23 Nisan Butik Mardin Turu

2 GECE 3 GÜN (21-23 Nisan 2023)

DEEPNATURE farkıyla 23 Nisan Butik Mardin Turu. Özenli ve kaliteli tur anlayışımızla hazırlanmış, Mardin, Midyat, Dara ve Hasankeyf'i kapsayan dolu dolu program. İstanbul'dan gidiş dönüş uçak bileti dahil. Mardin'de 2 gece butik Maridin Hotel'de konaklama. Bölgeye hakim, bilgilendirici, profesyonel rehberlik hizmeti. En fazla 25 kişiyle butik tur keyfi..

₺ 7.999’den itibaren ₺ 982 ’den başlayan taksitlerle Taksit seçenekleri
ONLİNE REZERVASYON
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET
23 Nisan Butik Mardin Turu
 
KONSEPT
BUTİK
(25 kişiyle sınırlı kontenjan, ekstra tur yok, bölge uzmanı deneyimli rehber eşliğinde az kişiyle gezme ayrıcalığı)
 
KONTENJAN 
25 kişi
 
GÖRÜLECEK YERLER
Mardin, Midyat, Dara, Savur, Dereiçi(Kıllıt) Köyü ve Hasankeyf
 
BU TURUN FARKI
:: 22 yıllık deneyimimizle hazırlanmış keyifli ve detaylı program
:: Bölge uzmanı deneyimli rehber eşliğinde, profesyonel organizasyon
:: Mardin'de taş mimaride butik otelde konaklama 
:: Otelimiz Mardin'in tarihi merkezinde
:: Mardin mimarisi ve kültürünün yanında Mezopotamya'nın kadim halkı Süryanilerin kültürüne yakından bakış
:: Üç günde Mardin ve çevresini en güzel şekilde gezecek program içeriği
:: En fazla 25 kişilik tur konsepti ile az kişiyle gezme ayrıcalığı
 
PROGRAM
 
1.GÜN /  MARDİN- DEYRÜL ZAFERAN MANASTIRI
23 Nisan Butik Mardin Turu için sabah 09:00'da Mardin Havaalanında buluşuyoruz.
Mardin'e varışta ilk durağımız Deyrul Zaferan Manastırı. Mardin’in 4 kilometre doğusunda, Mardin Ovasına hakim bir noktada bulunan manastırın içinde tarihi bir Süryanice İncil ve kutsal taş bulunmakta. Manastırı gezdikten sonra Mardin mimarisi ve çok renkli kültürlülüğünün en güzel simgelerinden birisi olan Kasımiye Medresesi'nin gezip öğle yemeği molası veriyoruz. Lezzetli Mardin tatları bizi bekler. Yemek molası sonrası Mardin merkezini yürüyerek geziyoruz.  Kırklar Kilisesi, Mardin Müzesi, Ulucami gibi Mardin kültürü ve mimarisi ile özdeşleşmiş yapıları gezip, Mardin'in dar sokaklarını keşfettikten sonra otele yerleşme. Akşam yemeği serbest.
KONAKLAMA: MARDİN MARİDİN OTEL
 
2.GÜN /  DARA - SAVUR - DEREİÇİ (KILLIT) SÜRYANİ KÖYÜ - MARDİN
Kahvaltı sonrası otelden ayrılarak son gün gezi programımıza başlıyoruz. İlk durağımız Dereiçi köyü. En son Kadir İnanır'ın oynadığı ''Kapı'' filmine mekan olan bu Süryani köyünü gezdikten sonra ''minyatür Mardin'' denilen Savur kasabasına gezerek burada keyifli bir gezinti yapıyoruz. Ardından öğle yemeği molamızı verdikten sonra bölgenin en büyük ve etkileyici antik kentlerinden olan Dara'yı geziyoruz. Antik kent gezisi sonrasında Mardin merkeze ve otelimize dönüyoruz. Arzu ederseniz tarihi merkezi ve sokakları gönlünüzce gezebilirsiniz. Akşam yemeği serbest.
(Bugün hava şartlarına bağlı olarak sürpriz bir gezi noktası ekleyebiliriz)
KONAKLAMA: MARDİN MARİDİN OTEL
 
3.GÜN / MİDYAT - HASANKEYF - DİYARBAKIR
Kahvaltı sonrası erken hareketle otelden ayrılarak yola çıkıyoruz. Gün içerisinde ilk durağımız Midyat. Midyat gezimiz Devlet Konuk Evi, Midyat sokakları ve telkari işçiliğinin özel örneklerinin sunulduğu çarşıyı kapsıyor.  Ardından çarşıda alışveriş için serbest zaman. Sonrasında Hasankeyf'e doğru yola çıkıyoruz. Hasankeyf'te; bulunduğu yerden arkeopark alanına taşınan Zeynel Bey Türbesi, El-Rızk Camii ve Artuklu Hamamı gibi eserleri görüp seyir terasından fotoğraf çektikten sonra Batman Havaaalanı'na doğru yola koyuluyoruz.
Saat 17:30 itibarıyla konuklarımızı Batman Havaalanına, saat 19:30 itibarıyla da Diyarbakır Havaalanına bırakarak bir başka turda tekrar buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz. 
(İstanbul Havaalanı seçeneği dışındaki uçuşların tercihi halinde dönüş Diyarbakır Havaalanındandır. Batman- Diyarbakır Havaalanı mesafesi 110 km'dir)
 
Hatırlatma: Turumuzda akşam yemekleri hariçtir. Farklı beklenti ve bütçelere göre yemek menüleri olduğundan bu turda tek bir restoranda menü sunmadık. Akşam yemeği için Mardin tarihi merkezdeki mahalli restoranlara gidebilirsiniz. Otelimiz konumu itibarıyla birçok merkezi restorana yürüme mesafesindedir. Rezervasyon yaptırmanızı öneririz.
 
UÇUŞ DETAYLARI
 
İSTANBUL HAVAALANINDAN
Gidiş (21 Nisan 2023)
TÜRK HAVA YOLLARI İstanbul Havaalanı -Mardin Havaalanı 06:45 kalkış - 08:40 varış
Dönüş (23 Nisan 2023)
TÜRK HAVA YOLLARI Batman - İstanbul Havaalanı 19:05  kalkış - 21:10 varış
 
İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN HAVAALANINDAN
Gidiş (21 Nisan 2023)
ANADOLU JET HAVA YOLLARI İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı -Mardin Havaalanı 06:20 kalkış - 08:15 varış
Dönüş (23 Nisan 2023)
PEGASUS HAVA YOLLARI Diyarbakır - İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı 20:55  kalkış - 22:55 varış
 
ANKARA'DAN
Gidiş (21 Nisan 2023)
TÜRK HAVA YOLLARI Ankara Havaalanı -Mardin Havaalanı 04:45 kalkış - 08:40 varış (İstanbul aktarmalı)
Dönüş (23 Nisan 2023)
ANADOLU JET HAVA YOLLARI Diyarbakır - Ankara Havaalanı 21:45  kalkış - 23:10 varış
 
İZMİR'DEN
Gidiş (21 Nisan 2023)
SUN EXPRESS HAVA YOLLARI İzmir Havaalanı - Mardin Havaalanı 05:35 kalkış - 07:35 varış 
Dönüş (23 Nisan 2023)
SUN EXPRESS HAVA YOLLARI Diyarbakır - İzmir Havaalanı 23:05  kalkış - 01:15 varış (ertesi gün)
 
Ücretsiz bagaj hakkı: 15 kg
 
İstanbul Havaalanı paketleri dışındaki uçuş seçeneklerinden birinin tercih edilmesi halinde tarifeli uçuşlardaki kontenjan müsaitliğine bağlı olarak rezervasyonunuz onaylanabilecektir.
Tüm uçuş seçenekleri için gidişte Mardin Havaalanı buluşma saati 09:00'dur.
Tüm uçuş seçenekleri için dönüşte Batman Havaalanı bırakış saati  17:30, Diyarbakır Havaalanı bırakış saati 19:30'dur.
 
Not: Bu turda buluşma Mardin Havaalanındadır. Tarifeli uçuşların iptali yada yer kalmaması halinde bölgedeki alternatif havaalanlarına uçuş sağlanır. Uçuştan en az 1 saat önce size verilen PNR numarası ile uçuşunuzun gerçekleşeceği havaalanına ulaşarak check in işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan DEEPNATURE sorumlu tutulamaz.
 
 
 

 

  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 7.999 Ek yatak₺ 7.999 Single konaklamalı tur ücreti₺ 9.599 Çocuk fiyatı₺ 6.999
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 8.499 Ek yatak₺ 8.499 Single konaklamalı tur ücreti₺ 10.099 Çocuk fiyatı₺ 7.499
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 9.299 Ek yatak₺ 9.299 Single konaklamalı tur ücreti₺ 10.899 Çocuk fiyatı₺ 8.299
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 8.799 Ek yatak₺ 8.799 Single konaklamalı tur ücreti₺ 10.399 Çocuk fiyatı₺ 6.799

:: Seçilen şehirden Mardin'e gidiş uçak bileti (Eco kategori bilet / 15 bagaj hakkı)

:: Seçilen şehire Batman yada Diyarbakır'dan dönüş uçak bileti (Eco kategori bilet / 15 bagaj hakkı)

:: Bölgedeki ulaşım ve transferler

:: Profesyonel rehberlik hizmetleri

:: 2 gece Mardin Maridin Hotel'de standart odada konaklama

:: 2 sabah kahvaltısı

:: Konaklama vergisi

:: Program dahilindeki çevre gezileri

:: Zorunlu seyahat sigortası

:: En fazla 25 kişilik butik tur ayrıcalığı

 

 

:: Öğle yemekleri
:: Akşam yemekleri
:: Müze ve ören yeri giriş ücretleri
:: 15 kg. üzeri bagaj ücretleri
:: Uçakta online checkinde koltuk seçimi
:: Kişisel harcamalar
 
*Müzekartınız varsa yanınızda bulundurunuz.

BU TURUN FARKI


* DEEPNATURE TRAVEL, en fazla 25 kişilik butik bölge turlarıyla, Mardin turlarında en çok tercih edilen seyahat acentalarından biridir. Bayram dönemi turlarımızın kontenjanları ortalama olarak 1 ay önceden dolmaktadır. Gerek çalıştığımız oteller, gerek rehber kadromuz ile bölge şartlarında verilebilecek en iyi hizmeti sunabilecek şekilde programlar hazırlıyoruz. Araştırın, eşinize dostunuza arkadaşlarınıza sorun elbet DEEP NATURE ile bölgeye gitmiş bir tanıdığınıza rastlarsınız. Onlar anlatsın bizi size. Bölge hakimiyetimiz ve tecrübemiz ile Güneydoğu'yu en iyi şekilde gezebilmek için DEEP NATURE'ı tercih edin.
 
* Turumuz butik konseptli bir tur olup en fazla 25 kişiyle gerçekleşecek şekilde planlanmıştır. Benzer turları, programları görebilirsiniz ancak turumuzun 25 kişiyle sınırlı olarak benzer turlara göre ''daha az kişiyle'' yapıldığı detayını lütfen gözden kaçırmayınız. Bu bizlere 40-45 kişilik bir tura göre iki kat daha maliyetli bir tur olarak yüksek maliyet oluştururken katılımcılara ise daha az kişiyle, nispeten daha az zaman kaybederek ve daha hızlı bir şekilde bu programı gerçekleştirme imkanı vermektedir.
 
* Turumuz fiyat odaklı değildir. Bizden daha ucuz turlara rastlayabilirsiniz. Bu turların pek çoğu otobüsle ve kalabalık gruplar halinde yapılmaktadır. Ancak kitle turizmi yapmadığımızı, butik tur anlayışıyla hizmet verdiğimizi hatırlatırız. Turlarımız en ucuz değildir. Bölge şartlarında, olabildiğince iyi hizmet verebilmek üzerine çaba göstermekteyiz.
 
* Turumuz 22 yıllık deneyimimizle, emekle, özenle ve detaylıca düşünülerek hazırlanmış bir program olup rehberlerimizin ve bölge turlarımıza katılmış misafirlerimizin görüşleri dikkate alınarak hazırlanmıştır.
 
* Çalıştığımız oteller bölge standartlarında iyi oteller arasındadır. Otellerimiz konumları ve hizmet kalitesi ile konaklayan misafirlerimizin çoğu tarafından beğenilmektedir.
 
* Turumuzun rehberleri bölgeye hakim, tecrübeli ve misafir dönüşlerimizde olumlu görüş bildirilmiş rehberlerdir. Benzer turları karşılaştırırken, aynı programın da yazılabileceğini ama aynı hizmet standardının garantisi olmayacağını dikkate almanızı öneririz. Hiç gitmeden, görmeden masa başında programlarımızı kopyalayabiliyorlar belki ama henüz bizi kopyalayamıyorlar:)

 

REZERVASYON HAKKINDA

Resmi tatil dönemlerindeki Mardin turlarımız yoğun talep görmektedir. Kontenjanımız kısıtlıdır. En az 1 ay öncesine kadar rezervasyonlarınızı tamamlamanızı öneriyoruz. Geç rezervasyonlarda uçak bileti ücretleri yükselmektedir.

 

KONTENJAN HAKKINDA

Mardin turlarımız 10 ile 25 kişi arasında katılımcı ile butik konseptli olarak yapılmaktadır.

 

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 105 yorum var. 15 tanesi listelendi.

Tüm yorumlar için tıklayınız.

Merhabalar, Mardin Urfa gezisinden çok memnun kaldık. Rehberimiz Burçak beyden bilgisi, düzgün davranışları ve çözümsel yaklaşımları ile çok memnun kaldığımızı belirtirken teşekkürlerimizi sunarım. Sevgiler
Serap

Rehberimiz Burçak beyin bizi güler yüzüyle karşıladığı ilk dakikadan itibaren bilgi dolu, keyifli ve unutamayacağımız 3 gün geçirdik. Başta rehberimiz olmak üzere Deep Nature ailesine özverili, ilgili ve başarılı hizmet sundukları için çok teşekkür ederiz.
Seval&Mine

Memnun kaldık. Rehber Burçak bey çok donanımlı ve ilgili bir rehberdi, kendisinden de çok memnun kaldık.
Akif

Uğradığımız şehirler ve uğraklardaki tercihler bize göre oldukça doğru yapılmıştı. Rehberimiz çok donanımlı ve aktarma konusunda oldukça deneyimliydi. Aynı rehberin eşlik ettiği turlarınıza katılmaktan memnuniyet duyarız.
Hacer&Erdem&Mahi Su

Gidilen mekanlar güzeldi. Rehber Burçak bey hem gezi sırasındaki anlatımları hem de grubu aktive etmesi gibi konularda oldukça keyifli ve eğlenceli bir tur oldu.
Serap

Tur rehberimiz Burçak beyi çözüm odaklı ve proaktif davranışları için tebrik ediyoruz. Teşekkürlerimizle.
Gülay&Mustafa

Çok Başarılı! özellikle rehber hem bilgili hem de pozitif. Mardin otel seçimi başarısız. Penceresi olmayan, nemli bir oda da kalma çok zor.
Halime&Mustafa

Her türlü duygu ve düşünce beş yıldız on numara!
Şükran & Nevra

***** (5 yıldız)
Hakan&Sema

Çok güzeldi. Dinlenme saatlerinde bile bizimle ilgilenildi. Mine Aktaş’a da bize bu turu önerdiği için çok teşekkür ederiz. Ayrıca Burçak Abi’ye de çok teşekkürler..
Mahi Su&Ela

Turdan çok memnun kaldım. Sizin aracılığınızla katıldığım bu turdan oldukça memnun ayrılıyorum. Rehberimiz, oldukça bilgili ve altyapısı kuvvetli çok memnun kaldık. Sizler bizi turlarınızdan haberdar ederseniz çok memnun olurum.
Leyla

Öncelikle tur baştan sona sorunsuz tamamlandı. Tur rehberi Murat bey konuya ve işine çok hakimdi. Her ne kadar sizi tanımadığımız için önceden tereddüt etsek de sonuç gayet olumlu oldu. Bu keyifli ve dolu dolu geçen 4 günlük tur için emeği geçen herkese teşekkür ederim. (Otobüs şoförü ramazan bey’den de çok memnun kaldık.)
Serpil

Tereddütle başladığımız (ilk kez olması ve turun ismini daha önce duymadığımız için) tur sorunsuz ve keyifli sonuçlandı. Tur rehberimiz Murat bey bölgeye ve konuya çok hakim, anlaşılır bir dil kullanarak bilgi aktarımını gerçekleştirdi, bu anlamda çok şanslıyız. Şoförümüz de keza çok iyiydi. Sadece çalışılan otellerin temizliği konusunda sıkıntı var. O konuda gerekli uyarıların yapılması şart.
Ünsal

Beklediğimden çok daha güzel geçti. Buralara tekrar gelmek isterim. Rehberimizden de çok memnun kaldık, hem bilgisi hem organizasyon becerisi ile hepimizin güzel vakit geçirmesini sağladı.
Banu

İlk kez katıldığım turunuzdaki hizmetlerden çok memnun kaldım. Tekrar sizlerle değişik turlara katılmayı çok isterim. Teşekkürler.
Semra

Havale/EFT ile ödeme:
8.799 TL
Kredi kartı ile tek seferde:
8.799 TL


  Axess BankkartCombo Bonus CardFinans MilesSmiles Paraf Wings World
Taksit
2
3
4
5
6
7
8
9
Taksit TutarıTaksit Toplamı
4.399,50 TL8.799,00 TL
2.933,00 TL8.799,00 TL
2.265,74 TL9.062,97 TL
1.838,99 TL9.194,96 TL
1.554,49 TL9.326,94 TL
1.351,28 TL9.458,93 TL
1.198,86 TL9.590,91 TL
1.080,32 TL9.722,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
4.399,50 TL8.799,00 TL
2.933,00 TL8.799,00 TL
2.265,74 TL9.062,97 TL
1.838,99 TL9.194,96 TL
1.554,49 TL9.326,94 TL
1.351,28 TL9.458,93 TL
1.198,86 TL9.590,91 TL
1.080,32 TL9.722,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
4.399,50 TL8.799,00 TL
2.933,00 TL8.799,00 TL
2.265,74 TL9.062,97 TL
1.838,99 TL9.194,96 TL
1.554,49 TL9.326,94 TL
1.351,28 TL9.458,93 TL
1.198,86 TL9.590,91 TL
1.080,32 TL9.722,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
4.399,50 TL8.799,00 TL
2.933,00 TL8.799,00 TL
2.265,74 TL9.062,97 TL
1.838,99 TL9.194,96 TL
1.554,49 TL9.326,94 TL
1.351,28 TL9.458,93 TL
1.198,86 TL9.590,91 TL
1.080,32 TL9.722,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
4.399,50 TL8.799,00 TL
2.933,00 TL8.799,00 TL
2.272,34 TL9.089,37 TL
1.846,03 TL9.230,15 TL
1.561,82 TL9.370,94 TL
1.361,33 TL9.529,32 TL
1.207,66 TL9.661,30 TL
1.086,19 TL9.775,69 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
4.399,50 TL8.799,00 TL
2.933,00 TL8.799,00 TL
2.265,74 TL9.062,97 TL
1.838,99 TL9.194,96 TL
1.554,49 TL9.326,94 TL
1.351,28 TL9.458,93 TL
1.198,86 TL9.590,91 TL
1.080,32 TL9.722,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
4.399,50 TL8.799,00 TL
2.933,00 TL8.799,00 TL
2.265,74 TL9.062,97 TL
1.838,99 TL9.194,96 TL
1.554,49 TL9.326,94 TL
1.351,28 TL9.458,93 TL
1.198,86 TL9.590,91 TL
1.080,32 TL9.722,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
4.399,50 TL8.799,00 TL
2.933,00 TL8.799,00 TL
2.265,74 TL9.062,97 TL
1.838,99 TL9.194,96 TL
1.554,49 TL9.326,94 TL
1.351,28 TL9.458,93 TL
1.198,86 TL9.590,91 TL
1.080,32 TL9.722,90 TL
KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive