Butik Hakkari Van Turu

4 GECE 5 GÜN (Şu An Yapılmamaktadır)

4 gece 5 günlük eşsiz bir programla Uçakla Butik Hakkari Van Turu. Türkiye'nin eşsiz güzellikler barındıran coğrafyası Hakkari ve Van çevresini kapsayan doğa ve kültür gezisi. İshakpaşa Sarayı da dahil! En fazla 20 kişilik butik tur konsepti. DEEPNATURE'ın özenli ve kaliteli tur anlayışıyla hazırlanmış, Uzmanından Hakkari Van turları. Keyifli ve iyi programlandırılmış içerik. Bölgeye hakim, bilgilendirici, profesyonel rehberlik hizmeti. Butik konseptte, az kişiyle tur keyfi...

₺ 5.299’den itibaren
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET
Butik Hakkari Van Turu
 
KONSEPT
BUTİK 
(20 kişiyle sınırlı kontenjan, bölge uzmanı deneyimli rehber eşliğinde az kişiyle gezme ayrıcalığı)
 
KONTENJAN 
20 kişi
 
GÖRÜLECEK YERLER
Hakkari, Yüksekova, Şemdinli, Van, Nemrut Krater Gölü, Akdamar Adası, Muradiye Şelalesi ve Doğubayazıt İshakpaşa Sarayı
 
PROGRAM
 
1. GÜN / YÜKSEKOVA - ŞEMDİNLİ TAŞ KÖPRÜ - KAYME SARAYI
Butik Hakkari Van Turu için Türk Hava Yolları tarifeli seferiyle İstanbul Havaalanı - Hakkari seferi. 09:00 kalkış / 11:05 varış
Rehberimiz misafirlerimizi Hakkari Havaalanında karşılıyor ve ardından aracımıza yerleşerek Şemdinli'ye hareket ediyoruz. Öğle yemeği molamızı mahalli bir lokantada verdikten sonra Şemdinli'de iki gezi noktamız olacak. İlk olarak 1898 yılında Şeyh Muhammed Sıddık tarafından yaptırılan ve 11 metre yüksekliği bulunan Şemdinli Taş Köprü'yü daha sonra da 1909 yılından kalma Kayme Sarayı'nı göreceğiz. Günümüze sarayın yalnızca kuzey ve batı duvarları iyi bir durumda iken doğu ve güney duvarları ise kısmen ayakta kalabilmiştir. Sarayın üst örtüsü tamamen yıkılmıştır. Sonrasında Yüksekova'ya geçiyoruz ve Yüksekova'yı gördükten sonra otele yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Yüksekova'da
Konaklama : Yüksekova Elit My Garden Hotel
Gün İçerisinde Yürüyüş süresi : 1 saat
 
2.GÜN / BERÇELAN YAYLASI - SEYİTHAN BUZUL GÖLÜ - HAKKARİ 
Bugün programımızda Hakkari yakınlarındaki en güzel yaylalardan biri olan Berçelan Yaylası var. 3300 m. rakımlı Berçelan Yaylası, Hakkari çevresindeki diğer yaylalar gibi yöre halkının yazın hayvanlarını otlatmak ve ürünlerini değerlendirmek için göç ettikleri, geleneksel kara çadırları ile yaşadıkları bir yayladır. Özel bir floraya sahiptir. Buraya ulaşmak için köyden yapacağımız yürüyüş sonunda bizi güzel bir sürpriz bekliyor. Berçelan Yaylası’nın kuzeybatı yönündeki zirveye yakın bir çöküntüde oluşmuş bir buzul gölü var. Cilo Dağlarının zirveleri arasında eşsiz manzaraya sahip bu gölü ismi Seyithan Gölü. Masmavi rengi ve çevresinin görüntüsü ile etkileyici bu gölün isminin nerden geldiğini size orda anlatalım.
(Yaylada ve buzul gölüne yürüyüş rotasında ağustos turları dışındaki tarihlerde kar olacaktır, buna göre kıyafet ve ayakkabı bulundurmak gerekir. Yürüyüşte kolaylık açısından baton tavsiye olunur)
(öğle yemeği yaylada olacak olup kumanya alışverişi yapılacaktır)
Yürüyüşün ardından Zap Suyu'nun eşsiz manzarası eşliğinde Hakkari merkezine doğru yol alıyoruz. Muazzam manzaralar eşliğinde yapacağımız bu yolculuk esnasında Zap Suyu üzerinde Devrimci Gençlik Köprüsü'nde mola vereceğiz. 1969 yılında Deniz Gezmiş ve arkadaşları adına yaptırılan bu köprü, 1999 yılında bombalanarak yıkılmasının ardından Yazar Cezmi Ersöz'ün koordinasyonunda toplanan bağışlarla yeniden inşa edilmiştir. 70 metre uzunluğundaki asma köprü, 2010 yılının Ekim ayında çeşitli sanatçılar, aydınlar, Türkiye'nin çeşitli illerinden gelen çok sayıda misafirin katılımıyla açılmıştır. Akşam üzeri Hakkari'ye vararak Hakkari'yi geziyoruz. Hakkari'de 18 yy.da bölge yöneticilerinden İzzetin oğlu İbrahim Bey tarafından yaptırılan çift katlı ve kanatlı, açık avlulu düz damlı medreseler grubuna giren Hakkari Meydan Medresesi'ni gezip panoramik olarak şehir turu yaptıktan sonra konaklayacağımız otele geçiyoruz. 
Konaklama ve akşam yemeği Hakkari'de.
Konaklama : Hakkari Hotel Sibar (3*)
Gün İçerisinde Yürüyüş süresi : 2,5-3 saat
 
(Hava sıcaklıgının da müsaitliği doğrultusunda turumuzun 2. gününde Seyithan Gölü ve Lis Gölü'nün serin sularında yüzme imkanımız olabilir. Ben soğuk suda yüzerim derseniz, yanınızda mayo, havlu ve terlik getirmeyi unutmayınız)
 
3. GÜN / CENNET CEHENNEM VADİSİ
Kahvaltı sonrası erken hareketle otelden ayrılarak bölgedeki bir başka doğa harikasına yol aluyoruz. Hakkari kent merkezine 45 km uzaklıkta, 3500 m. rakımda yer alan Cennet-Cehennem Vadisi büyüleyici bir görselliğe sahip. Vadinin yukarısında binlerce yıllık devasa buzullar bulunuyor. Biz vadiye kadar yürüyeceğiz. İki saatlik yürüyüşle ulaşılabilen vadi rengârenk çiçekleri ve çevresini saran karlı tepelerle dört mevsimin bir arada yaşandığı doğa harikası yerler arasında.
Gezi bitiminde Van'a doğru yol alacağız. Yaklaşık dört saat sürecek bu yolculuk esnasında, yöre halkının Mur Dağı dedikleri Mor Dağının eşsiz görüntüsü bir süre bize eşlik edecek. Akşam üzeri Van'a ulaşıyoruz ve konaklayacağımız otele yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Van'da.
Konaklama: Van Rönesans Life Hotel (4*)
(öğle yemeği kumanya şeklinde olacak olup kumanya alışverişi yapılacaktır)
Gün İçerisinde Yürüyüş süresi : 4,5 saat
 
4. GÜN / VAN - DOĞUBAYAZIT İSHAKPAŞA SARAYI
Kahvaltı sonrası erken hareketle Doğubayazıt'a hareket ediyoruz (180 km)
Burada, Çıldıroğullarından II. İshak Paşa ile Çolak Abdi Paşa tarafından 1685'te yaptırılan, 1784'te son şekli verilen Osmanlı İmparatorluğu'nun Lale Devrindeki son büyük anıt yapısı İshak Paşa Sarayı'nı geziyoruz.
İshak Paşa Sarayı ya da İshak Paşa Külliyesi, Ağrı Dağı'nın yakınında, Doğubayazıt'ın 5 kilometre uzağında bulunan bey kalesidir. 116 odalı sarayda türbe, cami, surlar, iç ve dış avlular, divan ve harem salonları, koğuşlar bulunur. Yapımı 99 sene sürmüştür. Yazar ve bilim adamı Ahmed-i Hani bu sarayda katiplik yapmıştır. İshakpaşa programımızı tamamladıktan sonra Van'a dönüşe geçiyoruz. Öğle yemeği molamızı Muradiye Şelalesi kıyısındaki restoranda verdikten sonra öğleden sonra Van'a ulaşıyoruz ve Van'ı gezmeye başlıyoruz. İlk olarak Urartu Kralı I. Sarduri tarafından MÖ. 840–825 yılları arasında yaptırılmış Van Kalesi'ni görüp tarihçesini dinledikten sonra dünyaca meşhur Van Kedilerinin koruma altına alındığı Kedi Evi'ni gezerek programımıza devam ediyoruz. Ardından Halı ve Kilim deyince Doğu Anadolu'nun açık ara öne çıktığı ve bölgedeki en güzel örnekleri görebileceğimiz Kilim Atölyesini ziyaret ediyoruz. 
Günün sonunda Van’ın geleneksel değerlerinde savat atölyesini ziyaret ediyoruz.  Savat kara demektir. Gümüş, bakır, kurşun ve kükürtten elde edilen bir alaşım olan savat 400 derecenin üzerinde ısıtılıp çelik uçlarla işlenmektedir. Bu denenle ‘’kara’’ olarak adlandırılmaktadır. Savattan hediyelik ve kullanım eşyaları yapılmaktadır.
Gezilerin ardından otele dönüş ve akşam yemeği
Konaklama: Van Rönesans Life Hotel (4*)
Gün İçerisinde Yürüyüş süresi : 1,5 saat
 
5. GÜN / AKDAMAR ADASI - NEMRUT KRATER GÖLÜ 
Sabah kahvaltı ardından otelimizden ayrılarak Akdamar Adasına gidiyoruz. Gevaş'a varıp teknemize binerek Akdamar Adası'na doğru yola çıkıyoruz. (ekstra-75 TL) Yaklaşık 30 dakika sonra Akdamar Adasına vardığımızda Gagik Kilisesi'ni göreceğiz. Buradaki gezimizin ardından Tatvan'a geçerek öğle yemeği molası veriyoruz. Büryan Kebabı tavsiye olunur.  Yemeğin ardından bizi bekleyen minibüsümüzle Türkiye'nin en büyük krater gölü olan, adını Babil Hükümdarından alan 1441 yılında faaliyete geçen Nemrut Krater Gölü'ne çıkıyoruz. (ekstra-75 TL) Sonrasında programımızı tamamlıyoruz ve misafirlerimizi Van Havaalanına bırakarak bir başka turda tekrar buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz. Dönüş Türk Hava Yolları 18:35 Van-İstanbul Havaalanı uçuşu ile. 20:55 İstanbul'a varış.
** Misafirlerimizi 17:30'da havaalanından uğurluyoruz. İki buçuk saat bekleme ile 20:15 kalkışlı Pegasus Havayolları Van- İstanbul Sabiha Gökçen uçuşu ile dönmeyi tercih ederseniz lütfen rezervasyon aşamasında belirtiniz (Hakkari'ye gelişte maalesef Sabiha Gökçen'den uçuş mevcut değil)
Gün İçerisinde Yürüyüş süresi : 1 saat
 
Not: Hava şartlarının uygun olmaması halinde ve izin durumuna bağlı olarak Cennet Cehennem Vadisi yerine Cilo Sat Gölleri programı yapılabilir. Türkiye'nin en yüksek ikinci zirvesinin yer aldığı Cilo Dağları'ndaki 4 bin 135 rakımlı "Uludoruk" un eteklerindeki buzullar, kar ve buz sularıyla oluşan şelaleler ve Sat Buzul Gölleri, eşsiz manzarasıyla doğaseverlerin hayran olduğu bir güzelliğe sahip.
 
UÇUŞ DETAYLARI
 
İSTANBUL'DAN KATILMAYI TERCİH EDEN MİSAFİRLERİMİZ İÇİN UÇUŞ  BİLGİLERİ
 
Gidiş
TÜRK HAVA YOLLARI  İstanbul Havaalanı - Hakkari Havaalanı 09:05 kalkış - 11:10 varış
 
Dönüş 
TÜRK HAVA YOLLARI  Van - İstanbul Havaalanı 18:35 kalkış - 20:55 varış
 
Ücretsiz bagaj hakkı: 15 kg
 
ANKARA'DAN KATILMAK İSTEYEN MİSAFİRLERİMİZ İÇİN UÇUŞ BİLGİSİ 
(Fiyat Farkını Sorunuz)

Gidiş
TÜRK HAVA YOLLARI Ankara Havaalanı - İstanbul Havaalanı 06:35 kalkış - 07:45 varış
TÜRK HAVA YOLLARI İstanbul Havaalanı - Hakkari Havaalanı 09:05 kalkış - 11:10 varış
 
Dönüş 
ANADOLU JET HAVA YOLLARI Van - Ankara Havaalanı 17:45 kalkış - 19:25 varış
 
Ücretsiz bagaj hakkı: 15 kg
 
İZMİR'DEN KATILMAK İSTEYEN MİSAFİRLERİMİZ İÇİN UÇUŞ BİLGİSİ
(Fiyat Farkını Sorunuz)
 
Gidiş
TÜRK HAVA YOLLARI İzmir - İstanbul Havaalanı 06:40 kalkış - 07:50 varış
TÜRK HAVA YOLLARI İstanbul Havaalanı - Hakkari  09:05 kalkış - 11:10 varış
 
Dönüş 
ANADOLU JET HAVA YOLLARI Van - Ankara Havaalanı 18:25 kalkış - 20:05 varış
ANADOLU JET HAVA YOLLARI Ankara - İzmir 21:25 kalkış - 22:40 varış
 
Ücretsiz bagaj hakkı: 15 kg
 
Rehber grubu Hakkari Havaalanında karşılar. Uçuştan en az 1 saat önce size verilen PNR numarası ile uçuşunuzun gerçekleşeceği havaaalanına ulaşarak check in işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan DEEPNATURE sorumlu tutulamaz. Turdaki yerlerin günü ve sıralaması değişebilir.
 
HATIRLATMA
Eğer uçak bileti hariç paket satın alacaksanız, lütfen bizden kesin hareket teyidi almadan uçak bileti almayınız. Kendiniz uçak bileti alırsanız, pandemi veya katılım yetersizliği nedeniyle olabilecek tur iptali halinde uçak bileti ceza ödemelerinizden acentamız sorumlu değildir. Yukarıdaki uçuş alternatifleri tarife varlığı ve uçuş uygunluğuna bağlı olarak sunulabilecektir.
 
TUR KONTENJANI
20 kişi
 
BİLGİ NOTU
Uçakla Butik Hakkari Van Turu programımızda anlaşmalı kartlara peşin fiyatına 3 taksit kampanyası mevcuttur. Bu kampanya online rezervasyon dışında sadece ofiste ödeme ve mail order ile ödeme seçeneklerinde uygulanabilmektedir. Uçakla Butik Hakkari Van Turu için sorunuz olursa bizimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz. Güvenlik nedeniyle gidilmesine müsaade edilmeyen yer olması halinde programa alternatif yer eklenir. Programda gidilen yerlerin günü ve sıralaması değişebilir. DEEPNATURE TRAVEL’ın 20 yıllık deneyimiyle hazırladığı Uçakla Butik Hakkari Van Turu programları, katılımcılarına bölge uzmanı deneyimli rehber eşliğinde tur deneyimi sunar. Uçakla Butik Hakkari Van Turu için doğru adrestesiniz.
 
Programdaki yerlerin günü ve sıralaması değişebilir. Rehber grubu Hakkari Havaalanında karşılar. Uçuştan en az 1 saat önce size verilen PNR numarası ile İstanbul Havaalanına ulaşarak check in işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Gidiş dönüş uçak bileti dahil turlarda herhangi bir sebeple gidiş uçağına binilmemesi halinde dönüş uçak bileti yanmaktadır. Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan DEEPNATURE sorumlu tutulamaz.
 
 GRUP İNDİRİMİ 
EN AZ 6 KİŞİLİK GRUPLARA KİŞİ BAŞI 100 TL İNDİRİM
 
BENZER TURLAR
 
 
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 5.299 Ek yatak₺ 5.299 Single konaklamalı tur ücreti₺ 6.499 Çocuk fiyatı₺ 4.699
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 7.399 Ek yatak₺ 7.399 Single konaklamalı tur ücreti₺ 8.599 Çocuk fiyatı₺ 6.799

:: Türk Hava Yolları ile İstanbul Havaalanı-Hakkari uçak bileti (Eco Fly kategori bilet / 15 bagaj hakkı)

:: Türk Hava Yolları ile Van-İstanbul Havaalanı uçak bileti (Eco Fly kategori bilet / 15 bagaj hakkı)

:: Bölgedeki ulaşım ve transferler

:: Profesyonel rehberlik hizmetleri

:: Hakkari'de iki gün yerel mihmandar hizmeti

:: 1 gece 3* Hakkari Sibar Hotel'de konaklama

:: 1 gece Yüksekova Elite My Garden Hotel'de konaklama

:: 2 gece 4* Van Rönesans Life Hotel'de konaklama

:: Konaklanan otellerde 4 sabah kahvaltısı

:: Set menü 4 akşam yemeği

:: Program dahilindeki çevre gezileri 

:: Zorunlu seyahat sigortası

:: Özel izinlerin alınması

:: En fazla 20 kişilik butik tur ayrıcalığı

:: Öğle yemekleri

:: Akşam yemeklerindeki içecekler ve menü dışındaki siparişler

:: Müze ve ören yeri giriş ücretleri

:: Nemrut Krater Gölü ekstra minibüs ücreti (75 TL)

:: Akdamar Adası tekne ücreti (75 TL)

:: 15 kg den fazla bagaj getirilmesi halinde havayolu şirketine ödenecek ek bagaj ücreti

:: Uçakta online check in koltuk seçimi ücreti

:: Kişisel harcamalar

KONTENJAN VE HAREKET

Turlarımız butik konseptli olup 12 ile 20 kişi arasında katılımcı ile yapılmaktadır.

 

TUR İÇERİĞİ HAKKINDA

Turumuz doğa ve kültür turudur. 

Bu turda çok güzel fotoğraflar çekebilirsiniz, yöre kültürü ve coğrafyası hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Folklorü, müziği, mutfağı ve yaşam tarzı hakkında deneyim edinebilirsiniz.

Bu turumuz iyi organize edilmiş kültür ve trekking gezisi isteyen doğa ve tarih severler için idealdir. 

Turumuzun Hakkari kısmında yürüyüş içeriği vardır. 3500 metreye kadar rakıma çıkılacaktır. 
Yüksek rakımdaki yayla ve vadilerde kar olma ihtimali yüksek olacaktır. Kara ve soğuğa uygun kıyafet bulundurmanız, yürüyüş ayakkabısı giymeniz gerekmektedir. Ayrıca batonunuz varsa yanınızda bulundurunuz.
Turun Hakkari kısmında Ford Transit model standart minibüslerle (yayla ve vadilere ulaşabilen araçlar), Van kısmı ise Mercedes Sprinter - Volkswagen Crafter turistik minibüslerle ulaşım sağlanır.

 

YANINIZDA GETİRMENİZ GEREKENLER

:: Yürüyüş botu (sert tabanlı, bilekleri saran) (yoksa yürüyüşe uygun spor ayakkabı)

:: 25-30 lt  küçük sırt çantası (yürüyüş günleri için)

:: Yürüyüş için uygun pantolon yada şort (ıslanınca çabuk kuruyan size konfor sağlar)

:: Güneş koruyucu

:: Termos yada matara

:: Islak mendil

:: Güneş gözlüğü

:: Şapka

:: Powerbank (tavsiye) 

:: Baton (varsa çift yoksa tek) (tavsiye)

:: Düzenli kullandığınız ilaçlar

 

ÖZEL GRUP TALEPLERİ HAKKINDA

Eğer büyük ve kalabalık gruplarla gezmekten hoşlanmıyorsanız ve kendi grubunuz varsa bizden özel tur teklifi isteyebilirsiniz. En az 10 kişilik gruplara özel teklif sunabilir, bu turu grubunuza özel gerçekleştirebiliriz. 

 

TUR HAKKINDA

* Turumuz fiyat odaklı değildir. Bizden daha fazla yer gezdiren, gün içerisinde çokça yer gösteren programlara rastlayabilirsiniz. Bu turların pek çoğu otobüsle ve kalabalık gruplar halinde yapılmaktadır. Ancak kitle turizmi yapmadığımızı, butik tur anlayışıyla hizmet verdiğimizi hatırlatırız. Turlarımız en ucuz değildir ancak bölge şartlarında, olabildiğince iyi hizmet verebilmek üzerine çaba göstermekteyiz.

* Turumuz butik konseptli bir tur olup en az 12 en fazla 20 kişiyle gerçekleşecek şekilde planlanmıştır. Benzer turları, programları görebilirsiniz ancak turumuzun 20 kişiyle sınırlı olarak benzer turlara göre ''daha az kişiyle'' yapıldığı detayını lütfen gözden kaçırmayınız. Bu bizlere 45 kişilik bir tura göre sayıya göre iki-üç kat daha maliyetli bir tur olarak yüksek maliyet oluştururken katılımcılara ise daha az kişiyle, nispeten daha az zaman kaybederek bu geziyi gerçekleştirme imkanı vermektedir.

* Turumuz 20 yıllık deneyimimizle, emekle, özenle ve detaylıca düşünülerek hazırlanmış bir program olup rehberlerimizin ve bölge turlarımıza katılmış misafirlerimizin görüşleri dikkate alınarak hazırlanmıştır.

*  Rehberlerimiz en büyük farklarımızdandır. Turumuzun rehberleri bölgeye hakim, tecrübeli ve misafir dönüşlerimizde olumlu görüş bildirilmiş rehberlerdir. Benzer turları karşılaştırırken, aynı programın da yazılabileceğini ama aynı hizmet standardının garantisi olmayacağını dikkate almanızı öneririz. DEEPNATURE TURU sadece bizim tarafımızdan yapılabilir ve araştırırsanız siz de göreceksinizdir DEEPNATURE rehberlerinden duyulan memnuniyet dilden dile dolaşmaktadır.

 

 

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 17 yorum var. 15 tanesi listelendi.

Tüm yorumlar için tıklayınız.

Bir Masaldır Doğu :) Deep Nature ile Hakkari-Van-Yüksekova turuna katıldık eşimle birlikte ve açıkcası hayat boyu yaptığımız seyahatlerin en güzellerinden birini yaşadık. Zor bir coğrafya ama önyargıları aşabilerek ilk giden ve bölgenin özellikle şimdiye kadar kapalı olan vadi ve yaylalarını görenler çok şanslı olacak.. Biz o şanslı insanlardanız ama bunda organizasyonu yapanların büyük emeği var.. Bölgede elinizi kolunuzu sallaya sallaya dağlara vadilere çıkamıyorsunuz o yüzden çok bakir.. Bizim için ön izinleri alındığından bu eşsiz yerleri görme şansımız oldu. 5 günde neredeyse 4 araç 4 mihmandar değiştirdik.. heryerde güleryüzle karşılandık, doğunun yanık türkülerini yerel rehberlerimizle söyledik.. 3300 metrede göle girdik, kuzularla, kınalı keçilerle yürüdük, koçerlerle tanıştık, otağlarına misafir olduk, bir kürt düğününe davet edildik, akdamar kilisesinde denize girdik.. Masal gibi bir seyahat yaşadık.. teşekkürlerim Deep Nature ve beni ikna eden Arzum Hanım'a :)
Nilüfer

14-18 Ağustos tarihlerinde 3 arkadaş Hakkari-Van-Doğu Bayazıt turuna katıldık. Tur programı, rehber Rojda, şöförlerin hepsi ama özellikle Cihan, yerel mihmandar Cihat, seçilen restaurantlar, oteller, rotalar mükemmeldi. Deep Nature’ın satış danışmanı Arzu hanımdan başlayarak tüm ekibini kutluyor, en kısa zamanda başka turlarda ufkumuzu açmak, ruhumuzu dinlendirmek istiyoruz. Kendimiz çok özel hissettik.O bölgeyi ve güzel insanlarını tanımak çok ayrıcalıklı bir duygu. Uzun zaman tadı damağımızda kalacak.Çok teşekkür ederim. Sevgi ve Saygılarımla
Semra

14-18 Ağustos arasında Hakkar-Van-Doğu Beyazıt turuna katıldım. Giderken beni neler beliyor bilmiyordum. Haberlerde izlediğim yerleri görecektim. Rehberimiz Şükran Hanım, Hakkari deki mihmandarımız Cihad ve Cihan Beyin bilgileri ve şahane insanlıkları ile hiç unutamayacağım bir deneyim yaşadım. Emeği geçek herkese çok teşekkür ederim. Başka turlarda görüşmek üzere sevgi ve saygılar.
Saadet

14-18 Agustos tarihleri arasinda harika bir 5 gecirdim. Talebe gore saglanan esneklik de cok mutlu etti. Hakkari, Van ve Dogu Beyazit bolgesinde bir cok noktayi deneyimli rehberimiz Rojda hanim liderliginde detayli bir sekilde gezdik. Mihmandar ve soforlerimiz de cok iyiydi. Gonul rahatligiyla baska Deepnature turlarina da katilmak istiyorum, tavsiye ederim. Cok teşekkürler...
Nazan

Teşekkür ederim. Tura destek olan tüm lokal ve profesyonel rehberler bizi mutlu etmek için ellerinden geleni yaptılar
Sevinç

Öncelikle doğu turu ilk deneyimim olarak sizin gibi bir tur şirketini seçmekle iyi karar verdiğini belirtmek isterim. Rehberimiz Şükran Rojda hanım ise çok çok iyi bir rehber ve onun ötesinde iletişimi çok kuvvetli bir arkadaş. Mihnandarlarımız, servis görevlilerimiz, oteller ve planlama çok iyi. Gezdiğimiz gördüğümüz yerler birde turun minimal kişi sayısı olması herşeyin olumlu geçmesine sebep oldu. Çok değişik bir coğrafya da çok içten insanlarla tanışmamızı ve isteklerimizi yerine getirdiğimiz için çok çok teşekkür eder bir başka turda yine sizinle ve özellikle rehberleri iz ile olmayı çok isterim. iyi çalışmalar.
Dilek

Turumuzu bize her zamanki gibi en güzel şekilde organize eden deepnature firmasına ve rehber idris'e teşekkürler. Rehberimiz de şoförümüz efendilerdi ve gruba yardımcı olmak için çok gayret sarfettiler. Van, doğubeyazıt ve çevresine doyamadık. Tadı damağımızda kalan unutulmaz bu geziyi dostlarımıza anlatmaya başladık bile.
Selami

Çok keyifli samimi ve de şık bir turdu rehberimiz harikaydı . Çok teşekkürler .
Engin

Tek kelimeyle şahane bir geziydi. Müşteri profili itibariyle, grupta inanılmaz bir bütünlük vardı ki, geziyi güzel kılan en önemli unsurlardan biri de bu. Grup demişken İdris'i de unutmamak lazım. Bölge hakkındaki dağarcığını takdir etmedim desem yalan olur:)) Sizin de söylediğiniz gibi iyi bir rehber. Yatılı okul disiplini içinde yatış ve kalkış saatlerimizi itinayla düzenlemiş, teker saniye şaşmadan dönmüş, üçüncü gün açlıktan herşeye saldırmak üzereyken "Bu kadarı size yeter" diyerek formumuzu korumamız konusunda da gereken hassasiyeti göstermiştir. Genel olarak organizasyon, tren yolculuğunun kıvamında tutulması, rehber seçimi, tur öncesi yazılanlara uyulma hassasiyeti . Çok mennun kaldık. Tur hakkındaki tek eleştirim Van'daki otelin beş yıldız olması gerektiğidir. Bir de vanda kahvaltı ve tatvanda büryan kebabı eklenmeli. Yeniden görüşmek ümidiyle..
Ümit-Esra

Oldukça memnun kaldığım bir kültür turuydu . Rehber idris bey bölge insanı olması doğru bir seçim, tur programı da çok iyi düşünülmüş, küçük bir grup olmamızdan ve gittiğimiz yerlerde rezervasyonlarımızın yapılmış olmasıyla özel hissettik. Teşekkürler .
Aslıhan

Uzun zamandır ertelediğimiz bir geziydi. Bölgeyi ve van tur programını çok beğendik . Deepnature'ya teşekkür ederiz .
Duygu

Rehberimiz İdris Bey son derece bilgili , neşeli , insanları birleştiren , yöreyi iyi anlatan biriydi . Sayesinde herşey harikaydı. Teşekkür ederiz.
Emine

Tur rehberimiz çok iyiydi . Gezilen yerlere çok hakimdi . Çok samimi ve içtendi . Harika vakit geçirdik sayesinde .
Figen

Merhabalar... 7-10 Aralık tarihinde duzenlenen Van Doğubeyazıt Elazığ Turu icin tesekkur etmek istiyorum. Hem rehberimiz İdris, hem de kaptanimiz son derece olumlu ve hos insanlardi. Her ikisi de turumuzun guzel gecmesi icin ellerinden geleni yaptilar. Hatta programda göremediğimiz yerlerin yerine öyle güzel dokunuşlarla bizi biribirinden güzel yerlere götürdüler ki kaybımız kazanca dönüştü. Her ikisine de cok tesekkurler ederim.. Araçla tur da trenle yapılan yolculuklar da gayt keyifli idi. Ayrica İdris Bey'e; olumlu ve sıcakkanlı kisiligi ile turumuza nese kattigi icin de tesekkurler J Baska turlarda gorusmek dilegiyle.. Selamlar, sevgiler... Canan
Canan

Konusunda ve iletişimde yetkin, donanımlı rehber ve personeliniz olmasından dolayı teşekkür ederim. Devamlılığı dileğiyle…
Pınar

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive