Güney Afrika ve Kruger Safari Turu

10 GECE 12 GÜN (17-28 Ocak / 18-29 Şubat / 15-26 Mart / 6-17 Nisan / 14-25 Haziran / 19-30 Ağustos / 6-17 Ekim 2024)

Uzmanından, deneyimli rehber eşliğinde vizesiz Güney Afrika Kruger Safari Turu. Kruger Safari ve Plannesberg Safari dahil cazip fiyatlı özel program

$ 2.890’dan itibaren
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET
Güney Afrika ve Kruger Safari Turu
 
BU TURUN FARKI
Ümit Burnu Houtbay turu dahil
Stellenbosch Üzüm Bağları ve Şarap Tadım Turu dahil
Kruger Parkı Safari dahil
Sun City giriş ücreti ve öğle yemeği dahil
Plannesberg Safari dahil
 
 
BULUŞMA
 
İSTANBUL Havalimanı buluşma 22:00
[Tarihte bir gün önce] saat 22:00 da İstanbul Havalimanında buluşmamız var. İşlemlerimizi ve check-in tamamlayarak; TÜRK HAVAYOLLARI tarifeli seferi ile Güney Afrika yolculuğumuz başlıyor. [Dikkat yolculuk gece yarısını geçe başlıyor]
 
TUR PROGRAMI

1.GÜN / ISTANBUL/CAPE TOWN uçuşu 01:50 11:45
Gece 01.50 Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile uçuşumuzu yapıyoruz.
Sabah saat 11.45’te Cape Town’a ulaşıyoruz. Varışta havalimanından özel aracımız ile şehir merkezine ilerliyoruz, konaklayacağımız otele giriş yapıyor, odalarımıza yerleşiyor ve kısa bir dinlenme ardından ŞEHİR TURUMUZU yapmak üzere otelimizden ayrılıyoruz. Bugün panoramik şehir turunda Parlamento Binası, Company Gardens, Ümit Kalesi, Reibeck Heykeli, Adderly Caddesi ve renklilerin ve Müslüman nüfusun yoğun olduğu Bo-Kaap Bölgesi keşif duraklarımız. Turumuzun son durağı ise Cape Town Water Front. Burası masa dağı manzarası ve okyanusun büyüleyici güzelliği ile alışveriş yapabileceğiniz ve restoranların bulunduğu bir liman bölgesidir.
Geceleme otelimizde.
OTELİMİZ: CAPETONIAN HOTEL 4* VB.
 
2.GÜN/ CAPE TOWN /HOUTBAY- ÜMİT BURNU TURU
Bugün kahvaltı sonrası rehberimiz eşliğinde turlarımıza devam ediyoruz. Sabah hareket ile Bantry Bay, Camps Bay ve Clifton bölgesinden geçerek balıkçı kasabası olan Hout Bay’a varılacak. Tekne ile açılarak Duiker Kayasındaki doğal ortamlarında Afrika’nın kürklü foklarını göreceğiz. Daha sonra otobüsümüz ile granit kayalar üzerine yapılmış olan Chapmans Peak yolundan geçerek, Bartheolemeo Diaz’ın keşfettiği Ümit Burnu’na doğru yola çıkıyoruz. Ümit Burnu’na vardığımızda füniküler ile dünyanın en yüksek noktasındaki deniz feneri görülecektir. Ümit Burnunun keşfinde ilk ayak basılan noktayı gördükten sonra yerel restoranda öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemeğimizin ardından sevimli Afrika Penguenlerini görme şansımız olacak. Daha sonra donanmanın bulunduğu Simon’s Town’dan geçerek Cape Town’a geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde.
OTELİMİZ: CAPETONIAN HOTEL 4* VB.
 
3.GÜN CAPE TOWN / STELLENBOSCH ÜZÜM BAĞLARI VE ŞARAP TADIM TURU
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından tam STELLENBOSCH VADİSİ ÜZÜM BAĞLARI VE ŞARAP TADIMI TURU yapacağız.
Cape Town yakınlarındaki Stellenbosch Kasabasına doğru güzel bir yolculuğa çıkıyoruz. Şehir hayatından uzaklaşırken yolculuğumuz esnasında yol kenarındaki büyük ve endamlı ağaçlar bizi bu güzel günün başladığının habercisi olacak. Stellenbosch kasabasına vardığımızda kasabada ufak bir gezinti yapma şansımız olacak. Ardından üzüm bağlarıyla ünlü bu vadiye karşı, doğanın yeşil renklerinin en güzelleri eşliğinde öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemeğimizin ardından yerli çiftçilerin üzüm bağlarına Afrika’nın meşhur şaraplarının tadımına gidiyoruz. Aynı bölgede kakao çekirdeğini ve ev yapımı kalıp çikolataları da test etme şansımız olacak. Akşamüstü turumuzun sonunda otelimize geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde.
OTELİMİZ: NEW TULBAGH HOTEL 3* VB.
 
4.GÜN/ CAPE TOWN
Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası serbest zaman. Geceleme otelimizde.
OTELİMİZ: CAPETONIAN HOTEL 4* VB.
 
5.GÜN/ CAPE TOWN / NELSPRUIT UÇAK 10:25 12:50
Sabah kahvaltısının ardından otelimizden ayrılıyoruz. 10.25 uçağı ile Nelspruit yolculuğumuza başlıyoruz.
Yerel saat ile 12:50’de Nelspruit’e varışımızı takiben otelimize transfer. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.
OTELİMİZ: KRUGER ADVENTURE LODGE 3* vb.
 
6.GÜN/ KRUGER ULUSAL PARKI SAFARİ
Sabah çok erken saatlerde Güney Afrika’nın ilk Ulusal Parkı olan Kruger Milli Parkı’na doğru yola çıkıyoruz. Safari kamyonlarımızla yapacağımız bu aktivitede Afrika’nın büyük yırtıcılarını ve büyük beşi göreceğimiz safarimize başlıyoruz. Yaklaşık 110'dan fazla sürüngen türü, 147 memeli türü ve 500 kuş türüne ev sahipliği yapan bu parkta 3 saatlik safari yapacağız. Bu gezimizin sonunda bölgedeki otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.
OTELİMİZ: KRUGER ADVENTURE LODGE 3* vb.
 
7. Gün / KRUGER – JOHANNESBURG
Bugün otelimizde alacağımız kahvaltının ardından otelden valizlerimizle otelimizden ayrılıyoruz. Bizleri bekleyen transfer aracımızla Johannesburg yolculuğumuza başlıyoruz. Yaklaşık olarak 5,5 saatlik bir yolculuğun ardından Johannesburg’a varıyoruz. Johannesburg’a varışımızı takiben şehir turumuzu yapacağız. Mandela Meydanı, Sandton, Mandela Köprüsü, Meclis Binası turumuz esnasında göreceğimiz yerler arasında. [Yol durumuna göre bazı ziyaretler bir sonraki günlerde icra edilebilir] Turumuz sona erdikten sonra otelimize geçiyoruz. Geceleme otelimizde.
OTELİMİZ: HOLIDAY INN EXPRESS WOODMEAD 4* VB.
 
8.GÜN/ JOHANNESBURG – SUN CITY – PILANESBERG BÖLGESİ
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Sun City’e doğru yola çıkıyoruz.
Sun City eğlence ve kumarhaneler bölgesidir. Bu dünyaca ünlü sayfiye ve kumarhaneler bölgesini geziyoruz. Öğle yemeğimizi burada alacağız. Öğle yemeğimizden sonra Sun City, eğlence merkezinde serbest vaktimiz olacak. Bölgede bulunan büyük kumarhaneler, barlar ve restoranların yanı sıra su parkları ve isteyen misafirlerimiz çeşitli aktiviteler bulunmaktadır. Geceleme Pilanesberg bölgesindeki otelimizde.
OTELİMİZ: THE KINGDOM RESORT 4* VB.
 
9.GÜN/ JOAHNNESBURG – PILANESBERG SAFARI
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Pilanesberg Milli Parkı’na doğru yola çıkıyoruz. Afrika denilince akla vahşi doğa, burada yaşayan hayvanlar ve safari gelmektedir. Bölgeye varışımız ardından bizleri bekleyen 4x4 safari kamyonlarımızla 3 saatlik keyifli bir safariye çıkıyoruz. Safari boyunca Pilanesberg Milli Parkında volkanik oluşumlu dağların arasında, doğal tabiat ortamlarında yaşayan çeşitli vahşi hayvanların günlük yaşantısına konuk olacağız. Gezimiz süresince “Big Five” olarak tanımlanan; aslan, leopar, fil, bufalo ve gergedanın yanı sıra zürafa, impala, zebra, antilop gibi hayvan türleriyle 350 farklı kuş türü, 65 sürüngen familyasını doğal ortamında ziyaret ederek görme şansını yakalayacağız. Bu gezimizin sonunda bölgedeki otelimize dönüyoruz.
OTELİMİZ: THE KINGDOM RESORT 4* VB.
 
10.GÜN/ Pilanesberg - JOAHNNESBURG
Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Joannesburg’a dönüyoruz. Varışı takiben serbest zaman. Geceleme otelimizde.
OTELİMİZ: HOLIDAY INN EXPRESS WOODMEAD 4* VB.
 
11.GÜN/ JOHANNESBURG / İSTANBUL 19:15
Bugün son günümüz. Rehberimiz eşliğinde planlar yapabilirsiniz. Bugün uçuş saatimiz 19.15. Saat 16.30’da en geç havalimanında olmamız gerekmekte. Dönüş yolculuğumuz başlıyor. Türk Hava Yolları direkt uçuşu ile dönüş yolculuğumuz başlıyor. Geceleme uçakta.
 
12.GÜN/ İSTANBUL 04:55 VARIŞ
04:55'te İstanbul Havalimanına varış. Turumuzun sona ermesi.
 
Not: Güney Afrika ve Kruger Safari Turu için sorunuz olursa bizimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz. DEEPNATURE TRAVEL’ın engin deneyimiyle hazırlanmış Güney Afrika ve Kruger Safari Turu programları, katılımcılarına deneyimli rehber eşliğinde tur deneyimi sunar. Güney Afrika ve Kruger Safari Turu için doğru adrestesiniz.
 

 

  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti$ 2.890 Ek yatak$ 2.890 Single konaklamalı tur ücreti$ 3.390 Çocuk fiyatı$ 2.840

:: Türk Havayolları ile İstanbul/Capetown-Johannesburg/İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti

:: Capetown/Nelspruit tek yön yerel hava yolu bileti

:: 4 Gece CapeTown, 2 gece Kruger, 2 gece Pilanesberg, 2 Gece Johannesburg toplam 10 gece 3 ve 4 yıldızlı otellerde kahvaltı dahil konaklama

:: Cape Town şehir turu

:: Ümit Burnu Houtbay turu

:: Stellenbosch Üzüm Bağları ve Şarap Tadım Turu

:: Kruger Parkı Safari

:: Kruger otelinde alınacak 2 akşam yemeği

:: Sun city giriş ücreti ve öğle yemeği

:: Plannesberg Safari

:: Johannesburg şehir turu

:: Türkçe rehberlik hizmeti

:: Seyahat sağlık sigortası (covid-19 kapsamlı)

:: Havalimanı –Otel-şehir -Tüm transferler

:: Zorunlu seyahat sigortası

 

 

:: Yurtdışı çıkış harcı 

:: Kruger otelindeki 2 akşam yemeği ve Sun City'deki 1 öğle yemeği dışındaki tüm öğle ve akşam yemekleri

:: Programda belirtilmeyen tüm diğer harcamalar

:: Tüm bahşişler 140 usd tavsiye edilir (Turun ilk günü rehberimize teslim edilmesini rica ederiz)

 

GÜNEY AFRİKA CUMHURİYETİ , TÜRK VATANDAŞLARINA VİZE UYGULAMAMAKTADIR.

Umumi Pasaport: Vize gerekli değil

Yeşil Pasaport: Vize gerekli değil

Gri Pasaport: Vize gerekli değil

Güney Afrika’ya girişte tüm pasaport tiplerinin en az 6 ay geçerlilik süresi ve 3 adet boş sayfanın bulunması gerekmekte ve  bu boş sayfalarda mürekkepten kaynaklı lekelerin olmamasına dikkat edilmelidir.

18 yaş altı yolcular nüfus kayıt örneğinin İngilizce tercümesi yanlarına bulundurmaları gerekiyor.
Anne ve babadan her ikisi olması koşulu ile,  eğer ebeveynlerden biri eksik ise, muvafakatname (tercüme edilmiş) ek evrakı ayrıca gereklidir. (Güney Afrika girişlerinde ve uçağa binmeden sorulmaktadır.)

SIKÇA SORULAN SORULAR
 
Sağlık
Güney Afrika’ya girişlerde Türk vatandaşlarına herhangi bir aşı zorunluluğu bulunmamaktadır. Seyahatimiz boyunca bulunacagimiz bolgeler, sitma ve sari humma riski tasimayan bolgelerdir. Herhangi bir ilac kullanmaniz tavsiye edilmemektedir
 
Vize Bilgileri
Güney Afrika Cumhuriyeti Türk vatandaşlarına vize uygulamamaktadır.
 
Uçuş Süreleri
İstanbul - Cape Town: 13 saat 10 dakika
Johannesburg - İstanbul: 9 saat 30 dakika
 
Para Birimi
Güney Afrika’nın para birimi South African Rand’ıdır (ZAR).
1 USD yaklaşık 12 ZAR, 1 Euro ise yaklaşık 15 ZAR’dır.
 
Saat Dilimi
Türkiye ile Güney Afrika arasında saat farkı bulunmamaktadır.
 
Telefon Kullanımı
Tüm cep telefonu operatörleri eğer telefonunuz uluslar arası dolaşıma açıksa kullanılabilmektedir. Ancak ülkenin bazı kesimlerinde şebeke olmayabilir.
 
Kıyafet ve Gerekli Eşyalar
Yanınıza kolay giyip çıkarabileceğiniz mevsim sıcaklıklarına uygun (mont,kazak vb.) kıyafetler almanızı öneririz. Mayonuzu almayi unutmayiniz.
 
Yemek Kültürü
Güney Afrika’da, genel anlamda Malezya ve Avrupa mutfağından esinlenerek kendilerine karma bir mutfak kültürü oluşturmuşlardır. Sofralarından taze sebze ve meyve eksik olmaz.
 
Elektrik
Güney Afrika’da elektrik 220/230 volttur ve M tipi üçlü yuvarlak kalın prizler kullanılmaktadır. Prizlerin örnekleri http://www.iec.ch/worldplugs/typeM.htm sitesinden görülebilir.
 
Alışveriş
Dünyanın en büyük altın madenlerinin bulunduğu ve en çok altın üreten ülkesi olan GüneyAfrika’da, alışveriş için akla gelecek ilk ürün mücevherdir. Mücevher mağazalarında çok güzel ve özel tasarımlı takıları bir arada bulabilirsiniz. Ayrıca pazarlarda yöre halkının yapmış olduğu heykeller, oyma işi tahta ürünler, el işi deri mallar da hediye alternatifleridir.
 
18 YAŞALTI ÇOCUKLAR İÇİN ÖNEMLİ UYARI
 
1. 18 Yaş altı misafirler için getirilmesi gereken evraklar ve bu konudaki bilgileri aşağıda bulabilirisiniz
Bu konuda çok dikkatli olunması gerekiyor. Eksik evraklarla uçağa binmek mümkün değildir.
 
İlgili kanunlarda yapılan değişiklik gereği 01 Haziran 2015 tarhinden geçerli olmak üzere, 18 yaş altı tüm ziyaretçilerden doğum sertifikası istemektedir. T.C. Vatandaşları için Nüfus Müdürlüklerinden alınan Nüfüs Kayıt Örneği, yeminli tercümanda tercüman ettirildikten sonra doğum sertifikası yerine geçecektir
 
YENİ GÖÇMENLİK DÜZENLEMESİ
 
1. Ebeveynleri ile beraber seyahat eden çocuklar
Gerekenler:
 
(i) Ebeveynler beraber seyahat ettikleri çocuk/çocukların ebeveynleri olduklarını ispatlayan doğum belgelerini ibraz etmekle yükümlüdürler.
(ii) Evlat edinilmiş çocuklar için ebeveynler evlat edinmiş olduklarını ispatlayan evlat edinme sertifikasını ibraz etmek mecburiyetindedirler.
 
Açıklayıcı not:
Bu uygulama hem Güney Afrika vatandaşlarına hem diğer yabancılara gidişte ve varışta uygulanacaktır.
Doğum sertifikası vermeyen ülkelerden giriş/çıkış yapan yolcular için yetkili bir makamdan alınacak doğum sertifikası yerine geçecek bir belge ibraz edilmelidir. İbraz edilen bütün dokümanlar orijinal veya noter veya dengi bir makamdan onaylı kopyası olmalıdır.
2. Ebeveynlerinden yalnızca biri ile beraber seyahat eden çocuklar
Gerekenler:
 
(i) Ebeveynler beraber seyahat ettikleri çocuk/çocukların ebeveynleri olduklarını ispatlayan doğum belgelerini ibraz etmekle yükümlüdürler.
(ii) Doğum belgesinde kayıtlı seyahat etmeyen diğer ebeveynin,  çocuğun diğer ebeveyni ile beraber Güney Afrika’ya giriş ve/veya çıkış yapabileceğine dair yeminli muvafakatnamesi ibraz edilmelidir.
(iii) Tüm ebeveynlik hak ve sorumluluklarını veya yasal velayetini devreden mahkeme emri  ibraz edilmeli veya
(iv) Doğum belgesinde kayıtlı ebeveynlerden birinin ölümü durumunda, vefat eden ebeveynin ölüm belgesi ibraz edilmelidir.
(v) Seyahat etmeyen ebeveynin muvafakatname vermediği durumlarda, yasal olarak boşanmış çiftlerin de mahkeme emri ibraz etmeleri gerekmektedir.
 
Her iki ebeveynin de vefat ettiği ve çocuğun bir akrabası veya anne/babasının başka bir yetişkin yakını ile beraber seyahat ettiği durumlarda, çocuğa refakat eden kişi çocuk ile beraber Güney Afrika Cumhuriyeti’ne girdiğini veya Güney Afrika Cumhuriyeti’nden ayrıldığını Genel Müdürlüğe onaylatmalıdır.
Açıklayıcı not:
Muvafakatname tarihi seyahat tarihinden en fazla 3 ay öncesi olabilir.
3. Biyolojik ebeveyni olmayan yetişkinlerle seyahat eden çocuklar
Gerekenler:
(i) Yetişkin çocuğun doğum belgesinin bir kopyasını ibraz etmelidir.
(ii) Çocuğun ebeveynlerinin veya yasal velisinin ilgili kişinin çocuk ile seyahat edebileceğine dair muvafakatnamesi ibraz edilmelidir.
(iii) Çocuğun ebeveynlerinin veya yasal velisinin kimlik doküman ya da pasaport kopyaları ile
(iv) Çocuğun ebeveynlerinin veya yasal velisinin iletişim bilgileri ibraz edilmelidir.
 
 
Her iki ebeveynin de vefat ettiği ve çocuğun bir akrabası veya anne/babasının başka bir yetişkin yakını ile beraber seyahat ettiği durumlarda, çocuğa refakat eden kişi çocuk ile beraber Güney Afrika Cumhuriyeti’ne girdiğini veya Güney Afrika Cumhuriyeti’nden ayrıldığını Sınır Polisine onaylatmalıdır.
4. Herhangi bir yetişkin ile beraber seyahat etmeyen çocuklar
 
Gerekenler:
(i) 18 yaşından küçük kişilerin Güney Afrika’ya giriş ve çıkışlarında seyahat edebilmesi için anne ve babanın veya tek olarak ya da yasal varisinin bir mektup veya açıklama sunması gerekmektedir.
(ii) Eğer anne ve babanın biri bu belgeyi sunuyorsa, kendisinin tamamen vasilik hakkına sahip olduğunu gösteren mahkeme kararını da sunması  gerekmektedir.
(iii) Güney Afrika’da çocuğun kalacağı yerin ve çocuğu karşılayacak yetişkinin ikamet adresini ve iletişim bilgilerini içeren bir mektup ibraz edilmelidir.
(iv) Güney Afrika’da çocuğu alacak kişinin kimlik kartı veya geçerli pasaport ve vize veya kalıcı oturum izni kopyası ibraz edilmelidir.
(v) Çocuğun ebeveynlerinin ya da yasal velisinin iletişim bilgileri ibraz edilmelidir.
 
5. 2005 yılı Çocuk Yasasında tanımlanan özel bakım altında olan çocuklar
Gerekenler:
 
Güney Afrika Cumhuriyeti’nden çıkış yapmadan önce, Çocuk Yasası’nın 169. Bölümünde öngörülen şekilde çocuğun ikamet ettiği Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nden alınan izin kâğıdının onaylı bir kopyası ibraz edilmelidir.
 
GÜMRÜKTEN GEÇEBİLECEK ALKOL VE TÜTÜN MAMULLERİ
• Kişibaşı 200 sigara ve 20 sigar
• Kişibaşı 250g of sigara ya da pipo tütünü
• Kişibaşı  50ml parfüm ve 250ml eau de toilette
• Kişibaşı 2 litre şarap
Kişibaşı ve 1 litre diğer alkollü içecekler
 
 
2. İç hatlardaki kilo kısıtlamasını aşağıda bulabilirisiniz.
Kısacası kişibaşı 1 parça valiz ve 20 kg sınırlaması var.
Kuralları özetlemek gerekirse: 10 kiloluk 2 valiz fazla kiloya giriyor
2 kişinin 30 kiloluk 1 parça valizi olması da fazla kiloya giriyor.
 
Kulula Baggage Rules:
o You are allowed a small hand bag or a slimline laptop bag (size and thickness specifically designed to carry a laptop and charger only)
o plus one piece weighing up to 7kg as hand baggage. You also receive one free checked bag allowance weighing up to 20kg.
o An additional bag weighing no more than 20kg will be allowed for sporting or musical equipment and these groups must be booked
o through our Groups Department. Please note that this allowance does not apply to special sporting events such as the Cape Town Cycle Tour.
o Any checked baggage in excess of 20kg will incur a Heavy Bag fee at the airport. Any baggage in excess of 32kg will not be accepted
o at check-in and must be carried as cargo. An extra bag cost will apply online.
o Any luggage havier than 20kg additional ZAR 300 will be charged at the Airport@ Kulula Counter. ZAR 300 will be charged for any luggage up to 20 kg

 

E

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 8 yorum var.

Harika bir turdu. Hem bilgilenme açısından hem de eğlence bakımından çok dolu ve keyifli geçti. Rehberimiz Gencer Bey muhteşemdi. İlk kez bir turdan bu kadar keyif aldım.
Ayşe

Kurban Bayramı Güney Afrika turunuza eşimle beraber katıldık. Tur içerisinde gezilen yerler, rehberimiz Gencer Bey'in katkısı ve kaldığımız oteller gayet iyiydi. Bu turu bize tavsiye eden Arzum Hanım, rehberimiz ve emeği geçenlere teşekkürler. Yeni turlara görüşmek dileğiyle
Davut

Her şey çok güzeldi. Keyifli ve eğlenceli aynı zamanda kültürel anlamda doyurucu bir turdu. Başta rehberimiz Gencer Bey ve tüm ekibe teşekkür ederiz. Tabi aynı zamanda Deepnature'a da teşekkürler!
Hatice

Güney Afrika turunda Cape Town'daki otel dışında geri kalan hizmetlerden memnun kaldık. Cape Town'daki otelin çalışanları ilgisiz, kahvaltı sınırlı idi. Rehber Gencer bey tecrübeli ve hakim bir arkadaş. Hizmetinden memnun kaldık. Turlar da doyurucuydu.
Ferruh

Gayet memnun kaldık, teşekkürler.
Füsun

Rehberimizin deneyimi ve pozitif yapısı sayesinde oldukça keyifli bir tur yaşadık. Güney Afrika görülmeyi hakeden ilginç bir yer, her gün farklı bir şey gördük bu ülkede. Otel seçimleri iyi, rehber başarılı, ekstra turlar biraz daha ucuz olmalı, tur fiyatı da.
Cem

İstediğim bir turdu; kendi açımdan keyif aldığımı söyleyebilirim. Geldim, gördüm, gezdim. Teşekkürler
Harun

Güney Afrika turunda Johannesburg, Suncity ve Cape Town'da seçilen otelleri beğendik. Safari, Lesedi, Ümit Burnu hemen hemn tüm ekstra turlara katıldık ve memnun kaldık. Rehberimiz Gencer Bey çok pozitif ve neşeliydi. Tüm bilgilendirmeleri zamanında ve detaylı yaptı. Teşekkür ederiz. Vietnam ve İzlanda turlarınıza katılmayı düşünüyoruz.
ÖzlemKAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.