23 Nisan Butik Gap Turu

3 GECE 4 GÜN (20-23 Nisan 2023)

DEEPNATURE'ın özenli ve kaliteli tur anlayışıyla hazırlanmış 23 Nisan Butik Gap Turu. Nemrut Dağı, Halfeti, Şanlıurfa, Harran, Göbeklitepe, Mardin ve Midyat görülecek yerler. Bölgeye hakim, bilgilendirici, profesyonel rehberlik hizmeti. En fazla 25 kişiyle butik tur konsepti. Araştırın, inceleyin, eşinize dostunuza sorun, Gap turlarında deneyimi, butik konsepti ve beğenilen uzman rehberleriyle bilinen DEEP NATURE'ın farkını siz de yaşayın. TURUMUZ KESİN HAREKETLİDİR. UÇAK BİLETİ DAHİL FİYAT ANLIKTIR, FİYATLARDAKİ ARTIŞLARA GÖRE YÜKSELMEKTEDİR, ERKEN REZERVASYON YAPTIRIN DAHA AZ ÖDEYİN.

₺ 10.299’den itibaren ₺ 1.264 ’den başlayan taksitlerle Taksit seçenekleri
ONLİNE REZERVASYON
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET
23 Nisan Butik Gap Turu
 
TARİH
20-23 Nisan 2023
 
KONSEPT
BUTİK
(25 kişiyle sınırlı kontenjan, ekstra tur yok, bölge uzmanı deneyimli rehber eşliğinde az kişiyle gezme ayrıcalığı)
 
KONTENJAN 
25 kişi
 
GÖRÜLECEK YERLER
Adıyaman, Nemrut Dağı, Şanlıurfa, Göbeklitepe, Harran, Halfeti, Mardin, Midyat
 
PROGRAM
 
1. GÜN ADIYAMAN - KAHTA - NEMRUT DAĞI'NDA GÜNBATIMI
Butik Gap Turu için Türk Hava Yolları İstanbul Havaalanı - Adıyaman tarifeli uçuşu 10:50 kalkış-12:35 varış.
İstanbul'dan kalkan uçağınız 1 saat 45 dk. sonra Adıyaman Havaalanına inmiş oluyor. Bir gün önce Gaziantep'ten tura başlayan grubumuz ve rehberimizle Adıyaman Havaalanında buluşarak Kahta'ya geçiyoruz.  Kahta'da öğle yemeği molasının ardından Karakaş Tümülüsü, Cendere Köprüsü'nü görerek  unutulmaz bir gün batımı için Nemrut Dağı'na çıkıyoruz. Nemrut'ta günbatımı ardından Adıyaman'a dönüş, Adıyaman'daki otele yerleşme ve akşam yemeği.
KONAKLAMA: ADIYAMAN PARK DEDEMAN HOTEL (4*)
(Lütfen Nemrut Dağı çıkışı için kalın kıyafet, mont, bere bulundurunuz)
 
2. GÜN ATATÜRK BARAJI - HALFETİ - BİRECİK - HARRAN
Sabah kahvaltı sonrası yola çıkıyoruz ve Atatürk Barajı'nı gördükten sonra Halfeti'ye geçiyoruz. İsteğe bağlı ekstra tekne turu ve Fırat kıyısında öğle yemeği molası ardından Birecik üzerinden Harran'a doğru yol alıyoruz. Harran'da yapacağımız gezi dahilinde  Harran Antik Kenti ; Harran Ulu cami, Harran  Üniversitesi, Konik Kubbeli Tarihi Harran Evleri,  şehir surları görülmekte. Harran gezisinin ardından Şanlıurfa'daki otelimize geçiyoruz ve odalara yerleşme. 
Akşam yemeği sıra geceli olarak anlaşmalı konuk evinde (Sıra gecesi dahil-içecekler hariç)
KONAKLAMA: ŞANLIURFA NEVALİ HOTEL (5*)
 
3. GÜN ŞANLILIURFA - GÖBEKLİTEPE - MARDİN
Sabah kahvaltı sonrası yola çıkıyoruz ve dünyanın en eski tapınağı olan Göbeklitepe'yi ziyaret ediyoruz. Tarihi değiştiren keşif Göbeklitepe'yi gördükten sonra Urfa merkeze dönüyoruz. Mutfağı, kültürü ve otantik çarşılarıyla ön plana çıkan ''Peygamberler Şehri'' Urfa'da Halil-ür Rahman, Balıklı Göl, Ayn Zeliha Gölü, İbrahim Peygamber Makamı, Rızvaniye Cami, Şanlıurfa Kalesi, Bedesten, Sipahi Pazarı, Gümrük Hanı'nı içeren gezi programının arasında çarşıda öğle yemeği molası veriyoruz. Birecik patlıcanından yapılan patlıcan kebabı tavsiye olunur.
Urfa programının tamamlanmasının ardından öğleden sonra Mardin'e hareket ediyoruz. Akşam üstü Mardin'e varışta Mardin mimarisi ve çok renkli kültürlülüğünün en güzel simgelerinden birisi olan Kasımiye Medresesi'nin gezdikten sonra otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği otelde.
KONAKLAMA: MARDİN MARDİVA RESORT HOTEL
 
4. GÜN MARDİN - MİDYAT - MOR GABRİEL MANASTIRI
Kahvaltı sonrası erken hareketle otelden ayrılıyoruz  ve yürüyerek Mardin merkezini geziyoruz.  Kırklar Kilisesi, Mardin Müzesi, Ulucami gibi Mardin kültürü ve mimarisi ile özdeşleşmiş yapıları gezip, Mardin'in dar sokaklarını keşfettikten sonra Midyat'a hareket ediyoruz. Öğle yemeği molamızı Midyat'ta verdikten sonra Midyat sokakları, Devlet Konuk Evi ve telkari işçiliğinin özel örneklerinin sunulduğu çarşıyı yürüyerek geziyoruz. Ardından Midyat yakınlarındaki Mor Gabriel Manastırını ziyaret ediyoruz. Dünyanın ayakta duran en eski Süryani Ortodoks manastırı olan Mor Gabriel Manastırı Süryani Kadim Cemaati'nin ünlü ve büyük yapıtlarından biridir. Manastırı gezdikten sonra Batman Havaalanına hareket ediyoruz. 95 km yolculugun ardından 16:30 itibarıyla konuklarımızı Batman Havaalanına bırakarak bir başka turda tekrar buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz. Dönüş Türk Hava Yolları tarifeli seferiyle Batman'da İstanbul Havaalanına (18:00 kalkış- 20:05 varış)
(Vakit olması halinde sular altında kalan Hasankeyf'i panoramik olarak görmek için mola vereceğiz)
 
UÇUŞ DETAYLARI
 
İSTANBUL'DAN
Gidiş (20 Nisan 2023)
TÜRK HAVA YOLLARI İstanbul Havaalanı -Adıyaman Havaalanı 10:50 kalkış - 12:35 varış
Dönüş (23 Nisan 2023)
TÜRK HAVA YOLLARI Batman - İstanbul Havaalanı 18:00  kalkış - 20:05 varış
 
ANKARA'DAN
Gidiş (20 Nisan 2023)
ANADOLU JET HAVA YOLLARI Ankara Havaalanı -Adıyaman Havaalanı 07:50 kalkış - 09:05 varış
Dönüş (23 Nisan 2023)
TÜRK HAVA YOLLARI Batman - Ankara Havaalanı 19:05  kalkış - 23:10 varış  (İstanbul aktarmalı)
 
İZMİR'DEN
Gidiş (20 Nisan 2023)
ANADOLU JET HAVA YOLLARI İzmir Havaalanı -Adıyaman Havaalanı 05:50 kalkış - 09:05 varış (İstanbul aktarmalı)
Dönüş (23 Nisan 2023)
TÜRK HAVA YOLLARI Batman - İzmir Havaalanı 19:05  kalkış - 23:10 varış (İstanbul aktarmalı)
 
Ücretsiz bagaj hakkı: 15 kg
 
Not: Ankara ve İzmir opsiyonları tarife ve uçuş müsaitliklerine bağlı olarak sunulabilecektir. Ankara ve İzmir'den gelecek misafirlerimiz Adyaman'a otele transfer edileceklerdir. 13:00 civarlarında otelde alınacaklardır.
 
HATIRLATMA
Rehber grubu Adıyaman Havaalanında karşılar. Uçuştan en az 1 saat önce size verilen PNR numarası ile İstanbul Havaalanına ulaşarak check in işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan DEEPNATURE sorumlu tutulamaz.

BENZER TURLAR

 

  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 10.299 Ek yatak₺ 10.299 Single konaklamalı tur ücreti₺ 12.899 Çocuk fiyatı₺ 8.499
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 11.899 Ek yatak₺ 11.899 Single konaklamalı tur ücreti₺ 14.499 Çocuk fiyatı₺ 10.099
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 12.899 Ek yatak₺ 12.899 Single konaklamalı tur ücreti₺ 15.499 Çocuk fiyatı₺ 11.099

:: Türk Hava Yolları İstanbul Havaalanı - Adıyaman uçak bileti (Eco Fly kategori bilet / 15 bagaj hakkı)

:: Türk Hava Yolları Batman-İstanbul Havaalanı uçak bileti (Eco Fly kategori bilet / 15 bagaj hakkı)

:: Bölgedeki ulaşım ve transferler

:: Profesyonel rehberlik hizmetleri

:: 1 gece 4* Adıyaman Park Dedeman Hotel'de konaklama

:: 1 gece 5* Şanlıurfa Nevali Hotel'de konaklama

:: 1 gece Mardin Mardiva Resort Hotel'de konaklama

:: Konaklanan otellerde 3 sabah kahvaltısı

:: Konaklanan otellerde 2 akşam yemeği

:: Urfa'da yemekli sıra gecesi programı

:: Program dahilindeki çevre gezileri

:: Nemrut Dağı minibüs ulaşımı

:: Zorunlu seyahat sigortası

:: Konaklama vergisi

:: En fazla 25 kişilik butik tur ayrıcalığı

 

:: Öğle yemekleri

:: Akşam yemeklerindeki içecekler

:: Müze ve ören yeri giriş ücretleri*

:: Sıra gecesindeki içecek ve içkiler

:: Halfeti tekne turu (isteğe bağlı) 

:: 15 kg. üzeri bagaj ücretleri

:: Uçakta online checkinde koltuk seçimi

:: Kişisel harcamalar

 

* Müzekartınız varsa yanınızda bulundurmayı unutmayınız.

 

BU TURUN FARKI

 

* DEEPNATURE butik tur konsepti ve özenli hizmet anlayışıyla Güneydoğu turlarında en çok tercih edilen seyahat acentalarından biridir. Bayram dönemi turlarımızın kontenjanları 1 ay önceden dolmaktadır. Gerek çalıştığımız oteller, gerek rehber kadromuz ile bölge şartlarında verilebilecek en iyi hizmeti sunabilecek şekilde programlar hazırlıyoruz. Araştırın, eşinize dostunuza arkadaşlarınıza sorun elbet DEEPNATURE ile bölgeye gitmiş bir tanıdığınıza rastlarsınız. Onlar anlatsın bizi size. Bölge hakimiyetimiz ve tecrübemiz ile Güneydoğu'yu en iyi şekilde gezebilmek için DEEPNATURE'ı tercih edin.

 

* Turumuz butik konseptli bir tur olup en fazla 25 kişiyle gerçekleşecek şekilde planlanmıştır. Benzer turları, programları görebilirsiniz ancak turumuzun 25 kişiyle sınırlı olarak benzer turlara göre ''daha az kişiyle'' yapıldığı detayını lütfen gözden kaçırmayınız. Bu bizlere 40 kişilik bir tura göre iki kat daha maliyetli bir tur olarak yüksek maliyet oluştururken katılımcılara ise daha az kişiyle, nispeten daha az zaman kaybederek ve daha hızlı bir şekilde bu programı gerçekleştirme imkanı vermektedir. 

 

* Turumuz fiyat odaklı değildir. Bizden daha ucuz turlara rastlayabilirsiniz. Bu turların pek çoğu otobüsle ve kalabalık gruplar halinde yapılmaktadır. Ancak kitle turizmi yapmadığımızı, butik tur anlayışıyla hizmet verdiğimizi hatırlatırız. Turlarımız en ucuz değildir. Bölge şartlarında, olabildiğince iyi hizmet verebilmek üzerine çaba göstermekteyiz.

 

* Turumuzda ekstra rehberlik ücreti toplanmaz. Farklı turlarla karşılaştırırken bu detayı göz önüne almanızı hatırlatırız.

 

* Turumuz 22 yıllık deneyimimizle, emekle, özenle ve detaylıca düşünülerek hazırlanmış bir program olup rehberlerimizin ve bölge turlarımıza katılmış misafirlerimizin görüşleri dikkate alınarak hazırlanmıştır.

 

* Çalıştığımız oteller bölge standartlarında iyi oteller arasındadır. Otellerimiz konumları ve hizmet kalitesi ile konaklayan misafirlerimizin çoğu tarafından beğenilmektedir.

 

* Turumuzun rehberleri bölgeye hakim, tecrübeli ve misafir dönüşlerimizde olumlu görüş bildirilmiş rehberlerdir. Benzer turları karşılaştırırken, aynı programın da yazılabileceğini ama aynı hizmet standardının garantisi olmayacağını dikkate almanızı öneririz. DEEPNATURE TURU sadece bizim tarafımızdan yapılabilir ve araştırırsanız siz de göreceksinizdir DEEPNATURE rehberlerinden duyulan memnuniyet dilden dile dolaşmaktadır.

 

TUR TARİHLERİNDE GEZİLECEK ŞEHİRLERDE SON 5 YILIN HAVA DURUMU İSTATİSTİKLERİ

Son 5 yılda 20-23 Nisan tarihlerinde bölgedeki hava durumu incelendiğinde en yüksek sıcaklık 29 derece, en düşük sıcaklık (gece sıcaklığı) ise 9 derece olmuş. Ortalama en yüksek sıcaklık 19 derece, en düşük sıcaklık ise 11 derece. Son 5 yıldaki 15 gün içinde yağmurlu gün sayısı 8. Hava çoğunlukla parçalı bulutlu.

 

REZERVASYON HAKKINDA

Resmi tatil dönemlerindeki Güneydoğu turlarımız yoğun talep görmektedir. Kontenjanımız kısıtlıdır. En az 1 ay öncesine kadar rezervasyonlarınızı tamamlamanızı öneriyoruz. Turumuzda uçak bileti kontenjanı uçuşlardaki uygunlukla ile sınırlıdır. Sınırlı sayıda uçak biletinden yararlanmak  için geç kalmayın. Geç rezervasyonlarda otellerde müsait kontenjan bulunamamakta, uçak bileti ücretleri yükselmektedir.

 

KONTENJAN HAKKINDA

Bölgeye turlarımız 10 ile 25 kişi arası katılımcı ile butik konseptli olarak yapılmaktadır.

 

 

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 120 yorum var. 15 tanesi listelendi.

Tüm yorumlar için tıklayınız.

17-20 Kasim tarihleri arasinda butik Gap turuna katildik. 14 kisilik az ve guzel bir gruptu. Herkes cok iyi zaman gecirdi. Rehberimiz Rojda Hanim o bolgeden, bolgeyi iyi taniyan cok seker bir hanimefendiydi. Onun icin bir is degil bir tutku oldugunu gorebilirsiniz. Biz onunla tura ciktigimiz icin cok sansliyiz. Bize yolculuk sirasinda masal bile anlatti. Turkuleri sarkilari fikralari soylemiyorum bile. Kaptan soforumuz Ekrem Bey sanki aileden biri gibiydi. Gidecegim her tura ozellikle onlari isteyecegim bundan sonra. Mardin inanilmaz bir yer buyulu. Bu deneyim icin minnet doluyum
Ayşe

Burçak Hn. merhaba Öncelikle, Antep Urfa Nemrut turu için sizi tercih etmiş olduğumuz için çok mutlu oldum. Doğru bir tercih yapmışız. Harika bir 3 gün geçirdik. Rehberimiz Mehmet Bey de olduğu içinde, çok şanslıydık. Çok memnun kaldık. Samimi, içten, anlayışlı… Yanında kendimizi inanılmaz güvende hissettik. Ben, sizlere teşekkür etmek istemiştim. Umarım tekrar bir yerlerde karşılaşırız. Kolay gelsin.
Hülya

Merhabalar, Mardin Urfa gezisinden çok memnun kaldık. Rehberimiz Burçak beyden bilgisi, düzgün davranışları ve çözümsel yaklaşımları ile çok memnun kaldığımızı belirtirken teşekkürlerimizi sunarım. Sevgiler.
Serap

Rehberimiz Burçak beyin bizi güler yüzüyle karşıladığı ilk dakikadan itibaren bilgi dolu, keyifli ve unutamayacağımız 3 gün geçirdik. Başta rehberimiz olmak üzere Deep Nature ailesine özverili, ilgili ve başarılı hizmet sundukları için çok teşekkür ederiz.
Seval&Mine

Çok memnun kaldık. Rehber Burçak bey çok donanımlı ve ilgili bir rehberdi, kendisinden de çok memnun kaldık.
Akif

Uğradığımız şehirler ve uğraklardaki tercihler bize göre oldukça doğru yapılmıştı. Rehberimiz çok donanımlı ve aktarma konusunda oldukça deneyimliydi. Aynı rehberin eşlik ettiği turlarınıza katılmaktan memnuniyet duyarız.
Hacer&Erdem&Mahi Su

Gidilen mekanlar güzeldi. Rehber Burçak bey hem gezi sırasındaki anlatımları hem de grubu aktive etmesi gibi konularda oldukça keyifli ve eğlenceli bir tur oldu.
Serap

Tur rehberimiz burçak beyi çözüm odaklı ve proaktif davranışları için tebrik ediyoruz. Teşekkürlerimizle.
Gülay&Mustafa

Çok Başarılı! özellikle rehber hem bilgili hem de pozitif. Mardin otel seçimi başarısız. Penceresi olmayan, nemli bir oda da kalma çok zor.
Halime&Mustafa

Her türlü duygu ve düşünce beş yıldız on numara!
Şükran & Nevra

***** (5 yıldız)
Hakan&Sema

Çok güzeldi. Dinlenme saatlerinde bile bizimle ilgilenildi. Mine Aktaş’a da bize bu turu önerdiği için çok teşekkür ederiz. Ayrıca Burçak Abi’ye de çok teşekkürler..
Mahi Su&Ela

Turdan çok memnun kaldım. Sizin aracılığınızla katıldığım bu turdan oldukça memnun ayrılıyorum. Rehberimiz, oldukça bilgili ve altyapısı kuvvetli çok memnun kaldık. Sizler bizi turlarınızdan haberdar ederseniz çok memnun olurum.
Leyla

Öncelikle tur baştan sona sorunsuz tamamlandı. Tur rehberi Murat bey konuya ve işine çok hakimdi. Her ne kadar sizi tanımadığımız için önceden tereddüt etsek de sonuç gayet olumlu oldu. Bu keyifli ve dolu dolu geçen 4 günlük tur için emeği geçen herkese teşekkür ederim. (Otobüs şoförü ramazan bey’den de çok memnun kaldık.)
Serpil

Tereddütle başladığımız (ilk kez olması ve turun ismini daha önce duymadığımız için) tur sorunsuz ve keyifli sonuçlandı. Tur rehberimiz Murat bey bölgeye ve konuya çok hakim, anlaşılır bir dil kullanarak bilgi aktarımını gerçekleştirdi, bu anlamda çok şanslıyız. Şoförümüz de keza çok iyiydi. Sadece çalışılan otellerin temizliği konusunda sıkıntı var. O konuda gerekli uyarıların yapılması şart.
Ünsal

Havale/EFT ile ödeme:
12.899 TL
Kredi kartı ile tek seferde:
12.899 TL


  Axess BankkartCombo Bonus CardFinans MilesSmiles Paraf Wings World
Taksit
2
3
4
5
6
7
8
9
Taksit TutarıTaksit Toplamı
6.449,50 TL12.899,00 TL
4.299,67 TL12.899,00 TL
3.321,49 TL13.285,97 TL
2.695,89 TL13.479,46 TL
2.278,82 TL13.672,94 TL
1.980,92 TL13.866,43 TL
1.757,49 TL14.059,91 TL
1.583,71 TL14.253,40 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
6.449,50 TL12.899,00 TL
4.299,67 TL12.899,00 TL
3.321,49 TL13.285,97 TL
2.695,89 TL13.479,46 TL
2.278,82 TL13.672,94 TL
1.980,92 TL13.866,43 TL
1.757,49 TL14.059,91 TL
1.583,71 TL14.253,40 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
6.449,50 TL12.899,00 TL
4.299,67 TL12.899,00 TL
3.321,49 TL13.285,97 TL
2.695,89 TL13.479,46 TL
2.278,82 TL13.672,94 TL
1.980,92 TL13.866,43 TL
1.757,49 TL14.059,91 TL
1.583,71 TL14.253,40 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
6.449,50 TL12.899,00 TL
4.299,67 TL12.899,00 TL
3.321,49 TL13.285,97 TL
2.695,89 TL13.479,46 TL
2.278,82 TL13.672,94 TL
1.980,92 TL13.866,43 TL
1.757,49 TL14.059,91 TL
1.583,71 TL14.253,40 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
6.449,50 TL12.899,00 TL
4.299,67 TL12.899,00 TL
3.331,17 TL13.324,67 TL
2.706,21 TL13.531,05 TL
2.289,57 TL13.737,44 TL
1.995,66 TL13.969,62 TL
1.770,39 TL14.163,10 TL
1.592,31 TL14.330,79 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
6.449,50 TL12.899,00 TL
4.299,67 TL12.899,00 TL
3.321,49 TL13.285,97 TL
2.695,89 TL13.479,46 TL
2.278,82 TL13.672,94 TL
1.980,92 TL13.866,43 TL
1.757,49 TL14.059,91 TL
1.583,71 TL14.253,40 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
6.449,50 TL12.899,00 TL
4.299,67 TL12.899,00 TL
3.321,49 TL13.285,97 TL
2.695,89 TL13.479,46 TL
2.278,82 TL13.672,94 TL
1.980,92 TL13.866,43 TL
1.757,49 TL14.059,91 TL
1.583,71 TL14.253,40 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
6.449,50 TL12.899,00 TL
4.299,67 TL12.899,00 TL
3.321,49 TL13.285,97 TL
2.695,89 TL13.479,46 TL
2.278,82 TL13.672,94 TL
1.980,92 TL13.866,43 TL
1.757,49 TL14.059,91 TL
1.583,71 TL14.253,40 TL
KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive