Butik Gap Turu

3 GECE 4 GÜN (11-14 Kasım 2021)

DEEPNATURE'ın özenli ve kaliteli tur anlayışıyla hazırlanmış Butik Gap Turu. Gaziantep, Halfeti, Nemrut Dağı, Şanlıurfa, Harran, Göbeklitepe ve Mardin görülecek yerler. Bölgeye hakim, bilgilendirici, profesyonel rehberlik hizmeti. En fazla 25 kişiyle butik tur konsepti. Araştırın, inceleyin, eşinize dostunuza sorun, Gap turlarında deneyimi, butik konsepti ve beğenilen uzman rehberleriyle bilinen DEEP NATURE'ın farkını siz de yaşayın.

₺ 2.899’den itibaren
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET
Butik Gap Turu
 
1.GÜN MARDİN - HARRAN
Butik Gap Turu için Pegasus Hava Yolları tarifeli seferiyle İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Mardin seferi. 06:40 kalkış / 08:35 varış
Rehberimiz misafirlerimizi Mardin Havaalanında karşılıyor. Havaalanında bekleyen araca eşyalarımız yerleştirdikten sonra bir gün önce Batman'dan geziye başlayan Güneydoğu Turu grubumuza katılarak (bu turu satın alan misafirlerimiz 5 gece 6 günlük güneydoğu turunun 4 günlük kısmına katılıyorlar) Mardin gezi programımıza başlıyoruz.  Yürüyerek yapacağımız gezi esnasında Kırklar Kilisesi, Ulucami, Otantik Çarşılar ve Kayseriye Bedesteni, Tarihi Mardin Evleri ve abbaralar, Mardin PTT Evi gibi Mardin kültürü ve mimarisi ile özdeşleşmiş yapıları görecek tarihi Mardin sokaklarını arşınlayacağız. Sonrasında Mardin lezzetlerini tadabileceğimiz serbest öğle yemeği molasının ardından dizilerden, kliplerden hatırlayacağınız etkiliyici yapı, Kasımiye Medresesi'ni gezerek Mardin programımızı tamamlıyoruz. Ardından Şanlıurfa'ya doğru yola çıkıyoruz. Urfa'ya varmadan önce Harran'da mola veriyoruz. Harran'da yapacağımız gezi dahilinde Harran Antik Kenti ; Harran Ulu cami, Harran Üniversitesi, Konik Kubbeli Tarihi Harran Evleri, şehir surları görülmekte. Harran gezisinin ardından Şanlıurfa'daki otelimize yerleşme. Urfa'da Akşam yemeği hariç olup gönlünüze göre tercihte bulunabilirsiniz.
Arzu eden konuklarımız, konuk evlerinde düzenlenen “Sıra Gecesi” programlarına katılabilir. (ekstra)
Konaklama: ŞANLIURFA DEDEMAN HOTEL (5*)
 
2.GÜN    GÖBEKLİTEPE - ŞANLIURFA - ADIYAMAN - NEMRUT DAĞI MİLLİ PARKI
Kahvaltı sonrası hareketle gün içindeki ilk gezi noktamız Göbeklitepe. Dünyanın en eski tapınağına evsahipliği yapan Göbeklitepe'nin görülmesinin ardından Urfa şehir merkezine hareket ediyoruz. Halil-ür Rahman, Balıklı Göl, Ayn Zeliha Gölü, İbrahim Peygamber Makamı, Rızvaniye Cami, Şanlıurfa Kalesi, Bedesten, Sipahi Pazarı, Gümrük Hanı'nı içeren gezi programını gerçekleştirdikten sonra serbest öğle yemeği molası vererek Adıyaman'a doğru yola çıkıyoruz. Nemrut dağı milli parkı sınırları içerisinde bulunan Karakuş Tümülüsü, Cendere Köprüsü, Arsemia'yı görerek 2150 m. yükseklikteki Nemrut Dağı'na çıkıyoruz. Burada etkileyici heykelleri gördükten sonra güneşi batırarak Adıyaman'daki otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği otelde set menü.
Konaklama: ADIYAMAN BOZDOĞAN HOTEL (4*)
 
3. GÜN   ATATÜRK BARAJI - HALFETİ - GAZİANTEP
Otelimizde alınan kahvaltının ardından yola çıkıyoruz.  İlk durağımız Atatürk Barajı. Türkiye'nin en büyük projelerinden biri olan baraj hakkında bilgi alıp sonrasında Siyah Gülü, Birecik Baraj Gölünün suları altında kalan köyleri ile ünlenen Halfeti'ye ulaşarak burada Birecik Baraj Gölü üzerinde bir saat sürecek olan tekne turuna çıkıyoruz. Tekne turunda Rum Kale, tarihi mağara evleri ve sular altındaki yapıları görebileceğiniz Savaşan Köyünü gezdikten sonra nehir kıyısında öğle yemeği molası verip Birecik üzerinden Gaziantep’e geçiş yapıyoruz. Gaziantep'e varışta panoramik şehir turu ardından otele yerleşme. Akşam yemeği otelde set menü.
Konaklama: GAZİANTEP GRAND HOTEL (5*)
 
4.GÜN GAZİANTEP
Kahvaltı sonrası otelden ayrılarak son gün gezi programımıza başlıyoruz. İlk durağımız yöresel bir lezzet olan Katmerin en lezzetlilerinden birini tadabileceğimiz pastane. Dileyen misafirlerimiz burada katmer yiyebilirler. Sonraki durağımız Mozaik Müzesi. Bu güzel müzeyi ziyaret edip yöre tarihi ve mitolojisi hakkında bilgi edindikten sonra  öğle yemeği molası. Lezzetli Antep kebapları bizleri bekler. Öğle yemeği sonrasında Elmacı Pazarı, otantik Bakırcılar Çarşısı ve tarihi merkezi görebileceğimiz gezinin ardından meşhur Tahmis Kahvesine gidip kahve molası veriyoruz. Ardından tur grubumuz ve rehberimiz Antakya'ya devam ederken biz programızı tamamlayarak grubumuzdan ayrılıyoruz. Transfer aracımızla çarşıda buluşmaya kadar çarşıda alışveriş için biraz zamanının olacak. Ardından aracımızla Gaziantep Havaalanına transfer. Pegasus Havayolları 18.50 uçuşuyla İstanbul’a dönüyoruz. 20:35 İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.
 
BU TURUN FARKI
* Turumuz en az 10 en fazla 25 kişilik gruplarla yapılmaktadır. Deepnature'ın butik tur konseptinde az kişiyle gezme keyfi ve ayrıcalığı yaşarsınız. 
* Koştur koştur değil, kıvamında yoğunlukta ve doyurucu bir program sunuyoruz. Bu tur programı, dört günde Mardin, Şanlıurfa, Göbeklitepe, Harran, Adıyaman Nemrut, Halfeti ve Gaziantep'i görmeyi arzu eden misafirlerimize yönelik olarak hazırlandı. Programımız, DEEPNATURE Mutfak Ekibi tarafından özenle hazırlandı ve daha yazmadığımız küçük sürprizlerde sakladık. 
* Turumuz fiyat odaklı değildir. Bizden daha fazla yer gezdiren, gün içerisinde 3-4 şehir gösteren programlara rastlayabilirsiniz. Bu turların pek çoğu otobüsle ve 40-50 kişilik kalabalık gruplar halinde yapılmaktadır. Ancak kitle turizmi yapmadığımızı, butik tur anlayışıyla hizmet verdiğimizi hatırlatırız. Ayrıca standart otellerden ziyade 4-5 yıldız standardında otellerle çalışıyoruz. Turlarımız en ucuz değildir ancak içerik kalitesi konusunda iddialıyız. Bölge şartlarında, olabildiğince iyi hizmet verebilmek üzerine çaba göstermekteyiz.
* Turumuz butik konseptli bir tur olup en az 10 en fazla 25 kişiyle gerçekleşecek şekilde planlanmıştır. Benzer turları, programları görebilirsiniz ancak turumuzun 25 kişiyle sınırlı olarak benzer turlara göre ''daha az kişiyle'' yapıldığı detayını lütfen gözden kaçırmayınız. Bu bizlere 45-50 kişilik bir tura göre, sayıya göre iki-üç kat daha maliyetli bir tur olarak yüksek maliyet oluştururken katılımcılara ise daha az kişiyle, nispeten daha az zaman kaybederek bu geziyi gerçekleştirme imkanı vermektedir. Az kişi = gidilen yerlerde daha hızlı hareket, daha kolay toplanma, daha kısa süreli yemek molaları, daha doya doya gezebilme imkanı.
* Turumuz 20 yıllık deneyimimizle, emekle, özenle ve detaylıca düşünülerek hazırlanmış bir program olup rehberlerimizin ve bölge turlarımıza katılmış misafirlerimizin görüşleri dikkate alınarak hazırlanmıştır.
* Turumuzda 4-5 yıldızlı konforlu otellerde konaklama sağlıyoruz. Çalıştığımız oteller daha önceki turlarımızın misafir dönüşleri dikkate alınarak seçilmiş, misafirlerimizin memnun kalacağını düşündüğümüz işletmelerdir. Tüm otellerde rezervasyonumuz yılın başında yapılmış olup rezervasyonlarımızı son dakikaya bırakmıyoruz.
* Turumuzun rehberleri bölgeye hakim, tecrübeli ve misafir dönüşlerimizde olumlu görüş bildirilmiş bölge uzmanı rehberlerdir. Benzer turları karşılaştırırken, aynı programın da yazılabileceğini ama aynı hizmet standardının garantisi olmayacağını dikkate almanızı öneririz. DEEPNATURE TURU sadece bizim tarafımızdan yapılabilir ve araştırırsanız siz de göreceksinizdir DEEPNATURE rehberlerinden duyulan memnuniyet dilden dile dolaşmaktadır.   
 
5 GECE 6 GÜNLÜK GÜNEYDOĞU TURUMUZ İLE ARASINDAKİ FARKLAR
* Butik Güneydoğu Turumuz 5 gece 6 günlük yani 2 gün daha uzun bir program. O turda bu tura ek olarak Hasankeyf, Midyat, Anıtlı Köyü ve Antakya var. 
* O turda Mardin çevresine 2 gün ayrılırken bu turda Mardin merkez gezilerek Şanlıurfa'ya geçilecektir. 
* O turda gidiş ve dönüşte İstanbul'da servis dahilken bu turda dahil edilmemiş, buna bağlı olarak servis maliyeti fiyata yansımamıştır.
 
TARİFELİ UÇUŞ UYGUNLUKLARINA GÖRE DİĞER ŞEHİRLERDEN KATILIM SEÇENEKLERİ;
 
ANKARA'DAN TURA KATILMAK İSTEYEN MİSAFİRLER İÇİN;
Gelişte Türk Havayolları İstanbul aktarmalı Ankara-Mardin uçuşu ile geliş (03:55 kalkış / 08:40 varış)
Dönüşte Anadolu Jet Havayolları Gaziantep-Ankara uçuşu ile dönüş (21:55 kalkış / 23:10 varış)
Özel durum: Dönüşte havaalanında iki saat ekstra bekleme yada kendi imkanları ile havaalanına gidiş
Fiyat farkı: Güncel uçak bileti fiyatlarına göre değişmektedir, lütfen sorunuz. 
 
İZMİR'DEN TURA KATILMAK İSTEYEN MİSAFİRLER İÇİN;
Gelişte Türk Havayolları İstanbul aktarmalı İzmir-Mardin uçuşu ile geliş (04:15 kalkış / 08:40 varış)
Dönüşte Sun Express Gaziantep-İzmir uçuşu ile dönüş (22:25 kalkış / 00:15 varış)
Özel durum: Dönüşte havaalanında iki buçuk saat ekstra bekleme yada kendi imkanları ile havaalanına gidiş
Fiyat farkı: Güncel uçak bileti fiyatlarına göre değişmektedir, lütfen sorunuz. 
 
HATIRLATMALAR
Butik Gap Turu programımızda anlaşmalı kartlara peşin fiyatına 3-4 taksit kampanyası mevcuttur. Bu kampanya online rezervasyon dışında sadece ofiste ödeme ve mail order ile ödeme seçeneklerinde uygulanabilmektedir. Butik Gap turu için sorunuz olursa bizimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz. DEEPNATURE TRAVEL’ın 20 yıllık deneyimiyle hazırladığı Butik Gap turu programları, katılımcılarına bölge uzmanı deneyimli rehber eşliğinde tur deneyimi sunar. Butik Gap turu için doğru adrestesiniz.   
 
COVID-19 TEDBIRLERI
:: Covid-19 tedbirleri uyarınca tüm katılımcılarımızdan HES Kodu talep edilmektedir.
:: Turumuz esnasında covid-19 tedbirleri uyarınca mesafe, temizlik, maske kurallarına riayet edilecektir. Araçlarımız her sabah temizlenip, dezenfekte edilerek tura başlayacaktır. 
:: Tur araçlarında dezenfektan bulundurulacaktır.
 
 
 
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.899 Ek yatak₺ 2.899 Single konaklamalı tur ücreti₺ 3.299 Çocuk fiyatı₺ 2.399

:: Pegasus Hava Yolları ile  İstanbul Sabiha Gökçen - Mardin uçak bileti (8 kg kabin bagajı + 15 kilo bagaj hakkı)

:: Pegasus Hava Yolları ile Gaziantep-İstanbul Sabiha Gökçen uçak bileti (8 kg kabin bagajı + 15 kilo bagaj hakkı)

:: Bölgedeki ulaşım ve transferler

:: Profesyonel rehberlik hizmeti

:: 1 gece Şanlıurfa'da 5* Dedeman Hotel'de konaklama

:: 1 gece Adıyaman'da 4* Bozdoğan Hotel'de konaklama

:: 1 gece Gaziantep'de 5* Grand Hotel'de konaklama

:: Konaklanan otellerde 3 sabah kahvaltısı

:: Konaklanan otellerde 2 akşam yemeği

:: Program dahilindeki tüm çevre gezileri

:: Nemrut Dağı minibüs ulaşım ücreti

:: Halfeti tekne turu

:: Zorunlu seyahat sigortası

:: En fazla 25 kişilik butik tur ayrıcalığı   

:: Öğle yemekleri

:: Akşam yemeklerindeki içecekler ve menü dışındaki siparişler

:: Urfa'daki akşam yemeği

:: Sıra Gecesi

:: Müze ve ören yeri giriş ücretleri

:: 15 kg üzeri bagaj ücretleri

:: Kişisel harcamalar

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 110 yorum var. 15 tanesi listelendi.

Tüm yorumlar için tıklayınız.

Burçak Hn. merhaba Öncelikle, Antep Urfa Nemrut turu için sizi tercih etmiş olduğumuz için çok mutlu oldum. Doğru bir tercih yapmışız. Harika bir 3 gün geçirdik. Rehberimiz Mehmet Bey de olduğu içinde, çok şanslıydık. Çok memnun kaldık. Samimi, içten, anlayışlı… Yanında kendimizi inanılmaz güvende hissettik. Ben, sizlere teşekkür etmek istemiştim. Umarım tekrar bir yerlerde karşılaşırız. Kolay gelsin.
Hülya

Merhabalar, Mardin Urfa gezisinden çok memnun kaldık. Rehberimiz Burçak beyden bilgisi, düzgün davranışları ve çözümsel yaklaşımları ile çok memnun kaldığımızı belirtirken teşekkürlerimizi sunarım. Sevgiler
Serap

Rehberimiz Burçak beyin bizi güler yüzüyle karşıladığı ilk dakikadan itibaren bilgi dolu, keyifli ve unutamayacağımız 3 gün geçirdik. Başta rehberimiz olmak üzere Deep Nature ailesine özverili, ilgili ve başarılı hizmet sundukları için çok teşekkür ederiz.
Seval&Mine

Memnun kaldık. Rehber Burçak bey çok donanımlı ve ilgili bir rehberdi, kendisinden de çok memnun kaldık.
Akif

Uğradığımız şehirler ve uğraklardaki tercihler bize göre oldukça doğru yapılmıştı. Rehberimiz çok donanımlı ve aktarma konusunda oldukça deneyimliydi. Aynı rehberin eşlik ettiği turlarınıza katılmaktan memnuniyet duyarız.
Hacer&Erdem&Mahi Su

Gidilen mekanlar güzeldi. Rehber Burçak bey hem gezi sırasındaki anlatımları hem de grubu aktive etmesi gibi konularda oldukça keyifli ve eğlenceli bir tur oldu.
Serap

Tur rehberimiz burçak beyi çözüm odaklı ve proaktif davranışları için tebrik ediyoruz. Teşekkürlerimizle.
Gülay&Mustafa

Çok Başarılı! özellikle rehber hem bilgili hem de pozitif. Mardin otel seçimi başarısız. Penceresi olmayan, nemli bir oda da kalma çok zor.
Halime&Mustafa

Her türlü duygu ve düşünce beş yıldız on numara!
Şükran & Nevra

***** (5 yıldız)
Hakan&Sema

Çok güzeldi. Dinlenme saatlerinde bile bizimle ilgilenildi. Mine Aktaş’a da bize bu turu önerdiği için çok teşekkür ederiz. Ayrıca Burçak Abi’ye de çok teşekkürler..
Mahi Su&Ela

Turdan çok memnun kaldım. Sizin aracılığınızla katıldığım bu turdan oldukça memnun ayrılıyorum. Rehberimiz, oldukça bilgili ve altyapısı kuvvetli çok memnun kaldık. Sizler bizi turlarınızdan haberdar ederseniz çok memnun olurum.
Leyla

Öncelikle tur baştan sona sorunsuz tamamlandı. Tur rehberi Murat bey konuya ve işine çok hakimdi. Her ne kadar sizi tanımadığımız için önceden tereddüt etsek de sonuç gayet olumlu oldu. Bu keyifli ve dolu dolu geçen 4 günlük tur için emeği geçen herkese teşekkür ederim. (Otobüs şoförü ramazan bey’den de çok memnun kaldık.)
Serpil

Tereddütle başladığımız (ilk kez olması ve turun ismini daha önce duymadığımız için) tur sorunsuz ve keyifli sonuçlandı. Tur rehberimiz Murat bey bölgeye ve konuya çok hakim, anlaşılır bir dil kullanarak bilgi aktarımını gerçekleştirdi, bu anlamda çok şanslıyız. Şoförümüz de keza çok iyiydi. Sadece çalışılan otellerin temizliği konusunda sıkıntı var. O konuda gerekli uyarıların yapılması şart.
Ünsal

Beklediğimden çok daha güzel geçti. Buralara tekrar gelmek isterim. Rehberimizden de çok memnun kaldık, hem bilgisi hem organizasyon becerisi ile hepimizin güzel vakit geçirmesini sağladı.
Banu

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive