29 Ekim Butik Mardin Turu

2 GECE 3 GÜN (28-30 Ekim 2022)

DEEPNATURE farkıyla 29 Ekim Butik Mardin Turu. Özenli ve kaliteli tur anlayışımızla hazırlanmış, Mardin, Midyat, Dara, Savur ve Hasankeyf'i kapsayan dolu dolu program. İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanından gidiş dönüş uçak bileti dahil. Butik konseptte Babil Konağı Hotelde konaklama. Bölgeye hakim, bilgilendirici, profesyonel rehberlik hizmeti. En fazla 25 kişiyle butik tur keyfi.. AFİŞE FİYATLARIMIZ MEVCUT UÇAK BİLETİ KONTENJANIMIZLA SINIRLIDIR.

₺ 5.899’den itibaren ₺ 724 ’den başlayan taksitlerle Taksit seçenekleri
ONLİNE REZERVASYON
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET
29 Ekim Butik Mardin Turu
 
KONSEPT
BUTİK
(25 kişiyle sınırlı kontenjan, ekstra tur yok, bölge uzmanı deneyimli rehber eşliğinde az kişiyle gezme ayrıcalığı)
 
KONTENJAN 
25 kişi
 
GÖRÜLECEK YERLER
Mardin, Deyrülzaferan Manastırı, Midyat, Deyrülumur Manastırı, Dara, Savur, Anıtlı(Hah) Köyü, Dereiçi(Kıllıt) Köyü ve Hasankeyf
 
PROGRAM
 
1.GÜN / 28 EKİM 2022 MARDİN- DEYRÜL ZAFERAN MANASTIRI
29 Ekim Butik Mardin Turu için Pegasus Hava Yolları İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Mardin tarifeli uçuşu 06:45 kalkış-08:35 varış. İstanbul'dan kalkan uçağınız 1 saat 50 dk. sonra Mardin Havaalanına inmiş oluyor. Rehberimiz misafirleri Mardin Havaalanında karşılıyor ve ilk gün gezi programımıza başlıyoruz. Mardin'e varışta tarihi merkeze geçerek yürüyerek Mardin'i geziyoruz. Kırklar Kilisesi, Mardin Müzesi, Ulucami gibi Mardin kültürü ve mimarisi ile özdeşleşmiş yapıları gezip, Mardin'in dar sokaklarını keşfettikten sonra öğle yemeği molası veriyoruz. Lezzetli Mardin yemekleri bizleri bekler. Yemek molası sonrası Deyrül Zaferan Manastırını geziyoruz. Günün sonunda Mardin mimarisi ve çok renkli kültürlülüğünün en güzel simgelerinden birisi olan Kasımiye Medresesi'nin gezdikten sonra otele yerleşme.
Akşam yemeği serbest (otelimiz Mardin merkezde olup dilediğiniz restoranda yemeğinizi yiyebilirsiniz, mutlaka rezervasyon yaptırmanızı öneririz) 
KONAKLAMA: MARDİN HH BABİL KONAĞI
 
2.GÜN / 29 EKİM 2022 DARA - SAVUR - DEREİÇİ (KILLIT) SÜRYANİ KÖYÜ - MARDİN
Kahvaltı sonrası otelden ayrılarak son gün gezi programımıza başlıyoruz. İlk durağımız Dereiçi köyü. En son Kadir İnanır'ın oynadığı ''Kapı'' filmine mekan olan bu Süryani köyünü gezdikten sonra ''minyatür Mardin'' denilen Savur kasabasına gezerek burada keyifli bir gezinti yapıyoruz. Ardından öğle yemeği molamızı verdikten sonra bölgenin en büyük ve etkileyici antik kentlerinden olan Dara'yı geziyoruz. Antik kent gezisi sonrasında Mardin merkeze dönüyoruz. Tarihi merkezi ve çarşıyı gönlünüzce gezebilirsiniz. Sonrasında otele dönüş. Akşam yemeği serbest.
(Bugün programa yazmadığımız sürpriz bir gezi noktası ekleyebiliriz)
KONAKLAMA: MARDİN HH BABİL KONAĞI
 
3.GÜN / 30 EKİM 2022  MİDYAT - MOR GABRİEL MANASTIRI - ANITLI (HAH) SÜRYANİ KÖYÜ -  HASANKEYF - BATMAN
Kahvaltı sonrası otelden ayrılarak yola çıkıyoruz. Gün içerisinde ilk durağımız Midyat. Midyat gezimiz Mor Gabriel (Deyrül Umur) Manastırı, Devlet Konuk Evi, Midyat sokakları ve telkari işçiliğinin özel örneklerinin sunulduğu çarşıyı kapsıyor.  Ardından çarşıda alışveriş için serbest zaman ve öğle yemeği molası. Sonrasında Süryanilerce kutsal sayılan Tur Abdin Bölgesinin en önemli köylerinden Anıtlı (Hah) köyünü ziyaret ederek burada Meryem Ana Kilisesi'ni geziyoruz. Ardından Hasankeyf'e doğru yola çıkıyoruz. Hasankeyf'te; bulunduğu yerden arkeopark alanına taşınan Zeynel Bey Türbesi, El-Rızk Camii ve Artuklu Hamamı gibi eserleri görüp seyir terasından fotoğraf çektikten sonra Batman Havaaalanı'na doğru yola koyuluyoruz. Saat 20:00 itibarıyla konuklarımızı Batman Havaalanına bırakarak bir başka turda tekrar buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz. Dönüş Pegasus Hava Yolları tarifeli seferiyle Batman'dan İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanına (21:55 kalkış- 23:55 varış)
 
UÇUŞ DETAYLARI
 
Gidiş (28.10.2022 Cuma)
PEGASUS HAVA YOLLARI İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Mardin Havaalanı 06:45 kalkış - 08:35 varış
 
Dönüş (30.10.2022 Pazar)
PEGASUS HAVA YOLLARI Batman - İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı 21:55 kalkış - 23:55 varış
 
Ücretsiz bagaj hakkı: 15 kg
 
Not: Bu turda buluşma Mardin Havaalanındadır. Uçuştan en az 1 saat önce size verilen PNR numarası ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanına ulaşarak check in işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Tarifeli uçuşlarda saat değişikliği olabilir, uçuş iptali halinde yakın alternatif havaalanından uçuş sağlanır. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan DEEPNATURE sorumlu tutulamaz.
 
 
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 5.899 Ek yatak₺ 5.899 Single konaklamalı tur ücreti₺ 7.399 Çocuk fiyatı₺ 5.199

:: Pegasus Hava Yolları ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı-Mardin uçak bileti (Eco kategori bilet / 15 bagaj hakkı)

:: Pegasus  Hava Yolları ile Batman-İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı uçak bileti (Eco kategori bilet / 15 bagaj hakkı)

:: Bölgedeki ulaşım ve transferler

:: Profesyonel rehberlik hizmetleri

:: 2 gece HH Babil Konağı Hotel'de konaklama

:: 2 sabah kahvaltısı

:: Program dahilindeki çevre gezileri

:: Zorunlu seyahat sigortası

:: En fazla 25 kişilik butik tur ayrıcalığı

 

 

:: Öğle yemekleri
:: Akşam yemekleri
:: Müze ve ören yeri giriş ücretleri
:: 15 kg. üzeri bagaj ücretleri
:: Uçakta online checkinde koltuk seçimi
:: Kişisel harcamalar
 
*Müzekartınız varsa yanınızda bulundurunuz.

BU TURUN FARKI


* DEEPNATURE TRAVEL, en fazla 25 kişilik butik bölge turlarıyla, Mardin turlarında en çok tercih edilen seyahat acentalarından biridir. Bayram dönemi turlarımızın kontenjanları ortalama olarak 1 ay önceden dolmaktadır. Gerek çalıştığımız oteller, gerek rehber kadromuz ile bölge şartlarında verilebilecek en iyi hizmeti sunabilecek şekilde programlar hazırlıyoruz. Araştırın, eşinize dostunuza arkadaşlarınıza sorun elbet DEEP NATURE ile bölgeye gitmiş bir tanıdığınıza rastlarsınız. Onlar anlatsın bizi size. Bölge hakimiyetimiz ve tecrübemiz ile Güneydoğu'yu en iyi şekilde gezebilmek için DEEP NATURE'ı tercih edin.
 
* Turumuz butik konseptli bir tur olup en fazla 25 kişiyle gerçekleşecek şekilde planlanmıştır. Benzer turları, programları görebilirsiniz ancak turumuzun 25 kişiyle sınırlı olarak benzer turlara göre ''daha az kişiyle'' yapıldığı detayını lütfen gözden kaçırmayınız. Bu bizlere 40-45 kişilik bir tura göre iki kat daha maliyetli bir tur olarak yüksek maliyet oluştururken katılımcılara ise daha az kişiyle, nispeten daha az zaman kaybederek ve daha hızlı bir şekilde bu programı gerçekleştirme imkanı vermektedir.
 
* Turumuz fiyat odaklı değildir. Bizden daha ucuz turlara rastlayabilirsiniz. Bu turların pek çoğu otobüsle ve kalabalık gruplar halinde yapılmaktadır. Ancak kitle turizmi yapmadığımızı, butik tur anlayışıyla hizmet verdiğimizi hatırlatırız. Turlarımız en ucuz değildir. Bölge şartlarında, olabildiğince iyi hizmet verebilmek üzerine çaba göstermekteyiz.
 
* Turumuz 21 yıllık deneyimimizle, emekle, özenle ve detaylıca düşünülerek hazırlanmış bir program olup rehberlerimizin ve bölge turlarımıza katılmış misafirlerimizin görüşleri dikkate alınarak hazırlanmıştır.
 
* Çalıştığımız oteller bölge standartlarında iyi oteller arasındadır. Otellerimiz konumları ve hizmet kalitesi ile konaklayan misafirlerimizin çoğu tarafından beğenilmektedir.
 
* Turumuzun rehberleri bölgeye hakim, tecrübeli ve misafir dönüşlerimizde olumlu görüş bildirilmiş rehberlerdir. Benzer turları karşılaştırırken, aynı programın da yazılabileceğini ama aynı hizmet standardının garantisi olmayacağını dikkate almanızı öneririz. Hiç gitmeden, görmeden masa başında programlarımızı kopyalayabiliyorlar belki ama henüz bizi kopyalayamıyorlar:)


TUR TARİHLERİNDE GEZİLECEK ŞEHİRLERDE SON 5 YILIN HAVA DURUMU İSTATİSTİKLERİ

Son 5 yılda 28-30 Ekim tarihlerinde bölgedeki hava durumu incelendiğinde en yüksek sıcaklık 30 derece, en düşük sıcaklık (gece sıcaklığı) ise 6 derece olmuş. Ortalama en yüksek sıcaklık 18 derece, en düşük sıcaklık ise 9 derece. Son 5 yıldaki 15 gün içinde yağmurlu gün sayısı 6. Hava çoğunlukla az bulutlu.

 

REZERVASYON HAKKINDA

Resmi tatil dönemlerindeki Mardin turlarımız yoğun talep görmektedir. Kontenjanımız kısıtlıdır. En az 1 ay öncesine kadar rezervasyonlarınızı tamamlamanızı öneriyoruz. Geç rezervasyonlarda uçak bileti ücretleri yükselmektedir.

 

KONTENJAN HAKKINDA

Mardin turlarımız 10 ile 25 kişi arasında katılımcı ile butik konseptli olarak yapılmaktadır.

 

 

 

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 106 yorum var. 15 tanesi listelendi.

Tüm yorumlar için tıklayınız.

Burçak Hn. merhaba Öncelikle, Antep Urfa Nemrut turu için sizi tercih etmiş olduğumuz için çok mutlu oldum. Doğru bir tercih yapmışız. Harika bir 3 gün geçirdik. Rehberimiz Mehmet Bey de olduğu içinde, çok şanslıydık. Çok memnun kaldık. Samimi, içten, anlayışlı… Yanında kendimizi inanılmaz güvende hissettik. Ben, sizlere teşekkür etmek istemiştim. Umarım tekrar bir yerlerde karşılaşırız. Kolay gelsin.
Hülya

Merhabalar, Mardin Urfa gezisinden çok memnun kaldık. Rehberimiz Burçak beyden bilgisi, düzgün davranışları ve çözümsel yaklaşımları ile çok memnun kaldığımızı belirtirken teşekkürlerimizi sunarım. Sevgiler
Serap

Rehberimiz Burçak beyin bizi güler yüzüyle karşıladığı ilk dakikadan itibaren bilgi dolu, keyifli ve unutamayacağımız 3 gün geçirdik. Başta rehberimiz olmak üzere Deep Nature ailesine özverili, ilgili ve başarılı hizmet sundukları için çok teşekkür ederiz.
Seval&Mine

Memnun kaldık. Rehber Burçak bey çok donanımlı ve ilgili bir rehberdi, kendisinden de çok memnun kaldık.
Akif

Uğradığımız şehirler ve uğraklardaki tercihler bize göre oldukça doğru yapılmıştı. Rehberimiz çok donanımlı ve aktarma konusunda oldukça deneyimliydi. Aynı rehberin eşlik ettiği turlarınıza katılmaktan memnuniyet duyarız.
Hacer&Erdem&Mahi Su

Gidilen mekanlar güzeldi. Rehber Burçak bey hem gezi sırasındaki anlatımları hem de grubu aktive etmesi gibi konularda oldukça keyifli ve eğlenceli bir tur oldu.
Serap

Tur rehberimiz burçak beyi çözüm odaklı ve proaktif davranışları için tebrik ediyoruz. Teşekkürlerimizle.
Gülay&Mustafa

Çok Başarılı! özellikle rehber hem bilgili hem de pozitif. Mardin otel seçimi başarısız. Penceresi olmayan, nemli bir oda da kalma çok zor.
Halime&Mustafa

Her türlü duygu ve düşünce beş yıldız on numara!
Şükran & Nevra

***** (5 yıldız)
Hakan&Sema

Çok güzeldi. Dinlenme saatlerinde bile bizimle ilgilenildi. Mine Aktaş’a da bize bu turu önerdiği için çok teşekkür ederiz. Ayrıca Burçak Abi’ye de çok teşekkürler..
Mahi Su&Ela

Turdan çok memnun kaldım. Sizin aracılığınızla katıldığım bu turdan oldukça memnun ayrılıyorum. Rehberimiz, oldukça bilgili ve altyapısı kuvvetli çok memnun kaldık. Sizler bizi turlarınızdan haberdar ederseniz çok memnun olurum.
Leyla

Öncelikle tur baştan sona sorunsuz tamamlandı. Tur rehberi Murat bey konuya ve işine çok hakimdi. Her ne kadar sizi tanımadığımız için önceden tereddüt etsek de sonuç gayet olumlu oldu. Bu keyifli ve dolu dolu geçen 4 günlük tur için emeği geçen herkese teşekkür ederim. (Otobüs şoförü ramazan bey’den de çok memnun kaldık.)
Serpil

Tereddütle başladığımız (ilk kez olması ve turun ismini daha önce duymadığımız için) tur sorunsuz ve keyifli sonuçlandı. Tur rehberimiz Murat bey bölgeye ve konuya çok hakim, anlaşılır bir dil kullanarak bilgi aktarımını gerçekleştirdi, bu anlamda çok şanslıyız. Şoförümüz de keza çok iyiydi. Sadece çalışılan otellerin temizliği konusunda sıkıntı var. O konuda gerekli uyarıların yapılması şart.
Ünsal

Beklediğimden çok daha güzel geçti. Buralara tekrar gelmek isterim. Rehberimizden de çok memnun kaldık, hem bilgisi hem organizasyon becerisi ile hepimizin güzel vakit geçirmesini sağladı.
Banu

Havale/EFT ile ödeme:
5.899 TL
Kredi kartı ile tek seferde:
5.899 TL


  Axess BankkartCombo Bonus CardFinans MilesSmiles Paraf Wings World
Taksit
2
3
4
5
6
7
8
9
Taksit TutarıTaksit Toplamı
2.949,50 TL5.899,00 TL
1.966,33 TL5.899,00 TL
1.518,99 TL6.075,97 TL
1.232,89 TL6.164,46 TL
1.042,16 TL6.252,94 TL
905,92 TL6.341,43 TL
803,74 TL6.429,91 TL
724,27 TL6.518,40 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
2.949,50 TL5.899,00 TL
1.966,33 TL5.899,00 TL
1.518,99 TL6.075,97 TL
1.232,89 TL6.164,46 TL
1.042,16 TL6.252,94 TL
905,92 TL6.341,43 TL
803,74 TL6.429,91 TL
724,27 TL6.518,40 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
2.949,50 TL5.899,00 TL
1.966,33 TL5.899,00 TL
1.518,99 TL6.075,97 TL
1.232,89 TL6.164,46 TL
1.042,16 TL6.252,94 TL
905,92 TL6.341,43 TL
803,74 TL6.429,91 TL
724,27 TL6.518,40 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
2.949,50 TL5.899,00 TL
1.966,33 TL5.899,00 TL
1.518,99 TL6.075,97 TL
1.232,89 TL6.164,46 TL
1.042,16 TL6.252,94 TL
905,92 TL6.341,43 TL
803,74 TL6.429,91 TL
724,27 TL6.518,40 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
2.949,50 TL5.899,00 TL
1.966,33 TL5.899,00 TL
1.523,42 TL6.093,67 TL
1.237,61 TL6.188,05 TL
1.047,07 TL6.282,44 TL
912,66 TL6.388,62 TL
809,64 TL6.477,10 TL
728,20 TL6.553,79 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
2.949,50 TL5.899,00 TL
1.966,33 TL5.899,00 TL
1.518,99 TL6.075,97 TL
1.232,89 TL6.164,46 TL
1.042,16 TL6.252,94 TL
905,92 TL6.341,43 TL
803,74 TL6.429,91 TL
724,27 TL6.518,40 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
2.949,50 TL5.899,00 TL
1.966,33 TL5.899,00 TL
1.518,99 TL6.075,97 TL
1.232,89 TL6.164,46 TL
1.042,16 TL6.252,94 TL
905,92 TL6.341,43 TL
803,74 TL6.429,91 TL
724,27 TL6.518,40 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
2.949,50 TL5.899,00 TL
1.966,33 TL5.899,00 TL
1.518,99 TL6.075,97 TL
1.232,89 TL6.164,46 TL
1.042,16 TL6.252,94 TL
905,92 TL6.341,43 TL
803,74 TL6.429,91 TL
724,27 TL6.518,40 TL
KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive