Bora Bora Balayı Turu

6 GECE 9 GÜN (Hergün Hareketli)

Bora Bora Balayı Turu ... Fransız Polinezyası nın eşsiz güzelliği Bora Bora adasında balayı turu. Dünyanın en güzel egzotik destinasyonlarının başında gelen Bora Bora da eşsiz manzaralar , turkuaz sular ve kaliteli bir ağırlama hizmeti sizi bekliyor. Bora Bora turları için doğru adres DEEPNATURE...

€ 6.499’dan itibaren
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET
Bora Bora Balayı Turu

1.Gün ISTANBUL –LOS ANGELES - PAPEETE
Türk Havayolları’nın TK 009 sefer sayılı uçağı ile 12:50’de Los Angeles’a hareket ediyoruz. Bora Bora balayı turu başlıyor. Los Angeles’a varışımızda Tahiti Havayolları’nın TN 111 sefer sayılı uçuş ile Papeete’ye olan yolculuğumuz devam edecek. Gecemiz uçakta geçiyor. 
 
2. Gün PAPEETE – BORA BORA
Yerel saat ile 05.30’da Papeete’ye varışımızda uçak değiştirerek Bora Bora’ya devam ediyoruz. 08:15’te Bora Bora’ya varışımızda, otelimize yerleşiyoruz. Günün kalan saatleri dinlenmeniz için serbest.
 
3. - 7. Gün BORA BORA
Güneş, deniz ve beyaz kumun büyülü dünyasında adanın keyfini çıkarmak için tüm günümüz serbest. Dilerseniz, ekstra olarak düzenlenecek; lüks katamaran ile sailing, 4x4 jipler ile ada, Motu Tapu adası, Lagoonarium gibi gezilere katılarak gününüzü renklendirebilirsiniz. 
 
8. Gün BORA BORA – PAPEETE - LOS ANGELES
Los Angeles aktarmalı yapacağımız dönüş uçuşumuz için havalimanına hareket ediyoruz. Tahiti Havayolları’nın VT 430 sefer sayılı uçuşu ile 16:00’da Papeete’ye uçuyoruz. Yerel saat ile 17:15’de Papeete’ye varıyoruz.. Uçak değiştirerek saat 23:55’te Los Angeles’a hareket ediyoruz.
 
9. Gün LOS ANGELES – ISTANBUL
Yerel saat ile 11:05’de Los Angeles’a varışımızda, uçak değiştirip TK 010 sayılı uçuş ile 19:45’de Istanbul’a devam ediyoruz. Yerel saat ile 17:35’de İstanbul’a varış ve Bora Bora balayı turu sona eriyor.
 
Not: Bora Bora balayı turu programımız talep ve beklentileriniz doğrultusunda oluşturulabilmektedir. Bora Bora balayı turu için sorunuz olursa bizimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz. Balayı turu, uzmanından alınır. DEEPNATURE TRAVEL egzotik adalar ve Bora Bora balayı turu uzmanıdır.
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 6.499

:: Türk Havayolları ve Tahiti Havayolları gidiş - dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
:: Havalimanı vergileri
:: Tüm havalimanı – otel transferleri
 ::Belirtilen oteller veya benzerinde konaklama
:: Güvenlik vergileri 
:: Zorunlu Seyahat sigortası 

:: Otel ekstraları
:: Ekstra düzenlenecek gündüz ve gece gezileri
:: Uçaklarda 20 kg’ı aşan bagaj ücreti
:: Yurtdışı çıkış vergisi (50 TL)
:: Vize ücreti

BU TURA KATILIM İÇİN FRANSA KONSOLOSLUĞUNDAN FRANSIZ POLİNEZYASI VİZESİ ALINMASI GEREKMEKTEDİR.

Extra Tur Seçenekleri

* 4x4 jipler ile ada safarisi
* Köpek balığı besleme
* Motu Tapu Adası gezisi
* Dalış turları 
* Lagoonarium gezisi 

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive