29 Ekim Butik Antep Urfa Lezzet Turu

3 GECE 4 GÜN (28-31 Ekim 2021)

DEEPNATURE farkıyla, uzman rehber eşliğinde 29 Ekim Butik Antep Urfa Lezzet Turu. Hem gezmek hem lezzet noktalarını ziyaret etmek isteyenlere.... Hımmm. Nefis bir tur. KONTENJAN 22 KİŞİ İLE SINIRLIDIR. UÇAK BİLETİ DAHİL FİYAT ANLIKTIR, FİYATLARDAKİ ARTIŞLARA GÖRE YÜKSELMEKTEDİR, ERKEN REZERVASYON YAPTIRIN DAHA AZ ÖDEYİN.

₺ 2.799’den itibaren
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET
29 Ekim Butik Antep Urfa Lezzet Turu
 
KONSEPT
BUTİK
(22 kişiyle sınırlı kontenjan, bölge uzmanı deneyimli rehber eşliğinde az kişiyle gezme ayrıcalığı)
 
BU TURUN FARKI
Bu turumuzda Antep ve Urfa'nın öne çıkan kültürel gezi noktalarını gezeceğimiz gibi lezzet duraklarına da yöneleceğiz. Klasik kültür turlarımıza göre daha fazla yemeye içmeye odaklanıyoruz. Tatlıcısı, dondurmacısı, katmercisi :)
 
KONTENJAN 
22 kişi
 
GÖRÜLECEK YERLER
Şanlıurfa , Göbeklitepe, Harran, Halfeti , Birecik, Gaziantep
 
PROGRAM
 
1.GÜN (28 EKİM 2021 PERŞEMBE)
29 Ekim Butik Antep Urfa Lezzet Turu için Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile 12:10'da İstanbul Havaalanından Gaziantep'e uçuş. 14:00'te Gaziantep'e varış. Havaalanında sizi bölge uzmanı rehberimiz karşılıyor. İlk olarak öğle yemeği için meşhur Halil Usta'ya gidiyoruz. (ekstra) Küşlemesi efsane. Yemeğin ardından Gaziantep Mozaik Müzesini ziyaret ederek bölgede çıkarılmış eşsiz mozaikleri yakından görme ve tarih konusunda bilgi edinme imkanı yakalıyoruz. Sonrasında Antep'in en güzel lezzetlerinden katmer tatmak üzere, lezzeti dillere destan pastanemize gidiyoruz. Dileyen misafirlerimiz katmer tadabilirler. Günün sonunda yeni Antep'i görebileceğimiz şehir turu ardından konaklayacağımız otele giderek odalarımıza yerleşiyoruz.
Biraz istirahat ettikten sonra akşam yemeği için en güzel yuvalamanın olduğu restoran Aşina'ya gidiyoruz. 
(ücrete dahil / menüde ne var? yuvalama çorbası, ali nazik, kuru dolma, salata)
KONAKLAMA: GAZİANTEP 5* GRAND HOTEL
 
2.GÜN (29 EKİM 2021 CUMA)  GAZİANTEP
Sabah dileyen misafirlerimiz Anteplilerin yaptığı gibi ciğercide kahvaltı yapabilirler. Salaş bir dükkanda sadece ciğer dürüm ve içecek servisi var ve dükkan sabah saatlerinde üç saat çalışıp ciğer şişleri bitince kapanıyor. Usta, bir önceki gün mezbahada içine sinecek ciğer bulamazsa o gün dükkanı açmıyor. Bir diğer Antep ritüeli ise gene sabahları beyran çorbası içmek. Pişmesi 10 saat süren bu zahmetli yemeğin lezzeti dillere destan. Rehberimiz dileyen misafirlerimize bu konularda yönlendirme yapacaktır. Otelde sabah kahvaltısının ardından Antep'te tarihi çarşı ve çevresini geziyoruz. Meşhur Tahmis Kahvesine gidip kahve molası verdikten sonra Elmacı Pazarında Gülloğlu'nu ziyaret ediyoruz. Meşhur baklavacı Güllüoğlu'nun yeni nesil temsilcilerinden Cevdet Güllü'den baklava konusunda ilk ağızdan bilgi aldıktan ve baklava tadımı yaptıktan sonra öğle yemeği için İmam Çağdaş'a gidiyoruz. Kebap ve baklavası ile meşhur bu işletmede öğle yemeğimizi (ekstra) aldıktan sonra dondurmacıda mola vereceğiz. Antep'e gelmişken gramajla servis edilen fıstıklı dondurmayı tatmak gerekir!
Sonrasında Tarihi Bey Mahallesinde bulunan 200 yıllık bir geçmişe sahip yöresel Ermeni Konağında çay ve zahterlerimizi yudumlayarak ikinci gün programımızı tamamlayarak otele dönüyoruz. 
Antep'teki ikinci akşam yemeğimizi serbest bıraktık. Gönlünüze göre, dilediğiniz restoranda akşam yemeğinizi (ekstra) yiyebilirsiniz (önceden rezervasyon öneririz)
KONAKLAMA: GAZİANTEP 5* GRAND HOTEL
 
3.GÜN (30 EKİM 2021 CUMARTESİ)   HALFETİ - BİRECİK - ŞANLIURFA
Kahvaltı sonrası Gaziantep'ten ayrılarak Halfeti'ye geçiyoruz. Dizilerle tanınan Halfeti'de isteğe bağlı ekstra tekne turu ve Savaşan Köyü'nün görülmesi ardından Birecik'e devam ediyoruz. Burada yapacağımız gezinin ardından öğle yemeği için patlıcan kebabıyla meşhur salaş bir lokantaya gidiyoruz. Birecik patlıcanından yapılan lezzetli patlıcan kebabını tadabileceğiz (ekstra) 
Sonrasında Şanlıurfa'ya hareket. Urfa'ya varışta Ortadoğu Mutfağından cennet çamuru tatlısından tatmak üzere tatlıcıda mola verdikten sonra Şanlıurfa'yı geziyoruz. Şanlıurfa'da Halil-ür Rahman, Balıklı Göl, Ayn Zeliha Gölü, İbrahim Peygamber Makamı, Rızvaniye Cami, Şanlıurfa Kalesi, Bedesten ve Sipahi Pazarı'nı içeren gezi programının ardından meşhur Gümrük Han'a geçiyoruz. Burada dileyen misafirlerimiz mırra veya menengiç kahvesini tadabilirler. Sonrasında otelimize yerleşme.
Akşam anlaşmalı konukevine giderek yemekli sıra gecesi programına katılıyoruz.
(ücrete dahil / menüde ne var? lebeniye çorbası, çiğköfte, bostana, urfa kebabı, ayran, yöresel şıllık tatlısı)
KONAKLAMA: ŞANLIURFA 5* DEDEMAN HOTEL
 
4.GÜN (31 EKİM 2021 PAZAR)   GÖBEKLİTEPE - HARRAN
Son gün gezi programımızda ilk durağımız dünyanın en eski tapınağının bulunduğu Göbeklitepe. Tarihi değiştiren keşif Göbeklitepe'yi ziyaretimizin ardından Harran'a geçiyoruz. Harran'da yapacağımız gezi dahilinde  Harran Antik Kenti ; Harran Ulu cami, Harran  Üniversitesi, Konik Kubbeli Tarihi Harran Evleri,  şehir surları görülmekte. Harran gezisinin ardından Urfa merkeze geçiyoruz ve Çulcuoğlu Restoranda öğle yemeği molası (ekstra) veriyoruz. Hem kebapları hem baklavası çok lezzetli. Öğle yemeğinin ardından Şanlıurfa Havaalanına hareket ediyoruz. 14:45 itibarıyla misafirlerimizi Havaalanına bırakıyoruz ve bir başka turda tekrar buluşmak üzere konuklarımıza veda ediyoruz. Dönüş Türk Hava Yolları tarifeli seferiyle İstanbul Havaalanına (15:55 kalkış- 17:50 varış)
 
İSTANBUL'DAN UÇUŞ  BİLGİLERİ
 
Gidiş (28.10.2021 Perşembe)
TÜRK HAVA YOLLARI İstanbul Havaalanı - Gaziantep Havaalanı 12:10 kalkış - 14:00 varış
 
Dönüş (31.10.2021 Pazar)
TÜRK HAVA YOLLARI Şanlıurfa - İstanbul Havaalanı 15:55 kalkış - 17:50 varış
 
Ücretsiz bagaj hakkı: 15 kg
 
Not: Rehber grubu Gaziantep Havaalanında karşılar. Uçuştan en az 1 saat önce size verilen PNR numarası ile İstanbul Havaalanına ulaşarak check in işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan DEEPNATURE sorumlu tutulamaz.
 
**** Bu turumuza 29 Ekim sabahı uçuşla katılmak isterseniz;
Türk Hava Yolları 29 Ekim İstanbul Havaalanı-Gaziantep 06:40 uçuşu ile katılabilirsiniz. 29 Ekim sabahı sizi Gaziantep Havaalanından karşılayarak otele transfer eder ve turumuza ikinci gün sabahından itibaren katılırsınız. Dönüş uçuşunuz aynı.
Bu durumda afişe fiyattan 100 TL indirim yapılır.
 
İZMİR'DEN KATILMAK İSTEYEN MİSAFİRLERİMİZ İÇİN UÇUŞ BİLGİSİ
 
Gidiş (28.10.2021 Perşembe)
TÜRK HAVA YOLLARI İzmir Havaalanı - İstanbul Havaalanı 08:55 kalkış - 10:15 varış
TÜRK HAVA YOLLARI İstanbul Havaalanı - Gaziantep Havaalanı 12:10 kalkış - 14:00 varış
 
Dönüş (31.10.2021 Pazar)
ANADOLU JET HAVA YOLLARI Şanlıurfa Havaalanı - Ankara Havaalanı 15:40 kalkış - 17:00
ANADOLU JET HAVA YOLLARI Ankara Havaalanı - İzmir Havaalanı 20:10 kalkış - 21:30
 
COVID-19 TEDBIRLERI
:: Covid-19 tedbirleri uyarınca tüm katılımcılarımızdan HES Kodu talep edilmektedir.
:: Turumuz esnasında covid-19 tedbirleri uyarınca mesafe, temizlik, maske kurallarına riayet edilecektir. Araçlarımız her sabah temizlenip, dezenfekte edilerek tura başlayacaktır. 
:: Tur araçlarında dezenfektan bulundurulacaktır.
 
YURTİÇİ UÇUŞLARDA AŞI / PCR TESTİ ZORUNLUĞU
 
KURAL VE KOŞULLAR
T.C. İçişleri Bakanlığı’nın yayımladığı genelgeye göre, 6 Eylül 2021 (dahil) tarihinden itibaren iç hat uçuşlarda check-in sırasında HES kodu aracılığıyla aşılı/geçirilmiş hastalık veya azami 48 saat önce yapılmış negatif sonuçlu PCR testi şartı aranacaktır.
 
T.C Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği kriterler çerçevesinde, bakanlıkça kabul gören aşıların uçuşa kabul kriterlerini karşılaması için; Johnson & Johnson için tek doz, diğer aşılar için iki doz aşı olunması ve son doz üzerinden 14 gün geçmesi gerekmektedir.
 
Covid-19 bağışıklığı bulunan kişiler için aşı ve PCR testi gerekmemektedir. Covid-19 hastalığını geçirmiş olup, pozitif sonuçlu PCR testinin üzerinden en fazla 180 gün geçmiş olan yolcularımız bağışık kabul edilmektedir.
 
Covid-19 geçirmiş olan yolcularımız için, PCR pozitif test sonucunun üzerinden en az 14 gün geçtikten sonra süre sınırı olmaksızın tek doz aşı uygulaması yeterli bulunmaktadır.
 
Uygulama, 18 yaş (18 yaşından gün almış) ve üzeri tüm yolcularımız için geçerlidir.
 
Yolcuların check-in işlemlerini gerçekleştirebilmeleri için Hayat Eve Sığar uygulaması HES Kodu Ayarları bölümünden Aşı Durumu, Hastalık Durumu ve Test Durumu statülerinin görüntülenebilmesine onay vermiş olmaları gerekmektedir. 
 
Genelge şartlarının sağlanmaması nedeniyle uçağa binilememesi ve tura katılınamamasından kaynaklı doğacak kayıplardan acentamız sorumlu değildir, bu konuda sorumluluk katılımcıya aittir.

 

  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.799 Ek yatak₺ 2.799 Single konaklamalı tur ücreti₺ 3.199 Çocuk fiyatı₺ 2.499
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 3.199 Ek yatak₺ 3.199 Single konaklamalı tur ücreti₺ 3.599 Çocuk fiyatı₺ 2.899

:: Türk Hava Yolları ile İstanbul Havaalanı - Gaziantep uçak bileti (Eco Fly kategori bilet / 15 bagaj hakkı)

:: Türk Hava Yolları ile Şanlıurfa - İstanbul Havaalanı uçak bileti (Eco Fly kategori bilet / 15 bagaj hakkı)

:: Bölgedeki ulaşım ve transferler

:: Profesyonel rehberlik hizmetleri

:: 2 gece Gaziantep 5* Grand Hotel'de konaklama

:: 1 gece Şanlıurfa  5* Dedeman Hotel'de konaklama

:: Otellerde 3 sabah kahvaltısı

:: Gaziantep'te anlaşmalı restoranda set menü akşam yemeği (Menüde yuvalama çorbası, ali nazik, kuru dolma, salata var)

:: Şanlıurfa'da konukevinde genel katılıma açık programda sıra geceli set menü akşam yemeği (menüde lebeniye çorbası, çiğköfte, bostana, urfa kebabı, yöresel şıllık tatlısı var)

:: Dahil olan akşam yemeklerinde akşam yemeği alınacak restoranlara ulaşım

:: Zorunlu seyahat sigortası

:: En fazla 25 kişilik butik tur ayrıcalığı

:: Tüm öğle yemekleri (yediğinizi ödersiniz)

:: Akşam yemeklerinde menülerde dahil olduğu belirtilen yemekler dışındaki ekstra siparişler

:: Akşam yemeklerindeki içecekler

:: 29 Ekim günü akşam yemeği

:: Baklava, dondurma, künefe, katmer, tatlı ücretleri

:: Müze ve ören yeri giriş ücretleri

:: 15 kg. üzeri bagaj ücretleri / online check in ücretleri

:: Kişisel harcamalar

:: Otel ekstraları

 

* Müzekartınız varsa yanınızda bulundurunuz.

 

TUR HAKKINDA

 

:: DEEPNATURE TRAVEL güneydoğu turları ve lezzet turları konusunda uzman rehber kadrosuna sahiptir. Sizi bu güzel şehirlerimizde keyifli bir turla ağırlamak konusunda engin bir deneyime sahibiz. Araştırırsanız bölge turlarında en fazla tercih edilen butik acentaların başında geldiğimizi göreceksiniz.

:: Bu turumuz en fazla 22 kişiyle butik konseptte yapılır. 45 kişilik turlara göre daha maliyetlidir, dolayısıyla pahalıdır ancak az kişiyle gezmenin ayrıcalıklarını gözardı etmeyiniz. Gezerken, yürürken, yemek yerken, toplanırken ve rehberimizden hizmet alırken hep daha az kişi olmanın avantajlarını yaşarsınız.

:: Bu turumuz klasik konsepte bir kültür turu değildir. Bölgede programda belirtilen yerleri kapsayacak şekilde tanıtım yapılabilecektir. Programda yazmayan ama kültürel anlamda önemli, görülmesi gereken bazı yerler görülemeyecektir. Bu nedenle aynı bölgede detaylı bir kültür turu beklentiniz var ise sitemizde ''KÜLTÜR TURLARI'' kategorisi altındaki tur alternatiflerimiz içinden seçim yapmanız daha uygun olacaktır.

:: Turumuzun ismi Urfa Antep Lezzet Turu. Yeme içme beğenisi göreceli olduğundan seçimlerimiz ve yönlendirmelerimizin her beklentiyi karşılayamayabileceğini hatırlatırız. Gideceğimiz bazı yerler salaş, hijyeni düşük yerler. Programımızda bazı restoranlarda sunum amatör olacaktır, ancak lezzetinden dolayı tercih ettiğimiz bilinsin isteriz. Hijyen konusunda çok hassassanız bu turda gidilen bazı restoranlardan rahatsızlık hissedebilirsiniz.

:: İşletme seçimi yaparken 20 yıllık turizm deneyimimizle kendi bildiğimiz yerleri, bilinen ve iyi hizmet vereceğine de inandığımız işletmeleri, rehberlerimiz ile o şehirlerde yaşayan eşimizin dostumuzun akrabalarımızın tavsiyelerini ve bölge turlarımızda çalışıp misafirlerimizin memnun kaldığını gördüğümüz işletmeleri dikkate alarak tercihlerde bulunduk.

:: Misafirlerimiz öğle yemeğinde gidilen restoranlarda , yediklerinin ücretini ödeyecektir. Öğle yemeklerinde menü kısıtlaması olmasın istedik.

:: Tüm grubun tamamının yazılı onayı olmadan öğle yemeği yerleri değiştirilemez.

:: Akşam yemeği menüsünde yazanlar dışında sipariş verdiğinizde ek ücrete tabidir. Menüde ana yemekte değişiklik istemeniz ve bunun mümkün olması halinde fiyat farkını ödemeniz gerekir.

:: Ramazan, pandemi vs. sebebiyle tur tarihinde ismi verilen restoranların kapalı olması halinde alternatif restorana gidilir.

:: Restoranlar içkisizdir.

:: Mevsim koşullarını düşünerek giyinin. Şapka ve gözlük bulundurunuz.

:: Küçük bir sırt çantanız bulundurmanızı öneririz.

:: Mideniz hassas ise sıkıntı yaşamamanız adına yediklerinize ve içtiklerinize dikkat etmenizi öneririz. Açık ayran, dışarıdan yemek vs.. dikkat ediniz.

 

TUR TARİHLERİNDE GEZİLECEK ŞEHİRLERDE SON 5 YILIN HAVA DURUMU İSTATİSTİKLERİ

Son 5 yılda 28-31 Ekim tarihlerinde bölgedeki hava durumu incelendiğinde en yüksek sıcaklık 28 derece, en düşük sıcaklık (gece sıcaklığı) ise 6 derece olmuş. Ortalama en yüksek sıcaklık 17 derece, en düşük sıcaklık ise 9 derece. Son 5 yıldaki 15 gün içinde yağmurlu gün sayısı 7. Hava çoğunlukla az bulutlu.

 

 

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 37 yorum var. 15 tanesi listelendi.

Tüm yorumlar için tıklayınız.

Turdan genel olarak çok memnun kaldım. Rehberimiz Murat Bey konulara ve mekanlara çok hakimdi. İnsan ilişkileri de kuvvetli olduğundan çok rahat bir şekilde grubu idare etti. Tur programı son derece dolu, yoğun ama sürdürülebilirdi. Bu keyifli ve neşeli tur için teşekkür ederim
Oya

Çok güzel düzenlenmiş bir tur programı. Görmeyi istediğim yerleri rehberimiz murat Bey’in bölgeyi iyi bilmesi kişileri yakından tanıması ve donanımlı bilgisi ile çok güzel gezdim. Anlatımı ifade şekli çok düzgün. Kendisine çok çok teşekkür ederim. Tur olarak böyle bir rehberle çalıştığınız için sizi kutlarım. Ayrıca bizi çok güvenli bir şekilde zor yollarda hiçbir sorun yaşamadan bizim ulaşımımızı sağlayan Ahmet Bey’e teşekkür ediyorum. Turdaki kişi sayımızın az olması da bizim açımızdan çok iyi oldu. Katılan kişilerin uyumlu olusu da ayrı bir avantaj.
Eser

Tur için tesbit edilen özellikle tarihi yerler harika idi. Ayrıca bir İstanbul beyefendisi gibi çevresine saygılı ve işini çok iyi yapan rehberimiz Burçak Bey’in güzel sunumları geziye daha güzel anlam kattı.
Ülker&Nidai

Rehberimiz Burçak bey’in ilgisi, alası, bilgisi mükemmel. Otellerde içki olmaması içki içenler adına olumsuz.
Sultan&Sebahattin

Genel hatlarıyla doyurucu. Rehberimiz ilgili ve bilgili. Organizasyon çok başarılı + dakik her an dolu dolu.
Mine

Uzak kaldığım, tanıma fırsatı bulamadığım Güney Doğu Anadolu kültürünü, gelmişi, geçmişi ve bugünüyle nakış gibi işleyerek bizi bilgilendiren turunuza çok teşekkür ederim. Her şey çok güzeldi.
Nermin

Her şey çok ayrıntılı düşünülmüş. Rehberiniz gideceğimiz yerleri özenle seçmiş ve ayrıntılı bilgi verdi. Ayrıyeten Rehber ve Şoför iyi uyum sağlayıp her türlü yardımcı oldular.yoğun olması ve acele etme zorunda kalmamız yine de her şey çok güzel geçti. Çok teşekkür ederim.
Esin

Öncelikle teşekkürler, bu turu iptal etmediniz. Bu kadar zamanda bu kadar verimli, iyi organize bir tur düşünemezdim. Kendi açımdan bundan sonra daha yavaş ve bol zamanlı turlar tercih edeceğim, ama bu tura katıldığım için hiç pişman değilim. Murat Bey’ e ve size bu başarılı organizasyondan dolayı tekrar teşekkürler.
Çiğdem

It was amazing. Murat Bey is a very knowledgeable and charsimatic guide. The place that we went to were beautiful and interesting and experince was made better by the information we got.
Onur

Şoförümüz Doğan Bey çok dikkatli ve iyi kullandı arabayı, kendimizi emin hissettik. Murat bey bize çok aydınlatıcı bir rehber oldu, sempatik kişiliği ile hepimizin gönlünü fethetti. Böyle bir rehber ve şoför ile çalıştığınız için çok şanslısınız, bizde şanslıydık.
Zeynep

Çok iyi bir tur, tebrikler.
Sevim

Turunuz başından sonuna kadar, bizlerin tüm beklentilerini hatta sürpriz program dışı etkinlerin olması ile keyifli bir seyahate dönüştü. Rehberimiz Bülent Bey ve şoförümüz Erdal Bey’e çok çok teşekkür ederim. Bizlere unutamayacağımız bir seyahat yaşattınız. Tarih bilgisi, anlatımı, detayları, en güzel manzaraları keyifli yürüyüşleri çok lezzetli yemekleri ile bizlere sabırla saygıyla bu hizmetleri sunduklarından dolayı çok teşekkür ederim.
Şermin

Öncelikle , butik turun avantajlarını yaşıyoruz, Deep Nature farkı burada ortaya çıkıyor. Nedeni mi : Sevgili rehberimiz Bülent kardeşimiz sayesinde. Yöre insanı olması bizlere buraları etraflıca anlatarak (bu taraflarda neler yaşanmış bu günlere nasıl gelmiş) tek kelimeyle harikaydı kendisi. İstanbul’da bu turun yemek turu olduğu söylendi, valla haklıymışsınız. Bülent Bey yörede ne kadar kaliteli ve lezzetli yemek yapılan yer varsa bizi götürdü. Çok teşekkürler.
Recep & Buket

Öncelikle rehberimiz ve şoförümüze çok çok teşekkür ediyorum. Anlatım dili-tarih bilgisi-yardım severliği sahiplenmesi, başından bizlerin her istediğini sabırla gerçekleştirdikleri için çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum. Kaldığımız oteller şehirlere göre en güzel mekânlar. Şehir turu, alışveriş, ihtiyaçlar sürpriz doğa yürüyüşü bile düzenlemesi beni gerçekten çok mutlu etti. İyi ki sizin şirketinizi seçip Bülent ve Erdal Bey’le, uyumlu bir grupla seyahat etmişim. Gerçekten çok teşekkür ederim ve tüm tanıdıklarımı sizlere göndereceğimden emin olabilirsiniz. Sizlere bu tur sayesinde başarılı çalışmalar dilerim.
Hülya

Görüşüm olumlu. İlk defa Deep Nature’la seyahat ettim, gerek rehber gerek tahsis edilen araç soförünün yörede yaşayan kişiler olması turun son derece verimli, dolu dolu geçmesini sağladı. Ayrıca tura katılım için limitli sayıda kişi alınması çok iyi bir seçim. Teşekkür ederim. Zaman uygunluğunda yine turunuzla seyahat etmeyi düşünebilirim.
Eren & Orhan

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive