleri gezmeye karar verdiler, o kadar doyurdu Cem ey bizimkileri... bilgi ve bilgiye olan ihtiyaçları nüks etti... Çünkü insana insan gerekliydi... eseri anlatan simültane kulaklıklarımız değil, bir cevher vardı karşımızda, etten, kemikten, bilgisini aktarmaktan, koca gün konuşup konuşup yorulmak nedir bilmeyen... ne bir zaman aksaklığı yaşadık ne de bir sıkıntı... çünkü her şey akışındaydı, herkes emindi, rahattı ve insandı. Çünkü insana insan gerekti... Öyle ki serbest zamandan sonra bile 12 kişi birbirimizi sözleşmiş gibi meydanda bulduk ve sözleşmiş gibi şoförümüzde o an meydandaki trafik ışıklarındaydı :) Özetle koca koca gruplar evet ama... az kişi olmanın avantajını çok hissettik. Otelimizin lokasyonu mükemmel, aldığımız hizmet olması gerektiği gibi idi. Her isteyen ibadetini yaptı, onlar ibadet ederken ben dinlenme alanlarında meditasyon yaptım :) Beni oraya taşıyan onlarca varoluşu düşündüm... bir sürü insan vesile oldu bu seyahate... biraz büyük düşününce; Gökhan Bey, ofiste telefonlarıma cevap veren bayanlar, biletimi kesen bir asistan, otel rezervasyonunu yapan bir başkası, havaalanında üzerimi arayan güvenlik, uçağı kullanan kaptan pilot bir bayan ;Gökçe:) Konya'dan gelmiş geçmiş bütün ruhlara beni oraya kabul ettikleri ve evime sağ salim geri yolladıkları için şükürler ettim, teşekkürler yolladım. Sizlere de arkadaşlar; bir email ile bile olsa; teşekkürü bir borç bilirim, işinizi çok iyi yaptınız. Her biriniz işin bir ucundan tuttunuz, velhasıl bunları sizinle paylaşabilecek kadar şahane anılar ile doluyum Konya sonrasında, sizlerin sayesinde... Yeni yıl için seyahat planları yapmaya başladım, Gökhan Bey'e yazacağım birazdan :):) Birlikte nice seyahatlere umarım... ama bakalım.. "gelin ata binmiş ya nasip demiş" nasipten öte yol yok...
Sevinç

Merhaba, Perşembe günü ani bir kararla, haftasonunu İstanbul dışında geçirmeye karar vermiştik, turunuza katılmaya karar verdik. Düşüncelerimizi bilmek hakkınızdır diye düşündüm: Telefonda görüştüğüm Arzum Hanım, haftasonu seçenekleri hakkında insanı tam anlamı ile bilgi ile donatan ayrıntılı konuşmasını yaptı. Düşünmek için telefonu kapattığımda Deepnature  hakkında ilk çok olumlu  düşüncelere sahip olmuştum.  Bundan çok daha uzun süreli, daha pahalı bir çok seyehatte bile bu kadar ilgiyi görmediğimizi düşündüm.  Kararımızı verip, kayıt için tekrar şirketi aradığımda aynı profesyonel yaklaşımla işlemlerimiz tamamlandı.   Konya gezisi başlayıncaya kadar yürütülen tüm işlemler, gerçek anlamda mesleğine, kendi işyerine ve müşterisine gösterilen özeni ve saygıyı yansıtıyordu. Gezimiz gerçekten çok güzel geçti. Rehberlerimiz Cem Beyi bu güne kadar katıldığım gezilerde karşılaştığım en iyi iki rehberlerden birisi olarak  tanımlayabilirim. Varlığı ile her an Deepnature’ın bizimle, sıcak, sevecen bir o kadar da gözeten gücünü hissettik.  Katılımcıların çok kısa sürede birbiriyle kaynaşması, yolculuk boyunca saygılı ve sıcak ilişkilerin sürdürülmesi, konakladığımız yerlerde bize gösterilen ilginin  sıcaklığı tamamıyla şirketinizin ve rehberimizin eseridir. Her şey için sonsuz teşekkür ederim.
Zeliha

Şirketinizi önceden hiç duymamama rağmen net ortamında programınızı ve katılanların yorumlarını okuyunca (yalnız) katılmaya karar verdim. Rehber Cem Bey, programa ve Konya'ya hakim, özellikle tören öncesi yaptığı sürpriz çok hoştu. Şoför Davut da oldukça efendi ve dikkatli. Konakladığımız Hilton oteli her şeyiyle beklentim dahilinde. Her şey için Deep Nature’a teşekkürler.
Nazlı

Geçtigimiz haftasonu, 10-11 Aralık tarihleri arasında, katılmıs oldugumuz Konya şebi aruz turu hakkında düsüncelerimizi belirtmek istedim. Tek kelimeyle anlatırsak harika bir turdu. Ilk defa Deep Nature ile bir tura katıldım ve hiçde pisman olmadık buna bilakis çok memnun kaldık. Tur rehberimiz Cem Bey 'in bu haftasonunu mükemmel geçirmis olmamızda paylarıda inkar edilemez. Ayrıca tura katılan diğer kişiler de çok uyumlu idi. Herkes beklenenin çok üzerinde sıcakkanlı ve samimiydi. Kısacası, tüm Deep Nature ekibine böyle bir organizayon yaptıkları için tesekkürü bir borç biliyoruz.
Hacer & Mesut

Konya Turu 2 günlük bir tur olmasına rağmen Konya ve Mevlana hakkında yeterli bilgi almamıza yetti. Tur gayet neşeli bir ortamda geçti. Tabiî ki tur rehberimiz Sait Bey’in katkılarıyla…
Füsun

Selam Gökhan , Açıkçası bu kadar bilgileneceğimi ve memnun kalacağımı tahmin etmemiştim.Benim için süüüppperrrrdiiiiiii.......o yüzden reklamınızı da yeterince yaptığıma inanıyorum  :)hatta ekstradan yerler bile gezdik az kişi olmanın faydasıyla, burda rehberimiz Sait'e teşekkürler. herşey güzeldi ,görüşmek üzere.....
Zeynep

Çok memnun kaldım. Özellikle katılımcı sayısı 15'i geçmediği için son derece uyumlu bir tur oldu. Her şey çok güzeldi . Teşekkürler.
Sevgi

16-17 Aralık Şebi Arus turumuz çok iyi organize edilmiş eğlenceli ve güzel bir tur oldu. Üç bayan arkadaş olarak hiçbir sıkıntı yaşamadan, keyifli bir gezi yaptık. Rehberimizi, bizi gideceğimiz yerlere götüren servisimizi, gittiğimiz mekanlar ve grup arkadaşlarımızı hiçbir zaman unutmayacağız. Teşekkürler.
Meliha

İnternetteki detaylı açıklamalar, ofiste telefona bakan bey’in açıklamaları, nazik ve ilgili olması çok güzeldi. Tur rehberimiz Mustafa Bey ise tek kelime ile muhteşemdi. Detaycı yapısı ve ilgisi mükemmeldi. Böyle bir hizmetten dolayı mutluyum. Aynı zamanda şoförümüz Hakan da oldukça saygılı ve kimseyi rahatsız etmeden çok iyi ve sabırlı araç kullandı. Sizi tüm arkadaşlarıma ve müşterilerime gönül rahatlığıyla tavsiye edeceğim.
Aydın

Uçaktaki rötar ve konaynın kalabalığı dışında hemen hemen her şey güzeldi. Konya hakkında, Mevlana ve mevlevilik hakkında bol bol bilgi aldık. İstanbul dönüşü en az iki üç kitap almayı düşünüyoruz. İyiki sizinle gelmişiz. Öncelikle rehberimiz Mustafa'ya daha sonra da emeği geçenlere sonsuz teşekkürler. Sabır hoşgörü ve bilgileriniz için. Görüşmek üzere…
Gülcan

Cem Bey'in rehberliği, kalabalık mekanlardaki denge sağlayıcılığı çok iyiydi. Gezilecek yerler dışında yemek ve diğer ihtiyarçlarımızı karşılayabileceğimiz noktalar konusunda da çok bilgiliydi. Otelin konforu ve yemekleri yeterliydi; saatli yemek…. gibi ufak tefek kusurlarını güleryüzlülükle kapattılar. Transfer aracı ve şoförümüz de çok iyiydi. Yine memnun kalarak turunuzdan ayrılıyoruz.
Müjgan

Şebi Arus turundan çok memnun kaldım , özellikle aktarılan bilgiler ve bu konuda gösterilen iyi niyet muhteşemdi. Tatilimizi faydalı, eğlenceli , keyifli ve öğrenerek geçirdik. Bu tabiki rehberlerimizin sempatik ,iyi niyetli ve kültürlü olmasından kaynaklandı. Teşekkürler
Ayhan

Herşeyi ile bize çok güzel bir tur yaşattınız. Çok profesyonelceydi. Bunun için teşekkür eder, başarılarınızın daha da devamını dileriz.
Senem

Deep Nature ile ilk kez katılmama rağmen rehberimiz ve kaptanımızın da katkılarıyla keyifli bir gezi oldu, konya turumuz düşündüğümüzden daha iyi geçti. Katılımcılara olan saygıları ve tecrubeleri bizlere güven verdi. Konaklanan yer tercih olarak gayet iyi. Rehberimize ve kaptanımıza teşekkür ediyoruz. Sadece otelde oda birleşik yatak verildi, arkadaşımla aynı yatakta yatmak durumunda kaldık, maalesef düzeltilmedi. Boş oda yok diye anlayışla karşılamak zorunda kaldık. Saygılar.
Asuman

Havale/EFT ile ödeme:
1.349 TL
Kredi kartı ile tek seferde:
1.349 TL


  Axess BankkartCombo Bonus CardFinans MilesSmiles Paraf Wings World
Taksit
2
3
4
5
6
7
8
9
Taksit TutarıTaksit Toplamı
674,50 TL1.349,00 TL
449,67 TL1.349,00 TL
347,37 TL1.389,47 TL
281,94 TL1.409,71 TL
238,32 TL1.429,94 TL
207,17 TL1.450,18 TL
183,80 TL1.470,41 TL
165,63 TL1.490,65 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
674,50 TL1.349,00 TL
449,67 TL1.349,00 TL
347,37 TL1.389,47 TL
281,94 TL1.409,71 TL
238,32 TL1.429,94 TL
207,17 TL1.450,18 TL
183,80 TL1.470,41 TL
165,63 TL1.490,65 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
674,50 TL1.349,00 TL
449,67 TL1.349,00 TL
347,37 TL1.389,47 TL
281,94 TL1.409,71 TL
238,32 TL1.429,94 TL
207,17 TL1.450,18 TL
183,80 TL1.470,41 TL
165,63 TL1.490,65 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
674,50 TL1.349,00 TL
449,67 TL1.349,00 TL
347,37 TL1.389,47 TL
281,94 TL1.409,71 TL
238,32 TL1.429,94 TL
207,17 TL1.450,18 TL
183,80 TL1.470,41 TL
165,63 TL1.490,65 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
674,50 TL1.349,00 TL
449,67 TL1.349,00 TL
348,38 TL1.393,52 TL
283,02 TL1.415,10 TL
239,45 TL1.436,69 TL
208,71 TL1.460,97 TL
185,15 TL1.481,20 TL
166,53 TL1.498,74 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
674,50 TL1.349,00 TL
449,67 TL1.349,00 TL
347,37 TL1.389,47 TL
281,94 TL1.409,71 TL
238,32 TL1.429,94 TL
207,17 TL1.450,18 TL
183,80 TL1.470,41 TL
165,63 TL1.490,65 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
674,50 TL1.349,00 TL
449,67 TL1.349,00 TL
347,37 TL1.389,47 TL
281,94 TL1.409,71 TL
238,32 TL1.429,94 TL
207,17 TL1.450,18 TL
183,80 TL1.470,41 TL
165,63 TL1.490,65 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
674,50 TL1.349,00 TL
449,67 TL1.349,00 TL
347,37 TL1.389,47 TL
281,94 TL1.409,71 TL
238,32 TL1.429,94 TL
207,17 TL1.450,18 TL
183,80 TL1.470,41 TL
165,63 TL1.490,65 TL
KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive